Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#11881 Hozzászólás Szerző: laczze »

California Max írta:
bobbymate írta:Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!
Hát Ibra nekem is álomigazolás lenne! De félek, hogy sajnos csak álom marad.
Szerintem ő az akiben biztos nem csalódnánk, egy álom lenne ha Ibrát leigazolnánk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#11882 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyre több helyen olvasni, hogy Abra hajlandó lenne megdönteni az angliai átigazolási rekordot (50 millió font-torres) egy klasszis csatárért. Remélem ez nem higuain lesz... :|

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11883 Hozzászólás Szerző: langidave »

Manchester United and Chelsea target Luke Shaw has told Southampton he does not want to leave St Mary's this month. (Source: Daily Mail)

van esze, nálunk nem lenne esélye, a Munál talán beférne, de neki még fejlődnie kell.

Láttam mostanában pár meccsüket és szerintem jó kis balhátvéd 15millióért simán megéri, ez mellett még angol is, bár szerintem Bertrand is hozná ezt a szintet ha kapna 1 évet hogy játszhasson.

Valamelyik nagy csapat tuti lecsap rá a nyáron, ha van esze viszont még marad egy évet minimum a sotonban.



más:

Napoli, Juventus, Inter Milan, PSG, Man Utd and Liverpool are all keen on out-of-favour Chelsea midfielder Juan Mata. (Source: Daily Mirror

Matáért kb az MTK nem jelentkezett be eddig.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11884 Hozzászólás Szerző: California Max »

bobbymate írta:Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!
Hát Ibra nekem is álomigazolás lenne! De félek, hogy sajnos csak álom marad.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11885 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Ha már Guarin..Inkább nem hogy 15 millióért vagy 20 megvennénk Lallanát. Angol és gyors, több poszton bevethető.
És teljesen más poszt...
Hawaii írta:Nem értem ezeket a pletykákat, komolyan. Guarin annyira felesleges ide, egy Inter-ben sem tud maradandót alkotni annyi selejt között, és nekünk mégis kell... Shaw az egyetlen, akivel egyetértek, bár kicsit sajnálom Bertrand-ot, mert így vélhetően belőle itt sose lesz kezdő. Talán nyáron el is igazol. :roll:
Nem vedd b*szogatásnak, nem annak szánom, de neked Ramires játéka is "5-öst" ér, így meg nem fogod tudni megérteni miért van szükségünk Guarinra, aki szinte egy az egyben egy kolumbiai Ramires, csak jobban lő távolról.
Bertrand meg egyáltalán nem biztos hogy elmegy, Cole szerződése előbb jár le, és nem tudom hogy jövőre is megelékszik-e ezzel a csere szerepkörrel ami most van neki, plusz ugye ha José nem tart rá igényt akkor nem is fognak vele hosszabbítani. Viszont Shaw még túl korai ide, 18 éves, nulla tapasztalattal, a BL-t meg láttuk kik nyerték meg nekünk.
koni0725 írta:Hutch-ot Iva kiesésével megértem de Kakuta mi a francnak?
Szerintem ennek az lehet az oka hogy számít télen távozókra José, gondolom ő többet tud az igazolásokról mint mi. Egyrészt télen nem lehet sok játékost venni mert fölösleges, 1-2 elfér, és Guarinon kívül [ha tényleg jön] remélem más nem jön télen. Másrészt meg ugye ha lesznek távozók akkor csere cseréjének jó Kakuta, nem mellesleg saját nevelésnek számít Hutchinsonnal együtt a BL nevezéskor, vagyis lehet egy Blackman vagy valaki akit korábban neveztünk kölcsönbe kerül. Más értelme nem lenne a visszahozatalukra, ide kevesek, Hutchnak sajnos betett az a sok sérülés. :(

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11886 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

A portos Guarin jól jönne nekünk. Az interben előbbréb játszik, nem az az igazi szervezőember, viszont ha nálunk cdmet játszana akkor megkockáztatom egy felturbózott Mikel lenne. (aki amellett, hogy jól védekezik, tud lőni)

Pedroról csak annyit, hogy ő szélső nem csatár. Nem hiszem, hogy a barca csak úgy elengedné, a másik probléma, hogy barcából mindig kockázatos vásárolni. Pedro azt a játékrendszert kb kisfiú kora játssza, nem lenne könnyű a változás.

Az bizonyos, hogy ha télen nem is, nyáron jönni fog egy két angol nemzetiségű játékos, főleg ha esetleg Terry/Lampard/Cole megy. Erre szabályok miatt szükség van, asszem most is maximális mennyiségű külföldink van. Nyárig meg kell találni azokat az angol játékosokat akik mozdíthatok és képességük is adott a chelseahez vagy ifiből megoldani ezt (erre nem látok esélyt). Minőségi fiatal angol játékos kevés van. Shaw, Ward-Prowse, Barkley, Ince azok szerintem akik mozdíthatók és lenne jövőjük a Chelseaben.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#11887 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Ha már Guarin..Inkább nem hogy 15 millióért vagy 20 megvennénk Lallanát. Angol és gyors, több poszton bevethető.
De nem is CM/CDM, mint a kolumbiai, hanem szélső...

Nekem az a furcsa, hogy Wanyama-t és Schneiderlin-t egyik nagy csapat sem szúrta ki magának. Inkább valamelyikőjük, mint Guarín...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11888 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha már Guarin..Inkább nem hogy 15 millióért vagy 20 megvennénk Lallanát. Angol és gyors, több poszton bevethető.
Ohh Chelsea we love you..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11889 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bobbymate írta:Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!
Nem értem ezeket a pletykákat, komolyan. Guarin annyira felesleges ide, egy Inter-ben sem tud maradandót alkotni annyi selejt között, és nekünk mégis kell... Shaw az egyetlen, akivel egyetértek, bár kicsit sajnálom Bertrand-ot, mert így vélhetően belőle itt sose lesz kezdő. Talán nyáron el is igazol. :roll:
Ibra jó lett volna ezelőtt pár évvel, de szvsz már túl öreg hozzánk, akkor már inkább vegyük vissza Drogba-t.
Pedro meg, mint egyedüli csatár a maga 170 centijével? Kicsit furcsállnám...
Ezek az igazolások legalább 100 millánkba kerülne, és nem érzem egyiken se azt, hogy különösebben előrébb lennénk velük.

A távozókról meg annyit, hogyha Mata és KDB is távozik, akkor oda is kell igazolni vagy visszahívni Piazon-t és/vagy Hazard-t a kölcsönből, mert 3 posztra 4 játékos már kevés, szvsz 5 játékos lenne az ideális.
Essien mehet nyugodtan, ugyan fáj érte a szívem, mert nagy kedvencem, de itt sajnos nincs jövője. A 3 csatárunkból is nyugodtan mehet legalább 2 - de azt se bánnám, ha mind3. Ide két csatár volna az ideális, az egyik lehetne a nyáron a visszatérő Lukaku, a másik meg részemről teljesen mindegy, hogy ki, csak ne járókerettel együtt érkezzen, és legyen némi érzéke a gólszerzéshez.

Más:
Kezdenek felerősödni a Higuain-os pletykák. Vhogy nem tudom elképzelni, hogy Mou idehozza a már Real-ban is mellőzött (másodszámú) csatárját, főleg nem 50 millióért, mert állítólag ennyit kér érte a Napoli.

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#11890 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#11891 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

chaoskid18 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2304773
Na akkor asszem Kevin sorsa eldőlt
Hutch-ot Iva kiesésével megértem de Kakuta mi a francnak?
211! NEW RECORD!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#11892 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2304773" onclick="window.open(this.href);return false;
Na akkor asszem Kevin sorsa eldőlt
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11893 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta: Mourinho meg kicsivel jobban ért hozzá mint akárki innen.

Nem így kell hozzáállni, ennyi erővel bezárhatnánk a fórumot.. Oké, játékosok jobban fociznak, mint mi, a mindenkori edző meg jobban ért a focihoz, de a sportban az a jó hogy lehet róla beszélni.

Visszatérve Kevinre: nem igazán értem, hogy mi történt vele, de szerintem összeveszhetett Mourinho-val vagy valami ilyesmi. A nyári túrán ő volt az egyik legjobb, az első meccseken többször kezdett, José folyton dicsérte őt a sajtónak, aztán egyik pillanatról a másikra ki lett rakva a keretből. Nem hiszem hogy a teljesítménye miatt, Willian, Schürrle vagy Eto'o is nehezen lendült bele, mégis megkapták a lehetőséget.

Ha Mourinho szerint nincs rá szükség akkor jobb eladni, mert annak nincs értelme hogy padozzon, 22 évesen kölcsönadni sem nagyon kéne már. Sajnálom, mert szimpatikus és jó játékos.

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11894 Hozzászólás Szerző: White »

Nekem annyira nem fog hiányozni,nem volt túl acélos,gondolom Mourinho meg kicsivel jobban ért hozzá mint akárki innen.Sok sikert a továbbiakban.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#11895 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon szomorú lennék ha menne, nagy játékos lesz...:(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11896 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

ChesterB írta:http://www.getwestlondon.co.uk/sport/fo ... um=twitter

Kevin 25 millió fontért vihető. Dan Levene rakta ki twitteren a cikket szóval biztos hogy nem egy sporthíradós pletyka.
Annyira nem pletyka, hogy a skysportsnak azt nyilatkozta Patrick De Koster az ügynöke, hogy mindenképpen el akarja hagyni a Chelsea-t KDB, végleg és nem kölcsönbe.
http://www1.skysports.com/football/news ... ve-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha elmegy ő Essien és Mata is az már sok(k) lenne :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11897 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.getwestlondon.co.uk/sport/fo ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Kevin 25 millió fontért vihető. Dan Levene rakta ki twitteren a cikket szóval biztos hogy nem egy sporthíradós pletyka.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11898 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Én csak abban reménykedek, hogy nem igazolunk csatárt, mert az utóbbi években rendre besültek a téli átigazolási időszakban hozott csatárok. Torres a gólja mellett jól mozgott tegnap, életveszélyes volt (csak a kapu túl kicsi), Eto is végre gólt rúgott megint, talán végre megtörik az átok. Ja és Torres végre nem sérült, még csak nem is állították ki egy jó meccse után/közben. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11899 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ameddig nincs távozó én nem hoznék senkit, így sem tudunk egy Essient nevezni a BL keretbe mert sokan vagyunk. Ő és De Bruyne szvsz mindenképp lelép a télen mivel ott akarnak lenni a VB-n, Matat meg nem hiszem hogy kölcsön fogjuk adni. Ezt az egy hónapot meg csak megoldjuk Lampard és Ivanovic nélkül mikor van pár alternatíva az ő posztjukra.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11900 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Na ha már itt az újév akkor eljött az igazolások ideje is!
Távozók lehetnek: Essien, De Bruyne(kölcsönbe), Ba(ha találunk minőségi csatárt)
Érkezők: Guarín, CSATÁR

Nehéz megmondani, hogy alakul a piac az biztos, hogy Iva és Lamps kiesett egész januárra...
Egy kp. szerintem tuti hozni fogunk erre esélyes Guarín és ha lesz rá lehetőség akkor talán egy csatárt is de nem hinném, hogy most erre eszméletlen pénzt áldoznánk inkább várunk nyárig ha addig nincs megfelelő játékos!

Válasz küldése