Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6241 Hozzászólás Szerző: findex »

rafanadal írta:
findex írta:
dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Pedig jól mondja Dávid. Az utóbbi időben hatalmas arca lett a müncheni szurkolóknak. Amellett, hogy nagyon hangos táboruk van és nagyon kitartanak a klubjuk mellett, igaz rájuk az is, hogy hatalmas arcuk van.
Mire alapozzátok ezt a hatalmas arcuk van szöveget?? Csak kíváncsiságból kérdem:O
Carefree, wherever we may be

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#6242 Hozzászólás Szerző: lazaac »

dankodavid írta:Mindenesetre erőteljesen el kéne gondolkodnom, hogy egy Bayern-Barca döntőben kinek szurkoljak... Valószínűleg az Al-Kaidának.
Ha összejönne ez a döntő,szerintem sokan örülnének,ha az Al-Kaida bombaformában lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6243 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

findex írta:
dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Pedig jól mondja Dávid. Az utóbbi időben hatalmas arca lett a müncheni szurkolóknak. Amellett, hogy nagyon hangos táboruk van és nagyon kitartanak a klubjuk mellett, igaz rájuk az is, hogy hatalmas arcuk van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6244 Hozzászólás Szerző: findex »

dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Carefree, wherever we may be

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6245 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mindenesetre erőteljesen el kéne gondolkodnom, hogy egy Bayern-Barca döntőben kinek szurkoljak... Valószínűleg az Al-Kaidának.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#6246 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jelenleg tényleg csak a kicsiknek vannak normális drukkerei. A bayern, barca, real és juve drukkerei arca meg akkora mint Európa. Remélem a BVB behúzza, a Bayernnel sem lenne bajom, de a drukkerei miatt megérdemelnék, hogy a Dortmund jól elkenje a pofájukat a döntőben.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6247 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

White írta: Nem tudom hogy mondhassátok a Bayern-re hogy szimpatikus.Egész Németországtól rosszul vagyok,csunya emberek,csunya nyelv.Bayern meg tele van Robben Ribery féle patkánnyokkal.Remélem idén se nyernek BL-t.
Ez igen irónikus a felhasználóneved tekintetében.

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#6248 Hozzászólás Szerző: White »

Nem tudom hogy mondhassátok a Bayern-re hogy szimpatikus.Egész Németországtól rosszul vagyok,csunya emberek,csunya nyelv.Bayern meg tele van Robben Ribery féle patkánnyokkal.Remélem idén se nyernek BL-t.
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6249 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2013. április 3., szerda 15:50-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#6250 Hozzászólás Szerző: langidave »

én nagyon remélem, hogy idén végre megnyeri a bayern, kijár már nekik nagyon, amúgy is szimpatikus csapat

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6251 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Nagyon jó meccsek voltak, a Juvénak esélye sem volt (pl. mire Pirlo megfordult már körbevették a müncheniek), a PSG-t sajnálom, nagyon drukkoltam hogy győzzék le a Barcát (eleinte úgy is nézett ki, de aztán örülhetnek hogy Sirigu ostobasága után tudtak egyenlíteni), így már 90% hogy kiesnek, hacsak nem produkálnak valami csodát.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#6252 Hozzászólás Szerző: langidave »

Ha nem játszik Messi, akkor reális esélye van a PSGnek, de gondolom megint etetni fogják a médiát, hogy nem fog pályára lépni, de ott lesz a kezdőben és pofoz 4-5 gólt a franciáknak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#6253 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én a Bayern-Juve meccset választottam. Jó kis meccs volt, pörgős. Sajnos a végeredmény a tippmixemnek nem felelt meg, én döntetlenre raktam a meccset [meg a barcat is, az jött].

Elképesztő hogy ez a Bayern letaktikázta a taktikázás királyait. Esélye sem volt a Juvénak, hiába volt az a 3-4- veszélyes helyzete, végig a Bayern irányította a meccset. Mandzukic hatalmas vétel volt, amennyi védekezett az az ember, hihetetlen. A Juvénál hiába voltak 5-en a középpályán egyvonalban, 4 egymás utáni előre passzt nem tudtak megcsinálni. Elképesztő volt ez a Bayern, ezt innen már csak ők baszhatják el. És a Juve örülhet, hogy csak 2-0.

Ja, és basszák meg, hogy csak minket tudnak elverni. :evil:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6254 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mondjuk Conte is elmehet a picsába az ilyen nyilatkozataival, mint amit a mai meccs után adott, de már alapból a Bayernnek szurkoltam. Ha idén nem a Real nyer, akkor nagyon remélem, hogy ők... előbbinek csak Mourinho miatt drukkolok jobban, de a Bayern már nagyon megérdemelné 2010 és 2012 elvesztett döntői után, ilyen játékerővel. Tovább is jutottak.

Messi sérülése remélem nem komoly, elég ha pár hónapig nem játszik elővigyázatosságból. Megnézném már nélküle a Barcát, és nem csak 1 félidőre, mit összeszenved. A PSG-t verni fogják otthon.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#6255 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Érdekes volt hallani a Barca-s haverjaimtól Ibra lesgólja után hogy "ezt elintézte az UEFA". 2009 után ezzel jönni, hihetetlen mekkora pofájuk van. Messi ELVILEG 3-4 hétre kidőlt, de ezt az ő esetében ugye nem lehet tudni. Ezzel a 2-2-vel maradt esélye a PSG-nek, főleg ha Messi tényleg nem játszhat, de még mindig a Barca az esélyesebb.

A másik meccsen a Bayern lefocizta a Juve-t, akár többel is nyerhettek volna. De ahogy az a balfasz Clattenburg vezette a meccset az elképesztő, megint megmutatta hogy egy csapnivaló bíró. A Juve pedig szerintem így kiesett, a Bayern nem hiszem hogy megint megmeri azt csinálni amit az Arsenal ellen, ráadásul a Juve-nél Vidal és Lichtsteiner sem játszhat majd a sárga lapok miatt.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#6256 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Jó kis meccsek voltak, tökéletes eredménnyel, így a Barca a visszavágón kénytelen lesz hajtani a mai 2-2 után, a Bayern meg ha úgy állnak hozzá a meccshez, mint az Arsenal ellen, akkor még ki is eshetnek (de ez nem fog megtörténni, háromnegyed lábbal már a legjobb 4 között vannak)
Jól lefocizták ma a Juvét, tudásban talán nincs ekkor különbség köztük, mint amit a játék mutatott, de óriási szerencséje volt ma így is Buffonéknak ezzel a 0-2-vel.

Alves elég durva labdát tolt oda Messinek, Messi meg Messi, szóval csak a szokásos tökéletes befejezés. (remélem a sérülése nem komoly) De megint azt érezte rajtuk az ember, hogy nem teszik oda magukat 100%-al, nem tudom miért nem tanulnak, évek óta ezt csináljak az idegenbeli BL meccseken...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6257 Hozzászólás Szerző: daw3 »

rafanadal írta:Hát emberek, rég nem láttam ilyen jó gifet:
http://i.minus.com/iTrEpaNn73gtA.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
Látom magam előtt, hogy mire gondol.
"Tudtam, hogy ez a fasz(Valdesinho) valamit ma még elbasz."
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6258 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hát emberek, rég nem láttam ilyen jó gifet:
Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6259 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbertoo írta: Nem azt mondom, hogy jó döntéseket hozott mindig, de kifejezetten örültem, hogy engedte a kemény játékot. Ennek köszönhetően egyik játékos sem sírt. Mandzunak szétverték a fejét kb. és nem ment oda sírva, mint a barcások...

amúgy nem sírhatnak a juvésok, közük nem volt a győzelemhez, de még a döntetlenhez sem. Amúgy is csak lesgyanús, nem egyértelmű, dehát ezt a nagyszerű uefa döntései miatt nem lehet kiszűrni...

Az egy dolog, hogy engedte a kemény játékot, de néha elengedett egy durva szerelést, aztán lefújt egy kis lökést stb. Szóval a következetesség hiányzott.

Emellett Chiellininek bizony elmaradt a piros, ahogy Ribery-nek is.

Nagyon jó kis meccs volt amúgy, Mandzukic hihetetlenül nagyot játszott. A Juvénak nagyon össze kell kapnia magát, de ha kijön nekik a lépés akkor megszorongathatják a Bayernt. Gólt persze nem kaphatnak Torinóban, mert négyet nem fognak verni nekik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#6260 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Norbertoo írta:
cfclegend2 írta:
Николаевич írta:Szerzett egy lesgólt a Bayern, mondjuk a bíró személyét nézve meglepő lett volna ha normálisan vezeti le.
De ahogy a mezőnyben bíráskodik az valami botrány. Egy csomó felesleges sárgát ad műesésre, valamint mérhetetlen következetlenséggel fúj. Nem tudom, hogy ő ilyen úttörő típus, vagy csak simán hülye.
Nem azt mondom, hogy jó döntéseket hozott mindig, de kifejezetten örültem, hogy engedte a kemény játékot. Ennek köszönhetően egyik játékos sem sírt. Mandzunak szétverték a fejét kb. és nem ment oda sírva, mint a barcások...

amúgy nem sírhatnak a juvésok, közük nem volt a győzelemhez, de még a döntetlenhez sem. Amúgy is csak lesgyanús, nem egyértelmű, dehát ezt a nagyszerű uefa döntései miatt nem lehet kiszűrni...
Ja, az első félidőben pl Chielleini az 5-nél lökte el Mandzukic-ot, aki így átlépte a labdát, pedig gól lett volna. Az volt az érdekes hogy Clattenburg az első félidőben a Juvénak fújt, aztán kompenzált :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése