Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#16501 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Basszus pont ezért írtam hogy nem akarok a Torres dologba belemenni :) Nem bírok már mivel érvelni neked vagy Márknak. :D
Hát de ezt te se gondolod komolyan, szegény Mikelt itt szidják 5en 5 meccsenként, Torrest meg 50en meccsenként :D
Torres támogatását már csak kb 4-5 embertől látod szerintem.
Mikel sokkal kevesebbszer és sokkal finomabban van szidva, teszem hozzá jogosan.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#16502 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Stoke elleni meccshez:

"Summer signing Marko Marin looks set to miss out again as he continues to overcome a hamstring injury." (skysports)

Ez az ember ebben a szezonban jó ha 5 meccsen pályára lép...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#16503 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Basszus pont ezért írtam hogy nem akarok a Torres dologba belemenni :) Nem bírok már mivel érvelni neked vagy Márknak. :D

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#16504 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#16505 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon sajnálom Mikelt, nekem ég az arcom a niggerező szurkolók nevében.

Nem akarok megint a Torres-vitába belemenni, de elég szomorú, hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap, annak ellenére hogy hat éve itt játszik, és szerintem a legjobb játékoaaink közé tartozik. A BL-döntőt nélküle esélyünk sem lett volna megnyerni.

Remélem nem veszi a szívére a dolgot, és nem akar távozni emiatt.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#16506 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szép, hogy milyen stílusban beszélnek egyesek(Chelsea szurkolók; nem csak itt, külföldön is) a játékosainkról

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16507 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Norbert írta:
Blueflag írta:
Norbert írta:Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
Miért nem lehet csak simán áthelyezni a chatbe? Minden közönségszórakoztató kommentet töröltök.
Kedves Blueflag! A téma címe nem a "közönségszórakoztatás" hanem "Játékosok"! Jó fórumozást! :)
Kedves Norbert! A kérdésem pont erre irányult, mivel abban egyetértünk, hogy a pár perccel ezelőtt olvasható párbeszéd nem a megfelelő topikban zajlott le, de ennek ellenére is érdemes volt arra, hogy a fórum egyéb szegmenseiben helyet kapjon. Az áthelyezés jobb megoldás lett volna, mint a végleges törlés. Amennyiben megüresedne egy "hozzászólás-áthelyező szakember" pozíció, és a feladatra alkalmasnak talál, kérem értesítsen, és én készséggel állok rendelkezésére. Jó fórumozást! :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#16508 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kivetelesen magamraoltom a megmondoember szerepet a bunbak helyett: Sheenka: Te egy tipikus beintegralodott szopokocka vagy, aki azzal szorakoztatja magat, hogy megtanul napi 3 uj idegen kifejezest aztan azokkal dolgozik serenyen forumokon, cseteken, es minden igyekezetet beleadja abba, hogy virtualis szoparbajokban diadalmaskodjon. Hidd el, ez gaz, ezen en is atestem anno, ez nevetseges... Habar szerintem intelligens vagy a magad modjan, pl ez a dankodavid VS rasszizmus parhuzam nagyon penges meglatas volt, ebbol bontakoztatnam ki a Davidrol alkotott velemenyemet: Te David, hogy egyezteted ossze ezt az alpari, tucat stilust azzal, hogy egy cfc.hu MODERATORA es LR bloggere vagy? Meg a bloggersegnel elmegy, habar nem tudom, hogy ki kivancsi egy olyan ember velemenyere, aki csak cikizessel es sertegetessel kepes azt kifejezni, hogy elter a velemenye a masik aktualis szemelyetol... Hol maradnak az ervek? Ezert forum a forum, itt lehet vitatkozni. Aki itt lenez valakit azert, mert kiall a sajat velemenye mellett, az egy hulye.. Igazabol kezetfoghatnatok...


Bocsanat, nem vagy Moderator... Jo latni hogy meg azert nem allt feje tetejere a vilag...:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012. szeptember 20., csütörtök 22:29-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16509 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Blueflag írta:
Norbert írta:Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
Miért nem lehet csak simán áthelyezni a chatbe? Minden közönségszórakoztató kommentet töröltök.
Kedves Blueflag! A téma címe nem a "közönségszórakoztatás" hanem "Játékosok"! Jó fórumozást! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16510 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Norbert írta:Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
Miért nem lehet csak simán áthelyezni a chatbe? Minden közönségszórakoztató kommentet töröltök.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16511 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#16512 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Ha már twitter,akk Lamps :D
Kép
Stone haxleader!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#16513 Hozzászólás Szerző: Mister »

langidave írta:Mikel leiratkozott Twitterről, mert a tegnapi meccs miatt néhány "szurkoló" niggerezte....
F*szért kell törődnie az ilyen köcsögökkel!!Remélem hamar visszatér!! 8)
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16514 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

langidave írta:Mikel leiratkozott Twitterről, mert a tegnapi meccs miatt néhány "szurkoló" niggerezte....
Erről csak egy House qoute jut eszembe: "Humanity is overrated" ;)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#16515 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mikel leiratkozott Twitterről, mert a tegnapi meccs miatt néhány "szurkoló" niggerezte....

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#16516 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

jkopfner írta:
Blueflag írta:Ezentúl minden olyan meccs után Torres lesz a szar, ahol nem triplázik?

a, Nyílvánvaló, hogy nem szabtuk rá ezt a játékrendszert még mindig. Magyarázhattok, hogy helyezkedni kéne, de hiába keresi a réseket, ha nem löbbölik be neki a labdát. Folyamatosan rohangál mint a mérgezett egér, de mindenki inkább oldalra passzolja. Robit se értem, miért nem tud ezzel kezdeni valamit hónapok óta, ha egyszer laikusként látom, hogy Torrest nem indítják.

b, Faszomat Falcaoba, ő se rúg minden meccsén gólt. Én is a legjobb csatárnak tartom jelenleg, de akkor mi van? A Chelsea-nek szurkolok, és a Chelsea játékosainak sikeréért, nem pedig ellenük. Játszottunk idén vagy hat tétmeccset, de már úgy beszéltek, mintha Torres statisztikái a februári állapotot tükröznék. Gusztustalan...
Te nem érted miről van szó. Ha a Chelsea-nek szurkolsz akkor láthatod, hogy Torres szenvedése nem tesz jót sem a klubnak. A Chelsea nem engedheti meg magának, hogy neki kezdjen egy nagyon kemény szezonnak, egy maga alatt lévő csatárral, akitől még mindig csodát várnak. Ne vicceljünk már azzal, hogy egyetlen emberre kell rászabni egy teljes játékrendszert. Azért vagyok pipa mert megtehetné a klub, hogy sokkal gólerősebb csatárokat vegyen, erre ezzel a szenvedéssel kell szembesülni hétről-hétre. Rendben, hogy türelmesnek kell lenni vele, de már réges-régen el kellett volna fogynia ennek a türelemnek. Sajnos semmi jel nem mutat arra Toressel kapcsolatban, hogy bármi változna a közeljövőben. Én örülnék a legjobban, ha újra Athletico-s fényében tündökölne, a meccseken nem ellene szurkolok, hogy szar legyen, az első gólját én is megkönnyeztem, mint itt a többség. Az bosszant, hogy elveszi a helyet egy olyan csatártól, akivel eredményesebb lehetne a klub.
Itt van fenneb a nagy igasag!!!
EN sem drukolok Torres ellen es orultem mikor jott de 2 ev semmi teves utan mar mehetne a picsaba vagy ahova akkar es jojon barki csak ne kelljen minden mecsen a gyenge sunyizasat latnom!
pulci03 írta:Számomra az érthetetlen, hogy ilyeneket nyilatkozik Torres, hogy ő akar lenni vezéregyéniség meg Drogbát pótolni akarja jelenleg cipőjét sem pucolhatná ilyen teljesítményekkel...
Ha ilyeneket nyilatkozok akkor minimum felszántom pályát, harcolok, kapura lövök ehelyett sírdogál ha már csak hozzáérnek mezéhez, elesik amikor csak közelébe érnek és akkor fel van háborodva ha ilyen fos után lecserélik amit ma is meg kellett volna húzni mert így még azt hiszi véletlenül jól is játszott :|
Nem is értem mit akar ő konkrétan :?: de ha ezt folytatja akkor januárban sürgősen jöjjön Falcao!!!
Ha nem jon Falcao vagy barki mas de Torres mehet csak a csapat penzit eszi es foglalja egy eredmenyesebb csatar helyet.
Nem rosz a Torres csak eppen belathatja barki hogy 2 eve nem eredmenyes foleg, ha a lejtaszot jatek idot es a rugot golokat szamoljuk, es sajna ha igy fojtasa akkor a csapatot is lehuza rendesen a 6 ik hejre ahogy a tavaly is tette amig engedtek neki, mert tavalyi szezonba ha meglovi a 20 golt minim akkor nem a 6 dik helyen vegez a Chelsea az tutti.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#16517 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

marknagy írta:
BlueBlood1993 írta:Nem tudom, hogy mennyire figyeltétek tegnap, de a Juve jobb oldala sokkal erősebb volt, pedig Assamoah a jobb támadó oldalon, de ők gyakorlatilag csak befele tudott húzni. Cole rengetegszer lemaradt.
Mármint Assamoah jobb támadásban mint a svájci, vagy jobboldali wingback-et játszott a meccsen? Ha utóbbi, akkor nem, mert baloldali wingback volt. Egyébként sztem Cole egész jó volt tegnap, 1x-2x lemaradt, de támadás segítésben továbbra is jó.
Előbbi, arra utaltam, hogy támadásban hasznosabb Assamoah. Persze jó volt támadásban Cole relatíve, de számomra feltűnően sokszor jött beadás a jobb oldalról (Lichtsteinertől ugyebár)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#16518 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:Nem tudom, hogy mennyire figyeltétek tegnap, de a Juve jobb oldala sokkal erősebb volt, pedig Assamoah a jobb támadó oldalon, de ők gyakorlatilag csak befele tudott húzni. Cole rengetegszer lemaradt.
Mármint Assamoah jobb támadásban mint a svájci, vagy jobboldali wingback-et játszott a meccsen? Ha utóbbi, akkor nem, mert baloldali wingback volt. Egyébként sztem Cole egész jó volt tegnap, 1x-2x lemaradt, de támadás segítésben továbbra is jó.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#16519 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ouble.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Haha Piazon lett a fordító úgy néznek ki mint két ismeretlen ifista ezekkel a hátizsákokkal :lol: :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#16520 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nagyon érdekes, hogy Bertrand ennyit játszik annak ellenére, hogy most már a padon bevetésre készen álló szélsők igen minőségiek: Moses, Marin és Studge is legtöbbet ott játszott nálunk.

Az érdekes szót azért használom jelen esetben, mert 2 oldala van. Egyrészről örömteli, hogy egy saját nevelésű játékos ennyit játszik és a tavalyi szezon után úgy tűnik, hogy nem csak az a pár meccs jutott neki (közte egy BL döntő!), annak ellenére, hogy mennyien érkeztek a csapatba. Erre már rengetegen vártunk

A másik oldala a dolognak pedig kevésbé jó. Az, hogy mindezt a szélen teszi, amikor neki tényleg csak végszükség esetén kéne ott lennie (irdatlan veszélyes szélsők ellen), az már rossz (persze ez nem az ő hibája). Mert helye a bal hátvéd poszton lenne, mert Cole-nak egyre több gyenge meccse lesz. Nem tudom, hogy mennyire figyeltétek tegnap, de a Juve jobb oldala sokkal erősebb volt, pedig Assamoah a jobb támadó oldalon, de ők gyakorlatilag csak befele tudott húzni. Cole rengetegszer lemaradt.

Nyilván sokkal elnézőbbek vagyunk Ryannel, mert hatalmas dolog, hogy végre úgy tűnik, hogy lesz egy saját nevelésű játékosunk Terry után (kopp-kopp-kopp), de észre kéne venni Londonban is, hogy ő nem balszélső. Emlékezetesen rossz/jó mozdulatára nem emlékszem ezen a poszton.

Válasz küldése