Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#2441 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:
Николаевич írta:
Pilgrim írta:3 embert tudtam volna elképzelni a kispadra, abból már egy kidőlt, így maradt José és Hiddink. Nem érdekel, hogy a 2 közül melyik jön, csak jöjjön az egyik.

Hiddink 100% hogy nem jön, legkésőbb 2014-ben visszavonul, ezt többször elmondta.

Marad Mourinho... Remélem kitalálunk egy C variációt.. Löw jó lenne, de a VB előtt ő nem fog eljönni. Simeone fiatal, remekül épít csapatot, csakhát elég fiatal, tapasztalatlan, kéne hozzá türelem= AVB 2.

David Moyes is nagyon jó szakember, simán el tudom kèpzelni.
én Unai Emery vagy Fabio Capello mellett döntenék ha nem jön vissza JM
Emery most lett a Sevilla edzője, Capello is nemrég vette át az Oroszokat, ezért vagyunk szarba, ha nem jön Mourinho, akkor ki marad?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#2442 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Emery jó edző de nem egy nagy név, megint előjönne a nem tetszik az edzőbá, rúgassuk ki probléma.

Egy tapasztalt, rutinos valaki kell aki keményen lezavarja a reservesbe azt aki ugat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#2443 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Николаевич írta:
Pilgrim írta:3 embert tudtam volna elképzelni a kispadra, abból már egy kidőlt, így maradt José és Hiddink. Nem érdekel, hogy a 2 közül melyik jön, csak jöjjön az egyik.

Hiddink 100% hogy nem jön, legkésőbb 2014-ben visszavonul, ezt többször elmondta.

Marad Mourinho... Remélem kitalálunk egy C variációt.. Löw jó lenne, de a VB előtt ő nem fog eljönni. Simeone fiatal, remekül épít csapatot, csakhát elég fiatal, tapasztalatlan, kéne hozzá türelem= AVB 2.

David Moyes is nagyon jó szakember, simán el tudom kèpzelni.
én Unai Emery vagy Fabio Capello mellett döntenék ha nem jön vissza JM
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#2444 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:3 embert tudtam volna elképzelni a kispadra, abból már egy kidőlt, így maradt José és Hiddink. Nem érdekel, hogy a 2 közül melyik jön, csak jöjjön az egyik.

Hiddink 100% hogy nem jön, legkésőbb 2014-ben visszavonul, ezt többször elmondta.

Marad Mourinho... Remélem kitalálunk egy C variációt.. Löw jó lenne, de a VB előtt ő nem fog eljönni. Simeone fiatal, remekül épít csapatot, csakhát elég fiatal, tapasztalatlan, kéne hozzá türelem= AVB 2.

David Moyes is nagyon jó szakember, simán el tudom kèpzelni.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#2445 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

3 embert tudtam volna elképzelni a kispadra, abból már egy kidőlt, így maradt José és Hiddink. Nem érdekel, hogy a 2 közül melyik jön, csak jöjjön az egyik.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Edzőkérdés

#2446 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Amazing24 írta:Hírek szerint José Mourinho visszaakar térni hozzánk és már Abrával fel is vette a kapcsolatot.
http://www.sportsmole.co.uk/football/ch ... 65408.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dailystar.co.uk/football/vie ... ea-return/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha Mourinho visszatérne és legalább még egy évre hosszabbítanánk Lamps-el akkor én részemről minden meg van bocsájtva lehet, hogy ezt a jó útra való visszatérést jelzi Cole hossz. vagy csak egy gesztus a szurkolók felé nem tudhatjuk, mindenesetre nyáron kiderül hogyan folytatódik ez a kavalkád...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#2447 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hírek szerint José Mourinho visszaakar térni hozzánk és már Abrával fel is vette a kapcsolatot.
http://www.sportsmole.co.uk/football/ch ... 65408.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dailystar.co.uk/football/vie ... ea-return/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2448 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amazing24 írta:http://www.express.co.uk/posts/view/371993
Érdemes elolvasni. Abra teljesen hülyét csinál(t) magából. Guardiola azért nem lett az edzőnk, mert megdöbbentette, ahogy Di Matteoval bánt Abra és nem adott neki elegendő időt építkezni.
Elég kemény szituáció. Megvette a klubot, igazol, pénzeli de ugyanennyi ha nem több negatívumot fel lehetne ide rakni. Márpedig igazolásokból vissza kell venni meg amúgy is szép számmal jöttek, szóval a negatív tettei jobban előtérben helyeződnek, mint edzőkérdés és megtartása, régóta klubot szolgáló emberekkel, játékosokkal szembeni viselkedése.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#2449 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mendez írta:Akinek a neve eddig érthetetlen módon nem merült fel az S. Clark.
Szerintem nezz ujra nehany Chelsea-Pool meccset tavaly es tavalyelottrol...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#2450 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta:http://www.express.co.uk/posts/view/371993
Érdemes elolvasni. Abra teljesen hülyét csinál(t) magából. Guardiola azért nem lett az edzőnk, mert megdöbbentette, ahogy Di Matteoval bánt Abra és nem adott neki elegendő időt építkezni.
Teljesen érthető egyben durva is ilyet olvasni. Tényleg olyan Roman mint egy óvodás hülyegyerek

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#2451 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.express.co.uk/posts/view/371993" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdemes elolvasni. Abra teljesen hülyét csinál(t) magából. Guardiola azért nem lett az edzőnk, mert megdöbbentette, ahogy Di Matteoval bánt Abra és nem adott neki elegendő időt építkezni.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Edzőkérdés

#2452 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Akinek a neve eddig érthetetlen módon nem merült fel az S. Clark. Anno nem értettem hogy miért nem kapja meg a lehetőséget JM után miért ültetik a nyakára Jabbát (nyilván kellet a bizalmi ember a magyfőnöknek)
A WB egész jó szezont fut, évek óta a PL ben van plusz ha nem is klub legenda de volt az évjátékosa.

A földön járok én is és tudom Abranak valami jól csengő név kell mert egy sznob majom.
JM 99% h nem jön vissza mert az presztizs veszteség lenne a ruszkinak és addig amig nem az EDZŐ igazol nálunk ne is várjon senki tartós eredményességet.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#2453 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kiki írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ext-season

Mourinho arról áradozott,hogy milyen jó érzés Angliában dolgozni. Sokkal szenvedélyesebbek a meccsek

amúgy a skysports szerint mi vagyunk a legesélyesebbek arra hogy JM jöjjön

http://www1.skysports.com/football/news ... -Jose-poll" onclick="window.open(this.href);return false;

alig várom már a június végét :P
Nem a Skysports szerint vagyunk a legesélyesebbek, hanem a Skysports olvasói szerint. (ez egy szavazás volt, semmit nem jelent, sőt, speciel a Sky fogadóirodája a MCity-t tartja a favoritnak)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#2454 Hozzászólás Szerző: albundy »

kiki írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ext-season

Mourinho arról áradozott,hogy milyen jó érzés Angliában dolgozni. Sokkal szenvedélyesebbek a meccsek

amúgy a skysports szerint mi vagyunk a legesélyesebbek arra hogy JM jöjjön

http://www1.skysports.com/football/news ... -Jose-poll" onclick="window.open(this.href);return false;

alig várom már a június végét :P

Ezzel csak 1 baj van, hogy van 1 ember akit Abra papának hívnak

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2455 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:Tito 4 éven át Pep segédje volt... Szerintetek nem tudta, látta mi Pep hiányosságai és erőssége. Most ő ugyanazt csinálja. De mivel tavaly a játékosai se BL-t se bajnokságot nem nyertek, gondolom 2x annyira motiváltak mint a tavalyi szezonban. Ja és Pep első szezonjában nyert 6 kupát, ha ezt megismétli Tito na az valami, mert a bajnokságban egyáltalán nem látszik nagy taktikai zseninek, fapofával végig üli a meccseit stb.
Guardiola sem arról volt híres, hogy meccs közben az úristent is megváltoztatta, bár aláírom, hogy voltak nagy cseréi... Tito is megteheti, hogy fapofával végig üldögéli a meccseket. A meccs előtt kiadja az utasításokat, meg a heti 10 edzésen, aztán mivel már a félidőkben 2-5 gólokkal vezetnek, szerinted mit lehet még bekiabálni? Legközelebb külsővel rúgd Lájonel, úgy szebb lesz?

A Barca utcalány jól fel van építve, de tudjuk, hogy nem csak a Barca nyert itt az elmúlt években valamit. Nem feltétlen őket kell követni, mivel 15-20 év lenne egy olyan utánpótlásrendszert és játékosfilozófiát kiépíteni, ami nekik van, ahhoz pedig már én is türelmetlen lennék, nemhogy a jó öreg orosz. Szimplán választani kell egy edzőt, és ragaszkodni hozzá, nem pedig kibaszni a hóra az első ezüstéremnél. Bárcsak lenne egy ember, aki két kör vodka között erről meg tudja győzni Abrát.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2456 Hozzászólás Szerző: kiki »

http://www1.skysports.com/football/news ... ext-season" onclick="window.open(this.href);return false;

Mourinho arról áradozott,hogy milyen jó érzés Angliában dolgozni. Sokkal szenvedélyesebbek a meccsek

amúgy a skysports szerint mi vagyunk a legesélyesebbek arra hogy JM jöjjön

http://www1.skysports.com/football/news ... -Jose-poll" onclick="window.open(this.href);return false;

alig várom már a június végét :P
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Edzőkérdés

#2457 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Tito 4 éven át Pep segédje volt... Szerintetek nem tudta, látta mi Pep hiányosságai és erőssége. Most ő ugyanazt csinálja. De mivel tavaly a játékosai se BL-t se bajnokságot nem nyertek, gondolom 2x annyira motiváltak mint a tavalyi szezonban. Ja és Pep első szezonjában nyert 6 kupát, ha ezt megismétli Tito na az valami, mert a bajnokságban egyáltalán nem látszik nagy taktikai zseninek, fapofával végig üli a meccseit stb.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2458 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Daniel írta:....
fasza volt
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Edzőkérdés

#2459 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Hawaii írta:
Keppi írta:
langidave írta:Mekkora cink amúgy, hogy elfogytak az edzők :D Mostmár az jön, hogy Abra belenyúl egy kalapba és akit kihúz az lesz fél évig az edzőnk.
Egyébként normális edző helyében én már nem is jönnék hozzánk. Hullámvölgyek minden csapatnál vannak, de csak nálunk rúgják ki őket az első hullámvölgyben módszeresen és mindig. Annak viszont örülök, hogy Guardiola elkelt, mert mint látjuk egy Vilanovával is vannak olyan jók a katalányok, ha nem jobbak, tehát szerintem nem igazán Guardiola zsenialitásának köszönhetik az akkori eredményeiket.
Most nem azért, de te melyik edzőnknek adtál volna még időt? Én max Mourinho-nak (meg Hiddink-nek, de őt nem mi rúgtuk ki...), a többinek egytől egyig komoly hiányosságai voltak. Az egyik nem tudott cserélni, a másik igazolni, a harmadik taktikailag nulla volt, a negyediknek elképzelése sem volt a fociról kb, az ötödik meg nem tudta feltüzelni a csapatot, így lélektelen volt a játék és még folytathatnám. Kb hülye az a csapat, amelyik nem vágta volna ki ezeket az edzőket az első hullámvölgynél.

Ja igen, a hullámvölgy.... Kitérnék erre is. Nos ez más csapatoknál pár meccsig tart, nálunk meg van, hogy hónapokig vagy addig amíg nem jön egy új edző. Bele se merek gondolni, hanyadikok lettünk volna, ha tavaly nem rúgjuk ki AVB-t. Lehet, hogy az Európa Ligára odaértünk volna, bár ki tudja...

Egyszerűen be kell látni, hogy az utóbbi időben rendre melléfogunk az edzőkkel. Némelyiknél úgy lehet, hogy még szerencse is, hogy akkor és ott megszabadultunk tőle...
Én Robbienak is adtam volna még időt, meg Mourinhonak is és Ancelottinak is. Gyakorlatilag bármelyikük jobb volt Beniteznél, és ezt nem az mondatja velem, hogy utálnám az utóbbit - mert azon kevesek közé tartozom aki mindig is védtem, de ami tény, az tény. Ilyen csúfság nem esett meg velünk jó rég óta egyik edzőnél sem, hogy QPR-ekkel partiban legyünk, vagy hazai pályán 2-0-ról x-eljünk.. és akkor a ligakupát vagy a klub vb-t már nem is említettem. Utálom ezt a bizonytalanságot, ami edző kérdésben van a csapat körül folyamatosan.

És még rátesz az egészre egy lapáttal, hogy sem Lampsnak sem AC-nak nincs még új szerződése (és valószínűleg nem is lesz..). Persze lehet mondani, hogy ez nem Benitez ügye, de igenis ki kellene állnia értük, ha jót akarna a csapatnak.
:)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#2460 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Abra mindenkinél leírta magát, fölös rajta vitázni, hogy ki szereti ki nem, sokat köszönhet neki a klub, de sajnos annyira elvakultan fanatikus, hogy képtelen tisztán látni.

Számomra egyedül akkor megbocsájtható az, amit az elmúlt pár évben művelt, ha BELÁTJA HIBÁIT és nem lesz rest JM-t visszahozni, ha már a kis kedvence leült a bajorok padjára.... (+ 3 játékos szerződését meghosszabbítja...)

Hozzáteszem én még mindig nem értem a barcaedzőfétisét....ugyanez volt jó pár éve Rijkaard esetében is. A barca nem miatta volt jó, hol van azóta???? Mégis nyert BL-t spanyol ligát stb, pedig akkor még Iniesta, Xavi, Messi nem volt akkora szám, de ott volt Dinho pl.... Nem hiszem hogy Pep akkora Isten, de legalább a szigor és a motivációs készség megvan benne.

Sokan nem látják, ahogy Abra sem, hogy a Barca nem az edzőitől, hanem a focikultúra miatt jók (biztos közre játszik, hogy baszkok), de olyan összetartással rendelkeznek, ami kb. sehol máshol nincs. Gyerek koruk óta elvakultak és semmi más nem érdekli őket, csak az hogy a nagy csapatba kerülhessenek, amire minden esélyük meg is van. Mindehhez hozzátartozik, hogy a barca b meg c ugyanazt a típusú focit játssza, mint a nagy csapat. Alapból a felnőtt játékrendszerhez igazítják az ifik játékát, edzését stb... Nálunk ilyen hol van? és így persze nem is elvárható, hogy bárki felkerüljön a csapatba... Ááááá bosszantó hihetetlenül... Nem csodagyerekek kellenek, hanem egy csapat, hozzá egy motivátor és játékrendszer + taktika, amihez a tarcsik felfogását lehetne igazítani, és így nem kéne minden hülye wonderkind-et leigazolni, csak tudatosan adott posztra.... :roll:

Szóba jöhet bárki, nem fog időt kapni, és Klopp, Laudrup, Moyes, Zola egy sem az az edző, aki dolgozott volna már igazán nagy sztárokkal, nálunk pedig kulcsfontosságú a motiváció és az öltözői hangulat. :roll:

Ahogy többen is írtátok fontos lenne a stabilitás pár játékos és a csapat kész lenne ÉVEKIG, csak kéne valaki, aki összegyúrja, de ha 2016-ig balfaszkodunk és max 2 évet kap valaki, akkor sose lesz stabilitás, és kimegy úgy megint egy generáció, hogy sehol nem leszünk....
*knock, and it shall be opened unto you*

Lezárt