Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#5801 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

zzzzz írta:
Bane28 írta:Voltam egy közösségben, és arról vitáztunk hogy ezek a Francia csapatok mint pl a PSG, Lyon, Monaco pár év múlva BL-t nyerhetnek s ott lehetnek Európai élvonalban nemzetközileg.
Persze én nem így gondolom. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel. De nem értem miért kell egyből azt gondolni, hogy egy Falcao, Ibrahimovich, Lavezzi, Thiago Silva, Maxwell, Alex, meg ilyen
kaliberű igazolásokkal egyből Európai él csapattá válhatnak és BL-t nyerhetnek.
Azt mondják sokan hogy a pénz sok mindenre képes ez tény. Mi is ettől váltunk top csapattá. De az hogy majd minden elit sztár oda akarna menni egy Francia ligába azt kétlem. Legalább is én.
Ne feledjük el hogy Ibra is még mindig Milan játékos lenne hogy ha a Kojack nem adta volna el pénz hiány végett mert nem volt a klubnál pénz.
Ugyan is tett Ibrahimovich is egy olyan nyilatkozatot hogy nem érti miért kellett elmennie amikor egy felfelé épülő csapat kezdett kialakulni Milanóban.
Azt viszont nem tudom hogy ezek a giga igazolások a Francia kluboknál ez mihez vezethet, de én egyikből se tudok ki nézni egy BL győzelmet, vagy BL élcsapatot hosszútávon.
Épp ezért is lehet talán esélyes az a 2 csapat, mert a bajnokság szar, elég rámenni a másik csapat elleni 2 meccsre a 38-ból és lehet koncentrálni a BL-re. És hogy ne akarnának odamenni a sztárok? Látod, már most is mennek oda, Falcao, Ibra, Lavezzi és Silva tényleg a legjobbak közül valók, mégis odamentek.

Hát nem tudom! Én mondjuk egy Lionel Messiről nem tudnám elképzelni hogy mondjuk pénzért elmenne futballozni egy AS Monacoba, vagy egy PSG-be. De ki tudja.
A PSG idei BL szerepléséről meg csak annyit, hogy egy nagyon gyenge gondokkal küzdő Barcelonát ejtettek volna ki, ha kiejtették volna őket. Míg a PSG
azon a meccsen mindent elkövetett és apai anyait beleadott hogy továbbjussanak. Ha mondjuk egy Lyont veszek példának, és a Lyon eddigi mondjuk elmúlt 10-évét vesszük figyelembe,
akkor eddig összesen a 10-év alatt csak 1 BL elődöntő jött nekik össze s úgy, hogy az a Lyon nem minden idők legjobb Lyon csapata volt.
Akkor nem volt abban a csapatban egy Essien, Juninho, Fred, Malouda, Abidal, Toulalan, Cacapa, Carew, Wiltord.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#5802 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bane28 írta:Voltam egy közösségben, és arról vitáztunk hogy ezek a Francia csapatok mint pl a PSG, Lyon, Monaco pár év múlva BL-t nyerhetnek s ott lehetnek Európai élvonalban nemzetközileg.
Persze én nem így gondolom. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel. De nem értem miért kell egyből azt gondolni, hogy egy Falcao, Ibrahimovich, Lavezzi, Thiago Silva, Maxwell, Alex, meg ilyen
kaliberű igazolásokkal egyből Európai él csapattá válhatnak és BL-t nyerhetnek.
Azt mondják sokan hogy a pénz sok mindenre képes ez tény. Mi is ettől váltunk top csapattá. De az hogy
majd minden elit sztár oda akarna menni egy Francia ligába azt kétlem. Legalább is én.
Ne feledjük el hogy Ibra is még mindig Milan játékos lenne hogy ha a Kojack nem adta volna el pénz hiány végett mert nem volt a klubnál pénz.
Ugyan is tett Ibrahimovich is egy olyan nyilatkozatot hogy nem érti miért kellett elmennie amikor egy felfelé épülő csapat kezdett kialakulni Milanóban.
Azt viszont nem tudom hogy ezek a giga igazolások a Francia kluboknál ez mihez vezethet, de én egyikből se tudok ki nézni egy BL győzelmet, vagy
BL élcsapatot hosszútávon.
Csak meg kell nézni az elmúlt 10 évet hiába az óriási pénzbőség Real 11 éve nem tudta megnyerni BL-t, city még csoportból sem jutott tovább nekünk 10 év után sikerült úgy, hogy már korábban is közelében voltunk!
PSG-nek jó éve volt kis szerencsével akár kiejthették volna barcát de messze voltak attól, hogy döntőbe kerüljenek.

Érdekes, hogy elmúlt években először angliában jöttek a pénzes zsákok most pedig úgy tűnik franciákra csapnak le.
Nyilván van köze 16-os francia Eb-hez is de végül mégis a németek fejlődtek legtöbbet méghozzá saját erőből!!!
Azt gondolom BL-ben óriási szerepe van a tapasztalatnak, nekünk is kellett sok év amíg végül kiharcoltuk a végső győzelmet nem lesz ez máshogy franciáknál sem!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#5803 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Bane28 írta:Voltam egy közösségben, és arról vitáztunk hogy ezek a Francia csapatok mint pl a PSG, Lyon, Monaco pár év múlva BL-t nyerhetnek s ott lehetnek Európai élvonalban nemzetközileg.
Persze én nem így gondolom. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel. De nem értem miért kell egyből azt gondolni, hogy egy Falcao, Ibrahimovich, Lavezzi, Thiago Silva, Maxwell, Alex, meg ilyen
kaliberű igazolásokkal egyből Európai él csapattá válhatnak és BL-t nyerhetnek.
Azt mondják sokan hogy a pénz sok mindenre képes ez tény. Mi is ettől váltunk top csapattá. De az hogy majd minden elit sztár oda akarna menni egy Francia ligába azt kétlem. Legalább is én.
Ne feledjük el hogy Ibra is még mindig Milan játékos lenne hogy ha a Kojack nem adta volna el pénz hiány végett mert nem volt a klubnál pénz.
Ugyan is tett Ibrahimovich is egy olyan nyilatkozatot hogy nem érti miért kellett elmennie amikor egy felfelé épülő csapat kezdett kialakulni Milanóban.
Azt viszont nem tudom hogy ezek a giga igazolások a Francia kluboknál ez mihez vezethet, de én egyikből se tudok ki nézni egy BL győzelmet, vagy BL élcsapatot hosszútávon.
Épp ezért is lehet talán esélyes az a 2 csapat, mert a bajnokság szar, elég rámenni a másik csapat elleni 2 meccsre a 38-ból és lehet koncentrálni a BL-re. És hogy ne akarnának odamenni a sztárok? Látod, már most is mennek oda, Falcao, Ibra, Lavezzi és Silva tényleg a legjobbak közül valók, mégis odamentek.

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Bajnokok Ligája

#5804 Hozzászólás Szerző: focilap »

Szerintem napjaink labdarúgása afelé tart, hogy egyre több ilyen milliárdos tulajú klub lesz és hosszútávon ezeknek lesz esélye BL-t nyerni, így a francia csapatoknak is. + Az olyan csapatok ahol pénz mellett van presztízs is mint pl.: Barcelona, Real Madrid, Bayern.
A nem ebbe a kategóriába tartozó csapatok pedig fokozatosan lefognak maradni. Itt gondolok az olasz csapatokra, Arsenalra és a MU-ra is ha Moyes nem tud valami olyat alakítani, mint Ferguson.
Így végülis több esélyes lesz majd a BL, mint eddig, de azt sajnálni fogom, hogy sok olyan csapatnak kb. esélye nem lesz akiknek még akkor volt mikor elkezdtem nézni a focit.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#5805 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Voltam egy közösségben, és arról vitáztunk hogy ezek a Francia csapatok mint pl a PSG, Lyon, Monaco pár év múlva BL-t nyerhetnek s ott lehetnek Európai élvonalban nemzetközileg.
Persze én nem így gondolom. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel. De nem értem miért kell egyből azt gondolni, hogy egy Falcao, Ibrahimovich, Lavezzi, Thiago Silva, Maxwell, Alex, meg ilyen
kaliberű igazolásokkal egyből Európai él csapattá válhatnak és BL-t nyerhetnek.
Azt mondják sokan hogy a pénz sok mindenre képes ez tény. Mi is ettől váltunk top csapattá. De az hogy
majd minden elit sztár oda akarna menni egy Francia ligába azt kétlem. Legalább is én.
Ne feledjük el hogy Ibra is még mindig Milan játékos lenne hogy ha a Kojack nem adta volna el pénz hiány végett mert nem volt a klubnál pénz.
Ugyan is tett Ibrahimovich is egy olyan nyilatkozatot hogy nem érti miért kellett elmennie amikor egy felfelé épülő csapat kezdett kialakulni Milanóban.
Azt viszont nem tudom hogy ezek a giga igazolások a Francia kluboknál ez mihez vezethet, de én egyikből se tudok ki nézni egy BL győzelmet, vagy
BL élcsapatot hosszútávon.

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Bajnokok Ligája

#5806 Hozzászólás Szerző: Pacal »

Azt tudtátok, hogy Prágában lesz az európai szuperkupa döntő? Nem tudja valaki hol lehet jegyet szerezni?:D
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#5807 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ede írta:fekák, csakhogy az egyik már szocializálódott, van apja anyja, empátia képessége, a másik most jött a rengetegből, még nem tudott felegyenesedni, szájállásából ítélve csak hangokkal kommunikál...még idő kell neki
Igen most jött a rengetegből, Berlin valamelyik erdejéből... :roll:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#5808 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem ez is rettentően bóvlinak néz ki, mint egy gumilabda amiben alsóban fociztunk... A csillagokban lévő minták alapján meg mintha a 90-es években járnánk...

Nem tudom miért nem lehet visszatérni a klasszikus, ezeknél jóval elegánsabb labdához:
Kép
A focitörténelem legszebb labdája...

Mindig alakítanak rajta valamit, hogy ők aztán milyen kreatívak (meg persze, hogy eladjanak belőle pár teherautónyit, bár nem tudom ki az aki ezt képes megvenni), ehhez képest évről-évre siralmasabban néz ki. Bár már megszoktam az adidastól, a mezünkkel is ezt játsszák.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#5809 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez szép labda, az idei viszont valami rettenet volt, mintha valami török piacon adták volna el. Egy iszanbuli döntőre jó lett volna, egy Wembleybe azért én mást választottam volna.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#5810 Hozzászólás Szerző: frentzen »

kdako írta:Ősztől sokat láthatjuk majd, ismerkedjünk vele:
http://triko.blog.nepsport.hu/archives/ ... lyes_utra/" onclick="window.open(this.href);return false;
Azt vettem észre, hogy általában az előző győztes színei feltűnnek a labdán :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5811 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ősztől sokat láthatjuk majd, ismerkedjünk vele:
http://triko.blog.nepsport.hu/archives/ ... lyes_utra/" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#5812 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

rafanadal írta:Az megvan, hogy az Európai Szuperkupán megint Mourinho vs. Guardiola csata lesz?
No para, amikor legutóbb Jupp BL-t nyert, majd átadta másnak a csapatát, akkor a Chelsea nyerte a Szuperkupát :)
rafanadal írta: ...nem akart pirossal beleszólni a meccsbe. Hagyta a focit dönteni.
Ennél nagyobb marhaságot viszont rég olvastam... Ennyi erővel övrebö is a focit hagyta dönteni, mert ha két belőtt büntetővel dől el a továbbjutás, akkor az unalmas lett volna...

ede
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. május 3., kedd 15:35

Re: Bajnokok Ligája

#5813 Hozzászólás Szerző: ede »

Mister írta:Kép
fekák, csakhogy az egyik már szocializálódott, van apja anyja, empátia képessége, a másik most jött a rengetegből, még nem tudott felegyenesedni, szájállásából ítélve csak hangokkal kommunikál...még idő kell neki

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5814 Hozzászólás Szerző: bela2 »

dankodavid írta:
rafanadal írta:
bela2 írta: Az, hogy nálad milyen eset volt az egy dolog. Szándékos ütés kiállítás, ha eltalálta, ha csak egy kicsit, ha egyáltalán nem. Nincs kicsit les, kicsit kint volt, stb.
Ráadásul direkt fejre ütött(30cm-rel magasabbra) 10 méterre a bírótól, aki egy pillanatra hátrahőkölt, mérlegelt, ha lap akkor piros lehet csak, nem merte bevállalni.
Oké, ezt elfogadom (mert valaki képes volt normális hangnemben leírni és ilyenkor én is képes vagyok racionálisan átgondolni a dolgokat), de itt jutunk el oda ami az alapelméletem volt, hogy nem akart pirossal beleszólni a meccsbe. Hagyta a focit dönteni.
Pontosan azzal szólt bele, hogy nem a szabályok szerint döntött.
Nem gyengén, de úgyis kiemelik, hogy hibátlanul vezette.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5815 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:
bela2 írta: Az, hogy nálad milyen eset volt az egy dolog. Szándékos ütés kiállítás, ha eltalálta, ha csak egy kicsit, ha egyáltalán nem. Nincs kicsit les, kicsit kint volt, stb.
Ráadásul direkt fejre ütött(30cm-rel magasabbra) 10 méterre a bírótól, aki egy pillanatra hátrahőkölt, mérlegelt, ha lap akkor piros lehet csak, nem merte bevállalni.
Oké, ezt elfogadom (mert valaki képes volt normális hangnemben leírni és ilyenkor én is képes vagyok racionálisan átgondolni a dolgokat), de itt jutunk el oda ami az alapelméletem volt, hogy nem akart pirossal beleszólni a meccsbe. Hagyta a focit dönteni.
Pontosan azzal szólt bele, hogy nem a szabályok szerint döntött.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#5816 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

bela2 írta: Az, hogy nálad milyen eset volt az egy dolog. Szándékos ütés kiállítás, ha eltalálta, ha csak egy kicsit, ha egyáltalán nem. Nincs kicsit les, kicsit kint volt, stb.
Ráadásul direkt fejre ütött(30cm-rel magasabbra) 10 méterre a bírótól, aki egy pillanatra hátrahőkölt, mérlegelt, ha lap akkor piros lehet csak, nem merte bevállalni.
Oké, ezt elfogadom (mert valaki képes volt normális hangnemben leírni és ilyenkor én is képes vagyok racionálisan átgondolni a dolgokat), de itt jutunk el oda ami az alapelméletem volt, hogy nem akart pirossal beleszólni a meccsbe. Hagyta a focit dönteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5817 Hozzászólás Szerző: bela2 »

rafanadal írta:
dankodavid írta: Nem vagy tisztában a szabályokkal, itt a szándék (is) büntetendő, tényleg nem értem, miért próbálod megmagyarázni a megmagyarázhatatlant.

"A player, substitute or substituted player is sent off if he commits any of the following seven offences:
(..)
violent conduct"
Tisztában vagyok a szabályokkal, de az ok-okozat is számít. Tudom, hogy a szándék is büntetendő, de nálam tényleg csak egy olyan narancssárga eset volt.
Az, hogy nálad milyen eset volt az egy dolog. Szándékos ütés kiállítás, ha eltalálta, ha csak egy kicsit, ha egyáltalán nem. Nincs kicsit les, kicsit kint volt, stb.
Ráadásul direkt fejre ütött(30cm-rel magasabbra) 10 méterre a bírótól, aki egy pillanatra hátrahőkölt, mérlegelt, ha lap akkor piros lehet csak, nem merte bevállalni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#5818 Hozzászólás Szerző: Mister »

Igen jól írtad,semmi köze nem volt hozzá.Amúgy Subiticnak nem kellett volna anno ezt leművelnie,csakúgy mint most Boatengnek sem...Elvileg sportemberek,fiatalok ezrei néznek fel rájuk....De ha nekik ez kellett,az ilyenek jobban megmaradnak az emberben,jobban elítélik őket ezek miatt.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#5819 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én tudok az előzményről, de azt hittem hogy a Bayernnek elég visszavágás az, hogy szarrá verték Európát, és benne Dortmundot is. Úgy tűnik nem, bár egy Boatengtől nem vártam mást. van aki az ünnepléssel volt elfoglalva, ő ezzel, bár amennyit hempergett egész meccsen kicsit kiábrándító volt.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#5820 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

edeskeves írta:Kép
Volt ám ennek előzménye... :wink:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... -utan.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze Boateng egy paraszt, mert semmi köze nem volt a Subotic-Robben vitához, de azért ezzel együtt kezeljük az ügyet. Robben pedig úriember, hogy esze ágában sem volt visszaadni.

Válasz küldése