Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14181 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta: Mivel De Bruyne a Werderben a meccsei nagy részében KK poszton játszott, lehet ezért adjuk kölcsön olyan könnyedén, mivel arra a posztra ott van Lampard, Ramires és Mikel, akik szinte betonbiztosak, valamint Essien és Romeu a tartalékok.


De pont ez a lényeg! Az edzőnek kéne eldöntenie a felkészülés során, hogy ki kell neki az adott posztokra. Essien és Romeu helye egyáltalán nem biztos a csapatba, bár előbbi valószínűleg nem lesz elzavarva ha tényleg Mou visszatér.
Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers 1 perc
According to Sky Italy, Chelsea will bid £25.7m plus Fernando Torres for Napoli striker Edinson Cavani #CFC #chelsea


Ennél jobb cserét ki sem tudnék találni :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14182 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a baj, hogy nem tudhatjuk, hogy már született-e megállapodás Abra és az új edzőnk között [akár José az, akár nem]. Mivel De Bruyne a Werderben a meccsei nagy részében KK poszton játszott, lehet ezért adjuk kölcsön olyan könnyedén, mivel arra a posztra ott van Lampard, Ramires és Mikel, akik szinte betonbiztosak, valamint Essien és Romeu a tartalékok. Egy ilyen névsor mellé lehet úgy kalkulálnak, hogy nem fér be KDB, és megvárják Lampard visszavonulását, ugyanis a belga leginkább az ő posztján játszik.

Schürrle meg balszélső, befelé cselez mindig a bal oldalról, és jobbal tüzel - akárcsak Hazard és Marin. Vele kapcsolatban két dolog lehet:

- A vezetőség már tudja, hogy Marintól megválnak - kölcsönbe vagy végleg, ez most mindegy, így kell egy balszélső a csapatba.
- Az új edző a jobb szélre akarja tenni, ahol szvsz használhatatlan - nem nagyon tud beadni, így nincs sok értelme oda tenni.

Én bízom abban, hogy az összes komoly transzfer előre meg lett beszélve az új edző és Abra között, és nem "aki nekem szimpatikus, azt begyüjtöm" alapon hozzák szóba velünk Schürrlét. Annyi biztos, hogy Marinnal jobb játékos, tehát a padra, illetve Hazard rotálására ideális ember, de nem ennyiért.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14183 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én sem értem hogy Abra honnan szedte ezt a Schürrle-dolgot. Ellenünk nem játszott túl jól egyszer sem, amúgy meg nem tudom hány Leverkusen meccset nézhet :D

Nem rossz játékos, ez biztos, de Kevin az első Bundesliga évében, sokkal gyengébb csapatban hozta azt a teljesítményt, amit Schürrle, és ő már a miénk.

Azt meg végképp nem értem hogy miért veszünk meg adunk játékosokat amíg nincs itt az új edző.. Pont arra van az amerikai túra, hogy bizonyíthasson mindenki, aztán kölcsön lehet adni, ahogy Lukakuval vagy Kevinnel tette RDM.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14184 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ritkán fogunk olyan zseniálisat húzni mint Matával viszonylag olcsó áron egy zsenit igazoltunk!
Schürrlét ha olcsóbban igazoljuk és KDB-től nem válunk meg akkor lehet szerepe a csapatban. Szélsők terén nem állunk túl jól nem véletlenül játszik Rami is azon a poszton. Ha Schürrle egy okosabb Moses lesz aki messziről is veszélyes akkor jól járunk vele.
Várjuk ki mennyiért érkezik és milyen szerepet szán neki José majd utána ítéljünk!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#14185 Hozzászólás Szerző: Dízel »

minek ide Schürrle most őszintén? még egy tömítő játékos? ráadásul szvsz nem is akkor spiler mint egy robben, j. cole vagy mata... nem nézek ki belőle semmit.
sokkal többet viszont a BVB-s sracokból, Götze, gündogan, Blaszczykowski stb,

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14186 Hozzászólás Szerző: Mister »

dankodavid írta:Ha Jose akarja, akkor jojjon, de ha nem, akkor megint mehet a picsaba a vezetoseg. De Bruynet meg elhajtjak, braaaaaavo.
Van egy olyan sanda gyanúm,hogy ha José jön akkor tejhatalma lesz.Onnantól kezdve valószínű,hogy csak az jön aki neki kell,nem pedig aki Abrának....Jó is lesz végre (Sheva,Torres)....
One Life,One Love,One Club

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14187 Hozzászólás Szerző: kiki »

putthelime írta:http://www1.skysports.com/football/news ... elsea-move

Kicsit olyan érzésem van, mintha a Chelsea a háttérben vissza akarna táncolni, ezért a Leverkusen nagy dobra veri a szóbeli (=semmi, 0, zéró) egyezséget, hogy vagy vevőként vagy szar-arcként jöjjünk ki az üzletből.
"I expect Chelsea to stand by what has been agreed."

Ebből a mondatból én is hasonlót érzek, remélem tényleg vissza akarunk táncolni. Remélhetőleg Mourinho üzent a vezetőségnek hogy neki aztán rohadtul nem kell :D
Egyértelműen Hulk kell nekünk :roll:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14188 Hozzászólás Szerző: putthelime »

http://www1.skysports.com/football/news ... elsea-move

Kicsit olyan érzésem van, mintha a Chelsea a háttérben vissza akarna táncolni, ezért a Leverkusen nagy dobra veri a szóbeli (=semmi, 0, zéró) egyezséget, hogy vagy vevőként vagy szar-arcként jöjjünk ki az üzletből.
They do now.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14189 Hozzászólás Szerző: béla »

Zsolti írta:Így elnézve elég erős lába van. Ha nálunk is ilyeneket akasztana nem bánnám ha ide jönne.
http://www.youtube.com/watch?v=SL-rVV0QmLM
Mi ez a szar zene? Te jó ég... már minden zenét el kell rontani?
Amúgy az a baj Schürrlével,hogy leginkább balról hatékonyak a távoli lövései...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#14190 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2249369" onclick="window.open(this.href);return false;
ennyiért még sok is ez a kölyök
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#14191 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:Ezt nem hiszem el, de komolyan, honnan ez a Schürrle mániája Abrának?
Még a FIFA13-ban se egy nagy durranás, nincs semmi extra ismertetőjegye, gyémánt Nike cipője vagy valami, érthetetlen. Egy egész tehetséges német fiatal, de ennyi, semmi több. Még csak nagy marketing értéke sincsen, nem a német foci aktuális gigasztárja, jól se néz ki, nem lenne 50 ezer új tinilány szurkolója a csapatnak, a neve se cseng túl dallamosan vagy különlegesen, minden ötletből kifogytam, vicc.
Ezt értem, igazad is van részben, de fiatal tehetségből van elég. A kezdőbe egy lehetőleg fiatal de érett, tapasztalt, csúcsformábanlévő játékosokat kéne igazolni, nem tehetségeket.

Jó ez a srác, de nem érzem azt hogy ő tutira megoldaná a jobboldalt, mint pl anno éreztem ezt Hazardnál aki habár ismert volt, közel sem kiforrt, még most se.. Marin is játszott így németben.

Azt csináljuk mint már évek óta. Ha van 1-1 lyuk a kezdőben akkor oda igazolunk egy halom tehetséges, de még középszerű játékost, ezek zömében nem válnak be, aztán eladjuk féláron...

Na mindegy, legalább lenne egy jó átlövőnk..

U.i.: De Bruyneben szerintem sokszor több van mint Schrlrürhlében
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#14192 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Zsolti írta:Így elnézve elég erős lába van. Ha nálunk is ilyeneket akasztana nem bánnám ha ide jönne.
http://www.youtube.com/watch?v=SL-rVV0QmLM
Azért a zene elég ironikus alatta már Leverkusen szempontból... "We builting it up to burning it down!"

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#14193 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Így elnézve elég erős lába van. Ha nálunk is ilyeneket akasztana nem bánnám ha ide jönne.
http://www.youtube.com/watch?v=SL-rVV0QmLM

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14194 Hozzászólás Szerző: béla »

Mondjuk Torres bevonása nagy húzás lehetne, hátha kell Beníteznek...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14195 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hozzáteszem, hogyha 10 millió font körül jönne, mint De Bruyne, egy szavam nem lenne, de mindenhol 25 milliókat olvasok, az meg azért elég hard egy padra vett játékosért...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14196 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ha Jose akarja, akkor jojjon, de ha nem, akkor megint mehet a picsaba a vezetoseg. De Bruynet meg elhajtjak, braaaaaavo.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14197 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én bírom a srácot, de jelenleg fölösleges, még akkor is, ha Marin nem vált be, és kénytelenek vagyunk eladni. Ha egy jobbszélső után néznénk az sokkal jobb lenne, én Hulkban, James Rodriguezben vagy Robbenben gondolkodtam, mindenképp olyan, aki bal lábas. De a legjobb az lenne, ha senki nem jönne, és itt tartanánk De Bruynet, Lukakut, Marint és Essient jövőre + Romeu is felépül, ezzel már +2 emberrel több lenne a középpályán [Malouda és Benayoun ugye távozik]
Pat326 írta:azt olvastam ezzel kapcsolatban, h x milliot és KDB-t adjuk kölcsön egy évre nekik érte...
Valóban így van.

Chelsea Rumours ‏@ChelseaRumours 1 perc
Holzhausen confirms that Schürrle is to be sold to Chelsea, De Bruyne will go on loan for a season at Leverkusen. #CFC

Ezt már done deal-ként kezelik....

SZERK: Itt a legújabb, végülis ráció van benne:

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers 1 perc
According to Sky Italy, Chelsea will bid £25.7m plus Fernando Torres for Napoli striker Edinson Cavani #CFC #chelsea

Bár erre meg azt írták, hogy a Napoli nem kéri Torrest a túl magas fizetése miatt, "csak" 50 millió font körüli értéket Cavaniért.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14198 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ChesterB írta:Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers 6 perc
"I certainly think I have played my last game for Leverkusen, and I very much want to go to Chelsea" - Andre Schurrle #CFC #chelsea

Úgy tűnik nem fogjuk megúszni...
azt olvastam ezzel kapcsolatban, h x milliot és KDB-t adjuk kölcsön egy évre nekik érte...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14199 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ezt nem hiszem el, de komolyan, honnan ez a Schürrle mániája Abrának?
Még a FIFA13-ban se egy nagy durranás, nincs semmi extra ismertetőjegye, gyémánt Nike cipője vagy valami, érthetetlen. Egy egész tehetséges német fiatal, de ennyi, semmi több. Még csak nagy marketing értéke sincsen, nem a német foci aktuális gigasztárja, jól se néz ki, nem lenne 50 ezer új tinilány szurkolója a csapatnak, a neve se cseng túl dallamosan vagy különlegesen, minden ötletből kifogytam, vicc.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14200 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers 6 perc
"I certainly think I have played my last game for Leverkusen, and I very much want to go to Chelsea" - Andre Schurrle #CFC #chelsea

Úgy tűnik nem fogjuk megúszni...

Válasz küldése