Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12301 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

FireWhisper írta:"BOOM REPRISE! Tottenham have raised their offer for Torres, offering Adebayor+15m€, according to Sky Italy"

2 perccel később

Chelsea rejected Tottenham's raise for Torres

Elég megbízható Tancredi Palmeritől.

Közben Fellaini beadta az átigazolási kérelmet.
Dilettáns faszok ülnek a vezetőségben, ha egy ilyen ajánlatot tényleg elutasítottak...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#12302 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem is kell Adebayor, csak adják ide a 15 millát! :D
LAMPARD#8

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#12303 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

FireWhisper írta:"BOOM REPRISE! Tottenham have raised their offer for Torres, offering Adebayor+15m€, according to Sky Italy"

2 perccel később

Chelsea rejected Tottenham's raise for Torres

Elég megbízható Tancredi Palmeritől.

Közben Fellaini beadta az átigazolási kérelmet.
Azért az bebaszott volna, ha Adebayor az Arsenal, a Sp*rs és a City után idejött volna :D Egyébként nem biztos, hogy rossz üzlet lett volna, Torresért talán nem kapnánk soha ennyit, de azért örülök, hogy a Sp*rs-szel nem tárgyalunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12304 Hozzászólás Szerző: Dante »

FireWhisper írta:"BOOM REPRISE! Tottenham have raised their offer for Torres, offering Adebayor+15m€, according to Sky Italy"
Igen, igen, IGEN!
FireWhisper írta:2 perccel később

Chelsea rejected Tottenham's raise for Torres
Neeee!


Ha Lukaku menne kölcsönbe, akkor két csatárunk lesz, esetleg Schürrle, vagy valaki false-nine-ba a sok közül. Mit akar Mou?

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#12305 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

"BOOM REPRISE! Tottenham have raised their offer for Torres, offering Adebayor+15m€, according to Sky Italy"

2 perccel később

Chelsea rejected Tottenham's raise for Torres

Elég megbízható Tancredi Palmeritől.

Közben Fellaini beadta az átigazolási kérelmet.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12306 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Igen, menjen, nehogy lehetőséget kapjon, rúgjunk belé még egyet, biztos jót tesz az önbizalmának! Torres és Ba meg maradna, na, az lenne csak a szép...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12307 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Romelu Lukaku's loan to Everton 'could well happen', BBC's Juliette Ferrington claims at Finch Farm.

Sky Sports saying what SunSport are reporting. Everton want to sign Chelsea's Romelu Lukaku on loan.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#12308 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:SunSport are reporting that Everton have asked Chelsea about signing Demba Ba or Romelu Lukaku on a season-long loan.

Sky Sports: Tottenham have enquired about Chelsea striker Demba Ba on loan, joining Arsenal. The Sun adding Everton to the list.
Sajnálom Lukaku-t, odaadnám fél/egy évre az Everton-nak, de csak ha ő az első számú csatár amikor egészséges, mert padozni itt is tud.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12309 Hozzászólás Szerző: marknagy »

SunSport are reporting that Everton have asked Chelsea about signing Demba Ba or Romelu Lukaku on a season-long loan.

Sky Sports: Tottenham have enquired about Chelsea striker Demba Ba on loan, joining Arsenal. The Sun adding Everton to the list.
We are the famous, the famous Chelsea!

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#12310 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Blueflag írta:
jkopfner írta:
Cappy írta:Azért "fantasztikus", hogy a közvetlen riválisainkat erősítjük... Jó hülye a vezetőség, és Mourinho is, hogy ezt engedi. Nem tudom miért nem egy West Brom-nak, vagy Cardiffnak adjuk kölcsön őket... Áhh...
Ellenünk nem játszhatnak. De lehet, hogy pl egy MU vagy City az ő jó játékuknak köszönhetően fognak leszakadni tőlünk.
Egyrészt. Másrészt meg baromi nehéz úgy formában tartani őket, ha a Swansea megye2-es edzésein vesznek részt. Harmadrészt, és talán ez a legfontosabb: ne úgy kezeljétek már a játékosokat, mint a bábukat. Lehet, hogy egy kiscsapat helyett ő is az Arsenalba vágyik, Moses meg a Poolba... mert Ba mondjuk szeretne ligakupát nyerni, Moses meg Sturridge-al játszani. Ennyit megérdemelnek, ez nekünk nem rossz.
Az a "megye2"-es swansey itthon vert minket ligakupában 2-0.ra. Jó hasonlat volt..

Azt pedig tudom, hogy nem játszhatnak ellenünk, attól még mindig a riválisnak szerzik a pontokat. De akkor úgy néz ki ez csak engem zavar :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12311 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

jkopfner írta:
Cappy írta:Azért "fantasztikus", hogy a közvetlen riválisainkat erősítjük... Jó hülye a vezetőség, és Mourinho is, hogy ezt engedi. Nem tudom miért nem egy West Brom-nak, vagy Cardiffnak adjuk kölcsön őket... Áhh...
Ellenünk nem játszhatnak. De lehet, hogy pl egy MU vagy City az ő jó játékuknak köszönhetően fognak leszakadni tőlünk.
Egyrészt. Másrészt meg baromi nehéz úgy formában tartani őket, ha a Swansea megye2-es edzésein vesznek részt. Harmadrészt, és talán ez a legfontosabb: ne úgy kezeljétek már a játékosokat, mint a bábukat. Lehet, hogy egy kiscsapat helyett ő is az Arsenalba vágyik, Moses meg a Poolba... mert Ba mondjuk szeretne ligakupát nyerni, Moses meg Sturridge-al játszani. Ennyit megérdemelnek, ez nekünk nem rossz.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12312 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Cappy írta:Azért "fantasztikus", hogy a közvetlen riválisainkat erősítjük... Jó hülye a vezetőség, és Mourinho is, hogy ezt engedi. Nem tudom miért nem egy West Brom-nak, vagy Cardiffnak adjuk kölcsön őket... Áhh...
Ellenünk nem játszhatnak. De lehet, hogy pl egy MU vagy City az ő jó játékuknak köszönhetően fognak leszakadni tőlünk.

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#12313 Hozzászólás Szerző: Cappy »

A Liverpool előrébb jár most mint a MU. Velük is számolni kell idén. De akárhogy is, egy Arsenalnak vagy Liverpoolnak nem szabadna játékosokat adni. El kell fogadni, hogy ők ősi riválisok. Nem kéne semmilyen szempontból erősíteni őket.

Arról nem is beszélve, hogy mindkét csapatban megvan a lehetőség, hogy elver minket. A többi meccsen meg a mi játékosaink szerzik nekik a pontokat..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#12314 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Cappy írta:Azért "fantasztikus", hogy a közvetlen riválisainkat erősítjük... Jó hülye a vezetőség, és Mourinho is, hogy ezt engedi. Nem tudom miért nem egy West Brom-nak, vagy Cardiffnak adjuk kölcsön őket... Áhh...
A közvetlen riválisaink a MU és a City, ha idén is az Arsenal meg a Pool akkor bajban vagyunk...
We are the famous, the famous Chelsea!

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#12315 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Azért "fantasztikus", hogy a közvetlen riválisainkat erősítjük... Jó hülye a vezetőség, és Mourinho is, hogy ezt engedi. Nem tudom miért nem egy West Brom-nak, vagy Cardiffnak adjuk kölcsön őket... Áhh...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#12316 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pacal írta:
marknagy írta:Demba Ba közben megérkezett az Arsenal-hoz, már zajlik az orvosi vizsgálat.

Kép

David Luiz csak reklámfilm forgatáson vesz részt Barcelona-ban.
Én azért sajnálom Ba, ide jön nagy reményekkel aztán fél év után kölcsönadjuk, szerintem nem ezt érdemli.(Moses dettó)
Nagy reményei max. neki voltak, nem hiszem, hogy a klub komoly fantáziát látott volna benne, csak tűzoltónak jött, mert egy csatárunk volt 60+ meccsre.

Jobb lesz mindenkinek így, bár a végleges eladás jobb lenne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#12317 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Az a baj, hogy torres mindenekfelett áll, a bizalom határtalan, szegény srác meg esélyt sem kapott, mint Sturridge. Nem baj, remélem az Arsenalban majd ollózik nekünk is egyet.
Tudtommal saját klubja ellen nem játszhat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#12318 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Az a baj, hogy torres mindenekfelett áll, a bizalom határtalan, szegény srác meg esélyt sem kapott, mint Sturridge. Nem baj, remélem az Arsenalban majd ollózik nekünk is egyet.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#12319 Hozzászólás Szerző: Pacal »

marknagy írta:Demba Ba közben megérkezett az Arsenal-hoz, már zajlik az orvosi vizsgálat.

Kép

David Luiz csak reklámfilm forgatáson vesz részt Barcelona-ban.
Én azért sajnálom Ba, ide jön nagy reményekkel aztán fél év után kölcsönadjuk, szerintem nem ezt érdemli.(Moses dettó)
Blue is the color!
Football is the game!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#12320 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:De akkor játszassa is José, ne csak mondogassa, hogy mennyire fontos játékosa a Chelsea-nek...

Én nem akarom, hogy egy ilyen jó játékos, mint Mata a padon rohadjon meg, akkor inkább adjuk el jó pénzért...
Már te is? Olvasd el amit idéztem, még egyszer, pontosabban, koncentrálj az első sorra. Lefordítsam esetleg?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése