Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#12621 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Didier90 írta:Falcao kölcsönszerződése csak papíron létezik. A Monaco trükközik valamit a FFP-vel. Kb annyiba fájt nekik mint Di Maria csak többet fog keresni mint Rooney :D :shock:
Egy éves kölcsön szerződése van és opciós jogunk.200e fontnáltöbbet nem kap a Unitedtől fizunak.A többit a Monaco állja.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12622 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Falcao kölcsönszerződése csak papíron létezik. A Monaco trükközik valamit a FFP-vel. Kb annyiba fájt nekik mint Di Maria csak többet fog keresni mint Rooney :D :shock:
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12623 Hozzászólás Szerző: Chester »

Welbeck végül ~16 millió fontért került az Arsenalhoz, áldom az eget, Rémy-t jobbnak tartom nála, és olcsóbb is volt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12624 Hozzászólás Szerző: Chester »

Negredot kölcsönadta a City, ez mondjuk nekem meglepő, főleg annak tükrében, hogy Jovetic és Agüero is üveglábú. Gondolom a montenegróira többször számítanak, ami érthető, ha nem lesz sérült, akkor jó szezonja lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12625 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Petr Cech ‏@PetrCech 3h

" Blue is the colour ! " ... It hasn't changed... ;-) have a good night everyone ...

Óriási ez a pali..
Szinte biztos volt hogy nem igazol el ma. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe került, de nem vagyok biztos benne, hogy ha nem Courti áll a kapuban akkor "csak" 4 kapott gólunk lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12626 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Ben Arfa nem a Birminghamnél kötött ki végül?

Mondjuk nem igazán értem, hogy lehet a DDay-en ennyi új igazolást, ez majdnem egy fél kezdőnyi játékos.

Nem, úgy tűnik hogy a Hull játékosa lesz.

Más:

Petr Cech ‏@PetrCech 3h

" Blue is the colour ! " ... It hasn't changed... ;-) have a good night everyone ...

Óriási ez a pali..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12627 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ben Arfa nem a Birminghamnél kötött ki végül?

Mondjuk nem igazán értem, hogy lehet a DDay-en ennyi új igazolást, ez majdnem egy fél kezdőnyi játékos.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12628 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:874 milliónál tartunk, és még Falcao és Welbeck nem hivatalos. Túl fogja lépni a 900 millió fontot ez a nyár.

Egyébként a Hull baromi jókat fogott utolsó napon.

Nem semmi.. Abel Hernandez, Ben Arfa, Gaston Ramírez, Diamé csak ma. Amúgy is nagyon jól erősítettek(Dawson, Snodgrass, Livermore, Ince). Sokat várok tőlük idén.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12629 Hozzászólás Szerző: Chester »

874 milliónál tartunk, és még Falcao és Welbeck nem hivatalos. Túl fogja lépni a 900 millió fontot ez a nyár.

Egyébként a Hull baromi jókat fogott utolsó napon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#12630 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blind ugyan univerzális, de én sokszor láttam az Ajaxban, és engem nem győzött meg még ott sem. Hozott egy kiváló vb-t 3 assistal és egy góllal a bronzmeccsen, de nem hinném, hogy ~20 millát megér. Igazából nem is tudnék olyan dolgot mondani, amiben kiemelkedő lenne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12631 Hozzászólás Szerző: Dante »

pulci03 írta:Nagyon nincs egyensúlyban ez manu keret teli vannak papíron klasszis támadókkal (RvP, Rooney, Mata, Di Maria és Falcao) de mind vkp. és főleg védelemben káosz és fejetlenség uralkodik és dramatikusan esik a színvonal minél hátrébb haladnak a pályán...
Szerintem Blind leigazolása többet ért mint a kolumbiaié, mert azon kívül hogy van Gaal ismeri, három hiányposzton is bevethető. Kérdés hogy melyik lesz az ahol játszani fog és hogy a másik kettő hely kié lesz, mert mindegyikre kb ő a legjobb választás, attól függetlenül hogy középszer. (LCB, LWB és CDM)

Arsenal-ék megint komolytalanok (Welbeck :D), nem tudnak egy csatárt szerezni, közben a Hull Abel Hernandez-zel erősít, aki ha nem is klasszis, simán Bony szintű támadó, és látjuk hogy meg tud élni.

A többi nagy csapat nem nagyon csinál semmit, sp*rs Montpellier-ből nem fog eget rengetőt igazolni, city inkább elad, pool is csak a lyukakat tömi be és megválik a feleslegtől. Saints és az Everton igazolgat magukhoz képest jó játékosokat, André Ayew viszont jó fogás lehet a Villa-nak ha összejön, 6 m-ért ajándék.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12632 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nagyon nincs egyensúlyban ez manu keret teli vannak papíron klasszis támadókkal (RvP, Rooney, Mata, Di Maria és Falcao) de mind vkp. és főleg védelemben káosz és fejetlenség uralkodik és dramatikusan esik a színvonal minél hátrébb haladnak a pályán...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12633 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Falcao ide, Falcao oda, a United-nél ami most működik, az teljesen rendszertelen. Csak a pénzt szórják ki az ablakon a nagy nevekre, de közben még azt sem tudják milyen felállásban játszanak. Az erőnléti edzésekkel is nagy gondok lehetnek, mert már 10+ sérültjük van. Bár mondjuk amilyen dinamikátlanul játszik mostanában ez a Mata-Rooney-Van Persie támadó trió, Falcao játéka kész felüdülés lehet nekik.
Why always me?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#12634 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:A PL csapatok eddig 845 millió fontot költöttek igazolásokra (és még van hátra ~3 óra), ez azért már nagyon beteg. (és még Falcao nincs ebben)
Én nem bánom, ha ezzel tovább erősödik a bajnokság. Így is nagy a versengés az angol és a spanyol között.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12635 Hozzászólás Szerző: Chester »

A PL csapatok eddig 845 millió fontot költöttek igazolásokra (és még van hátra ~3 óra), ez azért már nagyon beteg. (és még Falcao nincs ebben)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12636 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

chiedis írta:szart se er ha kpalyan es a vedelemben szarok. Tobb golt fognak kapni, mint rugni. Stoke 10 beterulo orkja ellen felkuldheted Falcaot, Drogbat, Rooneyt, RvP-t is...
Januzaj akkora szupertehetseg, mint Cleverly volt (haha), Mata pedig ertekelhetetlen teljesitmenyt nyujt. Herrarra serult stb. Eselyuk sincsen, talan a 4-be bejuthatnak de nem ha Balo bevalik a Poolnal
5-6 millió fontért egy évre szinte ajándék Falcao még úgyis ha igaz amit mondasz... Rákellett volna dobjunk még egy nyalókát és elhozni remy helyett aki szerintem Ba sorsára fog jutni
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12637 Hozzászólás Szerző: chiedis »

szart se er ha kpalyan es a vedelemben szarok. Tobb golt fognak kapni, mint rugni. Stoke 10 beterulo orkja ellen felkuldheted Falcaot, Drogbat, Rooneyt, RvP-t is...
Januzaj akkora szupertehetseg, mint Cleverly volt (haha), Mata pedig ertekelhetetlen teljesitmenyt nyujt. Herrarra serult stb. Eselyuk sincsen, talan a 4-be bejuthatnak de nem ha Balo bevalik a Poolnal
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12638 Hozzászólás Szerző: easy »

Alakul a keret.
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4841
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12639 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta:
Николаевич írta:
kecske01 írta:Azért a cityt se értem ,ha falcaot leigazolják már 5 csatárjuk lesz valakit el kéne adniuk.

Falcao-ért beáldozni Negredo-t nem nagy áldozat..
Agüero, Falcao, jézusom.
Na neb*ssz, hogy őt is leigazolják!!! :mrgreen:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12640 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Azért a cityt se értem ,ha falcaot leigazolják már 5 csatárjuk lesz valakit el kéne adniuk.

Falcao-ért beáldozni Negredo-t nem nagy áldozat..
Agüero, Falcao, jézusom.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése