Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2921 Hozzászólás Szerző: petr »

Anelka egy lufi jatekos volt
csak a kis csapatok ellen tudott villogni a rangadokon meg kapuralovese se volt!! Ami eleg nagy szegyen egy csatartol
es ugy lett golkirlay 18 gollal(ami sztem azota is kb negativ csucs kozelebe van),h cr7-nek a bokajat pont azon a nyaron mutottek es decemberbe terhetett vissza es igy is csak 1 gollal maradt le a franciatol
es akkor meg nem is emlitettem meg azt az idegesito szokasat,h allandoan visszajart lampard es mikel poziciojaba,h labda kapjon es olyankor meg egy emberrel kevesebbet lehetett megjatszani fent miatta
ja es a fejparbajok 90-95% rendre elbukta
torres es anelka kozt vacilalok,h kit utaltam jobban,de el ninho viszi a primet nalam

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2922 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
pulci03 írta:
redrum írta:Nicolas Anelka named Mumbai City player-manager

Former Chelsea and Arsenal striker Nicolas Anelka has been named player-manager of Mumbai City.
Anelka, 36, played for the Indian Super League side last season under ex-Manchester City manager Peter Reid.
"He impressed us all with his tactical knowledge and excellent motivational skills," said Mumbai City co-owner and Bollywood actor Ranbir Kapoor.

Kicsit erős állításnak érzem. :D
A Kapoor fickó biztos keni-vágja a focit azért tesz ilyen merész állításokat :lol: :lol: :lol:

Soha nem értettem hogy miért fikázzák sokan Anelkát. Mindenki azt szajkózza hogy így meg úgy flegma, pedig ez egy utcalány nagy hülyeség. Nico nem kevés európai topcsapatban fordult meg, hozzánk majd 30 évesen jött és mégis magas szinten focizott és angol gólkirály lett. Ha valaki szerint ezt nem kemény munkával érte el az vagy nagyon szemellenzős vagy nagyon nem ért a focihoz, de semmiképp nem lehet komolyan venni.

Persze, ő nem az a játékos volt aki balhátvédként is kemény teljesítményt hozott egy fontos BL-meccsen, de a tizenhatoson belül gyilkos volt és minden idegszálával a gólszerzésre koncentrált.
Erre szokták azt mondani: az idő mindent megszépít.
Sztem 10ből 9Chelsea drukker utálta és nem a pofatlanul flegma bl döntős tizije miatt...
Én annó csíptem Ballackot is sokakkal ellentétben, de most mar sztem sokan jó érzéssel gondolnak vissza rá. :)
Túlzásokba persze ne essünk, kalou és malouda kettőst remélem soha senki sem fogja visszasírni. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2923 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

pulci03 írta:
redrum írta:Nicolas Anelka named Mumbai City player-manager

Former Chelsea and Arsenal striker Nicolas Anelka has been named player-manager of Mumbai City.
Anelka, 36, played for the Indian Super League side last season under ex-Manchester City manager Peter Reid.
"He impressed us all with his tactical knowledge and excellent motivational skills," said Mumbai City co-owner and Bollywood actor Ranbir Kapoor.

Kicsit erős állításnak érzem. :D
A Kapoor fickó biztos keni-vágja a focit azért tesz ilyen merész állításokat :lol: :lol: :lol:

Soha nem értettem hogy miért fikázzák sokan Anelkát. Mindenki azt szajkózza hogy így meg úgy flegma, pedig ez egy utcalány nagy hülyeség. Nico nem kevés európai topcsapatban fordult meg, hozzánk majd 30 évesen jött és mégis magas szinten focizott és angol gólkirály lett. Ha valaki szerint ezt nem kemény munkával érte el az vagy nagyon szemellenzős vagy nagyon nem ért a focihoz, de semmiképp nem lehet komolyan venni.

Persze, ő nem az a játékos volt aki balhátvédként is kemény teljesítményt hozott egy fontos BL-meccsen, de a tizenhatoson belül gyilkos volt és minden idegszálával a gólszerzésre koncentrált.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2924 Hozzászólás Szerző: gerawba »

edeskeves írta:
kecske01 írta:
laczze írta:Engem az, hogy Cech elment nagyon nem érdekel mert a legjobb opció van a helyén, de azt sosem fogom megérteni miért kell minden játékosunkat de főleg a klasszisokat riválishoz elengedni... ?! Ez szàmomra felfoghatatlan.... Ha a többi csapat kijelenti, hogy hozzánk ergó riválishoz kizárt dolog hogy elengedjenek valakit is akkor mi miért ?? Őszintén kit érdekel hogy el kell költöznie, másnak is elkell mert pl nem tudja fizetni a lakáshitelét de ő meg olyan lakas vesz ott ahol csak akar és tele zsebbel bárhol eltud éldegélni szóval nehogy már emiatt sajnálni keljen egy játékost... Szerintem hatalmas hiba elengedni a voltlegjobbainkat riválisokhoz, remélem Cech ugyanugy leszopat minket ahogy Lampard gól baszott Cech kivéd mindent, remélem igy lesz és szopja ki a vezetőség hogy ekkora seggarcok.
Hát igen kiváncsi vagyok ajánlatott tennénk egy Sanchezért mit válaszolnának rá az Arsenalnál biztos kinevetnének a fasszopók.
Csak Alexisrol nem koztudott, hogy távozni akar. Viszont pl. Ashley régen honnan is érkezett? És ráadásul ő alapember is volt és a világ egyik legjobb balbekkje.
Ja, csak Cole-ért odaadtuk Gallast nekik (meg még egy kicsit fizettünk is). Itt nem volt csere, csak aprópénzért lepasszoltunk nekik egy olyan játékost, aki a posztján a világ szűk elitjében van.
HAZARD = Messi+Ronaldo

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2925 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:
laczze írta:Engem az, hogy Cech elment nagyon nem érdekel mert a legjobb opció van a helyén, de azt sosem fogom megérteni miért kell minden játékosunkat de főleg a klasszisokat riválishoz elengedni... ?! Ez szàmomra felfoghatatlan.... Ha a többi csapat kijelenti, hogy hozzánk ergó riválishoz kizárt dolog hogy elengedjenek valakit is akkor mi miért ?? Őszintén kit érdekel hogy el kell költöznie, másnak is elkell mert pl nem tudja fizetni a lakáshitelét de ő meg olyan lakas vesz ott ahol csak akar és tele zsebbel bárhol eltud éldegélni szóval nehogy már emiatt sajnálni keljen egy játékost... Szerintem hatalmas hiba elengedni a voltlegjobbainkat riválisokhoz, remélem Cech ugyanugy leszopat minket ahogy Lampard gól baszott Cech kivéd mindent, remélem igy lesz és szopja ki a vezetőség hogy ekkora seggarcok.
Hát igen kiváncsi vagyok ajánlatott tennénk egy Sanchezért mit válaszolnának rá az Arsenalnál biztos kinevetnének a fasszopók.
Csak Alexisrol nem koztudott, hogy távozni akar. Viszont pl. Ashley régen honnan is érkezett? És ráadásul ő alapember is volt és a világ egyik legjobb balbekkje.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2926 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Engem az, hogy Cech elment nagyon nem érdekel mert a legjobb opció van a helyén, de azt sosem fogom megérteni miért kell minden játékosunkat de főleg a klasszisokat riválishoz elengedni... ?! Ez szàmomra felfoghatatlan.... Ha a többi csapat kijelenti, hogy hozzánk ergó riválishoz kizárt dolog hogy elengedjenek valakit is akkor mi miért ?? Őszintén kit érdekel hogy el kell költöznie, másnak is elkell mert pl nem tudja fizetni a lakáshitelét de ő meg olyan lakas vesz ott ahol csak akar és tele zsebbel bárhol eltud éldegélni szóval nehogy már emiatt sajnálni keljen egy játékost... Szerintem hatalmas hiba elengedni a voltlegjobbainkat riválisokhoz, remélem Cech ugyanugy leszopat minket ahogy Lampard gól baszott Cech kivéd mindent, remélem igy lesz és szopja ki a vezetőség hogy ekkora seggarcok.
Hát igen kiváncsi vagyok ajánlatott tennénk egy Sanchezért mit válaszolnának rá az Arsenalnál biztos kinevetnének a fasszopók.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2927 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem az, hogy Cech elment nagyon nem érdekel mert a legjobb opció van a helyén, de azt sosem fogom megérteni miért kell minden játékosunkat de főleg a klasszisokat riválishoz elengedni... ?! Ez szàmomra felfoghatatlan.... Ha a többi csapat kijelenti, hogy hozzánk ergó riválishoz kizárt dolog hogy elengedjenek valakit is akkor mi miért ?? Őszintén kit érdekel hogy el kell költöznie, másnak is elkell mert pl nem tudja fizetni a lakáshitelét de ő meg olyan lakas vesz ott ahol csak akar és tele zsebbel bárhol eltud éldegélni szóval nehogy már emiatt sajnálni keljen egy játékost... Szerintem hatalmas hiba elengedni a voltlegjobbainkat riválisokhoz, remélem Cech ugyanugy leszopat minket ahogy Lampard gól baszott Cech kivéd mindent, remélem igy lesz és szopja ki a vezetőség hogy ekkora seggarcok.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2928 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

redrum írta:Nicolas Anelka named Mumbai City player-manager

Former Chelsea and Arsenal striker Nicolas Anelka has been named player-manager of Mumbai City.
Anelka, 36, played for the Indian Super League side last season under ex-Manchester City manager Peter Reid.
"He impressed us all with his tactical knowledge and excellent motivational skills," said Mumbai City co-owner and Bollywood actor Ranbir Kapoor.

Kicsit erős állításnak érzem. :D
A Kapoor fickó biztos keni-vágja a focit azért tesz ilyen merész állításokat :lol: :lol: :lol:

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2929 Hozzászólás Szerző: redrum »

Nicolas Anelka named Mumbai City player-manager

Former Chelsea and Arsenal striker Nicolas Anelka has been named player-manager of Mumbai City.
Anelka, 36, played for the Indian Super League side last season under ex-Manchester City manager Peter Reid.
"He impressed us all with his tactical knowledge and excellent motivational skills," said Mumbai City co-owner and Bollywood actor Ranbir Kapoor.

Kicsit erős állításnak érzem. :D
I'm goin' down down down down

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2930 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

On this day: 2003 - Ken Bates agreed to sell @ChelseaFC to Roman Abramovich for around £140m. ‪#‎CFC‬ ‪#‎Chelsea‬
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2931 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

AwayRoller írta:
ChesterB írta:
AwayRoller írta:Tudom, a szurkolók sok mindent akarnak hallani, de pár napra rá, hogy áthúztam -békés körülmények közt- a városi riválist erősíteni, akkor sem mondok ilyent b*sszameg!
Elmondott mindent a levelében, a többi nyilatkozata ezután nem érdekel.
Attól még gusztustalan...
Miért mit kéne mondjon most komolyan??? Az Arsenal játékosa mostantól. Teljesen érthető, hogy innentől nekik akar megfelelni. Vagy ne akarjon trófeákat nyerni mert nálunk játszott 11 évig vagy mi? xD Lampardra eléggé haragudtam a New Yorki beetetés miatt, de Cech 100%-ig korrekt módon távozott.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2932 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:Tudom, a szurkolók sok mindent akarnak hallani, de pár napra rá, hogy áthúztam -békés körülmények közt- a városi riválist erősíteni, akkor sem mondok ilyent b*sszameg!
Elmondott mindent a levelében, a többi nyilatkozata ezután nem érdekel.
Attól még gusztustalan...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2933 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Tudom, a szurkolók sok mindent akarnak hallani, de pár napra rá, hogy áthúztam -békés körülmények közt- a városi riválist erősíteni, akkor sem mondok ilyent b*sszameg!
Elmondott mindent a levelében, a többi nyilatkozata ezután nem érdekel.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2934 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
Nóbádi írta: DE az Arsenal ne nyerjen semmit!!!!
Nem hiszem hogy ilyet kívánna innen bárki is. :)
Lehet felületes vagyok és elfogult, de nem rémlik, hogy Lampstól ilyet olvastam volna(pedig ő tényleg bajnokesélyeshez ment)...
http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

"I am looking forward to the new chapter, to the new challenge and I believe that what I have achieved at Chelsea I will achieve at Arsenal too"

Tudom, a szurkolók sok mindent akarnak hallani, de pár napra rá, hogy áthúztam -békés körülmények közt- a városi riválist erősíteni, akkor sem mondok ilyent b*sszameg!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2935 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nóbádi írta: DE az Arsenal ne nyerjen semmit!!!!
Nem hiszem hogy ilyet kívánna innen bárki is. :)

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2936 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

ChesterB írta:Ez is:

Kép
Na igen és ez remélem nem is változik a következő 5 évben, nem utálom őt magát, nem kívánom, hogy potyázzon, DE az Arsenal ne nyerjen semmit!!!!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2937 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Már várom a piros rögbisityakot :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2938 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez is:

Kép

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2939 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Kép

8) Gyönyörű.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2940 Hozzászólás Szerző: almos »

Viszlát Cech! Egy olyan játékos, akiről a gyerekeimnek is mesélni fogok. Igazi LEGENDA.
LAMPARD#8

Válasz küldése