Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#13601 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Discipline írta:A west brom 4 perc alatt 2 gólt vert a spuds-nak :D :D a Mu szurkolók biztos dörzsölik a tenyerüket..
Peckükre a 90+4-ik percben egyenlített Eriksen.
Így még mindig 3 pont a különbség, bár egy meccsel kevesebbet játszottak.

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13602 Hozzászólás Szerző: Discipline »

A west brom 4 perc alatt 2 gólt vert a spuds-nak :D :D a Mu szurkolók biztos dörzsölik a tenyerüket..
Terrace Lost Its Soul

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13603 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Pat326 írta:ebben a fordulóban miért xx:07-kor kezdik a meccseket? :o valami megemlékezés van?
Igen.
http://www.bbc.com/sport/0/football/26685698" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13604 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ebben a fordulóban miért xx:07-kor kezdik a meccseket? :o valami megemlékezés van?

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13605 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Talmaszabi írta:
timoboll írta:
ChesterB írta:A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC
sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....
Vasárnap lett volna 15:05-től a meccs, szóval nem tudom, hogy miről beszélsz...
This fixture was arranged to be played at Stamford Bridge on Sunday 20 April 2014 at 15:05. Due to Chelsea's participation in the Champions League Semi-Finals the following Tuesday. This match will remain live on Sky Sports, it has been moved to a new scheduled date Saturday 19 April 2014 at 18:30.
http://www.premierleague.com/en-gb/matc ... sunderland" onclick="window.open(this.href);return false;
a chelseafc.hu naptárába szombat 16:00 volt, az alapján gondoltam............

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#13606 Hozzászólás Szerző: Szabi »

timoboll írta:
ChesterB írta:A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC
sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....
Vasárnap lett volna 15:05-től a meccs, szóval nem tudom, hogy miről beszélsz...
This fixture was arranged to be played at Stamford Bridge on Sunday 20 April 2014 at 15:05. Due to Chelsea's participation in the Champions League Semi-Finals the following Tuesday. This match will remain live on Sky Sports, it has been moved to a new scheduled date Saturday 19 April 2014 at 18:30.
http://www.premierleague.com/en-gb/matc ... sunderland" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13607 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
timoboll írta: Attól, hogy még eddig nem volt rá precedens, még lehet, hogy egyszer ráeszmél az FA, hogy ezzel a saját bajnokságuk hírneve csökken, és kedvezni fognak a bl-résztvevő csapatoknak. Sőt, ezzel még több mérkőzést is tudnának közvetíteni
Nem eszmél rá, ezt kell megérteni. Megvannak az időpontok, eddig se változott, ezután se fog. Ha kellett volna , már 10 éve változatattak volna, de a hagyomány az hagyomány...
Hagyomány, jó vicc. Ez már rég a Sky-tól kapott pénzről szól. Nehezükre esne 1 nappal korábban tenni mondjuk a Sunderland ellenit? Nem, de akkor fednék egymást más meccsekkel és kisebb lenne a bevétel a közvetítés miatt. Inkább majd megtöltik a sajtót azzal, hogy a Chelsea játékosai fáradtak voltak egy esetleges kiesés esetén.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#13608 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta: Attól, hogy még eddig nem volt rá precedens, még lehet, hogy egyszer ráeszmél az FA, hogy ezzel a saját bajnokságuk hírneve csökken, és kedvezni fognak a bl-résztvevő csapatoknak. Sőt, ezzel még több mérkőzést is tudnának közvetíteni
Nem eszmél rá, ezt kell megérteni. Megvannak az időpontok, eddig se változott, ezután se fog. Ha kellett volna , már 10 éve változatattak volna, de a hagyomány az hagyomány...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13609 Hozzászólás Szerző: Chester »

timoboll írta:Attól, hogy még eddig nem volt rá precedens, még lehet, hogy egyszer ráeszmél az FA, hogy ezzel a saját bajnokságuk hírneve csökken, és kedvezni fognak a bl-résztvevő csapatoknak. Sőt, ezzel még több mérkőzést is tudnának közvetíteni
Szerintem nem véletlen hogy nincs péntekenként meccs. Első sorban nyilván az angolokhoz igazítják a meccseket, nem tudom hogy náluk milyen élet van, de lehet hogy 8-ig dolgoznak, vagy péntekenként más megy főműsor időben a SKY-on. Nem véletlen hogy ezt a meccset is átrakták azért a pár százezer plusz fontért cserébe két és fél órával későbbre.

Ez olyan mintha az RTL-en a Barátok közt helyett menne egy MB1-es meccs, annyira hagyomány náluk hogy nem bontanák meg, még a fociért sem.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13610 Hozzászólás Szerző: timoboll »

emsanya írta:
timoboll írta:
ChesterB írta:A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC
sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....
Láttál te már pénteken premier league meccset? Nem és soha nem is fogsz...
Attól, hogy még eddig nem volt rá precedens, még lehet, hogy egyszer ráeszmél az FA, hogy ezzel a saját bajnokságuk hírneve csökken, és kedvezni fognak a bl-résztvevő csapatoknak. Sőt, ezzel még több mérkőzést is tudnának közvetíteni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#13611 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta:
ChesterB írta:A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC
sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....
Láttál te már pénteken premier league meccset? Nem és soha nem is fogsz...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13612 Hozzászólás Szerző: Chester »

timoboll írta:sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....
Azért rakták át hogy a SKY élőben tudja közvetíteni ha jól tudom. Én amúgy azt hittem vasárnap lenne a meccs és úgy rakták át szombatra, azért linkeltem be ekkora elánnal.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13613 Hozzászólás Szerző: timoboll »

ChesterB írta:A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC
sok értelme volt 2,5 órával későbbre rakni,nemhogy péntekre tették volna....

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13614 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Sunderland elleni bajnokit átrakták szombat estére, 18:30-kor lesz a kezdés!

Chelsea FC ‏@chelseafc 34 p
Our home fixture with Sunderland will now be played on Saturday 19 April, kick-off 5.30pm. It will remain live on Sky Sports. #CFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13615 Hozzászólás Szerző: Chester »

Őt pont a sérülése miatt nem válogatnám be. 17 meccsen lőtt 15 gólt ami tényleg szép teljesítmény, de így csak a fél szezonban lépett pályára, ez olyan mintha Matic-ot is betenném, megérdemelné, de nem lenne fair.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#13616 Hozzászólás Szerző: almos »

Azért Agüero is piszok jó szezont futna, ha nem lenne a rengeteg sérülése. Nálam összességében is Kun a jobb focista és a statjai is elég sokatmondóak.

http://www.fourfourtwo.com/features/inf ... s-who-wins
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13617 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Szerintem egyértelmű, hogy Hazard a legjobb játékos, legjobb idei játékos és ha ez talán nem is annyira egyértelmű, de a világ top5 játékosában már benne van. Kiváncsi vagyok mit művel majd jövőre, ha lesz egy jobb partnere csatár poszton.
A csapatban a legjobb képességű, de a PL-ben ha nem Suarez kapja a díjat akkor senki, én már tavaly is neki adtam volna. Vezeti a gól és gólpassz listát is, olyan helyre hozta be a csapatát ahová senki sem várta. Bale fele ilyen jó volt tavaly mégis megkapta a díjat, de hozzáteszem hogy a posztja is más volt, de a szitu hasonló. A TOP5-be meg azért vannak Hazard-nál nagyobb kutyák is, de nagyon jó úton halad, Mourinho világsztárt fog belőle csinálni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13618 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem egyértelmű, hogy Hazard a legjobb játékos, legjobb idei játékos és ha ez talán nem is annyira egyértelmű, de a világ top5 játékosában már benne van. Kiváncsi vagyok mit művel majd jövőre, ha lesz egy jobb partnere csatár poszton.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#13619 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

ChesterB írta:Egy haverommal azon vitatkozok hogy vajon hogy fog kinézni a PL álomcsapata és legjobbjai, mivel már lényegi dolgok nem nagyon változtatnak 5 fordulóval a vége előtt. Érdekelne a ti véleményetek is.

Nálam
- az álomcsapat: Cech - Coleman, Cahill, Skrtel, Azpilicueta - Jay Rodriguez, Gerrard, Yaya Touré, Hazard - Sturridge, Suarez
- az év játékosa Suarez
- az év fiatal játékosa Flanagan [Hazard nem tudom hogy beleférne-e a fiatal kategóriába]
A listáról Cahill-t emelném ki. Már simán Terry szint,és az összehasonlítást most a pár évvel ezelőtti ( bocs John...) JT-re értem. Tehát részemről az év CFC játékosa Cahill.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13620 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Amúgy Cech helyett Begovic, Coleman helyett Iva, Jay Rodriguez helyett pedig inkább David Silva, de a többi okés.
Csomó statisztikai oldalon Mannone-nak van a legjobb osztályzata, de kétlem hogy egy kiesőjelölt csapatból bárki bekerülhetne. Meg általában az Aranykesztyűt kapó játékos kerül be, aki jelen esetben Cech.
Begovic-ot írtam, nem Mannone-t. Szvsz a Stoke lehet, hogy kieső lenne, ha nem lenne Begovic, sztem bőven megérdemelné.
Cech inkább az előtte álló védelemnek mintsem bravúrjainak köszönheti, hogy csak ennyi gólt kapott.
ChesterB írta:Iva esete is érdekes, mert kizártnak tartom hogy ennyi Chelsea-s legyen benne, még lehet az is sok akiket én beleírtam. Coleman-nek több gólja és gólpassza van, szerintem ezért fog ő bekerülni és nem Iva.
Azért egy védő esetében nehogy már a gólok és a gólpasszok döntsenek. Coleman tavaly futott egy nagyon jó szezont, idén sérült is volt, és engem nagyon nem győzött meg.
ChesterB írta:Silva-nál meg jobb szezont fut Jay Rodriguez, de igazából ő sem jobbszélső ahogy Silva sem, de nincs olyan a mezőnyben akinek ez a legerősebb posztja és megérdemelne egy ilyen csapatban való szereplést. A City-ből inkább Nasrit tenném akkor már be mint Silvat.
Silva sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújt, mint Nasri, és nem mellesleg Silva nélkül kb halottak a City támadásai. Szinte minden egyes gólban szerepet vállalt.

Egyébként abban biztos lehetsz, hogy ha a City lesz a bajnok, akkor nem csak egy játékost fognak beválogatni tőlük, hanem 4-5-öt biztos, függetlenül attól, hogy jogos-e vagy sem.

Válasz küldése