Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3941 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:Nyert egy meccset az arsenal, útwengerék visszatértek, sírok :D

És már belekötött az olvasókba :D Imádom, amikor veszekszik velük mert senki nem hiszi el hogy a bíró miatt ment el egy újabb meccs...

Sajnálom, hogy el voltak némulva az MU elleni hétvégi meccs után :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3942 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nyert egy meccset az arsenal, útwengerék visszatértek, sírok :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3943 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha esetleg az angol csapatok továbbjutnak a Bl-ben második helyen. Akkor eléggé leszűkített lesz számunkra a sorsolás. Konkrétan csak A,C,F,H csoportból kaphatunk ellenfelet. Juvenak tudnék örülni kicsit visszavághatnánk nekik. :)

dvtk1968
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. szeptember 22., hétfő 15:23
Kedvenc játékos: diego costa
Kedvenc exjátékos: eto

Re: Bajnokok Ligája

#3944 Hozzászólás Szerző: dvtk1968 »

Chris22 írta:
timoboll írta:Valaki el tudna mondani,h mi volt eza konfliktusos dolog amit mourinhonak el kell rendezni? Salloiek beszeltek rola a stúdióban meccs utan,de csak a veget lattam belole
Willian nem passzolta le a labdát Costának amikor 1az1ben mehetett volna a kapusra, ezért Costa megsértődött és cserét kért.
Ketten is üresen álltak. Ki volt bukva és nagyon mondta neki a magáét, de annyira nem tűnt vészesnek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3945 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chris22 írta:
timoboll írta:Valaki el tudna mondani,h mi volt eza konfliktusos dolog amit mourinhonak el kell rendezni? Salloiek beszeltek rola a stúdióban meccs utan,de csak a veget lattam belole
Willian nem passzolta le a labdát Costának amikor 1az1ben mehetett volna a kapusra, ezért Costa megsértődött és cserét kért.

Mourinho azt mondta a meccs után hogy Costa kapott egy rúgást a térdére, ezért kért cserét.

Twitter-en kicsit odaszúrtunk az Arsenal-nak:

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... 750che.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3946 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

timoboll írta:Valaki el tudna mondani,h mi volt eza konfliktusos dolog amit mourinhonak el kell rendezni? Salloiek beszeltek rola a stúdióban meccs utan,de csak a veget lattam belole
Willian nem passzolta le a labdát Costának amikor 1az1ben mehetett volna a kapusra, ezért Costa megsértődött és cserét kért.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3947 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Valaki el tudna mondani,h mi volt eza konfliktusos dolog amit mourinhonak el kell rendezni? Salloiek beszeltek rola a stúdióban meccs utan,de csak a veget lattam belole

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3948 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

koni0725 írta:Na rohadj meg Willi, hogy pont azután játszol óriásit, hogy lehúztalak. :D A mai teljesítménye előtt viszont emelem a kalapomat, ha mindig így játszana, egy büdös szavam nem lenne rá.
Hehe énis azt javasoltam meccs elött h ne willian kezdjen... De hát ezért nem én ülök a kispadon:)
Tényleg nagyon ütős a csapat és örömteli idegenben ez a nagy győzelem de elszállni azért nem kell. Elég könnyen megadták magukat. Első percbe gól, wili lövését simán kitolhatta volna lábbal, öngól-----> szétesés. Egyébként szép volt a szurkolóktol h di matteot éltették picit sajnáltam is
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#3949 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na rohadj meg Willi, hogy pont azután játszol óriásit, hogy lehúztalak. :D A mai teljesítménye előtt viszont emelem a kalapomat, ha mindig így játszana, egy büdös szavam nem lenne rá.
211! NEW RECORD!

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bajnokok Ligája

#3950 Hozzászólás Szerző: royston »

Taps a srácoknak,örömjáték lett a vége.
Álmomban sem hittem volna hogy egy ötössel lelépjük a Schalkét,több ilyen meccset kívánok a csapattól :twisted: :twisted:
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3951 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:latolgatás :)
Én azt mondom jöjjön a bőrszalonna. Utána meg a Bayern meg a Real. Kapjuk meg a nagyokat hamar, két meccsen bárkit legyűrünk, aztán a döntőben legyen egy könnyű ellenfelünk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3952 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gyönyörű győzelem volt, csoportelsőként várhatjuk az ellenfelünket :)

A City a végén megfordította a meccset, így a bajnokság mellett nagyon oda kell tenniük magukat a római meccsen, és jó eséllyel továbbmennek legalább az Európa Ligába, ami jó nekünk, legyen csak kettős terhelés nekik is.

Tudom hogy korai, de én már azon filózok hogy ki lehet a nyolcaddöntős ellenfelünk:

A-csoport: ha az Atleti megveri holnap az Olympiakost Madridban akkor ők a csoportelsők, nagy valószínűséggel a Juventus lesz a második.

B-csoport: Basel vagy Liverpool lesz a második, utóbbit a szabályok miatt nem kaphatjuk.

C-csoport: ez a legszorosabb csoport. Valószínűleg a Leverkusen behúzza, de a Zenit-Benfica-Monaco hármasból bárki lehet második, szerintem egyik miatt sem panaszkodnánk.

D-csoport: itt az Arsenal lesz a második, ez a csoport tehát kilőve.

E-csoport: A CSKA, a Roma és a City azonos ponttal áll jelenleg. Valószínűleg az oroszok kikapnak Münchenben és az utóbbi két csapat közül kerül ki a második, innen tehát a Romát kaphatjuk.

F-csoport: A PSG és a Barca az utolsó körben az első helyért játszik, nehéz megjósolni, mert egy döntetlen is elég a franciáknak. Jó lenne elkerülni őket.

G-csoport: ezek lennénk mi :)

H-csoport: a Shakhtar itt már biztos csoportmásodik, jöhetnek!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#3953 Hozzászólás Szerző: Anti »

Inkább legyen a City a 2. mégis csak jobban megnehezíti bármelyik csoportelső dolgát mint a Roma vagy a CSKA, és legalább februárban is lesz terhelés. Lehet beleszarnának az EL-be.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bajnokok Ligája

#3954 Hozzászólás Szerző: royston »

Olyat játszik a csapat ami igencsak tetszetős számomra,idegenben uraljuk a meccset,megfojtjuk a németek minden halovány próbálkozásait is.Támadásban rengeteg elmozgás és mindenkit bevonnak a passzokba,ez tetszik.Néha olyan érzésem van mintha emberelőnyben lennénk :)
Costa nagyon megérdemelne 1 gólócskát!

Más:Citeh ég otthon a Bayerntől úgy hogy 20.perctől ember és gólfórban voltak.Labdabirtoklás meg vmi 37-63% eredmények.com szerint.Pedig a másik meccsen számukra kedvező eredmény lett.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bajnokok Ligája

#3955 Hozzászólás Szerző: royston »

Olyat játszik a csapat ami igencsak tetszetős számomra,idegenben uraljuk a meccset,megfojtjuk a németek minden halovány próbálkozásait is.Támadásban rengeteg elmozgás és mindenkit bevonnak a passzokba,ez tetszik.Néha olyan érzésem van mintha emberelőnyben lennénk :)
Costa nagyon megérdemelne 1 gólócskát!

Más:Citeh ég otthon a Bayerntől úgy hogy 20.perctől ember és gólfórban voltak.Labdabirtoklás meg vmi 37-63% eredmények.com szerint.Pedig a másik meccsen számukra kedvező eredmény lett.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3956 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nagyon úgy tűnik hogy csoportutolsó lesz a City, ami nem a legjobb hír nekünk.
Elveszti az öltözőt Pellegrini, szerintem ez csak jó nekünk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3957 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na, akkor megvan a csoportelsőség, két hét múlva lazázhatunk egyet a Sporting ellen ami nagyon jól fog jönni a feszített decemberi programban. Játszhat Zouma, Salah és a többi számkivetett.

Willian ma végre olyan teljesítményt nyújt amilyet várnék tőle, és nem csak a gól miatt. Remek megindulásai vannak, a passzai lendítenek a támadásokon. Ilyen teljesítmény jöhet még, ne olyan lóhugy mint a West Brom ellen.

Szerk: a Bayern emberhátrányban fordított az Etihadban :D Nagyon úgy tűnik hogy csoportutolsó lesz a City, ami nem a legjobb hír nekünk.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#3958 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Didier90 írta:Tudja vki h az egymás elleni eredménynél számít az idegenben lőtt gólok száma? Vagy 0-0 esetén gólkülönbséggel már biztosan előzzük a schalkét?
Számít, de ennek csak akkor lenne jelentősége, ha most döntetlent játszanánk, de a Sportingtól kikapnánk otthon. Kikapnunk viszont nagyon nem kéne holnap, mert az könnyen a csoportelsőségbe kerülhetne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3959 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Tudja vki h az egymás elleni eredménynél számít az idegenben lőtt gólok száma? Vagy 0-0 esetén gólkülönbséggel már biztosan előzzük a schalkét?
WE ARE ALL CHELSEA

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#3960 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Sziasztok! Nem tud valaki jegyet a Shalke meccsre?

Válasz küldése