Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#14021 Hozzászólás Szerző: Dízel »

mindenki azt szeretné h. házon belül oldjuk meg a csatár gondokat, csak semmit se értek vele mert nem villognak a csatáraink. Lukakuba bízik mindenki (én is) de neki még fejlődnie kell szvsz.
mi a megoldás? olcsó középszerű csatárokat igazolni? top csapat vagyunk. fiatal tehetséget? idő és kockázat. nem lenne értelmesebb torres helyett egy klasszis csatárt venni, és mögötte ott lenne a már 2 meglévő csatárunk, ba és lukaku?! persze pénz baszás meg minden, de blt és bajnokságot egy csapat sem nyert klasszisok nélkül.
nem falcaoba bizunk, miattam lehet cavani vagy más nagyágyú, de ha akarjatok visszahozhatjátok sturridge-t meg kalout...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#14022 Hozzászólás Szerző: langidave »

#Nando broke his nose and is having a mask fitted tomorrow

nem tudom volt e már

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Roman Abramovics

#14023 Hozzászólás Szerző: langidave »

ToreAndre írta:Nem értem miért bíztok ennyire Falcao-ban! Nem egy méregdrága csatárral fürödtünk már be, nem tudom, hogy lenne-e értelme még egynek. Letornázni a fizuját 250 ezerre...leírni is szörnyű. Persze akkor jönnek majd a (egyébként jogos) követelések a többiektől a több fizu reményében. Az ilyen lépések teszik tönkre a futballt, az ilyenek miatt utálnak minket meg a City-t és a hasonló csapatokat. Végre itt lenne az idő, hogy 10 év után önállóan is megálljunk. És erre egy Falcao pont nem megoldás. Én Bony mellett vagyok.
Én se venném meg, nem ér annyit egyszerűen, hogy megint befürödjünk, kétszer már eljátszottuk, más alternatíva kell.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#14024 Hozzászólás Szerző: kiki »

ToreAndre írta: Én Bony mellett vagyok.
Én nekem elég volna Ba,Lukaku és Feruz.És már mindhárom megvan
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#14025 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értem miért bíztok ennyire Falcao-ban! Nem egy méregdrága csatárral fürödtünk már be, nem tudom, hogy lenne-e értelme még egynek. Letornázni a fizuját 250 ezerre...leírni is szörnyű. Persze akkor jönnek majd a (egyébként jogos) követelések a többiektől a több fizu reményében. Az ilyen lépések teszik tönkre a futballt, az ilyenek miatt utálnak minket meg a City-t és a hasonló csapatokat. Végre itt lenne az idő, hogy 10 év után önállóan is megálljunk. És erre egy Falcao pont nem megoldás. Én Bony mellett vagyok.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#14026 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dzeko, tevez, agüero
Rooney, rvp, welbeck, csücsörítő
defoe, adebayor, dempsey
giroud, podolski, arshavin

3 csatár mindenhol alap! lenne egy klasszisunk mint falcao, egy standard csatárunk mint ba, és lukaku aki nálunk még nem bizonyitott, de nyilván nagy reménység.
abszolute nem sok, és le lesz tornászva 250.000re a fizuja.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Roman Abramovics

#14027 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Talmaszabi írta:
béla írta:
Dízel írta: akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?
3 ilyen csatár mindenhol
A jelenlegi és elfogadott játékrendszerünkben nyilván sok lenne EZ a három csatár, de nyilván ha egy más taktikára állnánk át - 2 csatárral -, akkor már egyből más lenne a helyzet és még olykor ez a három kevésnek is tűnhetne (pluszba Torres is még jelenleg itt van és szerződése van 16-ig).
Az új edzőtől is függ a játékrendszer, szóval ennek a kérdésnek még nem igazán van realitása.

Ez a heti 290-300 ezres fizetés a legtöbb lenne a PL-ben, de azért ez valamennyire érthető akkor, amikor x csapat licitálja túl egymást, ilyenkor nem igazán meglepő, hogy ekkora számok jelennek meg a hírekben. Ha mellétesszük a kivásárlási árát, akkor pedig már szinte arányosnak is tekinthető a mai árak mellett - persze ettől még rohadt sok. Abra pedig ha tényleg ennyire akarja, akkor nem fog sokat gondolkodni és odarakja elé az összeget, hiába váltana ki ez esetleg közfelháborodást és óriási nyomást, nem érdekelné.
Jó a játékos. Jó a menedzsere.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Roman Abramovics

#14028 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Dízel írta: akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?
3 ilyen csatár mindenhol
A jelenlegi és elfogadott játékrendszerünkben nyilván sok lenne EZ a három csatár, de nyilván ha egy más taktikára állnánk át - 2 csatárral -, akkor már egyből más lenne a helyzet és még olykor ez a három kevésnek is tűnhetne (pluszba Torres is még jelenleg itt van és szerződése van 16-ig).
Az új edzőtől is függ a játékrendszer, szóval ennek a kérdésnek még nem igazán van realitása.

Ez a heti 290-300 ezres fizetés a legtöbb lenne a PL-ben, de azért ez valamennyire érthető akkor, amikor x csapat licitálja túl egymást, ilyenkor nem igazán meglepő, hogy ekkora számok jelennek meg a hírekben. Ha mellétesszük a kivásárlási árát, akkor pedig már szinte arányosnak is tekinthető a mai árak mellett - persze ettől még rohadt sok. Abra pedig ha tényleg ennyire akarja, akkor nem fog sokat gondolkodni és odarakja elé az összeget, hiába váltana ki ez esetleg közfelháborodást és óriási nyomást, nem érdekelné.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#14029 Hozzászólás Szerző: béla »

tru23 írta:
mikel12 írta:Mata és Azpilicueta is ott van a spanyol keretben. Torres kimaradt.
Basszus, az az idióta Del Bosque is... Már biztos voltam benne hogy ezután a meccs után beindul Torres, de ez megint jól betesz majd az önbizalmának... Miért nem lehet megérteni, hogy ő nem olyan mint a többi csatár, neki lelke van...

Így soha nem fog igazán gólokat termelni, és ilyen körülmények mellett érthető is. Ennek ellenére én még mindig bízok benne, szerintem csak időt kell neki adni.
Ezt muszáj volt... :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14030 Hozzászólás Szerző: kdako »

nem baj, pihentebb lesz.
GO BLUES!

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Játékosok

#14031 Hozzászólás Szerző: tru23 »

mikel12 írta:Mata és Azpilicueta is ott van a spanyol keretben. Torres kimaradt.
Basszus, az az idióta Del Bosque is... Már biztos voltam benne hogy ezután a meccs után beindul Torres, de ez megint jól betesz majd az önbizalmának... Miért nem lehet megérteni, hogy ő nem olyan mint a többi csatár, neki lelke van...

Így soha nem fog igazán gólokat termelni, és ilyen körülmények mellett érthető is. Ennek ellenére én még mindig bízok benne, szerintem csak időt kell neki adni.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#14032 Hozzászólás Szerző: White »

Az lesz a vicc ha Fabregas játszani fog ,Mata meg nem :x
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#14033 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mata és Azpilicueta is ott van a spanyol keretben. Torres kimaradt.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Roman Abramovics

#14034 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:hozzank egy klasszis játékos sem fog jönni olcsón csatárposztra. mindenkivel befürödtünk szinte... tudjak ők is nem egyszerű itt egy csatár élete.
ha torrest eladnánk miért, ne jöhetne Falcao ennyiért? azért vannak a játékosügynökök és a klub ugynökök hogy tárgyaljanak. majd szépen lejjebb viszik az árát mert ez a dolguk. A Madridiak ezzel az árral csak maximalizálták a játékos értékét, ebből lehet "alkudni". ha persze jók a Chelsea ügynökei, ha nem akkor megvesszük drágán, mint ahogy eddig megszokhattuk.

akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?
3 ilyen csatár mindenhol

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roman Abramovics

#14035 Hozzászólás Szerző: Chester »

Itt a fizetéssel van a gond, így is elszaladt a ló a mai világban... Ebből a 300 ezer euróból álljuk Ramires, Mata, Luiz és Oscar heti fizetését.... Meg ha kicseszünk Lukakuval azt sose bocsátom meg.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Roman Abramovics

#14036 Hozzászólás Szerző: becus2 »

pulci03 írta:Nem tudom hova írjam talán Abrához kapcsolódik hisz az ő döntése lesz!
Falcao úgynöke áll. közel 300e eurós havi fizetést akar kiharcolni ügyfelének amivel angol rekordot magáénak tudhatná...
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... -to-become" onclick="window.open(this.href);return false;
Biztos, hogy megy a műsor a háttérben. Transfermarkt levette tőlünk Falcao-t, Curtoa-t vissza akarjuk rendelni, most meg ez.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#14037 Hozzászólás Szerző: Dízel »

hozzank egy klasszis játékos sem fog jönni olcsón csatárposztra. mindenkivel befürödtünk szinte... tudjak ők is nem egyszerű itt egy csatár élete.
ha torrest eladnánk miért, ne jöhetne Falcao ennyiért? azért vannak a játékosügynökök és a klub ugynökök hogy tárgyaljanak. majd szépen lejjebb viszik az árát mert ez a dolguk. A Madridiak ezzel az árral csak maximalizálták a játékos értékét, ebből lehet "alkudni". ha persze jók a Chelsea ügynökei, ha nem akkor megvesszük drágán, mint ahogy eddig megszokhattuk.

akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roman Abramovics

#14038 Hozzászólás Szerző: Chester »

Rohadjon meg a pénzével együtt Madridban, nyáron nem jött senki csatár posztra aki "nagy név", mostmár ne is jöjjenek.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roman Abramovics

#14039 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem tudom hova írjam talán Abrához kapcsolódik hisz az ő döntése lesz!
Falcao úgynöke áll. közel 300e eurós havi fizetést akar kiharcolni ügyfelének amivel angol rekordot magáénak tudhatná...
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... -to-become" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#14040 Hozzászólás Szerző: Traxver »

DomiTheNoob írta:"Fernando Torres lett az 1. olyan ember a Chelsea történelmében aki 7 különböző versenyben gólt szerzett egy szezon alatt.

- Premier League √
- Champions League √
- Europe League √
- FIFA World Cup √
- Community Shield √
- Fa Cup √
- Football League Cup √"
szuperkupán is lőhetett volna egyet...vagy többet :D

Válasz küldése