Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
ChelseaFC8
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 13:34
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13241 Hozzászólás Szerző: ChelseaFC8 »

Egy CFC-s oldalon, CFC-drukkerek ( velem együtt) vitatkoznak/vitatkozunk azon, hogy Lampard , aki lassan 13 éve a csapatunknál van, a legeredményesebb játékosunk és aki minden helyzetben higgadt, ésszel játszik, vagy Gerrard a jobb, aki csak úgy mellesleg 2 évvel fiatalabb is, gólpasszt ad nekünk, és lehet hogy MOST jobb, DE amikor Lamps volt 33-34 éves JOBB volt, mint most Gerrard.
LAMPARD THE LEGEND

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#13242 Hozzászólás Szerző: royston »

Zsolti írta:A Liverpool kivel játssza még a meccseit?
Crystal Palace Away
Newcastle Home
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Premier League

#13243 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

A Liverpool kivel játssza még a meccseit?

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#13244 Hozzászólás Szerző: galferenc »

LAMPARD nagy v mind2 gólnál!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13245 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Napra pontosan 9 évvel ezelőtt, 2004 április 30-án nyertük meg az Abramovich-éra első bajnoki címét:

http://www.youtube.com/watch?v=MgBbPJp4ZNg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kép

Ez a nap nem sülhet el rosszul :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13246 Hozzászólás Szerző: Chester »

Valakik azért még elismerik a hétvégi játékunkat... :)

http://www.chelseafc.com/news-article/article/3796574" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#13247 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

""""Eddig sem mi voltunk a világ kedvence, de a tegnapi meccs után hihetetlen gyűlölet árad felénk a szurkolók és a sajtó(!!) felől :) Nem igazán értem a dolgot.. Sokat volt a labda a Liverpool-nál, de ezt leszámítva miben volt olyan komoly fölényük? Nem volt egy igazán nagy helyzetük sem, egy-két távoli lövésük volt Allen, Gerrard és Suarez révén, ebből egyedül a walesié volt tényleg veszélyes. Nekünk a két gólon kívül még ott volt Schürrle és Ba lövése is, tehát helyzeteket tekintve sem maradtunk el. 14-szer próbálkoztunk kapura lövéssel, ezt sem mondanám kevésnek.""""

Nem nagyon hallom viszont hogy Pellegrini-aki korábban szintén fikázta Jose-t és a csapat stílusát- nagyon megkritizált volna minket a tegnapi játékunk és az eredmény miatt...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13248 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Николаевич írta:Az Evertonnak már elment a BL, ezért komolyabb tétje nem lesz a meccsnek, van egy olyan érzésem hogy nem fognak ezerrel nekimenni a Citynek.
Főleg, hogy az Everton is liverpooli csapat és lehet nem akarnak a városi riválisnak jót tenni. :twisted:

Erre akartam célozni, óriási a rivalizálás a két liverpooli csapat között, szerintem sok Everton szurkoló jót röhögne ha kikapnának a City-től. Utána már csak az Aston Villa és a West Ham jön az Etihadba, tehát egy szombati győzelemmel célegyenesbe kerülhetnek Pellegriniék.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#13249 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:Az Evertonnak már elment a BL, ezért komolyabb tétje nem lesz a meccsnek, van egy olyan érzésem hogy nem fognak ezerrel nekimenni a Citynek.
Főleg, hogy az Everton is liverpooli csapat és lehet nem akarnak a városi riválisnak jót tenni. :twisted:
Bár én is csatlakozom azok táborához, akik inkább a poolnak adnák a bajnoki címet, mint a citynek. Idén senki nem volt annyira kiemelkedő, mint ők.
Idén ha megnyeri a pool a bajnokságot akkor jövőre esélye sem lesz senkinek ellenünk. Arsenal megy a levesbe, Mu még nem lesz top club csak építkeznek jövőre, a pool ki lesz elégítve (lol), a cityt meg idén is megbaszkodtuk, jövőre még jobban meglesznek. :twisted:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13250 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Didier90 írta:Most olvasgattam a 'poolos forumokat, kommenteket. Vicces, hogy fel vannak háborodva mert elvertük őket egy nekünk majdnem érdektelen meccsen b csapattalXD Kár, hogy szinte sansztalan a bajnoki cím...
Hihetetlen, hogy köpködik Josét meg a Chelseat a fonaton is. Eddig úgy voltam vele inkább ők, mint a city de most már nem érdekel... de ha ezen a Gerrard hibán megy el a PL cím akkor nagyon kivisítom őket. Amugy Lampard középszerű Gerard>Lampard

Eddig sem mi voltunk a világ kedvence, de a tegnapi meccs után hihetetlen gyűlölet árad felénk a szurkolók és a sajtó(!!) felől :) Nem igazán értem a dolgot.. Sokat volt a labda a Liverpool-nál, de ezt leszámítva miben volt olyan komoly fölényük? Nem volt egy igazán nagy helyzetük sem, egy-két távoli lövésük volt Allen, Gerrard és Suarez révén, ebből egyedül a walesié volt tényleg veszélyes. Nekünk a két gólon kívül még ott volt Schürrle és Ba lövése is, tehát helyzeteket tekintve sem maradtunk el. 14-szer próbálkoztunk kapura lövéssel, ezt sem mondanám kevésnek.

A Sp*rs 4, a City 3 gólt kapott az Anfield-en, mi meg pár nappal egy BL-elődöntő előtt mentünk oda, olyan játékosokkal a kezdőben, akik általában a padon szoktak ücsörögni(Schwarzer, Kalas, Ash, Mikel, Salah, Ba). Aki fel van háborodva a játékunkon az mire számított? Hogy Zeman-féle yolo taktikát nyomunk és a félpályán túl fog ácsorogni Iva meg Kalas? Persze, aztán ha belefutunk egy ötösbe akkor meg azért nyavalyognának a digis okosok.

Nagy szerencsénk volt az első gólnál, de a (jogosan) rettegett Suarez-Sterling-Coutinho-Sturridge négyes még csak helyzetet sem tudott kialakítani ellenünk, arra főleg nem volt esélyük hogy megfordítsák a meccset. Ha ezen megy el nekik a bajnoki cím akkor ez van, szerintem Rodgers hülyesége hogy annyira a nyakunkra jöttek.. Mi benne lettünk volna egy sima döntetlenben, egy 0-0-al pedig az ő kezükben lenne a bajnoki cím. Utólag könnyen mondják azt, hogy ők nem játszanak döntetlenre meg nem ez a filozófiájuk.. Buták voltak, most a City és az Everton kezében a bajnoki cím. Kíváncsi leszek mi lesz szombaton. Az Evertonnak már elment a BL, ezért komolyabb tétje nem lesz a meccsnek, van egy olyan érzésem hogy nem fognak ezerrel nekimenni a Citynek.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13251 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Most olvasgattam a 'poolos forumokat, kommenteket. Vicces, hogy fel vannak háborodva mert elvertük őket egy nekünk majdnem érdektelen meccsen b csapattalXD Kár, hogy szinte sansztalan a bajnoki cím...
Hihetetlen, hogy köpködik Josét meg a Chelseat a fonaton is. Eddig úgy voltam vele inkább ők, mint a city de most már nem érdekel... de ha ezen a Gerrard hibán megy el a PL cím akkor nagyon kivisítom őket. Amugy Lampard középszerű Gerard>Lampard
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#13252 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: Világklasszisnak nevezném Ronaldinhot, Messit, Ronaldot, Henryt, Pelét, Maradonát... Sosem volt ezen a szinten, ez az igazság.
Nem akarok harapni erre a kommentre csak ezt az egy mondatot ragadnám ki és reagálnék. Igen, az előbb felsorolt játékosok mind megérdemelték a díjat mert olyat tudtak a labdával amit más nem, és pont ez a lényeg, a labdával... Ez nem joga bonito hanem futball, taktikával, stratégiával, és ÉSSZEL kell játszani. Lamps ésszel játszott és ez az amit soha sem értékeltek.
Én amúgy sem szeretem az ilyen brazil tingli -tangli joga bonito baromságokat, mert parasztvakítás. Sokkal jobban tetszik amit az angolok és inkább amit a chelsea csinál. Messi, ronaldinho és társai maguk végig vitték a félpályáról a labdát a kapuig és be is rúgták, ehhez nem kell nagy ész csak technikai tudás meg skillek, amiket el lehet sajátítani azoknak akiknek van olyan fizikai állapota.
De amit Lamps tudott azokat nem lehet megtanulni. Olyan dolgokat tudott amiket meg Ronaldoék nem... csak ugye az nem annyira látványos csak eredményes...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#13253 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Bubi nincs igazad. Ő volt a prototípusa a Chelsea középpályásnak. Erős volt, gyors, fáradhatatlan, és gyilkosan pontos. Ő volt az aki tényleg két embert ért, olyan szinten támadott és védekezett egyszerre.

35 éves, ilyen idősen így lehet játszani. Még mindig a legokosabb játékosunk, egyszerűen ennél nem lehet jobb már. Gerrardnál meg mindig jobb volt, ő meg élvezze ki hogy mostantól kora miatt jobb lehet.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13254 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hazard a PFA Legjobb Fiatal Játékosának járó díj nyertese! :)

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13255 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Olyan "hangnemben" írjátok az érviteket, mintha valami "őspoolos buzi lennék" és képtelen lennék elismerni Lampard karrierjét... Mindenek előtt tisztáznám, hogy Lampard a valaha volt egyik legjobb játékosa a klubnak, egy igazi élő legenda akibe alig-alig lehet csak belekötni, légy akármilyen szurkoló, VISZONT....

...ha már itt tartunk, Lampard is rohadtul túlértékelt volt világ életében. Lampsnak jó volt a szeme, helyén volt az esze, 1:1ben elment, a távoli lövései sokszor bejöttek, pontrúgásai is elég jók voltak, mondhatni, hogy Lampard fénykorában majdnem mindenben JÓ volt, de nagyon kevés dologban érte csak el a klasszis szintet. Ő egy jó melós volt, egy igazi vérbeli angol motor aki mindig odatette magát - ezekből kifolyólag köré építettek fontcsilliárdokból egy olyan csapatot ami képes lehet elérni a kitűzött célokat. Belenőtt, az alapját képezte egy olyan csapatnak amelynek minden posztján sok-sok millióért felvásárolt játékosok játszottak. Ő volt az irányítónk sok éven keresztül, fénykorában szinte minden labdába beleért, rengeteget keresték a társai és az amúgy remek eszének és kvalitásainak köszönhetően jól meg is játszotta azokat, de sose volt világklasszis! Talán egy év volt amikor megközelítette azt a szintet, közel is járt az aranylabdához, de nem kapta meg, nem is érdemelte volna meg egyértelműen...

Világklasszisnak nevezném Ronaldinhot, Messit, Ronaldot, Henryt, Pelét, Maradonát... Sosem volt ezen a szinten, ez az igazság.

Ez meg, hogy felsoroltok néhány kulcsfontosságú MOMENTUMOT (mint említettem) amik ugyan valóban fontosak voltak, de ez nem változtat azon a kérdésen, hogy már 2 éve is bőven hanyatlott a csúcsformájához képest. Ez olyan mint az összevágott videó, nem mérvadó ha arról beszélünk, hogy egy adott játékos mennyire tudja állandósítani a formáját egy egész szezonon keresztül.

Mégegyszer, nem vagyok Steve G fan, és nem is a seggét akartam nyalni csupán megsajnáltam a hibája után és mert azt láttam neten sok helyen, hogy cikizik a botlása miatt, miközben ma is ő volt a Pool legjobbja és még mindig tetemes részt vállal a csapata sikereiből.

Az meg megint nem vita tárgya, hogy jelenleg Lamps sehol sincs hozzá képest még is játszatjuk, rendszeresen.

Végezetül: mind a két játékost nagyon tudom tisztelni, mind a kettő nagyon meg is érdemli, de itt sokan úgy se fogják érteni miről beszélek mert max hallották vagy olvasták azt az időszakot amikor ő tényleg jól nyomta. Én végignéztem a meccseinek 99%át, van egy kevés viszonyítási alapom is, tudom hogy miről beszélek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13256 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tetszik, Komapny idén tele volt hibákkal, Dave-nél jobb balbekk szerintem nem volt idén a ligában, a többi korrekt.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#13257 Hozzászólás Szerző: adee93 »

PFA választása alapján az év csapata: CECH, Shaw, Kompany, CAHILL, Coleman, HAZARD, Yaya Toure, Gerrard, Lallana, Suarez, Sturridge
Blue is the Colour

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13258 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Volt a szart jó, momentumai vannak csupán évek óta.
Ja, olyan momentumok hogy döntő pillanatban jó döntést hoz, ezzel meccseket, kupákat nyerve a csapatának. Gerrard-nak is voltak idén jó momentumai, mégis egyelőre az ő momentum fogja eldönteni hogy nem lesz angol bajnok a Liverpoollal, és csak ez számít. Ramires idén brutálisan sz*r, mégis ha szerdán belő minket a döntőbe egy isten lesz, mert olyan momentuma volt ami címhez segíti a csapatát, ellentétben Gerrard-dal vagy Suarezzel, akit bármikor elfogadnék, de a BL helyen lévő csapatoknak gólt sem tudott lőni, az hogy felkoncolja a kicsiket az semmit nem ér egy BL elődöntőben, ezért nem kellett Sturridge sem, aki szintén kulcspasszt adott kritikus helyzetben Williannak. És ezekben nincsen statisztika, mert abban bőven jobb összesítésben Lampard, de engem ezek nem érdekelnek, hanem az hogy amíg Gerrard nekünk, addig Lampard a saját játékosának ad gólpasszt nagy nyomás alatt, ha egyet egy évben akkor egyet, de azzal nyerünk egy kupát. Blueflag helyesen írta, a sok Liverpoolos a tradícióval meg a hagyományokkal tud jönni, de amikor tehetetlenek ellenünk, az agyonimádott SaS-uk, akkor már mi menjünk a f*szba. Gerrard jó játékos de brutálisan túl van értékelve, csak a sok elvakult ember nem veszi észre és habzik a szájuk ha össze merik hasonlítani bármelyik rivális játékosával. Remélem sose nyer bajnokságot.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13259 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
Sheenka írta:Lampard 2 évvel idősebb, ne szórakozzatok már. Ilyen idősen kurvajó volt a Bl-ben..
Volt a szart jó, momentumai vannak csupán évek óta.
Csupán? 2012, Barca elleni odavágó: középpályán szerelés, Ramiresnek 40 méteres hajszálpontos keresztlabda, ő leadta Didinek, aki bevágta. Visszavágón emberhátránynál és gólhátránynál szereli Messit, Ramiresnek bámulatos gólpasszt ad, ezzel jöttünk vissza az év mélypontjáról. Ez két olyan apró momentum volt, ami átírta a történelmünket. Szarok rá, Gerrard hogy játszik a kicsik ellen, évek óta el se jutottak a BL-ig, teljesen más szinten kell jól teljesítenie... el is érték a top10-et, szó se róla.

Ja, és amúgy azt a Gerrardot fényezzük, aki másodszor ad nekünk álompasszt? Drogba tudna mesélni Ancelotti első évéből. Bajnokok is lettünk Stevie G miatt. Össze sem lehet hasonlítani Lamparddal, csak a sok ősliverpoolos brit buzigyerek véleménye alapján van ez a két játékos hasonló szinten. Ha Anglia nem lenne ennyire tradícionálisan elfogult, egy független szavazáson Lampard teljes joggal döngölné a földbe bunyós Pityut.

Egyébként még mindig gondolkozom, hogy komolyan beszélsz-e. Nem vagyok egy statisztika-mániás, nincs is kedvem másolgatni, de Lampard 3 éve még húzóembere volt a bajnokcsapatunknak. Gerrard pedig egyszer alkotott maradandót egy olyan estén, ahol a Milan leadott egy BL-t a kezéből. Fogalmam sincs, miről beszélsz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13260 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sheenka írta:Lampard 2 évvel idősebb, ne szórakozzatok már. Ilyen idősen kurvajó volt a Bl-ben..
Volt a szart jó, momentumai vannak csupán évek óta.

Nem vagyok Steve G fan, egyszerűen feltünt ismét, hogy Lampardnak csak elvétve vannak hasznos labdái, azok is pár méteresek és nem jutunk velük előrébb amíg Steve aki CSUPÁN 2 évvel fiatalabb még mindig úgy hajt mint egy 25 éves.

Lamps jóval nagyobb karriert futott be, de ebben nagyban közrejátszik az, hogy ezidő alatt végig sok-sok milliót költöttünk a társaira, amíg a Pool nem igazán tudott komoly beruházásokba fektetni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése