Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#6301 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

petr írta:30millio+zouma kolcson 1 evre azt jol van
igy mi is jol jarnank,mert zouma is tudna folyamatosan jatszani es fejlodni szepen
Martinez bosszúból nem játszatná.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6302 Hozzászólás Szerző: petr »

30millio+zouma kolcson 1 evre azt jol van
igy mi is jol jarnank,mert zouma is tudna folyamatosan jatszani es fejlodni szepen

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#6303 Hozzászólás Szerző: royston »

rafanadal írta:
focimark írta:
zoli0415 írta:BREAKING: Sky Sources: Everton reject £30m bid from Chelsea for John Stones. #SSNHQ
Ez fölé már tényleg hülyeség lenne menni, Marquinhos vagy Laporte hozható lenne kevesebbért is szerintem.
Csak ők nem angolok, ami azért fontos lenne, mert lassan nincs angol a csapatunkban.
De azért ne vegyünk már meg egy egyelőre tehetséges,de semmit nem bizonyító khátvédet dupla annyiért amennyit ér,csak mert angol!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#6304 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Jose Mourinho is planning to start John Terry against West Brom on Sunday as Chelsea prepare to increase their offer for John Stones to a record £35million. (London Evening Standard)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#6305 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kovacic a Realé, úgyhogy ideje lenne komolyan megkörnyékezni őket Isco ügyben, hatalmas fogás lenne, brutál jó játékos. A horvát tehetséges, de jelenleg közel se olyan szintű, mint Isco, szerintem az ő elengedésével nagyon melléfogna a Real, de ők tudják... Ezt az alkalmat nem szabad veszni hagyni, mindenképp meg kéne szerezni, és az ára is bőven lfogadható lenne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#6306 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

petr írta:
andrewm93 írta:
Tomi26 írta:Isco szerintem tavozik nagy fogas lenne, oscarnak vege is lenne. Griezmannert meg 50-60 milliot kene lerakni hogy legalabb szoba alljanak velunk. erdekes azert hogy hirtelen mar nem is annyira tokeletes keret hamarabb kellett volna mozgolodni nem mar miutan megtortent a baj.
Nem lenne vége Oscarnak, végre lenne megint egy normális vetélytársa, egykét meccsen tudna bármelyikük pihenni. Oscar sokkal jobban játszott, amikor nem volt biztos a helye a kezdőben.
Oscar mikor is jatszott olyan sokkal de sokkal jobban??
abba a 2-3 honapba?? Meg szerencse,h csak addig tart a szezon nem??
Emlékszel még arra, mielőtt eladtuk volna Matát?? Akkor motiváltan játszott.
Még szerencse, hogy csak tavaly óta nézel meccseket, nem??

Közben néztem az adatlapodat, látom nagy csodálója vagy Oscarnak, akkor vedd semmisnek amit mondtam.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#6307 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jó fej az everton is oda adtuk nekik lukakut azt basznak ide adni egy stones-t 30 m-ért.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6308 Hozzászólás Szerző: petr »

Alex Sandro elvileg megy a juve-ba 22+4 millio euroert
o nalunk miert nem kerult szob mostanaban??
nem egy rossz jatekos es europai kupa rutinja is van mar neki boven

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6309 Hozzászólás Szerző: Chester »

focimark írta:Ez fölé már tényleg hülyeség lenne menni, Marquinhos vagy Laporte hozható lenne kevesebbért is szerintem.
Marquinhos 2 éve került 30 millió fontba, nem hiszem, hogy azóta lement az ára. A Bilbao meg arról híres, hogy bármelyik kulcsjátékosát elengedi 30 alatt... Egyszerűen egy nagy potenciállal rendelkező játékos ennyibe kerül, ez van. Pont ezért jobb lenne vagy kukázni valakit, mint ahogy azt anno tettük Azpival is, vagy bízni a fiataljainkban, mert ezek az összegek nevetségesek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#6310 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

focimark írta:
zoli0415 írta:BREAKING: Sky Sources: Everton reject £30m bid from Chelsea for John Stones. #SSNHQ
Ez fölé már tényleg hülyeség lenne menni, Marquinhos vagy Laporte hozható lenne kevesebbért is szerintem.
Csak ők nem angolok, ami azért fontos lenne, mert lassan nincs angol a csapatunkban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#6311 Hozzászólás Szerző: focimark »

zoli0415 írta:BREAKING: Sky Sources: Everton reject £30m bid from Chelsea for John Stones. #SSNHQ
Ez fölé már tényleg hülyeség lenne menni, Marquinhos vagy Laporte hozható lenne kevesebbért is szerintem.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6312 Hozzászólás Szerző: petr »

andrewm93 írta:
Tomi26 írta:Isco szerintem tavozik nagy fogas lenne, oscarnak vege is lenne. Griezmannert meg 50-60 milliot kene lerakni hogy legalabb szoba alljanak velunk. erdekes azert hogy hirtelen mar nem is annyira tokeletes keret hamarabb kellett volna mozgolodni nem mar miutan megtortent a baj.
Nem lenne vége Oscarnak, végre lenne megint egy normális vetélytársa, egykét meccsen tudna bármelyikük pihenni. Oscar sokkal jobban játszott, amikor nem volt biztos a helye a kezdőben.
Oscar mikor is jatszott olyan sokkal de sokkal jobban??
abba a 2-3 honapba?? Meg szerencse,h csak addig tart a szezon nem??

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#6313 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING: Sky Sources: Everton reject £30m bid from Chelsea for John Stones. #SSNHQ

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#6314 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Tomi26 írta:Isco szerintem tavozik nagy fogas lenne, oscarnak vege is lenne. Griezmannert meg 50-60 milliot kene lerakni hogy legalabb szoba alljanak velunk. erdekes azert hogy hirtelen mar nem is annyira tokeletes keret hamarabb kellett volna mozgolodni nem mar miutan megtortent a baj.
Nem lenne vége Oscarnak, végre lenne megint egy normális vetélytársa, egykét meccsen tudna bármelyikük pihenni. Oscar sokkal jobban játszott, amikor nem volt biztos a helye a kezdőben.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#6315 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

Isco szerintem tavozik nagy fogas lenne, oscarnak vege is lenne. Griezmannert meg 50-60 milliot kene lerakni hogy legalabb szoba alljanak velunk. erdekes azert hogy hirtelen mar nem is annyira tokeletes keret hamarabb kellett volna mozgolodni nem mar miutan megtortent a baj.

Zalán

Re: Átigazolások

#6316 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Amazing24 írta:beindultak a pletykák nagyon nézzük sorra: griezmann, isco, stones, rudiger,

Griezmannért 21 millió kezdőajánlatot tettünk.

Iscoért 35 milliót ajánlottunk.

But Everton are looking for a bid in the region of £40m for Stones, with Chelsea only offering £30m. (Telegraph)
Az everton 40 misit akar mi 30-at ajánlottunk. Hírek szerint azonban napokon belül új ajánlatot tehetünk 30 millió + Moses kölcsönbe.

A Chelsea kolumbiai szélsőjének, Juan Cuadradónak az ügynökei Olaszországa utaztak, hogy megpróbálják meggyőzni arról a torinói klub vezetőit, hogy ne kölcsönben, hanem végleg szerződtessék a válogatott játékos játékost, Jose Mourinho az ideiglenes távozásáról hallani sem akar (Tuttosport) A goal.com cikke szerint viszont a torinói klub közel áll ahhoz, hogy megszerezze Juan Cuadradót, akit alig fél éve igazolt le a Chelsea 34 millió euró ellenében. A lap szerint a szezon végén, opcióval vásárolná meg a támadó a Juve.
A Juve lenne a legnagyobb hülye ha ennyi pénzt kiadna érte bár láttuk, h a Serie A más kávéház de akkor már hozzuk el onnan Pogbát tudom h nincs rá nagy esély de akk Cuad plusz vagy 40-50 millia sztem elég jó ajánlat de csak reménykedem. De azt mondom h 30 millió felett küldjük innen és még viszonylag jól is járunk.

Isco-t nagyon szeretem, nagy spíler a srác és a 35 még reálisan nézve jó ár de nem tudom, h ide jönne-e, mert a City is állítólag meg akarta szerezni és ott a régi mesterével Pellegrinivel dolgozhatna együtt akivel állítólag jó kapcsolatot ápol és nem egy olyan igazolásról tudni ahol a menedzser személye volt az egyik fő ok. De nagyon adnám az ide szerződését hátha jön de a Real se hülye sztem 45-50 alatt nem adják, mert nem arról híresek, h kis pénzért adnak vesznek.

Stones meg azért ennyire nem jó, amikor még 20-25 volt arra azt mondtam, h hát befektetés, jövő, kockáztatni kell de ennyiért egy minőségi komplett középső védőt is tudunk venni, nem tudom, h mit látnak ennyire Stones-ban de én azt javaslom, h használjuk a régi módszert ugyanis van egy akadémiánk ahol jó a képzés és a játékosok is jók. Nem véletlenül nyertük meg az UEFA Youth League-et és gondolom egy angol tehetséges KH is akad de lehet tényleg Stones lesz a nagy király évek múlva bár én nem hiszem

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#6317 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hawaii írta:
Amazing24 írta:beindultak a pletykák nagyon nézzük sorra: griezmann, isco, stones, rudiger,

Griezmannért 21 millió kezdőajánlatot tettünk.

Iscoért 35 milliót ajánlottunk.

But Everton are looking for a bid in the region of £40m for Stones, with Chelsea only offering £30m. (Telegraph)
Az everton 40 misit akar mi 30-at ajánlottunk. Hírek szerint azonban napokon belül új ajánlatot tehetünk 30 millió + Moses kölcsönbe.

A Chelsea kolumbiai szélsőjének, Juan Cuadradónak az ügynökei Olaszországa utaztak, hogy megpróbálják meggyőzni arról a torinói klub vezetőit, hogy ne kölcsönben, hanem végleg szerződtessék a válogatott játékos játékost, Jose Mourinho az ideiglenes távozásáról hallani sem akar (Tuttosport) A goal.com cikke szerint viszont a torinói klub közel áll ahhoz, hogy megszerezze Juan Cuadradót, akit alig fél éve igazolt le a Chelsea 34 millió euró ellenében. A lap szerint a szezon végén, opcióval vásárolná meg a támadó a Juve.
Rudiger úgy tudom, hogy csak egy B terv arra az esetre, ha nem sikerülne megállapodni az Evertonnal.
Griezmannért tett ajánlatunkon pedig szerintem jót fognak röhögni, szvsz min. a dupláját szeretnék érte kapni, de lehet, hogy 50 millió alatt nem is engedik el. Vele kapcsolatban mi is a legjobbkor ébredtünk fel, éppen csak a napokban hosszabbított... :roll:
Isco szinte 100%, hogy távozni fog még idén nyáron, a kérdés csak az, hova. Ő is - a többi névhez hasonlóan - baromi nagy fogás lenne, őszintén szólva én mind a négy játékosnak nagyon örülnék.
Rudiger a Romae, szoval o nem lesz masodik opcio. Remelem, hogy nem adjuk meg annak a vereb merseyside-ieknek a 40 milliot egy tejfolos szaju angolert, akire meg nem lehet semmit mondani, csak azt, hogy nagy karriert futhat majd be. 40 milliot ha vedokrol van szo egyertelmuen Varane vagy Hummels. Ha nem leszunk aktivak a piacon meg vedok es szelsok teren akkor leves.
Ohh Chelsea we love you..

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#6318 Hozzászólás Szerző: petr »

Rudiger felejtos ma erkezett meg roma-ba

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#6319 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:beindultak a pletykák nagyon nézzük sorra: griezmann, isco, stones, rudiger,

Griezmannért 21 millió kezdőajánlatot tettünk.

Iscoért 35 milliót ajánlottunk.

But Everton are looking for a bid in the region of £40m for Stones, with Chelsea only offering £30m. (Telegraph)
Az everton 40 misit akar mi 30-at ajánlottunk. Hírek szerint azonban napokon belül új ajánlatot tehetünk 30 millió + Moses kölcsönbe.

A Chelsea kolumbiai szélsőjének, Juan Cuadradónak az ügynökei Olaszországa utaztak, hogy megpróbálják meggyőzni arról a torinói klub vezetőit, hogy ne kölcsönben, hanem végleg szerződtessék a válogatott játékos játékost, Jose Mourinho az ideiglenes távozásáról hallani sem akar (Tuttosport) A goal.com cikke szerint viszont a torinói klub közel áll ahhoz, hogy megszerezze Juan Cuadradót, akit alig fél éve igazolt le a Chelsea 34 millió euró ellenében. A lap szerint a szezon végén, opcióval vásárolná meg a támadó a Juve.
Rudiger úgy tudom, hogy csak egy B terv arra az esetre, ha nem sikerülne megállapodni az Evertonnal.
Griezmannért tett ajánlatunkon pedig szerintem jót fognak röhögni, szvsz min. a dupláját szeretnék érte kapni, de lehet, hogy 50 millió alatt nem is engedik el. Vele kapcsolatban mi is a legjobbkor ébredtünk fel, éppen csak a napokban hosszabbított... :roll:
Isco szinte 100%, hogy távozni fog még idén nyáron, a kérdés csak az, hova. Ő is - a többi névhez hasonlóan - baromi nagy fogás lenne, őszintén szólva én mind a négy játékosnak nagyon örülnék.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6320 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

beindultak a pletykák nagyon nézzük sorra: griezmann, isco, stones, rudiger,

Griezmannért 21 millió kezdőajánlatot tettünk.

Iscoért 35 milliót ajánlottunk.

But Everton are looking for a bid in the region of £40m for Stones, with Chelsea only offering £30m. (Telegraph)
Az everton 40 misit akar mi 30-at ajánlottunk. Hírek szerint azonban napokon belül új ajánlatot tehetünk 30 millió + Moses kölcsönbe.

A Chelsea kolumbiai szélsőjének, Juan Cuadradónak az ügynökei Olaszországa utaztak, hogy megpróbálják meggyőzni arról a torinói klub vezetőit, hogy ne kölcsönben, hanem végleg szerződtessék a válogatott játékos játékost, Jose Mourinho az ideiglenes távozásáról hallani sem akar (Tuttosport) A goal.com cikke szerint viszont a torinói klub közel áll ahhoz, hogy megszerezze Juan Cuadradót, akit alig fél éve igazolt le a Chelsea 34 millió euró ellenében. A lap szerint a szezon végén, opcióval vásárolná meg a támadó a Juve.

Válasz küldése