Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#13661 Hozzászólás Szerző: almos »

Frank Lampard történelmet irt!
LAMPARD#8

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#13662 Hozzászólás Szerző: Buluska »

albundy írta:Valaki tudna adni streamet a meccshez?Köszönöm
http://banok.myfreeforum.org/about8.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#13663 Hozzászólás Szerző: albundy »

Valaki tudna adni streamet a meccshez?Köszönöm

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13664 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Mata 100., Terry 550. alkalommal kezd ma kékben! :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Játékosok

#13665 Hozzászólás Szerző: California Max »

Ráadásul ugye megírták, hogy a Monaco orosz tulaja Benitezt akarja edzőnek, de Benitez húzódozott, hátha talál jobb csapatot. Ha Falcao valóban odamegy, akkor Rafa is gyorsan meggondolja majd magát. :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#13666 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

FireWhisper írta:Több forrás is lehozta (+twitter is ezzel van tele), hogy Falcaot 60 milláért viszi a Monaco. Nem is oly lehetetlen, elég jól megy a Monaco tulajának. Ehhez még hozzájön, hogy kevesebb adót kell fizetni (legalábbis a spanyolnál jóval kevesebb). Személy szerint örülnék neki, mert akkor biztos nem jönne hozzánk.
Nem tudom Falcaoról elképzelni, hogy ilyen szarrágó zsoldos legyen. Ha a következő csapata nem egy elitklub (Real, Chelsea, MU stb.) lesz, akkor egy gazdag senkiként fog visszavonulni, pedig sokkal több van benne, ezt meg szerintem tudja ő is. Győztes típus, és ha az ügynöke nem dumálja tele a fejét, nem adja az Atleti alá.

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#13667 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Több forrás is lehozta (+twitter is ezzel van tele), hogy Falcaot 60 milláért viszi a Monaco. Nem is oly lehetetlen, elég jól megy a Monaco tulajának. Ehhez még hozzájön, hogy kevesebb adót kell fizetni (legalábbis a spanyolnál jóval kevesebb). Személy szerint örülnék neki, mert akkor biztos nem jönne hozzánk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#13668 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
DomiTheNoob írta:Luiz-nak a mai lesz a 100. meccse kékben! :)

A Fulham ellen màr egyszer lett szàzados, nem?
Lehet,hogy a mai a 100. meccse kezdőként,vagy ilyesmi. Nekem is úgy rémlik,hogy volt már a 100. meccse.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#13669 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

DomiTheNoob írta:Luiz-nak a mai lesz a 100. meccse kékben! :)

A Fulham ellen màr egyszer lett szàzados, nem?

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13670 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Luiz-nak a mai lesz a 100. meccse kékben! :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#13671 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Anti írta:
Buluska írta:Benitez reports Eden Hazard could be available but Mikel and Bertrand look set to miss out. Oriol Romeu could play some part. #CFC

Pedig Mikel pont jó lenne Bale ellen...
Gondolom igy majd Luizt eroltetjuk ott. Lampard keves lenne.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13672 Hozzászólás Szerző: Anti »

Buluska írta:Benitez reports Eden Hazard could be available but Mikel and Bertrand look set to miss out. Oriol Romeu could play some part. #CFC

Pedig Mikel pont jó lenne Bale ellen...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#13673 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Benitez reports Eden Hazard could be available but Mikel and Bertrand look set to miss out. Oriol Romeu could play some part. #CFC

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#13674 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ez alapján nem úgy tűnik mintha rendezetlen ügyeik lennek Joséval...

Terry: “Mourinho egy igazi barát”

„Mourinho nagyszerű kapcsolatot ápol a szurkolókkal, mert megnyerte a Premier League-t és számos más egyéb címet is. Tiszteletben kell tartani a Real Madridot, hiszen szerződésük van. A rajongók egyértelműen megmutatták, hogy ő az az ember, akit akarnak. Még mindig ő a „Special One”.”
„Szöveges üzeneteket szoktunk egymással váltani, és gyakran kívánunk sok sikert egymásnak. Érdeklődik az eredményeink és minden más után, ami a klubnál történik. Nem csak velem van kapcsolatban, hanem Lamparddal és más játékosokkal is.”
„A Real Madridnál eltöltött három év alatt már nyert címeket, és most megvan az esélye arra, hogy a Király-kupát elhódítsa. Összességében annyit tudok mondani, hogy ő egy top edző, aki alatt igazán élveztem a munkát.”
„Mindig az egész csapatra gondol, nem csak a kezdő tizenegyre. Elmagyarázza a dolgokat, akkor is, ha nem játszol és ugyanúgy megkövetel mindent. Keményen dolgoztunk és meg tudtuk vele beszélni a személyes problémáinkat. Egy barát volt. Mindannyian szomorúak voltunk, amikor elment.”

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#13675 Hozzászólás Szerző: langidave »

Talmaszabi írta:Persze, megvannak a f*szságai, néhány meccsen botrányos a sok eladott labda és a sok ulrtasz*r beadása, de van amikor kifejezetten jól játszik és azért lőtt már idén egy-két bombagólt is. Sokszor elbénázza a helyzeteket, de ebben lehet még fejlődni.
Análka is lőtt egy halom gólt, de mégse szerette meg senki, pedig volt gólkirály is stb. én így vagyok Mosessel, engem a góljai nem kárpótolnak azért, amit a mezőnyben művel.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#13676 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

kecske01 írta:Lewa-val jól befürödnénk. :(
Ezt nem hinném bár tény a németektől érkező játékosok nem tudják azt hozni amiért elhozzák őket lásd dzeko aki szintén gólkirály volt
Attól még jelenleg ő a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező csatár európában ilyen klasszist általában 50 millió alatt nem lehet elhozni lásd falcao, cavani, neymar...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7050
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#13677 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lewa-val jól befürödnénk. :(

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Játékosok

#13678 Hozzászólás Szerző: Sasur »

béla írta: Bayer neki való,gomezelni 20-25 gólt szezononként. Mondjuk ott Torres is...
Ez már amúgy vicc kategória,hogy a végén még középpálya a hibás,meg taktika,meg minden csak nem Torres,hogy 1 utcalány ziccert nem tud berúgni.....
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#13679 Hozzászólás Szerző: Discipline »

pulci03 írta:Én ma azt olvastam, hogy dortmund legszívesebben nekünk adná el Levát és bevonná üzletbe de bruynet ezért a német csapatokkal kötött üzleteink mind tőle függenek :P
Ezt se gondoltam volna, hogy az ő döntésén múlik majd, hogy kit hogyan tudunk igazolni meg kell várni ő mit akar és nekünk milyen terveink vannak vele :D
FUUU magamhoz nyúlnék ha hozzánk kerülne a polák!!! Ő legalább kihasználja a ziccereket és erőcsatár!
Terrace Lost Its Soul

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#13680 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:
pulci03 írta:Én ma azt olvastam, hogy dortmund legszívesebben nekünk adná el Levát és bevonná üzletbe de bruynet ezért a német csapatokkal kötött üzleteink mind tőle függenek :P
Ezt se gondoltam volna, hogy az ő döntésén múlik majd, hogy kit hogyan tudunk igazolni meg kell várni ő mit akar és nekünk milyen terveink vannak vele :D
Lewát csak azért akarják ide passzolni nehogy a Bayern vigye el. Állítólag 20-25 millió euróért vihetik. De én nem szeretném ha idejönne, csak abban az esetben ha Mou lesz az edző. Egy valami mellette szól hogy erőcsatár, és minden labdát lefejel amit a fejére ívelnek, leggyakoribb eset hogy Weidenfeller íveli a fejére, ő meg továbbcsúsztatja és abból Götze megindul. De szerintem nem ő lenne a megoldás nekünk, mert vannak olyan periódusai amikor csetlik-botlik a labdában, tipikus kelet-európai csatár :D
Nálunk,ahol viszonylag kevés labda jut a csatárhoz szerintem nem élne annyira. Bayer neki való,gomezelni 20-25 gólt szezononként. Mondjuk ott Torres is...

Válasz küldése