Rafael Benitez

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#961 Hozzászólás Szerző: Chester »

A BL nem Benitezen múlik, a dánokat otthon akkor is illene megverni, ha én ülnék a kispadon mint edző. Az ukránok biztos továbbjutók, csak akkor juthatunk mi is tovább, ha a Juve nem szerez pontot Donyeckben.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#962 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nekem sincsenek kétségeim afelől, hogy nem fog PL-t nyerni, RdM-mel is bronzot vártam szezon előtt Persze ilyen repülőrajt után kapta a gyomrost az ember, és ún. csalódott amikor nem kéne. BL-ben sem fog alkotni, vagy az öregek bosszút állnak Abrán vagy leikszel az ukrán-olasz páros. Szerintem Juve-Chelsea sorrendben továbbjuthatunk. Nyártól meg tuti, hogy jön a 2 nagy edző egyike, kezdek tényleg hinni benne, hogy Cé eligazol, Mou meg minek maradjon ott ha 3 évig nem nyerte meg a BL-t és Cé nélkül meg halott a Real. De Zselé a PL-be ne jöjjön mert elfelejtheti mindenki a serleget.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rafael Benitez

#963 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:ha Rafa jól fog teljesíteni, és szép focit fogunk játszani(amit kétlek) akkor szerintem ő is megkapja a még 1 éves szerződést...de remélem hogy 1-2 hónap és takarodik..

Biztos vagyok benne hogy nem fog tovább maradni. Tuti hogy nyáron jönni fog egy nagy név, aki így szezon közepén nem vállatlta. Valószínűleg Pep lesz az, de Mou is elképzelhető, mert nem váltotta meg a világot a Real Madriddal.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#964 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

ha Rafa jól fog teljesíteni, és szép focit fogunk játszani(amit kétlek) akkor szerintem ő is megkapja a még 1 éves szerződést...de remélem hogy 1-2 hónap és takarodik..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#965 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:nem az edzői kvalitását vitatják, hanem mint embert, és pont ezért nem tudom én se elviselni, hogy szeretett klubomat ő irányítja, mégha csak nyárig is.
Én az edzői kvalitását bírálom, szerintem nem egy nyerő típusú edző, sorozatban meg pláne. Egy valami pozitívumot tudok a javára írni, nincs rossz szeme az igazolásokhoz (főleg a spanyol vonalban van otthon), tud nagy kincseket bányászni. A pool is addig volt jó, amíg le nem rabolták az embereit, akiket odavitt, pl. Xabi Alonso és társai...

De meccselni nem igazán tud, José bármikor lenyomja face-to-face (persze ha nincs ghost goal :D )

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#966 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem az edzői kvalitását vitatják, hanem mint embert, és pont ezért nem tudom én se elviselni, hogy szeretett klubomat ő irányítja, mégha csak nyárig is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#967 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:Olvasva a tegnapi sajtótájékoztatón elhangzottakat, elég szimpatikusan nyilatkozott szerintem. Torresről is megmondta kerek perec, hogy sokszor szar volt a hozzáállása, szóval nem nyalt be neki, ahogy itt sokan gondolták. Én egyenlőre bízok benne, aztán majd idővel kiderül, mire lesz képes. Nem értem azokat sem, akik úgy beszélnek róla, mint valami senki amatőrről, meg lehet nézni irányítása alatt a poolt, meg azután. Azt gondolom, hogy jól fog rotálni, lesz rendszerünk meg taktikánk, ami akármilyen fájó kimondani, sajnos RDM-nél nem volt elmondható ugyanez, főleg itt a vége felé, mintha elvesztette volna a fonalat az öreg.
De sok sikert kívánok neki a jövőben és köszönjük a BL-t, mégiscsak vele hódítottuk el, akármennyire a "játékosok nyerték meg neki".
1-1 meccset megnyerünk, mindenki boldog lesz. De sorozatban képtelen nyerni az ember. A bajnoki címet egy időre el lehet vele felejteni, pont a rotálása miatt. BL-ben még talán használható a Puffancs, de onnan meg már kiestünk...

edeskeves
Hozzászólások: 3147
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#968 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Olvasva a tegnapi sajtótájékoztatón elhangzottakat, elég szimpatikusan nyilatkozott szerintem. Torresről is megmondta kerek perec, hogy sokszor szar volt a hozzáállása, szóval nem nyalt be neki, ahogy itt sokan gondolták. Én egyenlőre bízok benne, aztán majd idővel kiderül, mire lesz képes. Nem értem azokat sem, akik úgy beszélnek róla, mint valami senki amatőrről, meg lehet nézni irányítása alatt a poolt, meg azután. Azt gondolom, hogy jól fog rotálni, lesz rendszerünk meg taktikánk, ami akármilyen fájó kimondani, sajnos RDM-nél nem volt elmondható ugyanez, főleg itt a vége felé, mintha elvesztette volna a fonalat az öreg.
De sok sikert kívánok neki a jövőben és köszönjük a BL-t, mégiscsak vele hódítottuk el, akármennyire a "játékosok nyerték meg neki".

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#969 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

chiedis írta:Egy olyan ember döntésein csalódtok aki, orosz, maffiózó, egykori KGB tag (ritka szép szakma), zsidó, mindenét lopta, vér tapad a kezéhez, és a legfontosabb: OROSZ. Nézzetek pár yt videót erről a népről, ezek nem emberek. A csótányok mellett ezek élik még túl dec.21-et.

Akinek az erkölcsi dilemmái vannak még 1 év múlva is, akkor határolódjon el majd az olyanoktól is, hogy idehoz egy Mata-Oscar-Hazard triót 1 év alatt. Persze még frissek a sebek.

Sajnos nem fogja érdekelni, hogy Grimrieperék nem fognak kimenni, mert lesz helyette más, és a bevételre sincs szüksége. Én BF3-zok, ő a Chelsea-vel játszik és megtehet bármit. Gerawba írt erről egy jót, nem linkelem be azért.
Szívemből szóltál!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#970 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Egy olyan ember döntésein csalódtok aki, orosz, maffiózó, egykori KGB tag (ritka szép szakma), zsidó, mindenét lopta, vér tapad a kezéhez, és a legfontosabb: OROSZ. Nézzetek pár yt videót erről a népről, ezek nem emberek. A csótányok mellett ezek élik még túl dec.21-et.

Akinek az erkölcsi dilemmái vannak még 1 év múlva is, akkor határolódjon el majd az olyanoktól is, hogy idehoz egy Mata-Oscar-Hazard triót 1 év alatt. Persze még frissek a sebek.

Sajnos nem fogja érdekelni, hogy Grimrieperék nem fognak kimenni, mert lesz helyette más, és a bevételre sincs szüksége. Én BF3-zok, ő a Chelsea-vel játszik és megtehet bármit. Gerawba írt erről egy jót, nem linkelem be azért.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#971 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem vagyok képes elfogadni amit írsz Bubi, és szerintem elég sokan vagyunk így. Te egy üzleti vállalkozásnak szurkolsz, nem egy csapatnak. 2005 óta először voltam ennyire izgatott a klubbal kapcsolatban és ezt Abramovics egy pillanat alatt megsemmisítette. Meccsre terveztem menni, mezt terveztem venni. Hát nem fogom a magam kis 80-100 fontjával sem támogatni az oroszt. (persze, tudom, hogy ez speciel nem túlságosan számít)
Teljesen jogosan kritizálja a világ a klubbot, pont az ilyen megnyilvánulások után válik lélektelenné az egész. A mogyorózabáló szarzsákok lepik majd el a Stamford Bridge-et továbbra is, szépen lassan elvesztik majd a kemény magot.
Személy szerint sosem fogok elpártolni egy klubtól, de mint -szerencsére sokakkal együtt - az ismét előfordult 2006 után, hogy kezdem leszarni az egészet. És ez a legszomorúbb.

Szurkolok Beníteznek, méginkább Zenden-nek, aki 12 éve az egyik kedvenc játékosom volt és őrjöngtem amikor a Chelsea-be igazol. De Abramovics és a vezetés ostoba, anyagi világban rekedt szomorú emberek, akiket csak sajnálni tudok.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#972 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bubi írta:
tru23 írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... lgaszerep/

Köszönöm ezt a posztot, igazán szívemből szólt.
Nem ertelek Zsoca. Ki varja el toled, hogy csak legyints? Senki. Nem kotekedni akarok, de a jelenlegi fennforgasnal engem 1000 jobban idegesit, duhit, ha egy chelsea szurkolo szapulja Abramovicot.

Tavaly elkuldte AVBt. Bejott? Be. Ezen a sikon haladva mar elobb elkellett volna kuldeni, mondjuk oktober vegen, mert akkor talan valamire jutunk a bajnoksagban is. Leszurte a konzekvenciat, meghozott egy nehez dontest felreteve a sajat, a jatekosok es a szurkolok erzeseit csak es kizarolag a csapat erdekeit szem ele helyezve.

Ilyen egy jo vezeto. Neki nem csak a szurkolokkal, szakmai stabbal, jatekosokkal es a klub hirnevevel kell torodnia, hanem a piszkos anyagiakkal, a klub uzleti hatterevel, mert egyebkent o ebben jo.

Gyerekek, kiben bizunk, ha nem Abramovicsban? Jo donteseket hozott eddig, az uzleti hozzaerteset pedig szerintem normalis ember nem vitatja.

Azzal erveltek, hogy Robi klublegenda es hogy sokat tett a csapatert es ezen a sikon haladva szapuljatok a tulajdonosunkat? Szvsz Lampard, Terry, Drogba, Robi, Cole, meg az utobbi 10 ev jatekosai egybegyurva se tettek annyit ezert a csapatert, mint Abramovic!

Remelem hogy amig en elek o fogja vezetni ezt a csapatot.
és azt mivel magyarázod, hogy már a Pool elleni 1-1 után felvették a kapcsolatot Benítezzel? 3 rosszabb meccs után, eddig tart a bizalom.
Abra csak jó döntéseket hozott? akkor nem küldi el Josét.
GO BLUES!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rafael Benitez

#973 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Bubi írta:Amig nem erted meg azt, hogy az uzletben nem szabad, hogy olyan tenyezok szerepetjatszanak mint a tisztelet, baratsag, addig engem sem fogsz erteni.

Van hogy egyet hatra kell lepni, hogy elorebb juss...
Csak pont ezért fogja mindenki utálni a futballban a csapatunkat, mert nálunk minden csak erről szól. Pénz meg pénz meg pénz meg eredmények.
Nem véletlen kampányolnak utcalány sokan a milliárdosok által felvásárolt klubok ellen, mert az ilyen keményfaszú tulajok pont így cselekednek ahogy írtad és rendben is van ez, mert a legnagyobbak korántsem tisztességesen szerezték meg amijük van, de jobb lenne ha máshol kamatoztatnák az üzleti érzéküket és nem a fociban. Mindenhol szükség van egy tökös vezetőre aki általában közutálatnak örvend, de muszáj mert valakinek meg kell hoznia kemény döntéseket, ez oké. Nem Abra ellen akarok beszélni, de valahol húzza már meg az "üzleti etika" határait magánál mert nem tisztességes amit az edzőinkkel művel, még akkor se ha általában ezek a húzási jól sülnek el. Nem vagyok üzletember, milliárdos, chelsea klub tulajdonos ezért nem kell mindenáron egy szaros trófea minden év végén csak egy szurkoló aki szeretné, hogy tisztességesen bánjanak az egyik klublegendával. Én is szeretném még h jó sokáig legyen itt Abra, de.... érted.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#974 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Amig nem erted meg azt, hogy az uzletben nem szabad, hogy olyan tenyezok szerepetjatszanak mint a tisztelet, baratsag, addig engem sem fogsz erteni.
ja... van, aki a saját családtagját képes likvidálni, csak mert az üzleti szempontból hasznot hoz neki. hát kössz de ebből nem kérek.

üzletet lehet úgy is csinálni, mint az Arsenal vagy a Dortmund, lehet úgy, mint a barca és a Real, és úgy, ahogy mi. Mindhárom üzlet, mégis a miénktől már a hányinger kerülget.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Rafael Benitez

#975 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amig nem erted meg azt, hogy az uzletben nem szabad, hogy olyan tenyezok szerepetjatszanak mint a tisztelet, baratsag, addig engem sem fogsz erteni.

Van hogy egyet hatra kell lepni, hogy elorebb juss...

Egyebkent en is szerettem es nagyon sajnalom Robit, de ez van. Egy igazan jo edzo, mint Pl Mourinho egesz egyszeruen nem hagyta volna, hogy ilyen lejton induljon el a csapat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Rafael Benitez

#976 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Bubi írta:
tru23 írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... lgaszerep/

Köszönöm ezt a posztot, igazán szívemből szólt.
Nem ertelek Zsoca. Ki varja el toled, hogy csak legyints? Senki. Nem kotekedni akarok, de a jelenlegi fennforgasnal engem 1000 jobban idegesit, duhit, ha egy chelsea szurkolo szapulja Abramovicot.

Tavaly elkuldte AVBt. Bejott? Be. Ezen a sikon haladva mar elobb elkellett volna kuldeni, mondjuk oktober vegen, mert akkor talan valamire jutunk a bajnoksagban is. Leszurte a konzekvenciat, meghozott egy nehez dontest felreteve a sajat, a jatekosok es a szurkolok erzeseit csak es kizarolag a csapat erdekeit szem ele helyezve.

Ilyen egy jo vezeto. Neki nem csak a szurkolokkal, szakmai stabbal, jatekosokkal es a klub hirnevevel kell torodnia, hanem a piszkos anyagiakkal, a klub uzleti hatterevel, mert egyebkent o ebben jo.

Gyerekek, kiben bizunk, ha nem Abramovicsban? Jo donteseket hozott eddig, az uzleti hozzaerteset pedig szerintem normalis ember nem vitatja.

Azzal erveltek, hogy Robi klublegenda es hogy sokat tett a csapatert es ezen a sikon haladva szapuljatok a tulajdonosunkat? Szvsz Lampard, Terry, Drogba, Robi, Cole, meg az utobbi 10 ev jatekosai egybegyurva se tettek annyit ezert a csapatert, mint Abramovic!

Remelem hogy amig en elek o fogja vezetni ezt a csapatot.
Újabb dolog, amiben képtelen vagyok megérteni az álláspontodat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Rafael Benitez

#977 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tru23 írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... lgaszerep/

Köszönöm ezt a posztot, igazán szívemből szólt.
Nem ertelek Zsoca. Ki varja el toled, hogy csak legyints? Senki. Nem kotekedni akarok, de a jelenlegi fennforgasnal engem 1000 jobban idegesit, duhit, ha egy chelsea szurkolo szapulja Abramovicot.

Tavaly elkuldte AVBt. Bejott? Be. Ezen a sikon haladva mar elobb elkellett volna kuldeni, mondjuk oktober vegen, mert akkor talan valamire jutunk a bajnoksagban is. Leszurte a konzekvenciat, meghozott egy nehez dontest felreteve a sajat, a jatekosok es a szurkolok erzeseit csak es kizarolag a csapat erdekeit szem ele helyezve.

Ilyen egy jo vezeto. Neki nem csak a szurkolokkal, szakmai stabbal, jatekosokkal es a klub hirnevevel kell torodnia, hanem a piszkos anyagiakkal, a klub uzleti hatterevel, mert egyebkent o ebben jo.

Gyerekek, kiben bizunk, ha nem Abramovicsban? Jo donteseket hozott eddig, az uzleti hozzaerteset pedig szerintem normalis ember nem vitatja.

Azzal erveltek, hogy Robi klublegenda es hogy sokat tett a csapatert es ezen a sikon haladva szapuljatok a tulajdonosunkat? Szvsz Lampard, Terry, Drogba, Robi, Cole, meg az utobbi 10 ev jatekosai egybegyurva se tettek annyit ezert a csapatert, mint Abramovic!

Remelem hogy amig en elek o fogja vezetni ezt a csapatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Rafael Benitez

#978 Hozzászólás Szerző: tru23 »

http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... lgaszerep/" onclick="window.open(this.href);return false;

Köszönöm ezt a posztot, igazán szívemből szólt.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Rafael Benitez

#979 Hozzászólás Szerző: Pacal »

bádika írta:Eva maradt! :D
Kép
Cahill mondjuk nem látszik boldogtalannak, lehet még megszeretik ezt az embert. De milyen durva Cahill nincs még itt egy éve és már 3 edzővel dolgozott együtt:D
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Rafael Benitez

#980 Hozzászólás Szerző: Sasur »

http://jamiesonfootball.webs.com/apps/b ... d=16949596
Why Rafael Benitez is a fantastic appointment for Chelsea(azért a fantasztikust én sem gondolom)
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Lezárt