Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13661 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Touré tizijével vezet a City.
Lambert tizijével meg máris 1-1. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13662 Hozzászólás Szerző: Chester »

Touré tizijével vezet a City.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13663 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:
Buluska írta:Miből gondolod?
175k font a heti fizetése, a 300k-ban lehet benne van más szponzor által fizetett összeg ugyan így heti rendszerességbe számítva. Azt én is kizártnak tartom, hogy egy 25 fős keret a PL-ben ne keressen összesen 300k fontot hetente, főleg hogy a SKY-nak hála a pénz nem akadály.
Kép
Ha rányagyítasz akkor látszik, hogy csak egy kicsivel keres kevesebbet Torres, mint a CP keret.
Mondjuk amit nem néztem, az az hogy ez tavalyi. De még így is a CP-nek a legkisebb a költségvetése idén a PL csapatok közül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13664 Hozzászólás Szerző: Chester »

Buluska írta:Miből gondolod?
175k font a heti fizetése, a 300k-ban lehet benne van más szponzor által fizetett összeg ugyan így heti rendszerességbe számítva. Azt én is kizártnak tartom, hogy egy 25 fős keret a PL-ben ne keressen összesen 300k fontot hetente, főleg hogy a SKY-nak hála a pénz nem akadály.
chiedis írta:Komolyan, veszi meg vki a mezet ? Heti 200k a fizetese, csak veszitik rajta a penzt
Még mindig TOP10-es a PL mezeladások terén, a sok nedves kislánynak még mindig ő a mindene. Szerintem nálunk marad a szerződése lejártáig, bolond lenne lemondani a fizetéséről, ráadásul itt komoly trófeákért küzdhet plusz ott a BL.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13665 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Sheenka írta:
Buluska írta:
chiedis írta:Komolyan, veszi meg vki a mezet ? Heti 200k a fizetese, csak veszitik rajta a penzt
Én 300-ról tudok. Múltkor volt egy összehasonlítás a CP meccs után. Akkora a fizetése, mint a Palace egész keretének.
Ez így ebben a formában biztos hogy nem igaz.
Miből gondolod?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#13666 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Buluska írta:
chiedis írta:Komolyan, veszi meg vki a mezet ? Heti 200k a fizetese, csak veszitik rajta a penzt
Én 300-ról tudok. Múltkor volt egy összehasonlítás a CP meccs után. Akkora a fizetése, mint a Palace egész keretének.
Ez így ebben a formában biztos hogy nem igaz.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13667 Hozzászólás Szerző: Buluska »

chiedis írta:Komolyan, veszi meg vki a mezet ? Heti 200k a fizetese, csak veszitik rajta a penzt
Én 300-ról tudok. Múltkor volt egy összehasonlítás a CP meccs után. Akkora a fizetése, mint a Palace egész keretének.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13668 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Komolyan, veszi meg vki a mezet ? Heti 200k a fizetese, csak veszitik rajta a penzt
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3483
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#13669 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cavani ki is van bukva hogy mennyire nem erzi jol magat mint szelso... most h. kozepcsatar lesz vszinu szetszopat minket. lavezzi baromi dinamikus jatekos en anno mikor a psgbe ment orultem volna ha hozzank jon, de igy mar nem kell. :) Mar jose is kezdi torres nyalasat hat nem tudom mit tud ez a gyerek de valamit baromira... focizni ugyan nem tud, de csak a reklam erteke miatt megtartani valakit...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13670 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nekünk is volt egy 50 millás cserénk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#13671 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta:A PSG-nel mindharom csere nagyon bevallt, sot sokkal tobbet hoztak a kezdoknel. Moura is csak ugy cikkazott kozottunk, Pastore goljarol ne is beszeljunk, igen nagyot kell jatszani kedden, de en bizom a fiukban.
30-40 millio euros emberek, nehéz velük mellé nyúlni...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13672 Hozzászólás Szerző: Anti »

A PSG-nel mindharom csere nagyon bevallt, sot sokkal tobbet hoztak a kezdoknel. Moura is csak ugy cikkazott kozottunk, Pastore goljarol ne is beszeljunk, igen nagyot kell jatszani kedden, de en bizom a fiukban.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13673 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:Lehet hogy hülyén hangzik de talán még jobbak is lesznek Ibra nélkül. Cavani szélsőként gyenge, középcsatárként viszont világklasszis.
Dettó ezen gondolkodtam meccs közben, mikor kivált Ibra. Hiába a lehengerlő forma, a pazarabbnál pazarabb dolgok és a mostanra marketingelemmé vált önbizalma, nálam azóta se vetkezte le a legnagyobb hibáját: kiélezett, most-vagy-soha, létfontosságú meccseken és párharcokban (legyen az BL vagy válogatott) változatlanul nem láttam maradandót vagy kiemelkedőt alkotni.
Ellenünk is elég szürke volt és akármit nyilatkozik Mou, nem az egész este bohóckodó védelmünk szedte le a pályáról.

Cavani meg középen halálos, vétek vele azt játszatni, amit mi tettünk Anelkával a szélen.

Mikel pihentetése meg remélem mind game, vagy biztosíték, hogy véletlenül se kelljen sérülést kockáztatnia keddig.
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13674 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Buluska írta:Press conf:
Lukakuért nem tett senki ajánlatot.
Cole felépült, de Eto'o még mindig sérült, valamint Mikel is összeszedett valamit.
Eto'o kérdéses, hogy mikor épül fel, Van Ginkel pedig este ismét játszik az U21-ben.

Torres iránt töretlen a bizalom, Stoke kemény ellenfél lesz, tetszik Jose-nak, hogy ilyen szoros a bajnokság vége blablabla. Ja és szerinte sokat nem számít Ibra sérülése, jól fogja majd tudni pótolni a PSG.

Lehet hogy hülyén hangzik de talán még jobbak is lesznek Ibra nélkül. Cavani szélsőként gyenge, középcsatárként viszont világklasszis. A jobb oldalon így Lucas vagy Pastore játszik, akik össze-vissza szopattak Párizsban. Nem lesz könnyű..

Eto'o remélem rendbe jön keddre, és Mikel is nagyon kéne. Ha kedden sem lesz bevethető akkor Lampard és Luiz marad csak középpályás, gyönönyörű..

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13675 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Press conf:
Lukakuért nem tett senki ajánlatot.
Cole felépült, de Eto'o még mindig sérült, valamint Mikel is összeszedett valamit.
Eto'o kérdéses, hogy mikor épül fel, Van Ginkel pedig este ismét játszik az U21-ben.

Torres iránt töretlen a bizalom, Stoke kemény ellenfél lesz, tetszik Jose-nak, hogy ilyen szoros a bajnokság vége blablabla. Ja és szerinte sokat nem számít Ibra sérülése, jól fogja majd tudni pótolni a PSG.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13676 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Előzött az egyik manchesteri.
http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13677 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cfclegend2 írta:Vegyetek inkább példát erről a MU szurkolóról, ő aztán tudja mi az a rivalizálás (meg az érvelés) :D :mrgreen: :
"3 olyan csapat lehet bajnok akiket a legjobban utálok. Liverpool alapjába ne legyen az, Chelsea már csak amiatt a cigány miatt ott a padon, a city meg a városi férgek."
Valahogy pont erről beszéltem. És a 90% ilyen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13678 Hozzászólás Szerző: morfium »

cfclegend2 írta:Vegyetek inkább példát erről a MU szurkolóról, ő aztán tudja mi az a rivalizálás (meg az érvelés) :D :mrgreen: :
"3 olyan csapat lehet bajnok akiket a legjobban utálok. Liverpool alapjába ne legyen az, Chelsea már csak amiatt a cigány miatt ott a padon, a city meg a városi férgek."
Ez nem meglepő, náluk mindenki ilyen értelmi szinten van...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13679 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Vegyetek inkább példát erről a MU szurkolóról, ő aztán tudja mi az a rivalizálás (meg az érvelés) :D :mrgreen: :
"3 olyan csapat lehet bajnok akiket a legjobban utálok. Liverpool alapjába ne legyen az, Chelsea már csak amiatt a cigány miatt ott a padon, a city meg a városi férgek."
Why always me?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#13680 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Én úgy vagyok vele, hogyha nem mi akkor a Pool legyen a bajnok. Csak azért írtam hogy ciki lenne mögöttük végezni mert sokkal jobb a keretunk ill. José az edzonk. Szerintem már nem nyerhetjuk meg a bajnokságot (a kicsik elleni botrányos játék miatt) a City meg nemfog már annyit bukni. Én ramennek a BL-re, ott van esélyünk, rangadozasban es taktikailag talán a legerosebbek vagyunk. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése