Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#2581 Hozzászólás Szerző: Spring »

Traxver írta:
Spring írta:HIVATALOS: a londoni klub irányítását Andre Villas-Boas veszi át a szezon végéig. Júniustól pedig Avram Grant irányítja a csapatot Luiz Felipe Scolari-val együtt
visszafele megyünk az időben vagy mi? :roll:
Ez szerintem előre vetíti Joe Cole, Ballack és Deco távozását is
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Edzőkérdés

#2582 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Spring írta:HIVATALOS: a londoni klub irányítását Andre Villas-Boas veszi át a szezon végéig. Júniustól pedig Avram Grant irányítja a csapatot Luiz Felipe Scolari-val együtt
visszafele megyünk az időben vagy mi? :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#2583 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
Greench írta:Ez a Gardiola sem nagy szám... mondja Messinek, Xavinak és Iniestanak, hogy nesze p.rasztok játszatok azt nyerjétek meg a meccset... még én is vagy bármelyik forumozó oda állhat azt akkor ő is "sikeres lesz"... ennyit Gardioláról... ettől van elájulva Abra?
Azért ez így nem igaz... a jelenleg létező legmodernebb játékrendszert ő alakította ki. Mondom ezt úgy, hogy nekem nem igazán tetszik, de brutálisan eredményes... és mondom ezt úgy, hogy ehhez a játékrendszerhez gyors és kreatív játékosok kellenek, de mi pont ilyeneket igazoltunk a nyáron.

Egyértelmű, hogy a piacról most Guardiola kell nekünk, Benítezt szívesen megtartanám a rémálmaimban, ahol évek óta szerepel.
Vegre egyetertunk valamiben.
Benitezt kizartnak tartom, Abramovic nem hulye. Olyan kell akit tisztelnek - tegyuk felre a szaktudast egy picit - kizart hogy benitezt tiszteljek, szerintem koszonni se koszonnenek vissza neki.

Guardiola pedig nem csak annyit tett, hogy atvett egy kesz csapatot Rijkaardtol. A barca jelenlegi jatekat o epitette fel, o csiszolta tokelyre. Nekunk is csak egy kis csiszolas kene, pont ugyan az a fajta mint ami a Barcanak. Fekudne Guardiolanak a mi focink, de Redknapptol se sirnam el magamat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2584 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Spring írta:HIVATALOS: a londoni klub irányítását Andre Villas-Boas veszi át a szezon végéig
topicot tévesztettél, a viccek topic máshol van
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#2585 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:
Greench írta:És szerinted majd Lamparddal meg egy kettő öreg bútordarabbal lehet tiki-takázni, amit ki lehet ismerni és rá "hat" az antifoci?! Hát Gardiola megbukna, mint a huzat
Mata, Hazard, Oscar, Moses, Sturridge, Marin szerinted nem alkalmasak rá? Villámgyors, gyorsan és pontosan passzoló játékosok, bár Sturridge-t csak utólag vettem ide, főleg a passzolás szóval nem tudtam összeegyeztetni. Talán Torres is alkalmas lenne a Barca rendszerébe, neki nem az összjátékkal van baja, hanem a helyzetbe kerüléssel... ez is megoldódhatna, ha Villa módjára betanítanák egy készbe.

Egyébként 1in1 nekem se tetszik, amit a Barca csinál, de egyébként zseniális és láthatóan begyakorolt támadásokat vezettek Guardiola irányításával... ha kihagyjuk az 1 millió passzt, és csak a 20 ziccer/meccs mutató jön Guardiolával, akkor már nem basztunk rá.

Egyetértek azzal amit leírtál, de azért nagyon-nagyon fontos tényező a Barcában Messi. Nagyon sok olyan alkalom volt, hogy szenvedtek a katalánok, ő meg csak úgy lecselezett pár embert és rúgott 3 gólt. Itt nincs ilyen játékos.

Persze lehetséges, hogy nélküle is jól működött volna a Barcelona, de Pep is nagyon jól tudta hogy ő mindenek felett áll, ezt jelzi az hogy Ibrahimovicot egy év után kivágták mint a szél, mert Messi középen akart játszani.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#2586 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:HIVATALOS: a londoni klub irányítását Andre Villas-Boas veszi át a szezon végéig
miért, kirúgták Hughest a QPR-ből?

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#2587 Hozzászólás Szerző: Spring »

HIVATALOS: a londoni klub irányítását Andre Villas-Boas veszi át a szezon végéig. Júniustól pedig Avram Grant irányítja a csapatot Luiz Felipe Scolari-val együtt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Spring 2012. november 21., szerda 20:10-kor.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Edzőkérdés

#2588 Hozzászólás Szerző: Mister »

Tomi26 írta:Rafat hamarosan bejelentik (ma este vagy holnap delelott), nyartol pedig jon a katalan kocsog.
Utcalány nehéz lesz akkor leülni egy meccs elé is.......
One Life,One Love,One Club

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#2589 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

Rafat hamarosan bejelentik (ma este vagy holnap delelott), nyartol pedig jon a katalan kocsog.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2590 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

White írta:Blueflag kezdjem sorolni hogy hány latintámadó focit favorizáló menedzser bukott meg?
Tán nem Kalouval meg Bosingwával kellett volna erőltetni. Robi elkezdte építeni a csapatot és kicserélni az embereket, ő nagy valószínűséggel bejött volna, csak ennek a hülye ruszkinak fontosabb bazdmeg, hogy jövőhéten kártyaparti közben győzelemmel dicsekedhessen, ne valami mással.

Ha Benítez jön, elkezdem úgy szervezni a hétvégémet, hogy véletlen se legyek TV vagy gép előtt. Meg a következőt is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Blueflag 2012. november 21., szerda 20:06-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4862
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#2591 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Some leading bookmakers have stopped taking bets on the Spaniard to take the position at Stamford Bridge.
Benitez may have to settle for a short-term contract, as Chelsea continue their pursuit of ex-Barcelona coach Pep Guardiola who began a year's sabbatical from football in June.

Röviden magyarul. A legtöbb buki leállította a Benítezre tehető téteket. Elvileg rövid szerződése lesz, mert Guardiolat akarjuk hosszú távra.

Már most hányok...

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Edzőkérdés

#2592 Hozzászólás Szerző: White »

Blueflag kezdjem sorolni hogy hány latintámadó focit favorizáló menedzser bukott meg?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2593 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Николаевич írta:http://www.oddschecker.com/football/foo ... nt-manager

Különböző fogadóirodák oddsai a következő managerre. Lehet röhögni hogy milyen nevek vannak a listán: Shevchenko, David Beckham, Roy Keane, Ole Gunnar Solskaer, Nicolas Anelka, Arsene Wenger, Fatih Terim :D
Azér Anelkát meg Shevát megnézném mint edző :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2594 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Kit érdekel ki lesz az edzőnk, úgyis két hónapig (talán lesz annyi) lesz valami hajtás aztán ugyanúgy beleszarnak az egészbe. Ki fog sülni ebből egy ligakupa, klubvilágbajnoki győzelem és egy PL 3. hely. Aztán nyáron vagy meg tartja az edzőt vagy nem. Ha nem akko kezdődik ez a hercehurca elölről.

Egy dolog maradt nekem ami ehhez a csapathoz köt, az a Terry-Lampard páros. Ha ők is elmennek, nem látom értelmét ennek a csapatnak szurkolni. Remélem a jövőben megváltozik a véleményem erről.
One ball to rule them all!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2595 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Greench írta:És szerinted majd Lamparddal meg egy kettő öreg bútordarabbal lehet tiki-takázni, amit ki lehet ismerni és rá "hat" az antifoci?! Hát Gardiola megbukna, mint a huzat
Mata, Hazard, Oscar, Moses, Sturridge, Marin szerinted nem alkalmasak rá? Villámgyors, gyorsan és pontosan passzoló játékosok, bár Sturridge-t csak utólag vettem ide, főleg a passzolás szóval nem tudtam összeegyeztetni. Talán Torres is alkalmas lenne a Barca rendszerébe, neki nem az összjátékkal van baja, hanem a helyzetbe kerüléssel... ez is megoldódhatna, ha Villa módjára betanítanák egy készbe.

Egyébként 1in1 nekem se tetszik, amit a Barca csinál, de egyébként zseniális és láthatóan begyakorolt támadásokat vezettek Guardiola irányításával... ha kihagyjuk az 1 millió passzt, és csak a 20 ziccer/meccs mutató jön Guardiolával, akkor már nem basztunk rá.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Edzőkérdés

#2596 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Gondolj már bele ha nálunk van többet a labda akkor kevesebbet futunk, ergo az ellenfél rákényszerül a futásra. A sok passz is ezért van, lefárasztja az ellenfelet és nem azért csinálják mert mutatós.

A Bayern majdnem Barca focit tol, ha úgy játszanánk mint a bajorok, akkor elégedett lehet Abra.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#2597 Hozzászólás Szerző: Greench »

És szerinted majd Lamparddal meg egy kettő öreg bútordarabbal lehet tiki-takázni, amit ki lehet ismerni és rá "hat" az antifoci?! Hát Gardiola megbukna, mint a huzat
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#2598 Hozzászólás Szerző: Chester »

Greench írta:Ez a Gardiola sem nagy szám... mondja Messinek, Xavinak és Iniestanak, hogy nesze p.rasztok játszatok azt nyerjétek meg a meccset... még én is vagy bármelyik forumozó oda állhat azt akkor ő is "sikeres lesz"... ennyit Gardioláról... ettől van elájulva Abra?
robi ugyanezt csinálta, csak mataval, hazardal meg oscarral.... eredményes a barca focija ez tény, de nem tudnám azt a kézilabdát itt nézni, amit világ életemben szidtam és utáltam, még most is, és utálni is fogom katalóniával együtt. viszont ha benitez lesz az edző, akkor a meccseket sem fogom nézni az is biztos. akkor szavaznék guardiolara, ha a barcástól eltérő, de ugyanakkor eredményes, stabil védelemre épülő támadófocit hozna össze, ami nem ilyen tili-toli baromság, meg 3254325424 passz\meccs mutatós.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2599 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Greench írta:Ez a Gardiola sem nagy szám... mondja Messinek, Xavinak és Iniestanak, hogy nesze p.rasztok játszatok azt nyerjétek meg a meccset... még én is vagy bármelyik forumozó oda állhat azt akkor ő is "sikeres lesz"... ennyit Gardioláról... ettől van elájulva Abra?
Azért ez így nem igaz... a jelenleg létező legmodernebb játékrendszert ő alakította ki. Mondom ezt úgy, hogy nekem nem igazán tetszik, de brutálisan eredményes... és mondom ezt úgy, hogy ehhez a játékrendszerhez gyors és kreatív játékosok kellenek, de mi pont ilyeneket igazoltunk a nyáron.

Egyértelmű, hogy a piacról most Guardiola kell nekünk, Benítezt szívesen megtartanám a rémálmaimban, ahol évek óta szerepel.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#2600 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Greench írta:Ez a Gardiola sem nagy szám... mondja Messinek, Xavinak és Iniestanak, hogy nesze p.rasztok játszatok azt nyerjétek meg a meccset... még én is vagy bármelyik forumozó oda állhat azt akkor ő is "sikeres lesz"... ennyit Gardioláról... ettől van elájulva Abra?
Kétlem..akármennyire is birom RDM-et de szinte meccs közbe nagy ritka volt ha felállt..evvel szemben Pep meg szinte a meccs 90 percében 80-at állt és irányította a csapatát..hát inkább ő mint Benítez..
Ohh Chelsea we love you..

Lezárt