Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#20381 Hozzászólás Szerző: Dante »

BlueBlood1993 írta:meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat
2010-11-es szezon, amikor - ha jól emlékszem - két 6-0-t egy 2-0, 3-1 és 4-0 követett, de a citeh-től kikaptunk, sok ember lesérült és télen elment a szezon. Akkor is a jó rajtnak köszönhettük, hogy 2-okként zártuk az évet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#20382 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20383 Hozzászólás Szerző: marknagy »

redrum írta:
marknagy írta:Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, a pályán egy zseni lehetsz. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
6 év az csak, de ez tényleg nem semmi. Minden rosszindulat nélkül mondom, ez alapján szerintem Tevez szellemi fogyatékos. Sajnálom szegényt.
Vmiért 2004-re emlékeztem aztán eszembe jutott hogy 2006 de nem írtam át. Én nem hiszem h szellemi fogyatékos, nagyon sok magyar van aki magyarul sem tud rendesen beszélni, de attól még nem az. Meg aztán van sok pénze is nem kell őt sajnálni.

Ja igen: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... eigazolni/" onclick="window.open(this.href);return false; ez egy jó cikk Tevez átigazolásival kapcsolatos huzavonákkal.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20384 Hozzászólás Szerző: chiedis »

OFF: Redrum-ot adom. Ez az überelhetetlen, mert érteni csakhogy ő kreálja a szavakat :D Első 81 lájkos hsz ütős :D

http://www.youtube.com/watch?v=dA-DuGGCf68" onclick="window.open(this.href);return false;

on
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20385 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Blackjack04: Mert a city egy rakás faxtarisznyábol áll. És most megint meccs előtt olyasmi érzésem van mint a 09-10-es szezonban. Jol játszunk, magabiztosan védekezünk, és van ki vigye hátán a csapatot. Van egy jo edzőnk és bő keretünk. Meg lesznek erőszakolva a manchesteriek. Én is szoktam más forumokat olvasni, és csomo manchesteres magyarázkodik, h dobta magát Eden, meg kiscsapat ellen könnyű, meg newcastle ellen nem csinált semmit a 2. félidőbe...de az nem tűnik fel nekik, h végig rola beszélnek. Torresről akkor még meg sem említettem...meg a csapat többi tagját, akik alapbol duzzadnak az önbizalomtól (mégiscsak europa legsikeresebb csapata voltunk). Ha egy két meccset még behuzunk akkor a riválisok is elkezdenek majd kételkedni magukban. Meg különben is, tavaly is látszott már az első pár fordulo után h a 2 manchesteri csapat jo nagyon!
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20386 Hozzászólás Szerző: redrum »

marknagy írta:Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, a pályán egy zseni lehetsz. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
6 év az csak, de ez tényleg nem semmi. Minden rosszindulat nélkül mondom, ez alapján szerintem Tevez szellemi fogyatékos. Sajnálom szegényt.
I'm goin' down down down down

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20387 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ranger17 írta:
Én viszonylag tudok angolul, de fergusonnak egy büdös szavát sem értem. Torres is hadarni szokott a spanyol akcentusával de még azt is megértem...de az öreg alkeszt abszolut nem
http://www.youtube.com/watch?v=ivez5gGNlr8" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, attól még a pályán lehetsz zseni. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#20388 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

KáJé írta:
blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De ez valami vicc? :mrgreen: A jó kezdés igen is fontos, főleg, hogy a nagy csapatok pontot veszítsenek mi pedig fullra behúzzuk a meccseket, UGYANIS a végénél már kár sírni, amikor 2 pont kellene mondjuk az első helyért, hogy a francba, minek ikszeltünk le az első két fordulóban a wba, nu-val. (tipp, érted...)
Fontos a jó kezdés mindenképp hisz az önbizalmat ad könnyebb az újaknak is de tényleg nagyon messze van még a vége és sok minden történhet azonban az is egyértelmű, hogy nagyon jó csapat van kialakulóban és ott lehetünk végelszámolásnál is!
Elég csak megnézni honnan(-8) nyert city tavasszal tehát semmi értelme sincs még spekulálni, meccsről meccsre kell haladni és nyerni :P :D

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#20389 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De ez valami vicc? :mrgreen: A jó kezdés igen is fontos, főleg, hogy a nagy csapatok pontot veszítsenek mi pedig fullra behúzzuk a meccseket, UGYANIS a végénél már kár sírni, amikor 2 pont kellene mondjuk az első helyért, hogy a francba, minek ikszeltünk le az első két fordulóban a wba, nu-val. (tipp, érted...)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20390 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Mendez írta:A karácsonyi veszőfutás vége előtt kár bármi esély latolgatás a legtöbb pontot mindig dec-jan környékén szorjuk majd ha legalább 3 rangadót behúzunk magabiztosan akkor lehet bizakodni de akkor is nagyon szerényen;)
Így van! A látottak és az eredmények eddig biztatóak, de még sokat kell csiszolni az összjátékon és az újakat pedig be kell építeni a csapatba. Boxing day után lehet óvatosan latolgatni. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20391 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tavasszal a manure mindig közel hibátlan, és a vége a legfontosabb (ha nem AVB az edződ, h már Decemberben bebuktad). Elhamarkodottan a kijelentésekkel, éremesélyesek vagyunk. 2013/14-ben arany esélyesek.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#20392 Hozzászólás Szerző: laczze »

blackjack04 írta:
laczze írta:
De pont hogy nagyon sokat érhet :) tény hogy nem dőlt el semmi, de sokat érhet!
Nem a jó rajt számít, hanem a kiegyensúlyozottság, hogy folyamatosan ott legyünk tűzközelben, ne lankadjon a kedve a fiúknak, és ne legyenek hosszú hullámvölgyek.

Ebben benne van a jó rajt is, ha kezdünk 3 vereséggel 3 döntetlennel nagyon nehéz feljönni jó már az elején előnyben lenni ez nem vitás, kiegyensúlyozottság is fontos de az a jó rajtot magában foglalja!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20393 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

laczze írta:
blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De pont hogy nagyon sokat érhet :) tény hogy nem dőlt el semmi, de sokat érhet!
Nem a jó rajt számít, hanem a kiegyensúlyozottság, hogy folyamatosan ott legyünk tűzközelben, ne lankadjon a kedve a fiúknak, és ne legyenek hosszú hullámvölgyek.
Didier90 írta: Én kicsit szkeptikus voltam szezon előtt(főleg az előszezon miatt). De mi tűnünk a legerősebbnek egyelőre. Minden posztra van legalább 2 minőségi játékosunk. Az mu védelme de főleg a középpályája eléggé lukacsos. City-t is lenyomjuk idén...Hazardról meg az a véleményem, h vicc kategoria volt érte a 40 millio euro, ha pl modrichoz viszonyítjuk vagy lucas moura-hoz. Fogadni mernék bárkivel, hogy év végére ha nem sérül le a transfermarkt-on 60 felett lesz az értéke
Miért is? Milyen okod van arra, hogy a szezonban jobb teljesítményt fogunk nyújtani, mint a City, azon kívül, hogy nekik idegenben nem sikerült legyőzniük a Liverpoolt...
One ball to rule them all!

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Premier League

#20394 Hozzászólás Szerző: Mendez »

A karácsonyi veszőfutás vége előtt kár bármi esély latolgatás a legtöbb pontot mindig dec-jan környékén szorjuk majd ha legalább 3 rangadót behúzunk magabiztosan akkor lehet bizakodni de akkor is nagyon szerényen;)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20395 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
Én kicsit szkeptikus voltam szezon előtt(főleg az előszezon miatt). De mi tűnünk a legerősebbnek egyelőre. Minden posztra van legalább 2 minőségi játékosunk. Az mu védelme de főleg a középpályája eléggé lukacsos. City-t is lenyomjuk idén...Hazardról meg az a véleményem, h vicc kategoria volt érte a 40 millio euro, ha pl modrichoz viszonyítjuk vagy lucas moura-hoz. Fogadni mernék bárkivel, hogy év végére ha nem sérül le a transfermarkt-on 60 felett lesz az értéke
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#20396 Hozzászólás Szerző: laczze »

blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De pont hogy nagyon sokat érhet :) tény hogy nem dőlt el semmi, de sokat érhet!
Drogba,Lampard,Terry <3

Ranger17
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012. március 26., hétfő 14:42
Kedvenc játékos: terry
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#20397 Hozzászólás Szerző: Ranger17 »

Én viszonylag tudok angolul, de fergusonnak egy büdös szavát sem értem. Torres is hadarni szokott a spanyol akcentusával de még azt is megértem...de az öreg alkeszt abszolut nem
http://www.youtube.com/watch?v=ivez5gGNlr8" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20398 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
One ball to rule them all!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20399 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ez a Michu a Swanseaból nagyon gólerős középpályás. Tavaly a spanyol első osztályban lőtt 15 gólt (2-vel lemaradva Llorentétől aki csatár) és emellett 4 asszisztot adott. Most pedig 2 meccs 3 gól 2 gólpassz, ő a spanyol Lampard és pont ugyanolyan szerepkörben nyomják (középső kp vagy támadó kp, swanseanál utóbbit játssza).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Premier League

#20400 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Válasz küldése