Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#9261 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Vialli óta szurkolok ennek a csapatnak, de mióta nézem ennyire szar még NEM volt! Ami a legfájdalmasabb, hogy a miénk egyértelműen a legértékesebb keret a PL-ben. Szóval 2-3 játékos eladásából lehetne fedezni két ép kéz láb védő árát és akkor legalább lenne busz, de támadó játék is kellene az meg Mou-nak nem az erőssége, vagy csak kiba.. Ronaldoval tud normálisabb támadó játékot konstruálni egy csapatnál????

Nagyon gáz ami itt megy gyerekek. Mou érkezése előtt még azért sírtatok mert minden edzőt elküldenek a csapattól fél év után és nincs meg az állandóság mint pl a MU-nál és az Arsenal-nál. Most meg már Mout is elzavarnátok :D Tény hogy nincs formában a csapat, igazolni kéne de nem hinném hogy a stadion bővítést majd a Caritas fogja finanszírozni. Ha nem is nyer trófeát ebben a szezonban a csapat annyit talán mégis hogy a sok divatszurkoló elhúz a p*csába.[/quote]

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#9262 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

:roll: bocs :lol:

Dante írta:irónia barátom :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9263 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miért, mit vártál, hogy majd éljenzés lesz, meg pozitívumok keresése? 1 db ziccerünk volt, mellé még 1 db helyzet és 1 (nem)lesgól, erre mit csináljak, tapsoljak? Mikor Begovic csak Agüeronak védte 4 ziccerét...

Vagy szerinted mit kellene csinálni egy hullámvölgybe? Komolyan érdekelt, mert aki fikáz, annak a legtöbbje legalább felhoz valami érvet, de te csak a divatszurkolókat hozod fel, meg hogy ha nem nyerünk kupát, akkor mindenki elmegy innen. Érdekes, valahogy egyben maradt a fórum 2011-ben is...

2015 januárja óta egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan meccsünk volt, amin nem csak nyertünk, de jól is játszottunk. Tényleg ezért legyek elégedett? Ezért játszik nálunk a világ egyik legtehetségesebb balszélsője? Ezért került a keretünk több száz millió fontba? Tényleg érdekel, hogy te mit csináltál a meccs után? Mondtál egy "fene egye meget", aztán élted tovább az életet? Arra nem gondoltál, hogy azért kritizálják ezt a csapatot, mert fontos nekik? Amiket nem szeretsz, azt nem kritizálod, nem alkotsz róla véleményt, míg itt több oldalnyi viták mennek a Chelsea-ről.

Ha te nem bírod a kritikát, sajnálom, de ha azt hiszed, hogy én megyek szembe az autópályán, akkor tévedsz. Nincs értelme a szezonunkat temetni, mert nem a kiesés ellen fogunk harcolni, csak bosszantó, hogy a tavalyi hibákat még mindig nem sikerült kijavítani, és most már a buszmagic sincs meg, és nem nyerünk akkor sem, ha rosszul játszunk, ez legalább tavasszal megtörtént...

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#9264 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

ChesterB írta:
s_bala30 írta:
ChesterB írta:Most tényleg, te tudsz olvasni?
Idézek neked Cseszterke olvass figyelmesen: "Komolyan mondom szerintem dobjuk össze a végkielégítését aztán takarodjon a picsába." Főként ezért a kijelentés miatt írtam. A jövőben légy szíves hanyagoljál, már írtam nem vagyunk egy korosztály és nagyon nem csípem ezt a mai tini stílust amit te képviselsz.
Ahhoz képest, hogy te idősebb vagy, minek használsz a kritizálókra olyan szót, hogy divatszurkoló? Tudod te, hogy az mit jelent? És már leírtam: 1 fórumozó billentyűzetéből hangzott el a José out, és hirtelen jött a többes szám, holott nem tudom már hányan írták le neked, hogy nem akarjuk, hogy kirúgják, csak sajnos nagyon ebbe az irányba halad a saját f*szságai miatt.
Minek nevezzem az olyanokat akik egy hullámvölgyben lévő csapatot csak kritizálni tudnak ráadásul az állítólag a kedvencük:) Még az NSO-n sem lehet ennyi fikázást olvasni a csapatról, nekem ez legalább annyira bosszantó mint hogy nem megy a játék. Érdekes amikor megy a csapatnak alig vannak itt hsz-ek amikor jön egy olyan periódus amikor akadozik a gépezet oldalakon keresztül megy a szapulás. De nyugi Cseszter nem igen fogok már ide írni mert valahogy nem így képzelek el egy szurkolói fórumot.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9265 Hozzászólás Szerző: Chester »

s_bala30 írta:
ChesterB írta:Most tényleg, te tudsz olvasni?
Idézek neked Cseszterke olvass figyelmesen: "Komolyan mondom szerintem dobjuk össze a végkielégítését aztán takarodjon a picsába." Főként ezért a kijelentés miatt írtam. A jövőben légy szíves hanyagoljál, már írtam nem vagyunk egy korosztály és nagyon nem csípem ezt a mai tini stílust amit te képviselsz.
Ahhoz képest, hogy te idősebb vagy, minek használsz a kritizálókra olyan szót, hogy divatszurkoló? Tudod te, hogy az mit jelent? És már leírtam: 1 fórumozó billentyűzetéből hangzott el a José out, és hirtelen jött a többes szám, holott nem tudom már hányan írták le neked, hogy nem akarjuk, hogy kirúgják, csak sajnos nagyon ebbe az irányba halad a saját f*szságai miatt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9266 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:A többiek nevében nem tudok beszélni, de én nem akarom elküldeni Mourinho-t, csak azt szeretném ha nem csúsznánk bele minden héten ugyan abba a faszságba. Tavaly több mint 10 meccset adtunk le 1-0-ás vezetésről, mert Mourinho erőltette a bekkelést, de az tavaly októberben sem működött és idén sem működik.

Ez a divatszurkolózás meg konkrétan baromság, már ne haragudj... A Chelsea-nek mikor volt divat szurkolni? Minket utálni, szidni divat. Még a BL-győzelem idején is csak szidott minket a sajtó, de szerintem ezt felesleges túlmagyarázni, egyszerűen nincs olyan hogy divat Chelsea-szurkoló.
Hagyjad, nem éri meg. Egy fórumozó leírta, hogy Mourinho menjen (egy olyan, aki ritkán ír ide), és egyből jött a többes szám, és aki folyamatosan szidja a csapatot, az divatszurkoló. Lehet velem van a baj, de ha az embernek valami nem tetszik, akkor kritizál, szid, főleg azok után, hogy felmosták velünk a gyepet konkrétan.

Jó lenne észrevenni neked is esbala, meg Mourinhonak is, hogy ami tavaly működött, az idén k*rvára nem fog. A kezdőt látva is olvastam olyan véleményt a britannián, hogy "tavaly is ezzel a kezdővel álltunk ki, nem kaptunk ki, tavalyelőtt is, akkor sem", hát ez milyen érv? A vak is látja, hogy nekünk hol vannak lyukaink, Mourinho meg meghúzta a váratlan, és felpakolta Ramirest a pályára, gondolom Pellegrini marára ledöbbent. Ha annyira fasza a keret, akkor miért egy box-to-box Ramires az első számú cseréje a támadó középpályásunknak? Nem lehet abból élni, hogy tavaly bajnokok voltunk, a MU meg bajnokból lett 7., k*rvára nem jelent semmit, hogy mi volt az előző szezonban. Ha már minden "divatszurkolót" elküldesz a fórumból, akkor te meg menj a Vörös Fonatra, ott szeretnek maszturbálni a múltban elért sikerekre, ha már jelenjük nincs.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#9267 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

ChesterB írta:Most tényleg, te tudsz olvasni?
Idézek neked Cseszterke olvass figyelmesen: "Komolyan mondom szerintem dobjuk össze a végkielégítését aztán takarodjon a picsába." Főként ezért a kijelentés miatt írtam. A jövőben légy szíves hanyagoljál, már írtam nem vagyunk egy korosztály és nagyon nem csípem ezt a mai tini stílust amit te képviselsz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9268 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

s_bala30 írta: Nagyon gáz ami itt megy gyerekek. Mou érkezése előtt még azért sírtatok mert minden edzőt elküldenek a csapattól fél év után és nincs meg az állandóság mint pl a MU-nál és az Arsenal-nál. Most meg már Mout is elzavarnátok :D Tény hogy nincs formában a csapat, igazolni kéne de nem hinném hogy a stadion bővítést majd a Caritas fogja finanszírozni. Ha nem is nyer trófeát ebben a szezonban a csapat annyit talán mégis hogy a sok divatszurkoló elhúz a p*csába.

A többiek nevében nem tudok beszélni, de én nem akarom elküldeni Mourinho-t, csak azt szeretném ha nem csúsznánk bele minden héten ugyan abba a faszságba. Tavaly több mint 10 meccset adtunk le 1-0-ás vezetésről, mert Mourinho erőltette a bekkelést, de az tavaly októberben sem működött és idén sem működik.

Ez a divatszurkolózás meg konkrétan baromság, már ne haragudj... A Chelsea-nek mikor volt divat szurkolni? Minket utálni, szidni divat. Még a BL-győzelem idején is csak szidott minket a sajtó, de szerintem ezt felesleges túlmagyarázni, egyszerűen nincs olyan hogy divat Chelsea-szurkoló.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9269 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most tényleg, te tudsz olvasni?

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#9270 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

ilcalmo írta:Jahh Mourinho az Atya..... te nem látsz a szemedtől? Már tavaly is szégyenteljesen búcsúztunk a BL-től a PSG ellen. Az egész idénykezdet egy fos volt. Semmi elképzelés nincs a játékunkban. Terry amint művel az kétségbeejtő. Ivanovicsnak erőnléti problémái vannak és mentálisan is fáradt. Négyszer egymásután próbált meg úgy jobbról beadni, hogy előtte állt az embere és szimplán seggbe lőtte. A poén, hogy még a végén az egyetlen cserevédőnk beállt és rúgott egy óriási luftot, amiből csak hajszál híján nem lett gól, de igazán olyan mindegy lett volna, hogy három, vagy négy mert ha nincs Begovic akkor igazából 7 is lehetett volna és ezt mindenki látta, minden túlzás nélkül állíthatom. Ez a barom meg nem igazol egy védőt sem???Diego Costának erőnléti problémai vannak még egy hónap pihenő lazán ráférne, de ez a pöcs állandóan erőlteti. Ami a legrosszabb, hogy totál elképzeléstelen a játék. A második félidőben volt egy negyed óra, ami játékra emlékeztetett és volt két helyzet de ennyi. Ezek után Mou valóban egy ki.... géniusz szerintem is.
Komolyan mondom szerintem dobjuk össze a végkielégítését aztán takarodjon a picsába.

ChesterB írta:De hát ez is a bíró hibája volt, hiszen nem adott meg nekünk egy tizit + piros lapot már meg nem mondom kinek, a gólunk is 2 centi híján nem volt les, egyértelműen rajta ment el, f*sznak hisztiztek. Mourinho lett tavaly a bajnok, nem ti, nyilván csak levette a játékosokról a terhet, hogy nyugodtan készüljenek a meccsre. Sosem kaptunk még ki rangadón Joséval, nem tudom minek idegeskedtetek a meccs előtt és alatt. Nyilván a keret is rendben van, mert tavaly is elég volt a bajnoki címhez.

És most megyek, mert elegem van az indokolatlan nyafogásból, hiszen még nem állunk kieső helyen, nem értem minek rinyáltok ennyit.
Nagyon gáz ami itt megy gyerekek. Mou érkezése előtt még azért sírtatok mert minden edzőt elküldenek a csapattól fél év után és nincs meg az állandóság mint pl a MU-nál és az Arsenal-nál. Most meg már Mout is elzavarnátok :D Tény hogy nincs formában a csapat, igazolni kéne de nem hinném hogy a stadion bővítést majd a Caritas fogja finanszírozni. Ha nem is nyer trófeát ebben a szezonban a csapat annyit talán mégis hogy a sok divatszurkoló elhúz a p*csába.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9271 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:
ChesterB írta:És még a Limp Bizkitet is kihagytam emiatt a meccs miatt, naná, hogy pipa vagyok. :evil:
kezdőhirdetés után még lett volna egy csomó időd :D
Ás nyomják a killing in the name-t. :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9272 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Roman Abramovich, the Chelsea owner, has revealed he has a series of crisis meetings Monday morning with technical director Michael Emenalo and senior players including John Terry and Gary Cahill in an attempt to revive the club's stuttering season. sky sport cikke alatt irtak.
Betudnád kérlek szépen linkelni?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#9273 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

ChesterB írta:És még a Limp Bizkitet is kihagytam emiatt a meccs miatt, naná, hogy pipa vagyok. :evil:
Én meg szabit vettem ki...nem vagyok normális. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6498
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9274 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:És még a Limp Bizkitet is kihagytam emiatt a meccs miatt, naná, hogy pipa vagyok. :evil:
kezdőhirdetés után még lett volna egy csomó időd :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9275 Hozzászólás Szerző: Chester »

És még a Limp Bizkitet is kihagytam emiatt a meccs miatt, naná, hogy pipa vagyok. :evil:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6498
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9276 Hozzászólás Szerző: Dante »

irónia barátom :)

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#9277 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Jahh Mourinho az Atya..... te nem látsz a szemedtől? Már tavaly is szégyenteljesen búcsúztunk a BL-től a PSG ellen. Az egész idénykezdet egy fos volt. Semmi elképzelés nincs a játékunkban. Terry amint művel az kétségbeejtő. Ivanovicsnak erőnléti problémái vannak és mentálisan is fáradt. Négyszer egymásután próbált meg úgy jobbról beadni, hogy előtte állt az embere és szimplán seggbe lőtte. A poén, hogy még a végén az egyetlen cserevédőnk beállt és rúgott egy óriási luftot, amiből csak hajszál híján nem lett gól, de igazán olyan mindegy lett volna, hogy három, vagy négy mert ha nincs Begovic akkor igazából 7 is lehetett volna és ezt mindenki látta, minden túlzás nélkül állíthatom. Ez a barom meg nem igazol egy védőt sem???Diego Costának erőnléti problémai vannak még egy hónap pihenő lazán ráférne, de ez a pöcs állandóan erőlteti. Ami a legrosszabb, hogy totál elképzeléstelen a játék. A második félidőben volt egy negyed óra, ami játékra emlékeztetett és volt két helyzet de ennyi. Ezek után Mou valóban egy ki.... géniusz szerintem is.
Komolyan mondom szerintem dobjuk össze a végkielégítését aztán takarodjon a picsába.

ChesterB írta:De hát ez is a bíró hibája volt, hiszen nem adott meg nekünk egy tizit + piros lapot már meg nem mondom kinek, a gólunk is 2 centi híján nem volt les, egyértelműen rajta ment el, f*sznak hisztiztek. Mourinho lett tavaly a bajnok, nem ti, nyilván csak levette a játékosokról a terhet, hogy nyugodtan készüljenek a meccsre. Sosem kaptunk még ki rangadón Joséval, nem tudom minek idegeskedtetek a meccs előtt és alatt. Nyilván a keret is rendben van, mert tavaly is elég volt a bajnoki címhez.

És most megyek, mert elegem van az indokolatlan nyafogásból, hiszen még nem állunk kieső helyen, nem értem minek rinyáltok ennyit.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9278 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Edző buktatás volt lehet

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#9279 Hozzászólás Szerző: White »

Maradni fog,de változtatnia kell,simán behúzhatjuk ezt a PL-t is,5pont ide vagy oda,nagyon sok nehéz meccsek lesznek mindenkinek,ez nem a spanyol liga hogy 2 meccsen bármi elmehet. Stoke vagy a Swansea is nehéz lesz bárki. Itt csak egy a lényeg változtatni kell.Ez a csapat azóta lefelé van mióta a PSG kiejtett minket tavasszal. Azóta semmise változott. Kapus poszton megvagyunk azt ugye lássa mindenki. Viszont a beton hátvédsor kezd egy megyei csapatéra hasonlítani. Iva értékelhetetlen ,áttkell hozni Azpit és ezt a Baba-t megprobálni balon. Zouma nálam mindenképp alap lenne,mellette hogy a JT vagy Gary játszik napiforma szerint.Matic Fabre az oké,de egész szezonra kellene egy KK is. tovább nem is mennék ...Lényeg hogy változztassunk. Nekem az a legfájóbb hogy milyen játékosokat szórtunk szét,és hogy a ifik BL-t nyertek. Kinek? a Vitessenek?


Ja és Eva segge is hiányzik.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6498
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9280 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem már bőven túl vagyunk a "régi Mourinho-n". Ahogy játszik most a csapat az sokkal nagyobb gondot sejtet a háttérben, mint egy szar taktika, vagy formahanyatlás. Egyszerre lett 11 torresünk, mindegyik elfelejtett focizni, ez teljesen abszurd.
Ami még bosszantóbb hogy sosem tudjuk meg miért kell ezt a fost nézni minden héten, valami változás után reménykedve.

Válasz küldése