Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Játékosok

#12281 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Lampard nyilatkozat (valaki tudja linkelni az eredetit?)
http://www.premiership.hu/hirek/4093/la ... -jovo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

és Essien
http://www.premiership.hu/hirek/4092/es ... azott.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#12282 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Csehország 2-0-ra nyert Kanada ellen, amihez nagyban hozzájárult Cech is, egy hatalmas tizenegyes hárítással:
http://www.youtube.com/watch?v=_tCE3NtMYdU" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#12283 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szvsz KDB több lehetőséget érdemelne. Pár meccs után belejön és már megmutatta, hogy mit tud akkor... Az a sérülés nagyon rosszkor jött.

Jó ez a srác, ha játszana jobb lenne mint Hazard vagy Oscar akik ugyan játszanak, de jelenleg csak visszafele fejlődnek...
Ráadásul az öreg Lampard helyén is tud játszani, nem csak hogy tud, jól játsza...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12284 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Talmaszabi írta:Tegnap Mourinho a helyszínen nézte meg a Belgium-Kolumbia (0-2) meccset, de valószínű, hogy nem tegnap győzte meg KDB. Voltak ugyan jó beadásai és ment minden labdáért, de elég sokszor túlerőltette (ez a fajta görcsölés, amit írtál, tegnap is némileg érezhető volt rajta). Hazard is kezdett (egy fokkal jobb volt, mint nálunk mostanság, de a helyére beálló Mertens lényegesen jobb és veszélyesebb volt kapura), Lukaku csereként beállva nem sok vizet zavart most kivételesen, Courtois helyett pedig Mignolet védett.

Egyébként az a furcsa, hogy a belga válogatottban szinte állandó kezdő De Bruyne, annak ellenére, hogy nálunk szinte semmit nem játszik (vagy ha nagy ritkán igen, akkor sem volt benne eddig túl sok köszönet). Pedig nem akárkik ülnek a padon...

Akármennyire keveset játszik nálunk, a válogatottban rendre nagyon jól játszik. 10 meccsen 4 gólt szerzett és 4 gólpasszt adott a selejtezők során. Amúgy eszméletlenül erős a belgák kerete, sokkal jobb mint az angol, az olasz vagy a portugál. Nem lepne meg ha a spanyolok és a németek mellett ők lennének a legjobb európai csapat a VB-n. Én szurkolok nekik.
Én tegnap néztem a Kolumbia elleni meccsüket, és egyenként tényleg mindenki nagy spíler ott, viszont csapatként még nem annyira jók, mint amennyire lehetnének.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#12285 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Talmaszabi írta:Tegnap Mourinho a helyszínen nézte meg a Belgium-Kolumbia (0-2) meccset, de valószínű, hogy nem tegnap győzte meg KDB. Voltak ugyan jó beadásai és ment minden labdáért, de elég sokszor túlerőltette (ez a fajta görcsölés, amit írtál, tegnap is némileg érezhető volt rajta). Hazard is kezdett (egy fokkal jobb volt, mint nálunk mostanság, de a helyére beálló Mertens lényegesen jobb és veszélyesebb volt kapura), Lukaku csereként beállva nem sok vizet zavart most kivételesen, Courtois helyett pedig Mignolet védett.

Egyébként az a furcsa, hogy a belga válogatottban szinte állandó kezdő De Bruyne, annak ellenére, hogy nálunk szinte semmit nem játszik (vagy ha nagy ritkán igen, akkor sem volt benne eddig túl sok köszönet). Pedig nem akárkik ülnek a padon...

Akármennyire keveset játszik nálunk, a válogatottban rendre nagyon jól játszik. 10 meccsen 4 gólt szerzett és 4 gólpasszt adott a selejtezők során. Amúgy eszméletlenül erős a belgák kerete, sokkal jobb mint az angol, az olasz vagy a portugál. Nem lepne meg ha a spanyolok és a németek mellett ők lennének a legjobb európai csapat a VB-n. Én szurkolok nekik.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12286 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:Egyébként az a furcsa, hogy a belga válogatottban szinte állandó kezdő De Bruyne, annak ellenére, hogy nálunk szinte semmit nem játszik (vagy ha nagy ritkán igen, akkor sem volt benne eddig túl sok köszönet). Pedig nem akárkik ülnek a padon...
Én ezen sem csodálkozok, a belgák jellemzően 4-3-3-ban játszanak, amibe De Bruyne abszolút beleillik, jól védekezik és még jobban támad, kreatív és mozgékony is, jobb mint a hasonló poszton játszó Dembelé, Nainggolan vagy Defour [Witsel és Fellaini helye alap]. Most ugyan szélső volt papíron, de az ő igazi helye középen van.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#12287 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tegnap Mourinho a helyszínen nézte meg a Belgium-Kolumbia (0-2) meccset, de valószínű, hogy nem tegnap győzte meg KDB. Voltak ugyan jó beadásai és ment minden labdáért, de elég sokszor túlerőltette (ez a fajta görcsölés, amit írtál, tegnap is némileg érezhető volt rajta). Hazard is kezdett (egy fokkal jobb volt, mint nálunk mostanság, de a helyére beálló Mertens lényegesen jobb és veszélyesebb volt kapura), Lukaku csereként beállva nem sok vizet zavart most kivételesen, Courtois helyett pedig Mignolet védett.

Egyébként az a furcsa, hogy a belga válogatottban szinte állandó kezdő De Bruyne, annak ellenére, hogy nálunk szinte semmit nem játszik (vagy ha nagy ritkán igen, akkor sem volt benne eddig túl sok köszönet). Pedig nem akárkik ülnek a padon...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#12288 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudom, hogy ez a Mourinho-féle pedagógia része-e, de valami tényleg megtörhetett a sráccal kapcsolatban. Az első fordulós kezdő 11 után masszív mélyrepülésbe kezdett / kényszerült. Tavaly bizonyította a bundásban, hogy mire képes, de ez a királykék mez és a vele járó teher azért rendesen maga alá gyűrte. Pont az első fordulót láthattam élőben a Bridgen és ennyire izgulni és görcsölni még senkit nem láttam focipályán. Nem tudom ez mennyire jött át a képernyőn, de elég furcsa volt.

Remélem nem lesz belőle áldozat, mint pl. a Realnál Pedro Leonból (bár ott nem emlékszem mi volt a konfliktus magva, de úgy rémlik a rossz forma), hogy Mou az ő kárán mutatja meg, hogy ki a legerősebb kutya a falkában.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#12289 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A belga válogatott edzője, Marc Wilmots szerint Kevin De Bruyne-nek távoznia kéne a Stamford Bridge-ről:
http://www.premiership.hu/hirek/4087/de ... -kene.html" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#12290 Hozzászólás Szerző: Wisey »

(A Torres ereklyes beszelgetest athelyeztem a szurkoloi ereklyes topikba.)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#12291 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Kalas-t elviheti a Dortmund télen, mivel Subotic kidőlt az idény végéig.

http://www.derwesten.de/sport/fussball/ ... 59455.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kölcsönbe mindenképpen oda kéne adni nekik, itt úgysem kap lehetőséget. Két középhátvédjük maradt(Sokratis és Hummels), rajtuk kívül csak két 18 éves srác tartozik az első kerethez, de csak az egyikőjük játszott eddig a nagycsapatban két percet. Tehát Kalas elég rutinosnak számítana hozzájuk képest. Tavasszal a Dortmund szerepelni fog a BL-ben vagy az EL-ben, úgyhogy muszáj lesz rotálni a játéksokat.
Kevin-nel karöltve mehetnének oda szezon végéig, opciós jog nélkül.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#12292 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kalas-t elviheti a Dortmund télen, mivel Subotic kidőlt az idény végéig.

http://www.derwesten.de/sport/fussball/ ... 59455.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kölcsönbe mindenképpen oda kéne adni nekik, itt úgysem kap lehetőséget. Két középhátvédjük maradt(Sokratis és Hummels), rajtuk kívül csak két 18 éves srác tartozik az első kerethez, de csak az egyikőjük játszott eddig a nagycsapatban két percet. Tehát Kalas elég rutinosnak számítana hozzájuk képest. Tavasszal a Dortmund szerepelni fog a BL-ben vagy az EL-ben, úgyhogy muszáj lesz rotálni a játéksokat.

Szerk: Kurti hosszabbíthat

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/11/12 ... _hosszabb7" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2013. november 12., kedd 19:10-kor.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12293 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Egy meccsről beszéltem csak, ami nagyon ráférne már Cech-re, itt szó sem volt arról, hogy a szezon hátralévő részében ne ő élvezné José bizalmát.
Tudom, de nálam a szezon az összes bajnokit és téttel bíró BL és FA Kupa meccset jelenti, beleértve a West Ham elleni bajnokit. Schwarzi a Ligakupában és a tét nélküli meccseken kaphat szerepet ha Cech le nem sérül.
Ez nálam is nyilván így van, csak azt mondtam, hogy Cech nagyon nincs perpill formában, és lehet, hogy egy kis pihenő ráférne, ugyanúgy, mint Cole-ra, Luiz-ra, Hazard-ra, stb...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12294 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Egy meccsről beszéltem csak, ami nagyon ráférne már Cech-re, itt szó sem volt arról, hogy a szezon hátralévő részében ne ő élvezné José bizalmát.
Tudom, de nálam a szezon az összes bajnokit és téttel bíró BL és FA Kupa meccset jelenti, beleértve a West Ham elleni bajnokit. Schwarzi a Ligakupában és a tét nélküli meccseken kaphat szerepet ha Cech le nem sérül.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12295 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Biztos vagyok benne, hogy Cech végig élvezni fogja José bizalmát idén, viszont jövőre már én is Kürtővel kezdenék a kapuban.
Egy meccsről beszéltem csak, ami nagyon ráférne már Cech-re, itt szó sem volt arról, hogy a szezon hátralévő részében ne ő élvezné José bizalmát.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#12296 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jelöltek a BBC 2013-as év afrikai labdarúgó-díjra:

• Pierre-Emerick Aubameyang (Gabon/Borussia Dortmund)
• Jonathan Pitroipa (Burkina Faso/Stade Rennes)
John Obi Mikel (Nigéria, Chelsea)
Victor Moses (Nigéria/Liverpool-Chelsea)
• Yaya Touré (Elefántcsontpart/Manchester City)

Itt lehet szavazni: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/24808135" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12297 Hozzászólás Szerző: Chester »

Biztos vagyok benne, hogy Cech végig élvezni fogja José bizalmát idén, viszont jövőre már én is Kürtővel kezdenék a kapuban.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12298 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem lennék meglepve, ha a "Sonkások" ellen Scwarzer kezdene, mert utóbbi 2 bajnokiján Cech kapuját 6x veszélyeztették, ebből 4 gól lett, amit kicsit soknak érzek, főleg úgy, hogy mindegyik védhető lett volna, ráadásul az egyik az egy nagyon nagy potya volt. Szerintem ő is nyugodtan gondolkodhatna egy meccset legalább, és akkor hátha ismét a régi Cech-et láthatnánk, akár már a Basel ellen is, mert ha így folytatja, akkor Courtois hamarabb lesz itt elsőszámú kapus, mint ahogy azt bárki is gondolta volna.

Ne értsetek félre, mert én tényleg bírom Cech-et, de idén már nem először bukunk pontokat miatta, és csak pár olyan meccs volt eddig, amin bemutatott volna komolyabb bravúrokat (pl a City ellen), és ezzel pontokat mentett volna nekünk. Nem véletlen, hogy egy kapuson legalább 15-20 pont múlik szezononként...

West Ham elleni kezdőm:
Schwarzer - Bertrand, Terry, Cahill/Luiz, Azpi - Lampard, Ramires - Schürrle, Mata, Willian - Torres

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#12299 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

FireWhisper írta:
Nóbádi írta:
FireWhisper írta:Eto: nem értem miért hozták ide, volt egy két szerencsés gólja fizikailag már nem az igazi, fejelni meg soha nem tudott
Ba: rosszabb mint Eto, bár nem játszott sokat, Chelsea szinttű csapatba harmadik számú csatárnak elmegy
nicsak a válasz is benne rejlik :roll:
második harmadik számú csatárnak nem kéne heti 80-100 ezer fontot keresni
Fogalmam nincs mennyit keres, és nem is érdekel, ez nem Football Manager játék és nem az én pénzem.

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#12300 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Nóbádi írta:
FireWhisper írta:Eto: nem értem miért hozták ide, volt egy két szerencsés gólja fizikailag már nem az igazi, fejelni meg soha nem tudott
Ba: rosszabb mint Eto, bár nem játszott sokat, Chelsea szinttű csapatba harmadik számú csatárnak elmegy
nicsak a válasz is benne rejlik :roll:
második harmadik számú csatárnak nem kéne heti 80-100 ezer fontot keresni

Válasz küldése