Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1581 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kiskacsa08 írta:
Traxver írta:9000 és 100000 között lesznek a jegy árak a Fradi ellen....
6300a bérleteseknek
SZÁZezer??
Kubatov Gábor A jegyek 6300 és 100.000 Forint között lesznek.

igen annyi

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1582 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Traxver írta:9000 és 100000 között lesznek a jegy árak a Fradi ellen....
6300a bérleteseknek
egyébként már lehet végre neten is jegyet venni? (nem csak erre, hanem a bajnokságra is)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dacultras 2014. július 9., szerda 21:09-kor.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#1583 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Traxver írta:9000 és 100000 között lesznek a jegy árak a Fradi ellen....
6300a bérleteseknek
SZÁZezer??
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1584 Hozzászólás Szerző: Traxver »

9000 és 100000 között lesznek a jegy árak a Fradi ellen....
6300a bérleteseknek

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#1585 Hozzászólás Szerző: Spring »

ChesterB írta:
Sasur írta:Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
Ma kezdődik. :)
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... 9_27503016" onclick="window.open(this.href);return false;
Basszus azért hihetetlen, hogy mennyire tudnak hiányozni a srácok. De várom már a felkészülésiket :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1586 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sasur írta:Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
Ma kezdődik. :)
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... 9_27503016" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Felkészülési meccsek

#1587 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kecske01 írta:Fradi-Chelsea jegyinfók.
A jegyek árusítása július 14-én, hétfőn kezdődik, a jegyárakat pedig július 11-én, pénteken hozzuk nyilvánosságra. Addig is, újból pár nagyon fontos információ:
- A jegyárusítás első három napjában bérleteseinknek szeretnénk kedvezni, így július 14-étől július 17-éig csak a bérlettel rendelkező drukkereink válthatnak belépőt.
- A bérleteseink 30 %-os kedvezményt kapnak, amennyiben saját helyükre veszik a jegyet.
- A 30 százalékos kedvezmény csak akkor érvényes, ha saját helyükre veszik meg a belépőket. Ezért érdemes az első három nap során megvásárolni a jegyet, mivel később klubunk nem tud garanciát vállalni arra, hogy a bérletesek saját bérletes helyükről tudják megtekinteni a 2012-es BL-győztes elleni mérkőzésünket.
- A mérkőzésre az online jegyfoglaló rendszeren keresztül is lehet foglalni belépőket július 14-étől, de az első három napban kizárólag a bérlettel rendelkező szurkolóink vehetik igénybe ezt a szolgáltatást.
- Jegyet csak az új stadionba érvényes szurkolói kártyával lehet vásárolni!
Remelhetöleg akkor par napon belül a chelseafc.com-ra is kikerülnek a vendegjegyekröl szolo infok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1588 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fradi-Chelsea jegyinfók.
A jegyek árusítása július 14-én, hétfőn kezdődik, a jegyárakat pedig július 11-én, pénteken hozzuk nyilvánosságra. Addig is, újból pár nagyon fontos információ:
- A jegyárusítás első három napjában bérleteseinknek szeretnénk kedvezni, így július 14-étől július 17-éig csak a bérlettel rendelkező drukkereink válthatnak belépőt.
- A bérleteseink 30 %-os kedvezményt kapnak, amennyiben saját helyükre veszik a jegyet.
- A 30 százalékos kedvezmény csak akkor érvényes, ha saját helyükre veszik meg a belépőket. Ezért érdemes az első három nap során megvásárolni a jegyet, mivel később klubunk nem tud garanciát vállalni arra, hogy a bérletesek saját bérletes helyükről tudják megtekinteni a 2012-es BL-győztes elleni mérkőzésünket.
- A mérkőzésre az online jegyfoglaló rendszeren keresztül is lehet foglalni belépőket július 14-étől, de az első három napban kizárólag a bérlettel rendelkező szurkolóink vehetik igénybe ezt a szolgáltatást.
- Jegyet csak az új stadionba érvényes szurkolói kártyával lehet vásárolni!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#1589 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sasur írta:
emsanya írta:
Sasur írta:Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
Én nem voltam és köszönöm az infót!
Ezzel magadat minősíted.

Ez egy kérdés volt tőlem a fórum felé,hogy Hétfőn fog-e elkezdődni a pre season cobhambe ,mert valamikor ilyenkor szokott + láttam pár csapatnál már elkezdődött.
Mivel a szórend gyalázatos volt a kérdő mondatodban, így is értelmezhető, ahogy válaszoltam. És igen, kiváló minősítést érdemlek ezért!

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Felkészülési meccsek

#1590 Hozzászólás Szerző: Sasur »

emsanya írta:
Sasur írta:Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
Én nem voltam és köszönöm az infót!
Ezzel magadat minősíted.

Ez egy kérdés volt tőlem a fórum felé,hogy Hétfőn fog-e elkezdődni a pre season cobhambe ,mert valamikor ilyenkor szokott + láttam pár csapatnál már elkezdődött.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#1591 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sasur írta:Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
Én nem voltam és köszönöm az infót!

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Felkészülési meccsek

#1592 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Hétfőn kezdődik a felkészülés valaki nem tudja ? (07.07) Mármint persze azoknak akik nem voltak a vb-n.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Felkészülési meccsek

#1593 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChesterB írta:
Wisey írta:Azt mindenkinek irom, hogy ha lesz vendegszektor, akkor oda meg a Chelsea tagsagi kartya (True Blue) kell majd. Aki nagyon komolyan gondolja a vendegszektort, az befizetheti az eves True Blue kartyat (25 font), es jo esellyel jegyhez juthat majd a Fradi meccsre is. (Remelhetöleg ki is postazzak majd a jegyeket Magyarorszagra :))
Ez komoly? :o És még nincsenek is meg hivatalosan a jegyárak... :roll:
A Chelsea a sajat jegy-allokaciojat sajat maga osztja szet a szurkoloi közt. Mivel a vendegszektorokban keves jegy jut az összes Chelsea szurkolora, ezert elöször a berletesek es a rendes tagok (True Blue) kapnak lehetöseget fejenkent egy jegyhez, es majd ha ezutan marad, akkor esetleg szabad lesz a vasar a regisztralatlan szurkolok szamara is.

A chelseafc.com-on kint van, hogy a Werder es a Vitesse ellen mennyi jegyet kaptak, mennyibe kerül, mikor kezdödik az arusitas es hogy mikor er veget.
Ha bemegyek a jegyrendelö rendszerbe, azt is latom hogy a jegyeket kipostazzak majd a regisztralt cimre, tehat Magyarorszagra is. (Es szerencsere itt nem lesz szükseg az UEFA meccsekre kötelezö "utazasi nyilatkozatra".)
(Most pl. siman tudtam volna jegyet venni a Vitesse es a Werder ellen is, par kattintas utan. Szerintem nem lesz oriasi roham a budapesti jegyekert sem.)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1594 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Traxver írta:
desko írta:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, aki nem pesti, az hogy csináltasson új szurkolói kártyát? A fradi honlapján még csak a régit lehet megigényelni!
Pesten lenne ismerősöm aki elmenne, ha tudna valamit intézni nekem!
Előre is köszönöm!
csak személyesen tudod intézni, mert megkell adnod a vénalenyomatodat. Akartak kihelyezni megye székhelyenként mobilkontérnereket de ez nem lehetett aktuális vmiért.
am ma voltam pont a regisztrációs központ fele 1 embert láttam...
az egyik oldal kiszámolta, hogy napi 450 új ember kéne még, hogy teltház legyen a nyító meccsen kb olyan 5-6 ezer lehet most. szóval napi 45ember/óra kellene ez kurvára nincs meg..
szóval vagy szponzorok kapják majd a maradék meccsjegyet de akkor Kubatov megszívja VAGY lesz 10 ezer ember és akkor kubatov megint beszopja vagy eltörlik a vénaszkenneres beléptetést és akkor talán megússza, hogy beszopja

Én ma voltam megcsinàltatni a kàrtyát, kb 10 percet kellet sorban állni.

Amikor legutóbb arra jártam még épp hogy kezdődtek az építkezések, most megnéztem rendesen és azt kell mondanom hogy gyönyörű az új stadion és a sas is jóp néz ki. Akárhova elmentem volna, ha itthon játszik a Chelsea, de nagyon örülök hogy ide jönnek és nem pl. Szombathelyre mint az Arsenal.

A héten írt nekem egy srác Bukarest-ből hogy szeretnének jönni és segítsem ki őket egy kis infóval, hát nem volt boldog a kártyás rendszer miatt, inkább a vendégbe próbálnak jegyet venni.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1595 Hozzászólás Szerző: Traxver »

desko írta:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, aki nem pesti, az hogy csináltasson új szurkolói kártyát? A fradi honlapján még csak a régit lehet megigényelni!
Pesten lenne ismerősöm aki elmenne, ha tudna valamit intézni nekem!
Előre is köszönöm!
csak személyesen tudod intézni, mert megkell adnod a vénalenyomatodat. Akartak kihelyezni megye székhelyenként mobilkontérnereket de ez nem lehetett aktuális vmiért.
am ma voltam pont a regisztrációs központ fele 1 embert láttam...
az egyik oldal kiszámolta, hogy napi 450 új ember kéne még, hogy teltház legyen a nyító meccsen kb olyan 5-6 ezer lehet most. szóval napi 45ember/óra kellene ez kurvára nincs meg..
szóval vagy szponzorok kapják majd a maradék meccsjegyet de akkor Kubatov megszívja VAGY lesz 10 ezer ember és akkor kubatov megint beszopja vagy eltörlik a vénaszkenneres beléptetést és akkor talán megússza, hogy beszopja

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1596 Hozzászólás Szerző: Chester »

Wisey írta:Azt mindenkinek irom, hogy ha lesz vendegszektor, akkor oda meg a Chelsea tagsagi kartya (True Blue) kell majd. Aki nagyon komolyan gondolja a vendegszektort, az befizetheti az eves True Blue kartyat (25 font), es jo esellyel jegyhez juthat majd a Fradi meccsre is. (Remelhetöleg ki is postazzak majd a jegyeket Magyarorszagra :))
Ez komoly? :o És még nincsenek is meg hivatalosan a jegyárak... :roll:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Felkészülési meccsek

#1597 Hozzászólás Szerző: Wisey »

almos írta:Van már valami hir a vendégszektorról?
Hivatalos hir meg nincs, de bizunk benne hogy lesz vendegszektor.
A Vitesse es a Werder elleni meccsekre mar meghataroztak a vendegszektor meretet, ezert bizakodunk abban, hogy a Fradi stadionban is lesz vendegszektor.

Azt mindenkinek irom, hogy ha lesz vendegszektor, akkor oda meg a Chelsea tagsagi kartya (True Blue) kell majd. Aki nagyon komolyan gondolja a vendegszektort, az befizetheti az eves True Blue kartyat (25 font), es jo esellyel jegyhez juthat majd a Fradi meccsre is. (Remelhetöleg ki is postazzak majd a jegyeket Magyarorszagra :))

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#1598 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:galferenc meg úgy tudom a Fradi szektorban lesz, úgyhogy róla lehet lemaradsz. :(
Az is lehet hogy még a meccsről is. De egy ezrest mindenképpen megér a szurkolói kártya hogy legyen esélyem látni a meccset és a stadiont.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#1599 Hozzászólás Szerző: almos »

ChesterB írta:
Dante írta:
ChesterB írta:pár arcra kíváncsi lennék személyesen is. :D
Én Ferenc vezéremre, nagyon kíváncsi vagyok hogy élőben is így beszél-e :D

Amúgy jó ötlet, amit írsz, de szerintem egy ilyen szintű (magyar klubfocihoz képest) gálameccsen nem lehet megoldani.
Az is elég, ha aki akar, és gyakran látogatják a fórumot, mind a vendégszektorba vesznek jegyet, vagy meccs előtt-után egy közös fotó vagy egyéb program is megtenné.

galferenc meg úgy tudom a Fradi szektorban lesz, úgyhogy róla lehet lemaradsz. :(
Van már valami hir a vendégszektorról?
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1600 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:
ChesterB írta:pár arcra kíváncsi lennék személyesen is. :D
Én Ferenc vezéremre, nagyon kíváncsi vagyok hogy élőben is így beszél-e :D

Amúgy jó ötlet, amit írsz, de szerintem egy ilyen szintű (magyar klubfocihoz képest) gálameccsen nem lehet megoldani.
Az is elég, ha aki akar, és gyakran látogatják a fórumot, mind a vendégszektorba vesznek jegyet, vagy meccs előtt-után egy közös fotó vagy egyéb program is megtenné.

galferenc meg úgy tudom a Fradi szektorban lesz, úgyhogy róla lehet lemaradsz. :(

Válasz küldése