Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15441 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hawaii írta:
Pat326 írta:
Hawaii írta:A 10 legjobb dél-amerikai játékos a PL-ben:
10. Antonio Valencia
9. Paulinho
8. Rafael
7. Coutinho
6. Fernandinho
5. Pablo Zabaleta
4 .Oscar
3. David Luiz

2. Sergio Aguero
1. Luis Suarez
azért az poén h Ramires ne férne oda...
Lehet, hogy kevés ehhez a listához az, hogy 90 percig futkorászik össze-vissza, és csak minden 10. meccsén játszik elfogadhatóan. Nem véletlen, hogy nincs benne a brazil válogatottban...
Ramires "benne van" a brazil válogatottban. DavidLuíz helye inkább megkérdőjelezhető a listán. ÉS amugy ez milyen lista? Te állítottad össze?
WE ARE ALL CHELSEA

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15442 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pat326 írta:
Hawaii írta:A 10 legjobb dél-amerikai játékos a PL-ben:
10. Antonio Valencia
9. Paulinho
8. Rafael
7. Coutinho
6. Fernandinho
5. Pablo Zabaleta
4 .Oscar
3. David Luiz

2. Sergio Aguero
1. Luis Suarez
azért az poén h Ramires ne férne oda...
Lehet, hogy kevés ehhez a listához az, hogy 90 percig futkorászik össze-vissza, és csak minden 10. meccsén játszik elfogadhatóan. Nem véletlen, hogy nincs benne a brazil válogatottban...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Premier League

#15443 Hozzászólás Szerző: Wisey »

gabops írta:nem tudom hogy ki szokott meccsre járni de ha valaki tud az segithetne. hogy lehet jegyet venni wba meccsre birminghambe? szeretnék elmenni egy olyan meccsre ahol gera nagy csapat ellen játszhatna pool chelsea stb csak nem tudom hol lehet vagy hogy kell jegyet venni ebbe kérek segitséget ha tud valaki elöre is köszönöm. aston villaára bármikor eltudok menni mert azt tudom hogy kell pl voltam tegnap a totthenham meccsükkön is annak ellenére hogy chelsea fan vagyok de ha bármilyen nagy csapat jön a villához oda elmegyekha ilyen érdekel valakit ebbe tudok én segiteni
A WBA hivatalos honlapjan biztosan le van irva minden.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15444 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Hawaii írta:A 10 legjobb dél-amerikai játékos a PL-ben:
10. Antonio Valencia
9. Paulinho
8. Rafael
7. Coutinho
6. Fernandinho
5. Pablo Zabaleta
4 .Oscar
3. David Luiz

2. Sergio Aguero
1. Luis Suarez
azért az poén h Ramires ne férne oda...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15445 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A 10 legjobb dél-amerikai játékos a PL-ben:
10. Antonio Valencia
9. Paulinho
8. Rafael
7. Coutinho
6. Fernandinho
5. Pablo Zabaleta
4 .Oscar
3. David Luiz

2. Sergio Aguero
1. Luis Suarez

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#15446 Hozzászólás Szerző: gabops »

nem tudom hogy ki szokott meccsre járni de ha valaki tud az segithetne. hogy lehet jegyet venni wba meccsre birminghambe? szeretnék elmenni egy olyan meccsre ahol gera nagy csapat ellen játszhatna pool chelsea stb csak nem tudom hol lehet vagy hogy kell jegyet venni ebbe kérek segitséget ha tud valaki elöre is köszönöm. aston villaára bármikor eltudok menni mert azt tudom hogy kell pl voltam tegnap a totthenham meccsükkön is annak ellenére hogy chelsea fan vagyok de ha bármilyen nagy csapat jön a villához oda elmegyekha ilyen érdekel valakit ebbe tudok én segiteni

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#15447 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mire bukkantam:
http://www.youtube.com/watch?v=yK2kH8xOktQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Fantasztikus. Emlékeztek még? Szenzációs szezon volt. :) Lemostuk a PL-t. Arsenal,Mu,Pool..stb oda-vissza vertük. 100 valahány rúgott gól, szenzációs támadófoci, nem bunker. Nagyon hiányzik az az idő. Minden idők legjobb Chelsea-je volt az számomra.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15448 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta:Townsend egy állat

Azért nem semmi hogy megvették Lamelát meg Eriksent, és rendre Townsend meg Sigurdsson kezd :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#15449 Hozzászólás Szerző: White »

Townsend egy állat
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15450 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

daw3 írta:nem tudom miért nézitek le őket?
Idén nem gyengültek, jól erősítettek, szarok pedig tavaly sem voltak.
Nem hinném hogy ők nyernék meg a bajnokságot, de esélyesek rá.
Sorsdöntő lesz a meccs velük.
Szerintem sem rosszak, top 4 tuti meg lesz nekik, szerintem még a dobogót is megcsípik, de azt gondolom bajnoki címre nem lesz esélyük. de ez csak az én véleményem.
One life, one love, one club!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15451 Hozzászólás Szerző: daw3 »

nem tudom miért nézitek le őket?
Idén nem gyengültek, jól erősítettek, szarok pedig tavaly sem voltak.
Nem hinném hogy ők nyernék meg a bajnokságot, de esélyesek rá.
Sorsdöntő lesz a meccs velük.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15452 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

kecske01 írta:Kinek mi a véleménye az arsenal-ról idén, végső győztes esélyesnek tartjátok őket?Mert én egyáltalán nem...és nézegetem a sportoldalas cikkek hozzászólásait és az Arsenal fanok annyira elvannak szállva maguktól hogy az valami hihetetlen.Ezért is remélem hogy nagyon megszívják ezt az idényt is.
Elég ha csak annyit mondok, hogy az Arsenalnak a Tottenham elleni meccsen kívül nem volt még egy nagy meccse sem.
One life, one love, one club!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15453 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kinek mi a véleménye az arsenal-ról idén, végső győztes esélyesnek tartjátok őket?Mert én egyáltalán nem...és nézegetem a sportoldalas cikkek hozzászólásait és az Arsenal fanok annyira elvannak szállva maguktól hogy az valami hihetetlen.Ezért is remélem hogy nagyon megszívják ezt az idényt is.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15454 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Sajnos du. nem voltam otthon így most megnéztem a du. Pl meccsek összefoglalóját és nagyon örülök, hogy eto'o végre betalált és hasznosan játszott és ázárnak is nagyon jót tett a szünet!!!
Mindannyian tudjuk, hogy kedvező arsenal sorsolása és ebből még egyáltalán nem lehet levonni hosszútávú következtetéseket de a 2 perces össz. is átjött, hogy egyrészt milyen elképesztő önbizalommal játszanak most kiemelkedő játékosaik, és igen úgy néz ki egy fecske(Özil) csinál nyarat...
Az már más kérdés, hogy ez mire lesz elég és mi lesz vörösökkel akik továbbra is csak szenvednek moyes alatt..

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#15455 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:Az Arsenal és a Liverpool sorsolása az egyik legkönnyebb a legjobb 7 csapat közül ezt ne felejtsük el, meg is látszik a tabellán. Az Arsenal egy jó ideig még nem is fog rangadót játszani, nekünk meg jövő héten már jön a City... Ha kiépítenek egy 6-7 pontos előnyt amíg nem jön rangadó akkor komoly lehetőségük lesz huzamosabb ideig is az élen maradniuk.
Nekünk viszont a jövőhetet is beleszámítva a legnehezebb a sorsolásunk a nagyok közül. Ezek után már csak a 'poollal, és az Arsenallal fogunk játszani, és Mourinhot ismerve a kicsik ellen nem is nagyon fogunk botlani. És jövőhéten a City ellen is jó eséllyel indulunk, mivel Mou-val otthon nagyon erősek vagyunk, a City meg nem túl meggyőző idegenben. Szóval a kritikusok lassan befoghatnák, mert finoman szólva sem rosszak a kilátásaink a jövőre nézve.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15456 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az Arsenal és a Liverpool sorsolása az egyik legkönnyebb a legjobb 7 csapat közül ezt ne felejtsük el, meg is látszik a tabellán. Az Arsenal egy jó ideig még nem is fog rangadót játszani, nekünk meg jövő héten már jön a City... Ha kiépítenek egy 6-7 pontos előnyt amíg nem jön rangadó akkor komoly lehetőségük lesz huzamosabb ideig is az élen maradniuk.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15457 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Dízel írta:
almos írta:Már másodikok vagyunk! Unted X-elt. Kezd alakulni a szezon! :)
végre vége a fergie időszaknak! nincsenek elcsalt meccsek meg fergie time és allandoan befújt tizik és társai! meg is latszik a MU-n. :D
A kibaszott parasztok mar nem a regik. Csak rooney es rooney. 60misit kellett volna adni, csucs a gyerek meger mindent. RvP se a legjobb mostanasag, habar Bognar repkedett ket fingostor fonasa kozben. Erdekes ez a szezon, kivancsi vagyok meddig birja az Arsenal. Mu gyenge a nagyok ellen, viszont city meg daral es megis kiszop egy utolsotol. Ez hala megmaradt pellegrinivel is, talan a nagy arc kifejezes a legjobb
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#15458 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:A City-nek elég komoly gondjai vannak a védelemmel, Javi Garcia lesz Nastasic párja belül, a jobb oldalon pedig az a Richards fog játszani aki idén még egy PL-meccsen sem kapott lehetőséget. Joe és Cartlon Cole ha még vannak érzéseitek a CFC iránt akkor nyerjetek :D
Hát, ha esetleg kapnak néhány percet...
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15459 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A City-nek elég komoly gondjai vannak a védelemmel, Javi Garcia lesz Nastasic párja belül, a jobb oldalon pedig az a Richards fog játszani aki idén még egy PL-meccsen sem kapott lehetőséget. Joe és Cartlon Cole ha még vannak érzéseitek a CFC iránt akkor nyerjetek :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15460 Hozzászólás Szerző: Anti »

zzzzz írta:A Soton kiegyenlített, a Pool nem bírt nyerni 11v10, Eto'o gólt lőtt, Hazard jól játszott és gyors kontrákra utaló jeleket produkáltunk. Soha rosszabb PL-fordulót! :)
Hátha még egy City és/vagy egy csirke pontvesztés befigyelne, az lenne a hab a tortán :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése