Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4864
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roberto Di Matteo

#81 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sajnálatos, hogy így alakult, Robbie tényleg végtelenül szimpatikus volt.

De öröm az ürömben, hogy legalább a 'rendszer, rendszer' pártiak számára megvilágosul az új edzővel, hogy Torres tényleg béna.

Komolyra fordítva: Most kéne egy nagyot dobni és elhozni Moyest.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#82 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

lehet bannolni ezért de leszarom..leírom amit érzek...ABRAMOVICS ELMEHETSZ A KÓCHENGERES utcalány ANYÁDBA!!!!!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Roberto Di Matteo

#83 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Nem tudom mi bajotok van, szerintem jó ötlet volt elküldeni Robbiet. Kit érdekel, hogy ezer szállal kötődik a klubhoz, kit érdekelnek a tavalyi eredményei? Ez már más csapat, mások a követelmények, ő pedig soha nem volt és nem is lesz Chelsea szint. Szerintem innentől minden edzőt küldjünk el fél év után, ha ez az ára a BL címnek, tavaly működött, idén miért ne menne?

A klubnak úgyis annyi pénze van, hogy nem számítanak a pénzügyek se, akkor meg azt csinálunk amit akarunk. És ha nincs stabilitás? Az azonnali siker simán megéri!

Tőlem Benítez is jöhet, nem baj ha nem lesz jó itt, max lecseréljük őt is 3 hónap múlva, hát megtehetjük, nem értitek?

[Irony off]
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roberto Di Matteo

#84 Hozzászólás Szerző: Chester »

ha Torres miatt ide merik hozni benitezt, akkor itt nagy hacacáré lesz, és szerintem elüldözik torrest a szurkolók benitezzel együtt, guradiolat meg szimplán gyűlölöm, nem érdekel, hogy neki feküdne ez a keret. Nem rajongok harryért, de amit bubi írt, azaz a mentális felkészülés nem ártana erre a latin brigádra, de a legjobban josénak örülnék. megint azt hiszi abra, hogy egy ilyen húzás majd bl címet ér?

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#85 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ilyen hirre hazajönni :/ :/ nem hiszem el... :@ itt volt egy szerethetö edzö, akivel el tudtam volna képzelni több évig a chelsea-t, erre egy honap(ami mindenévben, akàrmilyen edzönk van mindig szar volt) hullàmvölgy utàn elküldi :s pedig ö imàdta a chelseat, a jàtékosok is szerették.
Egy teljesen uj csapatot kellett összeraknia, mit vàrtak, h 2 honap utàn minden meccset behuzunk??
Bàr igazsàghoz hozzàtartozik, h Abra csak azért tartotta meg mert BL-t nyert nekünk, és kinos lett volna rögtön kidobni :@ és most milyen edzök hangzanak el? Benitez, Redknapp, Guardiola... egyik rosszabb mint a màsik :/ nem hittem volna h ilyet mondok, de ha màr vàlasztani kell jöjjön Guardiola... a jàtékosaink zöme az ö stilusàt képviseli. (még azon se lennék meglepve, ha kiderülne h rég el volt ez tervezve, h kidobjàk matteot mihelyst lehet)
én imàdom Abràt meg minden, de ez most sok volt töle :/ tavaly AVBnek adott több mint fél évet, pedig ilyenkor ugyanugy àlltunk mint most kb.
Abra csak ugy tudna kiengesztelni, ha visszahoznà Mout vagy Hiddinket de hàt erre nulla az esély :(

na mindegy, RDM-nek sikerekben gazdag jövöt kivànok, az biztos, h sose felejtünk el! <3

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#86 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bubi írta:
Ertekeld at: Kikaptunk a Juve ellen 3-0ra egy olyan meccsen amin TOVABBJUTHATTUNK volna. Ez mi? Ez nem fer bele. Egy szintelen szagtalan szar volt a jatekunk pedig ez egy olyan meccs volt ahol a beluket kikellett volna hajtaniuk a gyozelemert.
Ha ezen a meccsen nem focizunk, akkor mit akarunk mi a City ellen, a bajnoksagban, kupaban, stb...?
Nem fér bele egy épülő, fiatal, csatár nélküli csapatnak kikapni idegenben az egyik legerősebb és legagresszívabb csapat ellen? Miért is? Azért, mert címvédők vagyunk? Vagy mi? Nem jutunk tovább. És? A Shaktar mindenkit meglepett talán, a Juve meg már túl van a csapatépítésen, remek csapat.
Az a baj, hogy sokan (és valószínűleg a vezetők is) azt hiszitek, hogy mi vagyunk az egyetlen erős csapat a világon és mindenkit vernünk kell, csak azért, mert tavaly BL-t nyertük. Bullshit.
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#87 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt te sem gondolod komolyan Tore. Igen, Abra nelkul senkik lennenk a 4. osztalyban egy alulkepzett edzovel, ehelyett nyertunk egy halom bajnoksagot, kupat es BLt is.

Ertekeld at: Kikaptunk a Juve ellen 3-0ra egy olyan meccsen amin TOVABBJUTHATTUNK volna. Ez mi? Ez nem fer bele. Egy szintelen szagtalan szar volt a jatekunk pedig ez egy olyan meccs volt ahol a beluket kikellett volna hajtaniuk a gyozelemert.
Ha ezen a meccsen nem focizunk, akkor mit akarunk mi a City ellen, a bajnoksagban, kupaban, stb...?

Tegnap nyernunk kellett volna, foleg ezellen a szar juve ellen. Tetszett a felallas de abban mar az elejen se voltam biztos, hogy most a juve ellen kellene-e kiserletezni...

Kivancsi leszek, hogy az uj edzo mit csinal. A 4-2-3-1nek maradni fog, nincs mas valasztasunk, talan annyit varialhat, hogy szelsokent jatszatja Hazardot es Matar TKP helyett... Masik dolog, hogy szerintem igy nem szamithatunk igazolasokra a telen, cseppet sem lepodnek meg ha az uj edzo elegedett lenne a kerettel...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#88 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Érthetetlen. Felháborító.
Komolyan nem értem ezt a pár faszkalapot a vezetőségi székben. Mintha nem tanulnának a saját hibáikból. Mintha nem látnák át a dolgokat.
Mélységesen lesújtott az egész. Remélem még visszajön egyszer.

Hogy ki lesz az új edző? Leszarom. Komolyan mondom, a lelkesedés amivel ezt a szezont követtem, hirtelen teljesen leapadt.
Rá kellett jönnöm, hogy egy BL győzelem sem ment meg egy edzőt egy kisebb hullámvölgy esetén. Álmodozhatunk mi Wengerekről, Fergusonokról, akiknek a neve összekapcsolódik a klubéval, de semmi értelme. Dilettáns baromarcok ülnek a vezetőségben egy ostoba tulajdonossal.
Ne mondjátok, hogy nélküle nem lennénk sehol, mert leszarom. Inkább a negyedosztály egy edzővel, mint a szenvedés 8-cal...
Only one Di Matteo!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Roberto Di Matteo

#89 Hozzászólás Szerző: laczze »

chiedis írta:
White írta:egy BL gyoztes edzot kirugunk 3 honap utan? Ez komoly? Abra bazdmeg.
Azért valljuk be, nem volt nagy para felküldeni védekezni 10 embert. 10 men to mow:
1) Azt a BL-t... Cech nyerte meg, mert extázisban mindent védett
2) Bosingwa a döntőn kitette a lelkét még ha akkor is levert a víz
3) Cash számtalan gólvonal mentés h csak ennyit írjak
4) Mikel - tanári volt a döntőn, maga a nyugalom, maga a tanáriság
5) Meireles - aki kiütötte a Benficát, aki elsőként állíttatta ki magát a döntőről a csapatért (meg is háláltuk neki utána fasza módon)
6) Lampard - kelt, csúszott, mászott, irányított, a rég látott gyerekkori Aranylabdás klasszisként játszott a sérüléséből adódó impotenciája után
7) Ramires - lemattolta a Barcelonát
8) Drogba, az Drogba
9) Torres - tett érte ő is rendesen ahogy tudott
10) Luiz és Cahill - olyan teljesítményt, blokkolásokat nyomtak, mint Gallas és Terry a long time ago

És e mellé küzdőszellem, támogató közönség és szerencse párosult.
Érdekes... Azt a BL-t a játékosok nyerték meg, most viszont máregyből az edző a hibás ? Ha nyerünk a játékosoké az érdem ? Ha már kikapunk, vagy rossz széria akkor csak az edző? Ezmiez?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#90 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az elso 10 percben meg haborogtam en is miutan megtudtam, de gondoljuk vegig: Lecsusztunk az elso helyrol a harmadikra lassacskan a BLben pedig hajszalon fugg a tovabbjutasunk. Egyedul a ligakupaban szerepeltunk jol, PONTOSAN MOST jott el az ideje a valtasnak, es ha ennek itt az ideje, akkor nem szamit hogy ki ul a padon, meg kell lepni.

Harry egy jo edzo es ANGOL! Szvsz egy latinokbol allo angol csapat latin edzovel nem lehet sikeres angliaban. Majd Harry megtanitja nekik azt az angolos mentalitast amiert angol foci az angol foci.

Kicsit vibral a feje meg nemreg meg Sp*rs edzo volt, de le van szarva. Arra jo lesz, hogy elokeszitse a terepet majd az uj edzonek. Ja es hatha elhozza Bale-t...:)

Robbiet meg ne sajnaljuk. BL gyoztes edzo akinek eleg jol ment velunk, kapni fog munkat, nem is rosszat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Jazz25
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. december 13., kedd 14:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roberto Di Matteo

#91 Hozzászólás Szerző: Jazz25 »

Személy szerint nagyon sajnálom!! Bár így most végig gondolva lehet hogy még nem volt felnőve a feladathoz, de a játékosokkal rettentően megértette magát ami szerintem a legnagyobb kulcs volt a sikerei elérésében...
Ami az utódlást illeti ha Redknapp vagy Benitez jön még mélyebb gödörbe fogunk kerülni... ez TÉNY!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#92 Hozzászólás Szerző: chiedis »

White írta:egy BL gyoztes edzot kirugunk 3 honap utan? Ez komoly? Abra bazdmeg.
Azért valljuk be, nem volt nagy para felküldeni védekezni 10 embert. 10 men to mow:
1) Azt a BL-t... Cech nyerte meg, mert extázisban mindent védett
2) Bosingwa a döntőn kitette a lelkét még ha akkor is levert a víz
3) Cash számtalan gólvonal mentés h csak ennyit írjak
4) Mikel - tanári volt a döntőn, maga a nyugalom, maga a tanáriság
5) Meireles - aki kiütötte a Benficát, aki elsőként állíttatta ki magát a döntőről a csapatért (meg is háláltuk neki utána fasza módon)
6) Lampard - kelt, csúszott, mászott, irányított, a rég látott gyerekkori Aranylabdás klasszisként játszott a sérüléséből adódó impotenciája után
7) Ramires - lemattolta a Barcelonát
8) Drogba, az Drogba
9) Torres - tett érte ő is rendesen ahogy tudott
10) Luiz és Cahill - olyan teljesítményt, blokkolásokat nyomtak, mint Gallas és Terry a long time ago

És e mellé küzdőszellem, támogató közönség és szerencse párosult.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#93 Hozzászólás Szerző: White »

egy BL gyoztes edzot kirugunk 3 honap utan? Ez komoly? Abra bazdmeg.,
Ja és kifog elválalni minket azok után hogy par vereseg utan ugyis o is kellene baszva.Hozzuk vissza Joset es hagyjuk itt 20 evre.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2012. november 21., szerda 12:11-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#94 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Vasárnap este gondoltam a menesztését, mert simán kikapál minket a City. Az a sokkoló, hogy Benitezről írnak... :?
Szerintem még idejében megfogja a gyeplőt a klub, nehogy AVB mélységekben kerüljön 1 hónap múlva. Szerintem ezért menesztették, nem feltétlen az eredmények miatt. Semmi fejlődés, javulás nem volt, csak egyenesen rosszabbodott minden. Sajnálom azért az olaszt
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#95 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Igazából kicsit meglepett a dolog meg nem is. Valahogyan én Robertora nem nagyon tudok haragudni, hiszen beugróként BL-t nyert a csapattal és ez kiemelkedő dolog volt. Hasonló helyzetre volt Avram Grant is akit egy Terry 11-es választott el, hogy Bl győztes csapata legyen. Ennek ellenére szerintem nem kiemelkedő edző egyik sem. Szerintem már nyáron új edzőt kellett volna hozni, úgy éreztem a nagy nyomás miatt maradhatott Di Matteo edző a csapatnál. Igazából a csapat védelme a legrosszabb Scolari időket idézi. Egyszerűen úgy érzem, hogy az egész csapat könnyelműen játszik minden meccsen mintha már 6-0 vezetne a csapat.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#96 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Először is nagy RESPECT Robbienak, hogy elvállalta a posztot pedig tudta, hogy Abrának nem éppen a kedvence és, hogy erre a történelmi sikerre vezette a csapatot ezért örökké hálásak leszünk neki és mindig is chelsea legendák között fogjuk emlegetni.

Nagyon szomorú, hogy így bántunk egy ilyen végtelen szimpatikus és a játékosok nyelvén is jól értő menedzserrel de ahogy tegnap is írtam Abráé a klub és minden joga megvan hozzá, hogy azt rúgjon ki majd nevezzen ki akit akar!
Ha valamit nem visel el az orosz az a BL szégyen mivel az a kedvence és nem mellékesen sok lóvét is hoz...

Sajnos ezt el kell fogadni valamikor ilyen elképesztő sikerrel párosul mint Robbie esetében májusban, máskor meg bukásra van ítélve az új edző. Csak a legjobbakat kívánhatunk RDM-nek, hogy találjon egy jó csapatot ahol megkapja az időt csapat építésre amire itt nem volt lehetősége!!!!!!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#97 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Én személy szerint örülök a döntésnek. Ez így nem mehetett tovább. Változtatás kellett, egy egész csapatot nem lehet elküldeni, de egy edzőt bármikor.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#98 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Wisey írta:Szegyen hogy (megint) ez törtent :(
Nem ertem miert nem kuldtek el rögtön a nyaron, ha nem biznak benne.
Ez igy eleg gusztustalan...
Van egy olyan érzésem, hogy ez már előre le volt játszva (főleg, ha Redknapp jön. Nyáron megígérték neki a edzői posztot és csak vártak Di Matteo első hibájára)
Újra röhög a Chelsea-n egész Európa...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Roberto Di Matteo

#99 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szegyen hogy (megint) ez törtent :(
Nem ertem miert nem kuldtek el rögtön a nyaron, ha nem biznak benne.
Ez igy eleg gusztustalan...

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#100 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Hány edzőt fog még Torres tönkretenni??? Talán őt kellene elküldeni, és nem bízni tovább benne, hogy majd egyszer rúg 30 gólt a PL-ben. Hiba volt kirúgni...

Lezárt