Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14001 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... -juan-mata" onclick="window.open(this.href);return false;

hogy mindenki megnyugodjon, és röhögjön a távozásról szóló pletykákon
One life, one love, one club!

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14002 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Kenobi írta:"A Marca információi szerint a Real Madridot a napokban elhagyó José Mourinho hozzálátott a munkához a Chelsea-nél, és első lépésben megválna a csapat két spanyoljától, Juan Matától, valamint Ferenando Torrestől. A hírek szerint Mou arra kérte a gárda orosz milliárdos tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy egyezzen bele a két játékos eladásába, amennyiben megfelelő ajánlat érkezik értük. A spanyol portál információt alátámaszthatja, hogy a londoni kékek élénken érdeklődnek a Fiorentina csatára, Stevan Jovetics, valamint a Manchester City támadója, Edin Dzeko iránt."

remélem oltári kacsa, különben mérges leszek...
Mata-t nem fogjuk eladni.. Mért is akarna megválni tőle Mou... Meg a Marca honnan találta ki, hogy erre kérte Abra-t.. Én egyszer halottam ezt a hírt, de az angol lapok nem nagyon cikkeznek róla, sem az angol oldalak... A Dzseko, Jovetic sztorinak lehet valóság alapja, mert arról nagyon írnak.. Tényleg nincs más választásunk csak eltűrni a hülye pletykákat, mert a spanyoloknak úgylátzik nem tetszik, hogy Mou idejött. (Milyen véletlenm hogy pont a két spanyoltól válna meg...) Másrészt Mourinho biztos nem kérte ilyesmire Abrát... Mata amúgy is mostanában nyilatkozott arról, hogy végre a bajnokságban is szerentne nyerni, és hozzátette, hogy ez Mourinhoval teljesen megvalósítható. Az angol lapokat most Jovetic esetleges leigazolása, és a Monaco ajánlata Terry-ért izgatja legjobban.
One life, one love, one club!

szaszadam
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 22:14
Kedvenc játékos: Luiz

Re: Átigazolások

#14003 Hozzászólás Szerző: szaszadam »

mar arra varok ,mikor jon le az a hir hogy ronaldo chelsea be igazol ,hadd rohogjek egy jot :)))

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14004 Hozzászólás Szerző: Chester »

Rengeteg fiatal van a keretben, nyilván nem sorolta fel lányos zavarában az összeset, nem kell emiatt következtetéseket levonni. :wink:

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#14005 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Hawaii írta:
DomiTheNoob írta:Azt hogy Torres-t elakarná adni azt még el is hinném, de hogy még Mata-t is... ekkora hülyeséget már rég nem hallottam. Ezek a cikkek szerintem csak azért vannak hogy a naiv Chelsea drukkereket már most Mou ellen fordítsák. Eléggé szánalmasak, de nincs más választásunk, mint elviselni az ilyeneket.
Gondolom a Marca azt, hogy Mou nem számít Mata-ra, ebből a mondatból szűrhette le: "I've come with a four-year contract so with the age of Eden Hazard, Oscar, David Luiz and these boys, I think it will be good for me to work with them and good for them to work with me."
Egyébként ezt a mondatát én sem igazán értettem, mivel a szezon egyik legjobbja Mata volt. De a Marca egy rosszindulatú madridi pletykalap, most gondolom savanyú a szájízük, hogy Mou elment a nagy Reálból egy Chelseahez.
:)

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#14006 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Pedig én azt hallottam, hogy Hazarddal meg Oscarral adjuk el csomagban. Imádom ezt a témát...
Ironiabol 5 os. :) bocsi de en eloszor hallottam

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14007 Hozzászólás Szerző: putthelime »

They do now.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14008 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

DomiTheNoob írta:Azt hogy Torres-t elakarná adni azt még el is hinném, de hogy még Mata-t is... ekkora hülyeséget már rég nem hallottam. Ezek a cikkek szerintem csak azért vannak hogy a naiv Chelsea drukkereket már most Mou ellen fordítsák. Eléggé szánalmasak, de nincs más választásunk, mint elviselni az ilyeneket.
Gondolom a Marca azt, hogy Mou nem számít Mata-ra, ebből a mondatból szűrhette le: "I've come with a four-year contract so with the age of Eden Hazard, Oscar, David Luiz and these boys, I think it will be good for me to work with them and good for them to work with me."

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14009 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Azt hogy Torres-t elakarná adni azt még el is hinném, de hogy még Mata-t is... ekkora hülyeséget már rég nem hallottam. Ezek a cikkek szerintem csak azért vannak hogy a naiv Chelsea drukkereket már most Mou ellen fordítsák. Eléggé szánalmasak, de nincs más választásunk, mint elviselni az ilyeneket.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#14010 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kenobi írta:"A Marca információi szerint a Real Madridot a napokban elhagyó José Mourinho hozzálátott a munkához a Chelsea-nél, és első lépésben megválna a csapat két spanyoljától, Juan Matától, valamint Ferenando Torrestől. A hírek szerint Mou arra kérte a gárda orosz milliárdos tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy egyezzen bele a két játékos eladásába, amennyiben megfelelő ajánlat érkezik értük. A spanyol portál információt alátámaszthatja, hogy a londoni kékek élénken érdeklődnek a Fiorentina csatára, Stevan Jovetics, valamint a Manchester City támadója, Edin Dzeko iránt."

remélem oltári kacsa, különben mérges leszek...
Pedig én azt hallottam, hogy Hazarddal meg Oscarral adjuk el csomagban. Imádom ezt a témát...
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14011 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kenobi írta:"A Marca információi szerint a Real Madridot a napokban elhagyó José Mourinho hozzálátott a munkához a Chelsea-nél, és első lépésben megválna a csapat két spanyoljától, Juan Matától, valamint Ferenando Torrestől. A hírek szerint Mou arra kérte a gárda orosz milliárdos tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy egyezzen bele a két játékos eladásába, amennyiben megfelelő ajánlat érkezik értük. A spanyol portál információt alátámaszthatja, hogy a londoni kékek élénken érdeklődnek a Fiorentina csatára, Stevan Jovetics, valamint a Manchester City támadója, Edin Dzeko iránt."

remélem oltári kacsa, különben mérges leszek...
Mata a legjobb játékosunk kötve hiszem, hogy eladná..

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#14012 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

"A Marca információi szerint a Real Madridot a napokban elhagyó José Mourinho hozzálátott a munkához a Chelsea-nél, és első lépésben megválna a csapat két spanyoljától, Juan Matától, valamint Ferenando Torrestől. A hírek szerint Mou arra kérte a gárda orosz milliárdos tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy egyezzen bele a két játékos eladásába, amennyiben megfelelő ajánlat érkezik értük. A spanyol portál információt alátámaszthatja, hogy a londoni kékek élénken érdeklődnek a Fiorentina csatára, Stevan Jovetics, valamint a Manchester City támadója, Edin Dzeko iránt."

remélem oltári kacsa, különben mérges leszek...

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#14013 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

rafanadal írta:
FireWhisper írta:"De Rossi said goodbye to his teammates and other Roma employees, according to Sky Italia."

Ha ez igaz akkor ez csak egyet jelenthet. 8)
Hogy elhagyja a Roma csapatát? :roll:
Hogy csak őt válogatták be a Romából a KK-ra? :)

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14014 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Dízel írta:lehet h. Sneijder felesleges, de személy szerint nagyon csipem a játékát, igazi klasszis, bár nem mai gyerek, de oriasi spiler, nekem régi vagyam volt mindig is h. ő nálunk játszon, de belátom nagy a tömörülés a kp-n. azért örülnék ha mégis jönne.
Mata vissza balra, Hazard át jobbra, Oszi hátra De Rossi mellé és meg is van a helye. :D

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14015 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Николаевич írta:
rafanadal írta:
FireWhisper írta:"De Rossi said goodbye to his teammates and other Roma employees, according to Sky Italia."

Ha ez igaz akkor ez csak egyet jelenthet. 8)
Hogy elhagyja a Roma csapatát? :roll:

Vagy hogy vége az idénynek és vakációzni ment. :)
Azért álmodozni lehet!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14016 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
FireWhisper írta:"De Rossi said goodbye to his teammates and other Roma employees, according to Sky Italia."

Ha ez igaz akkor ez csak egyet jelenthet. 8)
Hogy elhagyja a Roma csapatát? :roll:

Vagy hogy vége az idénynek és vakációzni ment. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#14017 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

FireWhisper írta:"De Rossi said goodbye to his teammates and other Roma employees, according to Sky Italia."

Ha ez igaz akkor ez csak egyet jelenthet. 8)
Hogy elhagyja a Roma csapatát? :roll:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#14018 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

"De Rossi said goodbye to his teammates and other Roma employees, according to Sky Italia."

Ha ez igaz akkor ez csak egyet jelenthet. 8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#14019 Hozzászólás Szerző: Dízel »

lehet h. Sneijder felesleges, de személy szerint nagyon csipem a játékát, igazi klasszis, bár nem mai gyerek, de oriasi spiler, nekem régi vagyam volt mindig is h. ő nálunk játszon, de belátom nagy a tömörülés a kp-n. azért örülnék ha mégis jönne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14020 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://sulia.com/channel/manchester/f/6 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt nem a nevek miatt tettem be, sokkal inkább a játékosok posztja miatt. Ezek szerint minden posztra akarunk szerződtetni valakit, indokolt is meg nem is. Úgy tűnik a védelmet akarjuk főként megerősíteni hátvédekkel és középpályásokkal, valamint egy csatár is tervben van. A koncepció tetszik, remélem a nevekkel is ki leszek majd békülve szeptember elsején. :)

Válasz küldése