Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13561 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kimaradt a meccs, de Ba góljának nagyon örülök, megérdemli, hogy ennyi mellőzöttség után végre esélyt kapjon, és ő úgy tűnik, él is vele (egyesekkel ellentétben). Jövőre ő mindenképp maradjon, kell egy ilyen csatár, aki a semmiből tud csinálni egy gólt, ökmindegy, mennyire esetlen mozdulattal és mekkora mázlival, de beveri ezeket, ha vele, Lukakuval és esetleg Eto'o-val vagy egy új csatárigazolással mennénk neki a szeonnak, elégedett lennék.
Meglehet a bajnokság, de ezt a poolt nagyon nehéz lesz megfogni, ők a bajnokság red-hot csapata, Gerrard pedig úgy elkattant, mint nálunk Drogba '12-ben. https://v.cdn.vine.co/r/videos/DA8B1A76 ... oNx1OZy327" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13562 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon jól játszott a Swansea, minden elismerést megérdemelnek. Jordi Amat nagyon jól szállt be csereként, lehet jobban jártunk volna ha az a marha Chico Flores marad a pályán.. Remekül szűkítették a területet, távolról lövöldözni sem volt esélyünk. Bony rengeteget melózott: kifejelte a szögleteket, megtartotta a labdákat amíg felértek a társak.. Hibázott párat a védelem, de nem tudtuk kihasználni pontatlanság miatt.

Salah nagyon tetszett, Messi-re emlékeztet a játéka: alacsony súlypont, baromi gyors, ragad a lábához a labda, nem lehet elvenni tőle. A döntéshozatalai nem a legjobbak, de szerintem ez betudható annak, hogy két hónap után most kap először bizonyítási időt, látszik rajta hogy nagyon meg akarja mutatni magát Mourinho-nak. Idén még lenyom pár meccset a bajnokságban, nyáron végigcsinálja a felkészülést és augusztusra túl lesz ezen, úgyhogy felköthetik a gatyájukat Willianék.

Matic-ot és Ba-t is ki kell emelni, mindketten jól játszottak, és a közösen összehozott gól is nagyon szép volt. A szerbnek ez már a negyedik gólpassza volt a PL-ben, egyik szebb volt mint a másik. Ba-nak tökéletes hete volt, két nagyon fontos gólt lőtt, bizonyította hogy lehet rá számítani. 7 gólos már idén, átlagban 93 percenként talál be, szerintem egyértelmű hogy érdemesebb őt berakni mint Torrest.

Ramires viszont nagy csalódás.. Nem igazán tett jót neki az edzőváltás, látványosan gyengébben játszik és kevesebb gólt szerez.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#13563 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:Megint sok dolgot tudtunk meg a mai meccsből:

- Ba tökéletes lesz 3. számú csatárnak jövőre is, csak több játéklehetőséget kéne kapnia.
- Salah bitang jól fog illeni a játékunkba, nagyon jól mozog labdával és anélkül is, a higgadtságával vannak nagy gondok, ma is lőhetett volna egy mesterhármast simán, de nagyon biztató ahhoz képest hogy múlt héten kezdett először.
- A saját fegyverünk ellen még mindig nem tudunk mit kezdeni, ez pedig az Ikarusz. Bár annyiból fejlődtünk hogy most legalább nyertünk ha szenvedve is. José jól nyúlt bele a meccsbe megint, bár bosszantó hogy több góllal is nyerhettünk volna ha kicsit jobban koncentrálunk.
- Ramires nem ide való, ma is egy fék volt, teljesen használhatatlan amióta Matic a keret tagja. Neki kéne annyi szerephez jutnia mint Mikelnek...

Amint lehet megrakom hogy megnyerjük a bajnokságot, ez a meccs volt nálam a vízválasztó, ennél már csak könnyebb meccsek lesznek a Liverpoolt kivéve. Még mindig függünk egy City vereségtől, de nagyon bízom a csillagok állásában hogy egyszer lecidáznak valaki ellen.
Everton ellen egy x-re még jók lesznek a többi kiscsapatot meg kitömik. Nagyon remélem, hogy nem ők nyerik meg a PL-t, azok után, hogy alig egykét nagycsapatot tudtak csak megverni... Akkor már inkább Gerrardéknak legyen egy jó évük, de remélem, hogy valahogy inkább elhappoljuk mind2 csapat elől :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13564 Hozzászólás Szerző: Anti »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... je-2328669

A VB-n jatszon, de most pihenjen majus vegeig
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13565 Hozzászólás Szerző: Anti »

szogi írta:Én a három "pihent" játékosunktól (Ramires,Matic,Salah) sokkak többet vártam .
Ramires nem idevaló !!!
Matic nem tud segíteni az előre játékban , nem lő távolról . !
Ezzel egy kicsit vitatkoznek. Az utobbi idoben egyre tobb golpasszt kioszt. Mar alig marad el Mikeltol pedig meg fel eve sincs itt (4 ill 10), Mikel pedig mar par eve itt van. Jovore tenyleg osszeall itt valami. De akar az even is beakadhat valami a haloba.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#13566 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért annyira nem volt botrány ez a meccs... El kell fogadni hogy legtöbbször mi csak így "erőből" brusztolva nyerünk sokszor, de erre alkalmas ez a keret a legjobban (mivel kreatív irányítónk már nincs), de az eredményesség ezzel jár, de megjegyzem inkább egységes csapatjátékunk legyen minthogy 1-2 ember aznapi formájától fuggjunk...:)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13567 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megint sok dolgot tudtunk meg a mai meccsből:

- Ba tökéletes lesz 3. számú csatárnak jövőre is, csak több játéklehetőséget kéne kapnia.
- Salah bitang jól fog illeni a játékunkba, nagyon jól mozog labdával és anélkül is, a higgadtságával vannak nagy gondok, ma is lőhetett volna egy mesterhármast simán, de nagyon biztató ahhoz képest hogy múlt héten kezdett először.
- A saját fegyverünk ellen még mindig nem tudunk mit kezdeni, ez pedig az Ikarusz. Bár annyiból fejlődtünk hogy most legalább nyertünk ha szenvedve is. José jól nyúlt bele a meccsbe megint, bár bosszantó hogy több góllal is nyerhettünk volna ha kicsit jobban koncentrálunk.
- Ramires nem ide való, ma is egy fék volt, teljesen használhatatlan amióta Matic a keret tagja. Neki kéne annyi szerephez jutnia mint Mikelnek...

Amint lehet megrakom hogy megnyerjük a bajnokságot, ez a meccs volt nálam a vízválasztó, ennél már csak könnyebb meccsek lesznek a Liverpoolt kivéve. Még mindig függünk egy City vereségtől, de nagyon bízom a csillagok állásában hogy egyszer lecidáznak valaki ellen.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13568 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

szogi írta:Matic nem tud segíteni az előre játékban , nem lő távolról .
Volt egy távoli lövése, amibe beleléptek. Már a múltkor is panaszkodott valaki, hogy nem lő eleget távolról, pedig hozzá kell szokni, hogy egy vkp-nak nem is kell többet lőnie kapura. Engem személy szerint nagyon fel szokott baszni Luiz meccsenkénti féltucat lelátóra felrúgott labdája. Egyébként előrefelé annyira nem volt rossz, a gólpassz nekem éppen elég (+még volt egy-két váratlan húzása).
Why always me?

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13569 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Én nagyon kevésnek éreztem. Sőt, néhányszor flegmának is, ami ezen a meccsen (meg amúgy is) abszolút nem fért bele.

Azért tudom nagyon felhúzni magam rajta, mert látom benne a potenciált, hogy az új Robinho vagy Adriano legyen. Láttuk mire képes és sajna látjuk mennyire bele tud pihenni a szezonba.
They do now.

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#13570 Hozzászólás Szerző: szogi »

Én a három "pihent" játékosunktól (Ramires,Matic,Salah) sokkak többet vártam .
Ramires nem idevaló !!!
Matic nem tud segíteni az előre játékban , nem lő távolról .
Salahnak pedig higgadnia kell mert az utolsó passzai vagy lövései rendre rosszak .
A többiek fáradtság miatt mutatott játéka talán belefér .
Tudomásul kell vennünk , hogy csapatunk erő focistákból áll (kiv.Hazard)
Ami még nagyon fáj , hogy a szögletek és a beívelések SEMMI DE SEMMI veszélyt nem jelentenek, nincs egy normálisan beívelni , beadni tudó játékos !

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#13571 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

putthelime írta:Azta.

Hát erre a meccsre elég nehéz szavakat találni. Botrányosak voltunk elől a végén. Ha Ba nem szívja fel magát és viselkedik alfahímként, akkor hamar el is köszönhettünk volna a szép reményektől.

Oscarra meg már tényleg nem találok szavakat. Ez a szánalmasnak és a nevetségesnek valami olyan kombinációja volt, amire még nem született elég kifejező szószerkezet.
Szerintem Oscarra most nem lehet panasz. Sokszor felhúzta az agyamat korábban, de most szerintem nem állt be rosszul. Volt egy két jó meglátása, kár hogy Salah ma Torres helyett is kezdett, 4 gólt simán verhetett volna.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#13572 Hozzászólás Szerző: Pethy »

putthelime írta:Oscarra meg már tényleg nem találok szavakat. Ez a szánalmasnak és a nevetségesnek valami olyan kombinációja volt, amire még nem született elég kifejező szószerkezet.
Nem értem ami itt Oscarral kapcsolatban megy. Már megint mi a baj vele, még így jobb volt mint a csapat átlág, PSG ellen is nagyon jól tolta.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13573 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Azta.

Hát erre a meccsre elég nehéz szavakat találni. Botrányosak voltunk elől a végén. Ha Ba nem szívja fel magát és viselkedik alfahímként, akkor hamar el is köszönhettünk volna a szép reményektől.

Oscarra meg már tényleg nem találok szavakat. Ez a szánalmasnak és a nevetségesnek valami olyan kombinációja volt, amire még nem született elég kifejező szószerkezet.
They do now.

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13574 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

laczze írta:Ezzel a Pool győzelemmel, hogy áll a tabella ?

http://www.eredmenyek.com/foci/anglia/premier-league/" onclick="window.open(this.href);return false;

M GY D V GÓL kül.

1. Liverpool 34 24 5 5 93:42 77p

2. Chelsea 33 22 6 5 65:24 72p

3. Manchester City 32 22 4 6 86:32 70p

4. Everton 33 19 9 5 53:31 66p

5. Arsenal 33 19 7 7 56:40 64p

6. Tottenham 34 18 6 10 48:48 60p

7. Manchester United 33 17 6 10 56:38 57p

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13575 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ezzel a Pool győzelemmel, hogy áll a tabella ?
Amúgy érdekes, hogy az Arsenal-t tartják sokan többre vagy nagy csapatnak, hát szerintem egy középszerű csapat... a Pool jóval erősebb és hiába a sok évi hanyatlás szép és látványos a visszatérésül míg az Arsenal tovább szenved, nem tudom hova dicsőítik Wengert de ha nekik ez jó az ő bajuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2014. április 13., vasárnap 17:00-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#13576 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Matic megrúghatná már az 1. gólját,kellene.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13577 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

nah pool behuzta :D jo ez a pool, de sztem mi verni fogjuk öket, védelmük elég gyatra... csak a mi idei formànkat ismerve majd egy swansea-sunderland-norwich-cardiff ellen vesztünk pontot :/ :) sztem még igy is a city a legnagyobb bajnokesélyes :/

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13578 Hozzászólás Szerző: laczze »

Daniel írta:Nagyon jó lenne, ha nyerne a Pool, 10. vagy hányadik megnyert meccsünk lenne zsinórban. Nagyon jól összerakta őket Rodgers, szépen beáldoztak mindent a bajnokság miatt (BL szereplés volt a cél gondolom, csak éppenséggel sokkal jobban tolják). Hozzáteszem ez egy fiatal, rutintalan gárda, tapasztalatlan (de nagyon jó) edzővel, éppen ezért kizártnak tartom, hogy a nyomás miatt innentől kezdve hozzák a maradék meccseiket, főleg úgy mondom, hogy ezer éve nem kaptak ki, lassan tőrvényszerű lesz a bukás.
Szerintem ez a nyomás hülyeség, azért bőven vannak ott olyan játékosok akik ezt tudják kezelni, másrészt meg jók és hozzák a meccseiket, mi is jók vagyunk de ezekszerint inkább mi nem bírjuk a nyomást, érdekes lenne.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#13579 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Poolnak a bajnoki címe a saját kezében van. A mienk a sajátunkban és az Evertonében.

Verjük meg ma a Swanseat, jövőhéten a Sunderlandet és reménykedjünk a legjobbakban!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13580 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Nagyon jó lenne, ha nyerne a Pool, 10. vagy hányadik megnyert meccsünk lenne zsinórban. Nagyon jól összerakta őket Rodgers, szépen beáldoztak mindent a bajnokság miatt (BL szereplés volt a cél gondolom, csak éppenséggel sokkal jobban tolják). Hozzáteszem ez egy fiatal, rutintalan gárda, tapasztalatlan (de nagyon jó) edzővel, éppen ezért kizártnak tartom, hogy a nyomás miatt innentől kezdve hozzák a maradék meccseiket, főleg úgy mondom, hogy ezer éve nem kaptak ki, lassan tőrvényszerű lesz a bukás.
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése