Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14461 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Kit érdekel, hogy mennyiért megy az a szarházi, csak menjen! Abranak van pénze, ha valaki ingyen viszi, hát vigye! Tönkre vágja a csapatot. Tavaly még Drogba miatt tudtunk egy történelmi szezont produkálni, de most már hogy kötelező őt játszatni, mert nincs itt legenda, baj van. Meggyőződésem, hogy Torres nélkül, Ba játszatásával visszahoznánk magunkat a bajnokesélyesek közé.


Villa kölcsönbe esélytelen.

Petee: már rég bánja mindenki azt az 50 millát...2 éve a legrosszabb volt amit tehettünk ezzel az igazolással. Mondhatnánk, hogy ki tudhatta, de nem igaz, mert akkor már fél éve egy kalap szar volt, talán nem ennyire látványosan mint itt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14462 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Vagy meglehetne próbálni Villa-t kölcsönbe, tegnap is kezdett és 2 gólt lőtt...

De miért adna kölcsön a Barca egy 32 éves játékost? Azt hittem ilyet csak mi csinàlunk..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14463 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Vagy meglehetne próbálni Villa-t kölcsönbe, tegnap is kezdett és 2 gólt lőtt...
We are the famous, the famous Chelsea!

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14464 Hozzászólás Szerző: Petee »

A daily mailben hozott interjúban Torres azt nyilatkozta, már bánja, hogy eljött Liverpoolból.
Mi meg lassan bánjuk, hogy ennyit adtunk érte. Ne értsetek félre, én nagy Torres fan vagyok, nagyon szerettem a játékát mindig, de ami nem megy ne erőltessük. Küldjük vissza oda ahova való és hozzunk Ba mellé egy normális csatárt!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14465 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Én nem értem miért... :roll:

Amúgy a Drogbás témához: volt róla szó, hogy elhozzuk kölcsönben, de mivel nyáron igazolt el, van valami olyan szabály, hogy nem lehet fél év után visszahozni kölcsönbe, szóval már csak ezért is esélytelen.
*knock, and it shall be opened unto you*

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14466 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Mindenkinek jobb volna. Kivéve az ellenfelek, ill. a játékosok topic forgalma.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14467 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14468 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:
laczze írta:Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)


Szerintem nem jó ötlet. Drogba 8 évig a mi csatárunk volt, most elment, és új csapatot építünk egy csomó fiatal játékossal, plusz Ba is idejött.

Felesleges lenne idehozni a 35 éves Drogbát. Ba padozna, Torres is kevesebbet játszana.. Húzzuk ki ezt a fèl évet azokkal akik vannak, jövőre meg lesz Lukaku ès Ba, plusz mèg valakit vehetünk nelléjük.
Mondjuk ezt nem éppen negatívumnak mondanám :)

Egyébként én tuti nem hoznám. Egy legendaként távozott, ne rombolja a szobrát!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14469 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)


Szerintem nem jó ötlet. Drogba 8 évig a mi csatárunk volt, most elment, és új csapatot építünk egy csomó fiatal játékossal, plusz Ba is idejött.

Felesleges lenne idehozni a 35 éves Drogbát. Ba padozna, Torres is kevesebbet játszana.. Húzzuk ki ezt a fèl évet azokkal akik vannak, jövőre meg lesz Lukaku ès Ba, plusz mèg valakit vehetünk nelléjük.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#14470 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14471 Hozzászólás Szerző: Chester »

12 millió fontért csatlakozott, velünk meg 20 millió fontos árral hozták szóba, erről is volt már nem egy kisebb vita, hogy nekünk mindig drágábban adnák oda a játékosokat.

Így viszont ha eladják Willant, akkor se jártak rosszul, ha meg marad az is jó nekik. Csak ott elfér a sok brazil, itt már nem. [Az a srác nagyon penge, remélem Boas nem hozza Angliába]

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14472 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

mikel12 írta:Hivatalos! Tájszon gyerek a Shaktarba igazolt :D am sem fért volna el itt :D
Szerintem van már itt elég brazil azért nem kéne átesni ló túloldalára jobb ez így...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14473 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hivatalos! Tájszon gyerek a Shaktarba igazolt :D am sem fért volna el itt :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14474 Hozzászólás Szerző: Chester »

Úgy tűnik Taison nem hozzánk, hanem a Sahtarhoz fog igazolni.

http://translate.google.co.uk/translate ... 90200.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14475 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

shaktarból is pár játékost is elnéznék pl.mhikityrian vagy ki akkor ügye willian .

Avatar
Jaki10
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012. október 27., szombat 10:50
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14476 Hozzászólás Szerző: Jaki10 »

Marouane Fellaini a Chelsea játékosa lesz a héten. A 25 éves játékos 5 éves szerződést ír alá, 27 millió euró a kivásárlási ár, 5 millió eurót kap majd évente.

Forrás: [L'Equipe]

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#14477 Hozzászólás Szerző: bNc »

napi taison
http://www1.skysports.com/football/news ... arkiv-boss" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14478 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
L'Equipe claim Maroune Fellaini is set to sign for Chelsea for £22m on a five year contract within the next week #CFC #chelsea

Érdekes, azt hittem csak nyáron akarjuk elhozni.

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#14479 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prem ... eget,44773" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14480 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

http://sportgeza.hu/futball/2013/01/08/ ... hesterben/" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze... Lampard megy a MU-ba, Scholes megy a Poolba, Gerrard a Citybe, Hart a Realba, Ramos a Barcelonába, Iniesta az Interbe, Zanetti a Juvéba, Buffon a Bayernbe, Lahm a Dortmundba, Götze pedig hozzánk. Jó üzlet! :)
One ball to rule them all!

Válasz küldése