Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#10021 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

RLC hogy mozog eddig?

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10022 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Közbe a City aláz az Etihadba. Már 6-0. Meg is érdemli az ócska QPR. Zúgjanak már ki a (picsába) Championshipbe.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7027
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10023 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hát a góllövő verseny el is dőlt....( costa-nak, ha nincs ez a sérülése...)

Zalán

Re: Premier League

#10024 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Fox írta:A mai meccs végén vagy az utolsó fordulóban lesz a kupaátadás?
Az utolsó fordulóban a Sunderland ellen

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#10025 Hozzászólás Szerző: Fox »

A mai meccs végén vagy az utolsó fordulóban lesz a kupaátadás?

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10026 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:Hiába a karakter meg a szív, ha ez csak birkózásban mutatkozik meg, a Castle normális edzővel egy stabil középcsapat normális focival, Sunderland lehet stílusra semmilyen, de keretileg azért többre is képesek lehetnének, nemcsak favágásra.

Soton, Sp*rs, de szerintem még a Pool is a hátára kívánja az EL-t, egyrészt pénzügyileg nem éri meg, a PL sokkal többet ad, másrészt +8-10 meccs a szezonban, az Evertont is visszavetette.
Fú, nekem pont a Sunderland kerete az, amit nem tudok hova tenni és nem is értem, a saját szurkolóik mit kedvelnek a csapatban.
Minden második játékosuk egy top csapatból kimorzsolódott, lécet megugrani nem képes, valaha többre hivatott, mérsékelten motivált "vesztes" (O'Shea, Wes Brown, Adam Johnson, Rodwell, Pantilimon, Mannone, a mi PvA-nk, Defoe). Amikor ilyen játékosok adják a csapatod gerincét, egyszerűen semmi másra nem számíthatsz, csak a langyos vízre. Megalkuvás az egész. A csapat részéről, amiért ilyen játékosokat igazol, nem kockáztat és a focisták részéről is, amikor leadják a nagy vágyaikat és visszalépnek egy középcsapatba. Sosincs semmi kilátás a szezonjukban, se egy kiugró szereplés és esetleg EL helyek, se a kiesés réme, mert amint meglegyinti őket a szele, összekapják magukat és felkapaszkodnak. Pont ebből látszik, hogy lusták és motiválatlanok.

Szerintem a Soton még nem. Újszülöttnek minden vicc új, a keret fele idén érkezett, Koeman is lelkes, szerintem vágynak az elismerésre, nem is beszélve a kifejezetten lelkes és hálás szurkolóikról, meg arról a tényről, hogy ehhez pont Pochettinot, a tavalyi edzőt kéne elkapni.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10027 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.
marknagy írta:Nem is értem a Burnley fele való való szimpátiát, főleg annak tudatában, hogy mekkora mészárlást rendeztek a Bridge-en.
barnest én sem sajnálom, de a burnley sokkal életképesebb focit tolt idén mint a newcastle-hull-sunderland-aston villa négyes, tette mindezt sokkal rosszabb kerettel. arról meg nem a burnley tehet, hogy a bíró nem látja az egyértelmű szabálytalanságokat. ellenünk ment a vagdalkozás (az is leszűkíthető barnesra, nem az egész csapatra), de úgy mondjátok mintha nálunk sose lettek volna vagdalkozásba fulladó meccsek. szerintem több helyük lenne a plben mint a fenti négyesnek, de ez van.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10028 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:
marknagy írta:
Dante írta: Nagyon örülök hogy azok a férgek kizúgnak, a qpr-ral egyetemben.
Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.
Nem is értem a Burnley fele való való szimpátiát, főleg annak tudatában, hogy mekkora mészárlást rendeztek a Bridge-en.
Én is azok közé tartozom, akik szívesen látták volna őket a következő szezonban is. Hiába a közös meccsünk eseményei, nekik volt karakterük, színük, szívük, ellentétben a Sunderland, Hull, Castle trióval.
A QPR-nak csoda kell, a Hull pedig nem lesz képes szerintem sem olyan produkcióra, ami megmentené, hiába bénázik előttük mindenki.

A másik izgalmas része is elég érdekes a tabellának: a Soton rendre 1-2 pontra van az EL-helyektől, de az elmúlt 5 hétben kivétel nélkül elbénázták a lehetőségeket, hogy megelőzzék a Sp*rst vagy a Poolt. Nagyon megérdemelnék szerintem, ráadásul biztosan megpróbálnának többet kihozni a lehetőségből, mint az évről évre alibiző szomszédaink. Utolsó körben ráadásul a Cityhez mennek vendégségbe.
Hiába a karakter meg a szív, ha ez csak birkózásban mutatkozik meg, a Castle normális edzővel egy stabil középcsapat normális focival, Sunderland lehet stílusra semmilyen, de keretileg azért többre is képesek lehetnének, nemcsak favágásra.

Soton, Sp*rs, de szerintem még a Pool is a hátára kívánja az EL-t, egyrészt pénzügyileg nem éri meg, a PL sokkal többet ad, másrészt +8-10 meccs a szezonban, az Evertont is visszavetette.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Premier League

#10029 Hozzászólás Szerző: matecska »

marknagy írta:
Dante írta:
ChesterB írta:a burnley kiesett, kár értük, több keresnivalójuk lenne itt mint a castle-sunderland-hull hármasnak. ráadásul ezzel a mai győzelemmel castlenek tettek egy hatalmas szívességet.
Nagyon örülök hogy azok a férgek kizúgnak, a qpr-ral egyetemben.
Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.
Nem is értem a Burnley fele való való szimpátiát, főleg annak tudatában, hogy mekkora mészárlást rendeztek a Bridge-en.
Szegény Ashley Barnes, mehet vissza a neki való ketrecharcos bajnokságba..úgy sajnálom...ja nem.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10030 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:
Dante írta:
ChesterB írta:a burnley kiesett, kár értük, több keresnivalójuk lenne itt mint a castle-sunderland-hull hármasnak. ráadásul ezzel a mai győzelemmel castlenek tettek egy hatalmas szívességet.
Nagyon örülök hogy azok a férgek kizúgnak, a qpr-ral egyetemben.
Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.
Nem is értem a Burnley fele való való szimpátiát, főleg annak tudatában, hogy mekkora mészárlást rendeztek a Bridge-en.
Én is azok közé tartozom, akik szívesen látták volna őket a következő szezonban is. Hiába a közös meccsünk eseményei, nekik volt karakterük, színük, szívük, ellentétben a Sunderland, Hull, Castle trióval.
A QPR-nak csoda kell, a Hull pedig nem lesz képes szerintem sem olyan produkcióra, ami megmentené, hiába bénázik előttük mindenki.

A másik izgalmas része is elég érdekes a tabellának: a Soton rendre 1-2 pontra van az EL-helyektől, de az elmúlt 5 hétben kivétel nélkül elbénázták a lehetőségeket, hogy megelőzzék a Sp*rst vagy a Poolt. Nagyon megérdemelnék szerintem, ráadásul biztosan megpróbálnának többet kihozni a lehetőségből, mint az évről évre alibiző szomszédaink. Utolsó körben ráadásul a Cityhez mennek vendégségbe.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10031 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dante írta:
ChesterB írta:a burnley kiesett, kár értük, több keresnivalójuk lenne itt mint a castle-sunderland-hull hármasnak. ráadásul ezzel a mai győzelemmel castlenek tettek egy hatalmas szívességet.
Nagyon örülök hogy azok a férgek kizúgnak, a qpr-ral egyetemben.
Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.
Nem is értem a Burnley fele való való szimpátiát, főleg annak tudatában, hogy mekkora mészárlást rendeztek a Bridge-en.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#10032 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:a burnley kiesett, kár értük, több keresnivalójuk lenne itt mint a castle-sunderland-hull hármasnak. ráadásul ezzel a mai győzelemmel castlenek tettek egy hatalmas szívességet.
Nagyon örülök hogy azok a férgek kizúgnak, a qpr-ral egyetemben.
Nem az a gond hogy ellenünk felszívják magukat, hanem az hogy a küzdésük verekedésből, meg mészárlásból áll. A bírói bakikról nem beszélve. Remélem a másodosztályban rohadnak meg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz. megvan a három kiesőnk. A Hull kétlem, hogy több mint 2 pontot összekaparna a spuri-MU kombó ellen, és ez esetben is a Kastélynak buknia kéne mindkét meccsét 0 ponttal.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10034 Hozzászólás Szerző: Chester »

a burnley kiesett, kár értük, több keresnivalójuk lenne itt mint a castle-sunderland-hull hármasnak. ráadásul ezzel a mai győzelemmel castlenek tettek egy hatalmas szívességet.

Avatar
otto138
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2011. április 2., szombat 10:46
Kedvenc játékos: Lamps Terry Cech
Kedvenc exjátékos: Robben Zola Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10035 Hozzászólás Szerző: otto138 »

Николаевич írta:2-0-ra vezet a Leicester a Southampton ellen, ez lehet a 6. győzelmük a legutóbbi 7 meccsen, csak tőlünk kaptak ki. Zseniális formában vannak, megérdemlik a továbbjutást. Magic Dick is nyert az Everton ellen, ők is előzték a Newcastle-t. Ha a Hull be tudja húzni a Burnley elleni meccsét akkor komoly gázban lesznek Carverék.. Hihetetlen lenne ha kiesnének.
már vezet is a WBA a Castle ellen idegenben...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10036 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

2-0-ra vezet a Leicester a Southampton ellen, ez lehet a 6. győzelmük a legutóbbi 7 meccsen, csak tőlünk kaptak ki. Zseniális formában vannak, megérdemlik a továbbjutást. Magic Dick is nyert az Everton ellen, ők is előzték a Newcastle-t. Ha a Hull be tudja húzni a Burnley elleni meccsét akkor komoly gázban lesznek Carverék.. Hihetetlen lenne ha kiesnének.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#10037 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
Talmaszabi írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2412213

Az azért ütne, ha a Burnley kapná... :lol:
Az Everton pedig szerintem a háta közepére kívánja az EL-t, lehet emiatt kicsit bedurvulnak az utolsó fordulókra. :D
Miert kivannak a hatuk kozepere? Iden is eleg jol teljesitettek benne es nekem nem ugy tunt, hogy motivalatlanok lennenek.
Hát igen, ahhoz képest, hogy a kezdőjüket elnézve komolyan vették, nagyon csúnya zakóba szaladtak bele a Dynamo Kijev ellen, ezért nem írnám, hogy jól teljesítettek, habár egy viszonylag nehezebb csoportból könnyen továbbléptek. A keret erőssége alapján min. az elődöntő elvárás lehetett volna nekik, ehelyett már a 16 között csúnyán kizúgtak...
És azért írtam azt, hogy a hátuk közepére kívánják az EL-t, mert idén gyakorlatilag a szezonjuk ráment erre a csütörtök-vasárnap kombóra, amióta elbúcsúztak a sorozattól, azóta 18 pontból 14-et szereztek. Persze kicsit vicces a helyzet, mert lényegében amiért tavaly küzdöttek és végül megnyerték, most az a 'nyeremény' tett be a PL-szezonjuknak. Ha jövőre kiharcolják ismét a szereplést (vagy már idén azzal a fair-play baromsággal), kíváncsi vagyok, követik e a Tottenham példáját...
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10038 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Talmaszabi írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2412213

Az azért ütne, ha a Burnley kapná... :lol:
Az Everton pedig szerintem a háta közepére kívánja az EL-t, lehet emiatt kicsit bedurvulnak az utolsó fordulókra. :D
Miert kivannak a hatuk kozepere? Iden is eleg jol teljesitettek benne es nekem nem ugy tunt, hogy motivalatlanok lennenek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#10039 Hozzászólás Szerző: Szabi »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2412213" onclick="window.open(this.href);return false;

Az azért ütne, ha a Burnley kapná... :lol:
Az Everton pedig szerintem a háta közepére kívánja az EL-t, lehet emiatt kicsit bedurvulnak az utolsó fordulókra. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10040 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:A koefficiensek viszont számítani fognak, és közel vagyunk ahhoz, hogy a PL-től elvegyék a 4. BL indulási helyet. Hogyha ez majd bekövetkezik, nekünk meg bejön egy gyengébb szezon (mert nyilván lesz majd olyan), akkor már ott vagyunk, hogy izzadhatunk a 3. helyért.
ahhoz az kéne, hogy még pár évig legyen legalább 1 olasz az el és bl elődöntőkben, míg az angolok ne jussanak 8 közé, szóval ettől nem kell egyelőre tartani

Válasz küldése