Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10621 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kép

Na jó, ezzel megvett kilóra, JÖNNIE KELL!!!! :D :D :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10622 Hozzászólás Szerző: Chester »

koni0725 írta:Hazard éppen annyira pótolhatatlan, mint a Citynél Touré. Lehet, hogy sok szélsô van a piacon, de Hazard olyan képességekkel van megáldva, amiket nem lehet tanítani. Mondj nála 3 jobb balszélsôt úgy, hogy CR nem ér, nem hiszem, hogy menni fog. :)
Direkt írtam, hogy "lehet nem akkora tehetségek mint a belga". Hazard fantasztikus játékos lehetne, de ehhez még jobban kéne akarnia. Balszélsőből meg több olyan játékost lehet mondani akit simán leszerződtetnék és vélhetően nem vallana kudarcot, btb-ból már nem ilyen jó a felhozatal, erre akartam volna utalni.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#10623 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:
makraemil írta:Kérdés hogy Touré távozásából több káruk lenne-e mint hasznuk?!
A posztján a világ legjobbja, hozzá hasonló játékosból csak nagyon kevés van [Vidal, Pogba], a játékával nagyobb hasznot lehet húzni mint az eladásával. Egy Hazard esete más mert jó balszélsőből nagyon sok van, lehet nem akkora tehetségek mint a belga [bár ha nem lesz még alázatosabb akkor ő sem lesz akkora alak...], jó btb középpályásból viszont nagyon kevés az aki jó lenne ilyen szintre.
Hazard éppen annyira pótolhatatlan, mint a Citynél Touré. Lehet, hogy sok szélsô van a piacon, de Hazard olyan képességekkel van megáldva, amiket nem lehet tanítani. Mondj nála 3 jobb balszélsôt úgy, hogy CR nem ér, nem hiszem, hogy menni fog. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10624 Hozzászólás Szerző: Chester »

makraemil írta:Kérdés hogy Touré távozásából több káruk lenne-e mint hasznuk?!
A posztján a világ legjobbja, hozzá hasonló játékosból csak nagyon kevés van [Vidal, Pogba], a játékával nagyobb hasznot lehet húzni mint az eladásával. Egy Hazard esete más mert jó balszélsőből nagyon sok van, lehet nem akkora tehetségek mint a belga [bár ha nem lesz még alázatosabb akkor ő sem lesz akkora alak...], jó btb középpályásból viszont nagyon kevés az aki jó lenne ilyen szintre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#10625 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ennyit a Toure ügyröl...


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2337011" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#10626 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

makraemil írta: Lehet hogy most a FIFA büntetése miatt nem szarnák le. Ha jól tudom, ez a 60 millió úgy lesz elszámolva egy az egyben mint költség (pl mintha igazoltak volna valakit 60 milláért) és így nekik is meg kell szorítani a nadrágszíjat, arab pénz ide vagy oda.
Rosszabb, mert akkor a 60 milla feloszlana arra a bizonyos futamidőre amennyire igazolták az illető játékost. Szóval 60 milláért igazolsz egy játékost egy évre, ami elég hardcore.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#10627 Hozzászólás Szerző: makraemil »

emsanya írta:
ChesterB írta:Ha nem nyert volna BL-t a barcával még el is tudnám képzelni, hogy emiatt lelépne ott ahol van esélye, de mivel már megnyerte így ez a motiváció sem fűti. 31 éves, gyakorlatilag mindent megnyert már, elnézném a csapatunkba [Matic mellé, atyaisten...], de félek hogy már "elment a kedve" kicsit, nem tenné úgy oda magát. Vélhetően még a VB-n robbantani akar egy nagyot aztán ellazázik a heti 2k+os fizujával amíg le nem jár a szerződése.
Meg milyen ajánlatot fogadna el a city érte?? Leszarják a pénzt...

A VB-n egyénileg lehet jó lesz, de mint afrikai csapat, nagy sikert sosem ér el, ez garantált...
Lehet hogy most a FIFA büntetése miatt nem szarnák le. Ha jól tudom, ez a 60 millió úgy lesz elszámolva egy az egyben mint költség (pl mintha igazoltak volna valakit 60 milláért) és így nekik is meg kell szorítani a nadrágszíjat, arab pénz ide vagy oda.


Kérdés hogy Touré távozásából több káruk lenne-e mint hasznuk?! Szerintem az előbbi. Ki pótolná őt? Javi Garcia? Ugyan... Szvsz Touré a MC-ben fog maradni, ha ennek a történetnek van valami valóság alapja is, akkor is majd megnyugszik. Nonszensz ez az ok hogy ilyen apróság végett akarna eligazolni. Nem tudom mit vár még a fizetése mellé?!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#10628 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:Ha nem nyert volna BL-t a barcával még el is tudnám képzelni, hogy emiatt lelépne ott ahol van esélye, de mivel már megnyerte így ez a motiváció sem fűti. 31 éves, gyakorlatilag mindent megnyert már, elnézném a csapatunkba [Matic mellé, atyaisten...], de félek hogy már "elment a kedve" kicsit, nem tenné úgy oda magát. Vélhetően még a VB-n robbantani akar egy nagyot aztán ellazázik a heti 2k+os fizujával amíg le nem jár a szerződése.
Meg milyen ajánlatot fogadna el a city érte?? Leszarják a pénzt...

A VB-n egyénileg lehet jó lesz, de mint afrikai csapat, nagy sikert sosem ér el, ez garantált...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10629 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha nem nyert volna BL-t a barcával még el is tudnám képzelni, hogy emiatt lelépne ott ahol van esélye, de mivel már megnyerte így ez a motiváció sem fűti. 31 éves, gyakorlatilag mindent megnyert már, elnézném a csapatunkba [Matic mellé, atyaisten...], de félek hogy már "elment a kedve" kicsit, nem tenné úgy oda magát. Vélhetően még a VB-n robbantani akar egy nagyot aztán ellazázik a heti 2k+os fizujával amíg le nem jár a szerződése.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#10630 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:
emsanya írta:Toure miért váltana?
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... na-2336943" onclick="window.open(this.href);return false;

Sky-on is felröppent a távozásáról szóló pletyka, de kizártnak tartom.
Áh, ez egy kis hiszti, semmi több, komolytalan hoyg egy szülinap miatt távozna. Ráadásul elég nehéz is megfizetni őt, bármennyire is jó...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10631 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Toure miért váltana?
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... na-2336943" onclick="window.open(this.href);return false;

Sky-on is felröppent a távozásáról szóló pletyka, de kizártnak tartom.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#10632 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:Toure valtana. Jojjon, barmennyit kerjen. Elfelejthetnem vegre az agyatlan Ramirest...
habar meg nem kezdodott el, a top5 nekem (aki mozdithato, Ce-t en is beraknam de faszsag):
Costa, Toure, Muller, Reus, Courtois
Toure miért váltana?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#10633 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Toure valtana. Jojjon, barmennyit kerjen. Elfelejthetnem vegre az agyatlan Ramirest...
habar meg nem kezdodott el, a top5 nekem (aki mozdithato, Ce-t en is beraknam de faszsag):
Costa, Toure, Muller, Reus, Courtois
Nyugodj bekeben Mister !

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#10634 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

nagyon sok pletyka roppent fel az elmult 1-2 napban. costa melle szeretne mourinho meg egy centert ez pedig cavani,drogba vagy mandzukic lehet. ha sikerulne cavani vagy hasonlo tipusu jatekos szerzodtetese abban az esetben costa a csatar mogott kapna helyett. bedobtak fabregas nevet is 40 millio koruli osszeggel, shaw,mangala allando tema. uj nevek modric,vidal,pogba,varane,sagna, dele alli. sok a pletyka, lampard,terry potlasat is iden kell megtalalni. a csatarszekcio pedig megujol ez szinte biztosra veheto.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#10635 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

galferenc írta:Azt hittem,egyértelmű! :( Hoffenheim, Firmino.
Mi vagyunk a hülyék. Bocs, hogy elsőre nem kapcsoltunk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#10636 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Azt hittem,egyértelmű! :( Hoffenheim, Firmino.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#10637 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

andrewm93 írta:
emsanya írta:Ezen a hsz-n én is rengeteget agyaltam, mi lehet, de nem sikerült megfejteni :D. Ki és mit csinált a bundesligában?
Most nézegetem, hogy kire gondolhat, de idén Lewa lőtt 20 gólt a Bundásligában és ezzel ő a top scorer, úgyhogy nem tudom mire gondolt a "költő" :D

Szerintem Firmino-ra gondolt, őt hozták szóba velünk a Bundesligából és 22 gólt lőtt idén a bajnokságban és a kupában.

Szerk: Mangala: I would prefer Chelsea move over Manchester City

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#10638 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

emsanya írta:Ezen a hsz-n én is rengeteget agyaltam, mi lehet, de nem sikerült megfejteni :D. Ki és mit csinált a bundesligában?
Most nézegetem, hogy kire gondolhat, de idén Lewa lőtt 20 gólt a Bundásligában és ezzel ő a top scorer, úgyhogy nem tudom mire gondolt a "költő" :D

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#10639 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Ezen a hsz-n én is rengeteget agyaltam, mi lehet, de nem sikerült megfejteni :D. Ki és mit csinált a bundesligában?
szerintem Firminora gondol, mert róla is pletykálnak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#10640 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezen a hsz-n én is rengeteget agyaltam, mi lehet, de nem sikerült megfejteni :D. Ki és mit csinált a bundesligában?

Válasz küldése