Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#6441 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Norbertoo írta:
Dante írta:
ChesterB írta:Én nem éltem bele magam ebbe a hírbe, de nem értem, hogy miért nem tudunk ilyeneket offseasonben intézni, tök mindegy kiről van szó. De hát tudjuk a választ, valószínűleg nem is akartunk intézkedni, mert a mostani állomány jó. Ami igaz, tényleg jó, csak nem arra, amire Mourinho használja őket.
OFF.: Mondjuk engem maradéktalanul kárpótolna azzal, ha beépíteni a képeden lévő zsenit :)
ennyire eszméletlen király?
a zseni azért marha nagy túlzás de mindenképp igéretes ! Nálam a zseni az Zola ! De Joe Cole lehetbelölle akit nagyon imádtam

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#6442 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:
ChesterB írta:Én nem éltem bele magam ebbe a hírbe, de nem értem, hogy miért nem tudunk ilyeneket offseasonben intézni, tök mindegy kiről van szó. De hát tudjuk a választ, valószínűleg nem is akartunk intézkedni, mert a mostani állomány jó. Ami igaz, tényleg jó, csak nem arra, amire Mourinho használja őket.
OFF.: Mondjuk engem maradéktalanul kárpótolna azzal, ha beépíteni a képeden lévő zsenit :)
ennyire eszméletlen király?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#6443 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Én nem éltem bele magam ebbe a hírbe, de nem értem, hogy miért nem tudunk ilyeneket offseasonben intézni, tök mindegy kiről van szó. De hát tudjuk a választ, valószínűleg nem is akartunk intézkedni, mert a mostani állomány jó. Ami igaz, tényleg jó, csak nem arra, amire Mourinho használja őket.
OFF.: Mondjuk engem maradéktalanul kárpótolna azzal, ha beépíteni a képeden lévő zsenit :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6444 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az se jobb, hogy senkit nem akarunk igazolni, mert Josénak megfelel a mostani keret... :roll:

Én nem éltem bele magam ebbe a hírbe, de nem értem, hogy miért nem tudunk ilyeneket offseasonben intézni, tök mindegy kiről van szó. De hát tudjuk a választ, valószínűleg nem is akartunk intézkedni, mert a mostani állomány jó. Ami igaz, tényleg jó, csak nem arra, amire Mourinho használja őket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6445 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:Jelen esetben van egy cikk, amely lehozza, hogy a nyár folyamán a Bayern és a Chelsea részéről érkezett hivatalos ajánlat Koke-ért. Ez helyénvaló, mert a nyár elején téma volt a leigazolása, több helyen is lehozták. Aztán Koke lenyilatkozta, hogy maradni akar a Matracosoknál és a pletykák elcsitultak. Szóval egy, ezen eseményeket felelevenítő cikk alapján, melyik kisujjatokból szeditek elő, hogy MOST akarjuk leigazolni Koke-t??? Ti, ha beleolvastok egy történelemkönyvbe, akkor azt hiszitek készülőben van a 100 éves háború?!?!?!
Jelen esetben tök mindegy, hogy ma tettünk először ajánlatot vagy mondjuk májusban, a lényeg, hogy holnap bajnoki rajt, és most jönne egy bombaigazolás. Mit csinált akkor a klub egész nyáron?
De mi a pöcsért jönne? Ezt nem vágom, hogy a valamikori ajánlattételtől, hogy juttok el a 'húúúlehethogyleigazoljukbasszus' részig. Tehát írnak egy semmitmondó cikket, hogy Robinhot le akartuk igazolni 2008ban(ami ugyebár igaz), akkor ezzel a logikával valamiért eljutnak egyesek oda, hogy MOST akarjuk leigazolni... Bocs, de ez nekem réce és szaxofon eset. Főleg annak fényében, hogy Koke kijelentette, hogy marad Madridban.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6446 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Jelen esetben van egy cikk, amely lehozza, hogy a nyár folyamán a Bayern és a Chelsea részéről érkezett hivatalos ajánlat Koke-ért. Ez helyénvaló, mert a nyár elején téma volt a leigazolása, több helyen is lehozták. Aztán Koke lenyilatkozta, hogy maradni akar a Matracosoknál és a pletykák elcsitultak. Szóval egy, ezen eseményeket felelevenítő cikk alapján, melyik kisujjatokból szeditek elő, hogy MOST akarjuk leigazolni Koke-t??? Ti, ha beleolvastok egy történelemkönyvbe, akkor azt hiszitek készülőben van a 100 éves háború?!?!?!
Jelen esetben tök mindegy, hogy ma tettünk először ajánlatot vagy mondjuk májusban, a lényeg, hogy holnap bajnoki rajt, és most jönne egy bombaigazolás. Mit csinált akkor a klub egész nyáron?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6447 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

gerawba írta:
Amazing24 írta:A Marca a spanyol Sky Sports. A madridi hírei sorra bejönnek ők írták meg Luis visszatérését is leghamarabb mikor még szó sem volt az angol sajtóban a transferről. Szóval ennek a Koke dolognak is van valóságalapja bár elég meredek elsőre ez az 50 milcsi miközben Stonessal 2 millákkal szórakozunk. Ebből kindulva benne van a pakliba egy big transfer. Mozgólódunk mi csak utcalány csendben. :D
Hát krva okosak vagyunk, hogy így 1 nappal a bajnoki start előtt elkezdünk "mozgolódunk"...
Mostmár végképp nemértem az ilyen eszmefuttatásokat... mint amikor voltak azok a funny videók, hogy női testnek látszó valami, aztán kizoomolt a kamera és egy csávónak volt a pl. térdhajlata.

Jelen esetben van egy cikk, amely lehozza, hogy a nyár folyamán a Bayern és a Chelsea részéről érkezett hivatalos ajánlat Koke-ért. Ez helyénvaló, mert a nyár elején téma volt a leigazolása, több helyen is lehozták. Aztán Koke lenyilatkozta, hogy maradni akar a Matracosoknál és a pletykák elcsitultak. Szóval egy, ezen eseményeket felelevenítő cikk alapján, melyik kisujjatokból szeditek elő, hogy MOST akarjuk leigazolni Koke-t??? Ti, ha beleolvastok egy történelemkönyvbe, akkor azt hiszitek készülőben van a 100 éves háború?!?!?!

Nem akarok senkit megbántani, de ez számomra tényleg nem világos, honnan szeditek ezeket a Koke leigazolósdikat.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#6448 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

gerawba írta:
Amazing24 írta:A Marca a spanyol Sky Sports. A madridi hírei sorra bejönnek ők írták meg Luis visszatérését is leghamarabb mikor még szó sem volt az angol sajtóban a transferről. Szóval ennek a Koke dolognak is van valóságalapja bár elég meredek elsőre ez az 50 milcsi miközben Stonessal 2 millákkal szórakozunk. Ebből kindulva benne van a pakliba egy big transfer. Mozgólódunk mi csak utcalány csendben. :D
Hát krva okosak vagyunk, hogy így 1 nappal a bajnoki start előtt elkezdünk "mozgolódunk"...
Ez még mindig a kisebbik rossz, mármint csak jobb még most igazolni, mint szezon közben felfedezni, hogy húbazze lehet, hogy kevés lesz ez a keret a címvédésre vagy a BL-re...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#6449 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Amazing24 írta:A Marca a spanyol Sky Sports. A madridi hírei sorra bejönnek ők írták meg Luis visszatérését is leghamarabb mikor még szó sem volt az angol sajtóban a transferről. Szóval ennek a Koke dolognak is van valóságalapja bár elég meredek elsőre ez az 50 milcsi miközben Stonessal 2 millákkal szórakozunk. Ebből kindulva benne van a pakliba egy big transfer. Mozgólódunk mi csak utcalány csendben. :D
Hát krva okosak vagyunk, hogy így 1 nappal a bajnoki start előtt elkezdünk "mozgolódunk"...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#6450 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:A Marca a spanyol Sky Sports. A madridi hírei sorra bejönnek ők írták meg Luis visszatérését is leghamarabb mikor még szó sem volt az angol sajtóban a transferről. Szóval ennek a Koke dolognak is van valóságalapja bár elég meredek elsőre ez az 50 milcsi miközben Stonessal 2 millákkal szórakozunk. Ebből kindulva benne van a pakliba egy big transfer. Mozgólódunk mi csak utcalány csendben. :D
Az hagyján, hogy csendben, de elég öregurasan is. :D Ha most tényleg megtettük az első ajánlatot, akkor ebben a tempóban 2020-ig talán meg is szerezzük, vagy legalábbis a második ajánlatunkat egész biztosan megtesszük, ami remélem, hogy már 51 millió lesz. Csak szép lassan, nem szabad elsietni a dolgokat, majd megunja az Atleti is folyton elutasítgatni az ajánlatainkat. :D

Amúgy meg tipikus Mourinho player. Jó fizikumú, intelligens, fiatal, gyors játékos, ráadásul, ami Mourinhonak a leginkább fontos, hogy mindemellett jól is védekezik. Jó kis igazolás volna, én mindenképp örülnék az érkezésének.
Николаевич írta: Szerintem csak viccelt :)
Tudom. ;)

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#6451 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Én csak angol blogokon olvastam erről, az eredeti cikket nem olvastam el, de ott csak azt írták, hogy a nyár folyamán több klubb is érdeklődött Koke iránt, de csak a Bayern és a Chelsea tett ajánlatott. 65 millió euró volt a legnagyobb ajánlat, de nem írták, hogy mi vagy a Bayern tette e ezt a bizonyos 65 milliós ajánlatot amit egyébként elutasítottak, mert Koke nem akar váltani.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6452 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Marca a spanyol Sky Sports. A madridi hírei sorra bejönnek ők írták meg Luis visszatérését is leghamarabb mikor még szó sem volt az angol sajtóban a transferről. Szóval ennek a Koke dolognak is van valóságalapja bár elég meredek elsőre ez az 50 milcsi miközben Stonessal 2 millákkal szórakozunk. Ebből kindulva benne van a pakliba egy big transfer. Mozgólódunk mi csak utcalány csendben. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6453 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:
cech19960320 írta:
Tomi26 írta:50 millio fontos ajanlatott tettunk ma Kokeert. Ez biztos!
miért is biztos? abrától hallottad?
A Marca is lehozta saját információira hivatkozba de azt írják hogy ezt elutasította az AM.
egyébként sajnos nekem mozdíthatatlannak tűnik..

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6454 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:
Tomi26 írta:50 millio fontos ajanlatott tettunk ma Kokeert. Ez biztos!
miért is biztos? abrától hallottad?
A Marca is lehozta saját információira hivatkozba de azt írják hogy ezt elutasította az AM.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6455 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tomi26 írta:50 millio fontos ajanlatott tettunk ma Kokeert. Ez biztos!
miért is biztos? abrától hallottad?

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#6456 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

50 millio fontos ajanlatott tettunk ma Kokeert. Ez biztos!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#6457 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Dante írta:
Николаевич írta:Nem értem mit tökölünk Baba leigazolásával.. Holnap kezdődik a bajnokság és csak egy balhátvédünk van(illetve egy sem). Mi van ha Azpilicueta vagy Ivanovic összeszed egy sérülést holnapig? Bármikor előfordulhat, akár a bemelegítés során is. Megint Traoré lesz a balhátvéd?

Filipét már kb. két hete eladtuk, nem értem hogy miért nem tudtuk pótolni még mindig. Az Augsburg már vett új balbunkót.
Zouma tökéletes lesz oda beugrónak, nem véletlen próbálgatta :D
Én úgy vettem észre, hogy Zouma középen jól játszik, de a szélekre viszont nem megoldás. Egyrészt azért nem, mert a támadásokat egyáltalán nem tudja segíteni, másrészt baromi lassú oda, harmadrészt meg úgy mozog ott, mint Mikel csatárként. :D

Szerintem csak viccelt :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#6458 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:
Николаевич írta:Nem értem mit tökölünk Baba leigazolásával.. Holnap kezdődik a bajnokság és csak egy balhátvédünk van(illetve egy sem). Mi van ha Azpilicueta vagy Ivanovic összeszed egy sérülést holnapig? Bármikor előfordulhat, akár a bemelegítés során is. Megint Traoré lesz a balhátvéd?

Filipét már kb. két hete eladtuk, nem értem hogy miért nem tudtuk pótolni még mindig. Az Augsburg már vett új balbunkót.
Zouma tökéletes lesz oda beugrónak, nem véletlen próbálgatta :D
Én úgy vettem észre, hogy Zouma középen jól játszik, de a szélekre viszont nem megoldás. Egyrészt azért nem, mert a támadásokat egyáltalán nem tudja segíteni, másrészt baromi lassú oda, harmadrészt meg úgy mozog ott, mint Mikel csatárként. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#6459 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Nem értem mit tökölünk Baba leigazolásával.. Holnap kezdődik a bajnokság és csak egy balhátvédünk van(illetve egy sem). Mi van ha Azpilicueta vagy Ivanovic összeszed egy sérülést holnapig? Bármikor előfordulhat, akár a bemelegítés során is. Megint Traoré lesz a balhátvéd?

Filipét már kb. két hete eladtuk, nem értem hogy miért nem tudtuk pótolni még mindig. Az Augsburg már vett új balbunkót.
Zouma tökéletes lesz oda beugrónak, nem véletlen próbálgatta :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#6460 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Stones-al most mi a gyász van megkapták a 30 millás ajánlatot vagy sem.?

Válasz küldése