Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#6741 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
béla írta:De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.
Ez ugyanaz, mint Alderweireld esete. Volt egy opció, amit ha kifizet a Fio, akkor övék Salah. Ki is fizették volna, de Salah nem akart odaigazolni (mi a f*szért, nem tudom), így a Fio nem tudott élni azzal amihez joga volt, és így lett a Chocapic. Simán megtehette volna, hogy most aláír a Fiohoz, de ettől még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg... Nem elég, hogy használni sem tudtuk, még meg is szívat minket... Az Atletico pénzt fog adni a Sotonnak hogy ne legyen belőle bírósági ügy, mi meg úgy tűnik játékost, de be is sz*rok, ha az Solanke lesz.

Én sem értem hogy miért lehet ebből jogi procedúra. Mi betartottuk amit vállaltunk a szerződésben. A Fio rögzített áron megvásárolhatja Salah-t, de neki nem kötelessége aláírni hozzájuk. Ettől függetlenül el tudom képzelni hogy valami felesleges játékossal(Romeu, Piazón, Omeruo) kiszúrjuk a szemüket, mert nem vet jó fényt a klubra ha azzal vannak tele az újságok hogy perelnek minket.

Kizártnak tartom hogy Solanke-t odaadjuk. A küszöbön áll a HG-szabály szigorítása, nem fogjuk az egyik legtehetségesebb angol játékosunkat elpazarolni. Szerintem hamarabb adnánk egy Bogát vagy egy Musondát, de szerintem nincs annyi ebben hogy egy ígéretes játékost elpazaroljunk, angolt meg végképp nem fogunk beáldozni ezért.

Szerk: közben a Sky szerint Benteke a Poolé.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6742 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

easy írta:José interjú igazolásokról, Cechről, Falcaoról and so on.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ss-6094235" onclick="window.open(this.href);return false;
ez az egész egy nagy hülyeség. mi az hogy nem engedheti meg magának pl Pogbát? Jön ezzel a FFP-vel amit jövőre teljesen eltörölnek, csak kifogás az egész. Ha majd esetleg nem nyerünk semmit, mert belehülyült a keretbe, majd lenyomja ezt a sajnálkozós dumát, hogy ő nem tudott igazolni, közbe a city meg a mu meg pool tudott. 130 millió fontot költhetünk ezen a nyáron, úgy hogy kb +3 millió profittal zárunk....hányok az ilyesfajta dumáktól...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6743 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:szerinted.. a fior beint akkor baszhatja, nem egyoldalú a döntés
Ez esetben... https://www.youtube.com/watch?v=lBWo0BwqR5o" onclick="window.open(this.href);return false;

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#6744 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg...
szerinted.. a fior beint akkor baszhatja, nem egyoldalú a döntés

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6745 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.
Ez ugyanaz, mint Alderweireld esete. Volt egy opció, amit ha kifizet a Fio, akkor övék Salah. Ki is fizették volna, de Salah nem akart odaigazolni (mi a f*szért, nem tudom), így a Fio nem tudott élni azzal amihez joga volt, és így lett a Chocapic. Simán megtehette volna, hogy most aláír a Fiohoz, de ettől még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg... Nem elég, hogy használni sem tudtuk, még meg is szívat minket... Az Atletico pénzt fog adni a Sotonnak hogy ne legyen belőle bírósági ügy, mi meg úgy tűnik játékost, de be is sz*rok, ha az Solanke lesz.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#6746 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
LOL, eddig Romeuról volt szó, ami még érthető is lenne valahol. Azért b*ssza meg Salah is... :roll:
De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#6747 Hozzászólás Szerző: easy »

José interjú igazolásokról, Cechről, Falcaoról and so on.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ss-6094235" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6748 Hozzászólás Szerző: becus3 »

cech19960320 írta:
becus3 írta:
HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.
Neeem.... Messze nem olyan szemetek mint a csirkék pl ;)
Ugyan olyanok( Pont ők jutottak még eszembe), csak ezek még két bajnoki címet is elvettek tőlünk. Igaz tisztességes csatában . De akkor is utálom őket.

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6749 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

becus3 írta:
HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.
Neeem.... Messze nem olyan szemetek mint a csirkék pl ;)

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6750 Hozzászólás Szerző: becus3 »

HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.

HazardFan512
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. július 17., péntek 22:02
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#6751 Hozzászólás Szerző: HazardFan512 »

Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#6752 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért vicces lenne hogy a legígéretesebb angolunkat adnánk.

cech19960320
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6753 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
azt kéne mégXD

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6754 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
LOL, eddig Romeuról volt szó, ami még érthető is lenne valahol. Azért b*ssza meg Salah is... :roll:

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#6755 Hozzászólás Szerző: mateja »

Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6756 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért ez elég fura... Sokáig úgy volt hogy viszi a Lyon, de azok nem akartak érte ennyit fizetni, de pont egy Villa? :D Kár, bár Wilkinstől sokat fog tanulni.

Ugyanakkor még mindig vannak jó nevek a piacon, Ricardo Rodriguez, Alex Sandro még mindig opció (sokba kerülnek, de meg lenne oldva a poszt velük jó időre), ott van Baba is ha a védekezőbb felfogás fog számítani, meg ha így halad Pep, lehet Alaba is elhozható lassan. :D Mondjuk ha nem adjuk el a nyáron Luist akkor nincs értelme fantáziálni...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#6757 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Többen írtátok, hogy Filipe Luis helyett hozzuk el Amavit, nem tudom, pletyka is volt-e róla, de úgy tűnik, hogy a Villához fog menni végül:
http://www.skysports.com/transfer/news/ ... -from-nice" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6758 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime írta:(Stones dobta a 26-os mezt, már 5-ben játszik az előszezonban, pedig azt hittem valami Terry iránti tisztelet miatt választotta anno.)

Aki amúgy kíváncsi a játékára, az nézheti a Digi2-n az Asia Trophy döntőjét, épp az Arsenal ellen játszanak Martinezék, Stones a védelem közepén.
K*rva jol jatszik... Cahill szoges ellentettje elorejatelban, de megsem David Luiz modban b*ssza el a hosszu labdait, elkepeszto.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#6759 Hozzászólás Szerző: bolnud »

focimark írta:Roman Abramovich has agreed to pay €34m for Axel Witsel, and has a verbal deal with Zenit director Alexander Dukov. [Corriere dello Sport]
Én örülnék neki.
Azért a 34 m euro nem kevés, de kétségkívül elfér az erősítés a középpályára, annak ellenére, hogy oda létszámban jól megvagyunk. Így gondolom távozik majd Mikel, esetleg Ramires.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#6760 Hozzászólás Szerző: focimark »

Roman Abramovich has agreed to pay €34m for Axel Witsel, and has a verbal deal with Zenit director Alexander Dukov. [Corriere dello Sport]
Én örülnék neki.

Válasz küldése