Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3561 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Jah Salah elment és lőtt egy rakat gólt.. Torres elment és lőtt pár gólt, gondolom ez a Schürle sem tesz másképp. Mou ébresztő lóf... közöd sincs a focihoz, csak a hókusz pókusz, a titkos papírra firkálás a süket duma, meg a szarkavarás. Végre jó lenne már egy kis foci is! A közönség meg olyan, ha van foci akkor odateszik magukat, ha nem akkor nem és ez most eredményességtől független! Bár persze, amit Benitezzel csináltak az gyökérség volt.
laczze írta:Milyen indok már ez, hogy José azért kap fekete pontot idézőjelesen mert elasta Schürlet pedig ő szeretett itt lenni, az egy dolog, ha nem kellett neki akkor nyilván igy a legjobb mint h 1 percet se játszon. Amugy tényleg fos a taktikánk ami amugy nincs is, de ez PL aranyra vezet minket ettől a gáz BL kiséstől is, ami azért a Ligakupa mellé valljuk be igencsak sikeres év lesz.... Senki nem arra fog emlékezni évek után hogyan és miért estünk ki a BL ből hanem , hogy 5 év után bajnok csaoat vagyunk! Vigyasztalodjunk ezzel, mert ezzel lehet, hiába gyengült az angol bajnokság szerintem bajnoknak lenni akkor is Angliában a legnagyobb dicsőség.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3562 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Isten aldja azokat, akik igy tettek!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#3563 Hozzászólás Szerző: almos »

beckhamJr írta:
Didier90 írta:A közönség is egy nagy 0 volt. Semmit nem segítenek a "szurkolóink".
sok agyatlan teaszürcsölőtől mit vársz.. amikor idejött benítez hónapokig szembeszél voltak, nagy vörösfejű tokás kurvák is hétről hétre lelkesen készítették a gyűlölködő drapikat és egész meccs alatt lóbálták szorgosan..(hiába jönnek sokan azzal hogy ázsiaiak blabla, tudnak a bridge-en véleményt nyilvánítani az emberek ha akarnak)
viszont a csapat mellé sosem álltak meccs közben, csak végignézik kukán mint egy színházi előadást..
Ja, ez kurvára igaz. Mikor Rafa ideért, mentek egymás után a rigmusok, meg mindenfelé Rafa out transzparens.
LAMPARD#8

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Bajnokok Ligája

#3564 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Didier90 írta:A közönség is egy nagy 0 volt. Semmit nem segítenek a "szurkolóink".
sok agyatlan teaszürcsölőtől mit vársz.. amikor idejött benítez hónapokig szembeszél voltak, nagy vörösfejű tokás kurvák is hétről hétre lelkesen készítették a gyűlölködő drapikat és egész meccs alatt lóbálták szorgosan..(hiába jönnek sokan azzal hogy ázsiaiak blabla, tudnak a bridge-en véleményt nyilvánítani az emberek ha akarnak)
viszont a csapat mellé sosem álltak meccs közben, csak végignézik kukán mint egy színházi előadást..

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#3565 Hozzászólás Szerző: lazaac »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ra-2400187" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3566 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

dankodavid írta: Remélem neked egyszer jut pina, hogy túljuss ezen az időszakon, hogy "ki a nagyobb drukker".
És itt csapok át személyeskedésbe ha már te is megtetted: remélem egyszer jut neked egy tarkónszúrás hogy levetkőzd ezt az indokolatlan stílust ;)

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Bajnokok Ligája

#3567 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Dízel írta:Azért bárki bármit mondhat, itt látszik meg igazán az angol foci hanyatlása... a legjobb 4 be nincs angol, eddig is csak mi jutottunk el, mi, aki 7 ponttal vezeti azt a bivaly erős angol bajnokságot, amit eddig én is erősnek mondtam a sok "nagy" csapattal, akik kurvára leégtek a BL-be.
Igazából leszarom idén a bl-t mert idén a PL a cél és megvan egy ligakupa is. Jövőre viszont BL lesz a fő cél, mellette megtartani a PL-t és esetleg az FA kupa, de kérdem én, mi fog változni jövőre nálunk?! max az hogy jobban összeszokik a banda... Elvileg utcalány erősek voltunk idén is, aztan erre futotta a BL-re... kik lennének alkalmasabbak egy BL trófeára mint egy fabregas, matic, costa, hazard stb?...
Na mind1, legyen meg az a rohadt PL aztan leszarom! :)
Nem volt olyan acélos ez a chelsea idén sem.Mindenki mindenkit körbevert.Mindenki más is gyenge nem csak chelsea.Csak a chelsea még szerencsés is h elkerülik a sérültek.Nem úgy az arsenalt és a manutdt.Ugyan azt a szar játékot produkálja a chelsea is a nagyok ellen mint a Manutd csak nálatok fegyelmezetten védekezik a csapat nálunk nem.Nálatok ott a 3 pont nálunk meg van h 1 pont sem.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Bajnokok Ligája

#3568 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

[/quote]
Ő maga mondta, hogy csak akkor távozik innen, ha Abra kirúgja, úgyhogy ebben nincs vita. A folyamatos csere-berét én sem értem, és még hol a vége... ha ilyen sz*r lesz Oscar őt is simán elküldi innen.

Az a baj, ogy hiába alakul évről évre át Mourinho elképzelése szerint a keret, csak rosszabb lesz. Első évében volt a cserepadunkon alsó hangon is egy Mata, De Bruyne vagy Schürrle, nem tudtuk kihasználni. Most van 3 komolya csatárunk végre valahára, nem tudjuk kihasználni. Voltak jó vételei, de baromi sz*rul menedzseli a csapatot, tavaszra rendre elfogy a keret, most is csak Hazard-on múlik hogy egyáltalán odaérünk-e az ellenfél kapujáig.[/quote]
Nem bízik a játékosaiban.Ha hibázik egy játékosa akkor kikerül a kezdőből és nem kapja meg a lehetőséget többé.Lehet panaszkodni h nem elég hosszú a pad nincs minőségi csere de fölösleges is.Hiszen volt Schürrle de Bruyne Mata Luiz Salah.
Egyszerűen nem tud rotálni Mou.
Nálatok is az a baj h Abra türelmetlen.Ha nem úgy sikerül egy év akkor repülni fog.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#3569 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

laczze írta:Milyen indok már ez, hogy José azért kap fekete pontot idézőjelesen mert elasta Schürlet pedig ő szeretett itt lenni, az egy dolog, ha nem kellett neki akkor nyilván igy a legjobb mint h 1 percet se játszon. Amugy tényleg fos a taktikánk ami amugy nincs is, de ez PL aranyra vezet minket ettől a gáz BL kiséstől is, ami azért a Ligakupa mellé valljuk be igencsak sikeres év lesz.... Senki nem arra fog emlékezni évek után hogyan és miért estünk ki a BL ből hanem , hogy 5 év után bajnok csaoat vagyunk! Vigyasztalodjunk ezzel, mert ezzel lehet, hiába gyengült az angol bajnokság szerintem bajnoknak lenni akkor is Angliában a legnagyobb dicsőség.
lel

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#3570 Hozzászólás Szerző: laczze »

Milyen indok már ez, hogy José azért kap fekete pontot idézőjelesen mert elasta Schürlet pedig ő szeretett itt lenni, az egy dolog, ha nem kellett neki akkor nyilván igy a legjobb mint h 1 percet se játszon. Amugy tényleg fos a taktikánk ami amugy nincs is, de ez PL aranyra vezet minket ettől a gáz BL kiséstől is, ami azért a Ligakupa mellé valljuk be igencsak sikeres év lesz.... Senki nem arra fog emlékezni évek után hogyan és miért estünk ki a BL ből hanem , hogy 5 év után bajnok csaoat vagyunk! Vigyasztalodjunk ezzel, mert ezzel lehet, hiába gyengült az angol bajnokság szerintem bajnoknak lenni akkor is Angliában a legnagyobb dicsőség.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3571 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Hat igen...mar csak a PL maradt...remelem azt nem basszuk el. Az este meg Remy is tobbet csinalt volna mint a medvemegbaszottegyasszonytazerdobeesugyszuletettegyember csatarunknal...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Bajnokok Ligája

#3572 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

akkor ne nézd!Ennyi!

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3573 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Bazdmeg essünk ki úgy mint a Schalke leszarom a kiesést, csak próbáljunk meg focizni ...(persze szokásos kh-be,hát miért ne bekkeljünk 10 ember ellen,még jobban )

Nekem mint labdarúgást szerető embernek vérzik a szívem , hogy minden egyes kibebaszott utcalány alkalommal ,ez az elbaszott buszos geci megy az összes utcalány rangadón.(na meg a "tudatos visszaállások" 1-2 gólos előnyben a bajnokságban)
Jobb is hogy nem jutottunk tovább úgy is várható lett volna a következő körben is ez a fos,azt megint elment volna a kedvem a csapattól.

Szarok én a kiesésre , ha ez kell hogy változzon valami még jobban örülnék , de úgyse fog kurvára semmi.
Valaki meg kurvára vágja fejen Josét Londonban, mert hányinger egy Chelsea meccset nézni úgy kb november óta !

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3574 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

A közönség is egy nagy 0 volt. Semmit nem segítenek a "szurkolóink". Végig azt lehetett hallani, ahogy fütyülik a játékosainkat a franciák. Csak az agyatlan Diego Costát éltetik xD Aki gól nélkül hozta le az idei komplett kupaszezont, és majdnem kiállítatta magát teljesen feleslegesen, na nem mintha addig olyan sokra mentünk volna az emberelőnnyel. Akik Josét kritizálják azok teljesen jogosan teszik. Hihetetlen, hogy az ember nem képes tanulni a hibáiból, már csak az idei tapasztalatok alapján rá kellett volna jönni, hogy öngyilkosság az egy gólos előnyre ráülni. ( 2x a city ellen, a united ellen, a Liverpool elleni odavágon a ligakupában, és akkor még a 2 PSG elleni meccset is előnyről adtuk le, úgy, hogy gyakorlatilag támadójátékunk nem nagyon volt ezeken a meccseken). Ettöl függetlenül én remélem, hogy sokáig ő lesz az edzőnk természetesen. A csapat formája sajnos közelébe nincs az őszinek. Ha tovább is vergődtünk volna a BL-ben csak egy púp lett volna a háton a bajnokság mellett, mert ilyen játékkal esélyünk nem nagyon lett volna a végső győzelemre ebben biztos vagyok ezzel tudom talán picit vígasztalni magam. Fájdalmas és kiábrándító volt ez a vereség :S
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#3575 Hozzászólás Szerző: easy »

Szóval nem csak egy rossz álom volt... :roll:
Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3576 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AryanH írta:Sajnos tényleg nem érdemeltünk továbbjutást. Nem csak a két fejes gól miatt, hanem José rossz taktikát választott Párizsban meg itthon is. Az biztos, hogy tavasszal eddig nem hozzuk azt a formát amit ősszel láthatunk. Oscarnak ez a harmadik éve itt és eddig mindig ősszel tényleg klasszis játékot mutatott most meg már szinte a kezdőcsapatba sem fér be. Most meg tényleg úgy állunk, hogy nincs minőségi cserénk padon.
Nem is az elmúlt 1-2 évbe voltak minőségi cseréink a padon.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3577 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Sajnos tényleg nem érdemeltünk továbbjutást. Nem csak a két fejes gól miatt, hanem José rossz taktikát választott Párizsban meg itthon is. Az biztos, hogy tavasszal eddig nem hozzuk azt a formát amit ősszel láthatunk. Oscarnak ez a harmadik éve itt és eddig mindig ősszel tényleg klasszis játékot mutatott most meg már szinte a kezdőcsapatba sem fér be. Most meg tényleg úgy állunk, hogy nincs minőségi cserénk padon.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3578 Hozzászólás Szerző: Chester »

Champions20 írta:Én meg abban vagyok biztos h ha Mou távozni fog akkor az nem rajta fog múlni.Nagyon nincs hova menni már.Talán a PSG.Az Internél nem kapná meg azt a pénzmennyiséget amit londonban.Szép szép h jó áron adta el a játékosokat de kb minden évben lecseréli a keret negyedét.Ez a Schürrle Cuadrado csere szerintem fölösleges volt.de Bruyne szárnyal Oscar szenved.Remy helyett ott volt Lukaku.Mondjuk MOunak nem ezzel lesz a nagyobb gondja hanem a védelemmel majd.Terry és Iva kiöregszik akkor kalap kabát.
Ő maga mondta, hogy csak akkor távozik innen, ha Abra kirúgja, úgyhogy ebben nincs vita. A folyamatos csere-berét én sem értem, és még hol a vége... ha ilyen sz*r lesz Oscar őt is simán elküldi innen.

Az a baj, ogy hiába alakul évről évre át Mourinho elképzelése szerint a keret, csak rosszabb lesz. Első évében volt a cserepadunkon alsó hangon is egy Mata, De Bruyne vagy Schürrle, nem tudtuk kihasználni. Most van 3 komolya csatárunk végre valahára, nem tudjuk kihasználni. Voltak jó vételei, de baromi sz*rul menedzseli a csapatot, tavaszra rendre elfogy a keret, most is csak Hazard-on múlik hogy egyáltalán odaérünk-e az ellenfél kapujáig.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3579 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a baj, hogy itt nem nagyon lesz összeszokottság, mert valakiről mindig kiderül, hogy sz*r. Tavaly volt egy ligaelit védelmünk, amiből Cahill az idei teljesítményével nagyon kilóg, az egyik legelegánsabb védőből egy "championship" védő lett, aki a lelátóra bikázza a labdákat, az ő helye nem biztos a kezdőben. Oscar most megint sz*r formában van, mikor korábban rá kezdte építeni Mourinho a csapatot, elég gáz lenne, ha másfél év után kiderülne, hogy elpocsékolt idő volt, az ő helye sem biztos a kezdőben. Ez kapásból két olyan alapkezdő játékos, akiket nyugodt szívvel ültetnék a padra. Cahillnek még megvan a pótlása, de Oscarnak ki? Cuadrado, akire még fél évig várnunk kell mire megtanul két szót angolul? Ramires, aki mint kiderült, ebben a kreatív csapatban nem használható olyan jól, mint korábban. Mikel? Ő is kifelé lóg ebből a csapatból.

Folyamatosan derülnek ki a gyenge láncszemek, évről évre cserélődik a támadó középpályás szekció, nincsen állandósság, illetve van, amikor Mourinho nem rotál, így nem lehet építkezni és összeszoktatni a keretet, főleg, hogy indokolatlanul sok játékos van formán kívül a mostani kezdőben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#3580 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért bárki bármit mondhat, itt látszik meg igazán az angol foci hanyatlása... a legjobb 4 be nincs angol, eddig is csak mi jutottunk el, mi, aki 7 ponttal vezeti azt a bivaly erős angol bajnokságot, amit eddig én is erősnek mondtam a sok "nagy" csapattal, akik kurvára leégtek a BL-be.
Igazából leszarom idén a bl-t mert idén a PL a cél és megvan egy ligakupa is. Jövőre viszont BL lesz a fő cél, mellette megtartani a PL-t és esetleg az FA kupa, de kérdem én, mi fog változni jövőre nálunk?! max az hogy jobban összeszokik a banda... Elvileg utcalány erősek voltunk idén is, aztan erre futotta a BL-re... kik lennének alkalmasabbak egy BL trófeára mint egy fabregas, matic, costa, hazard stb?...
Na mind1, legyen meg az a rohadt PL aztan leszarom! :)

Válasz küldése