Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20621 Hozzászólás Szerző: Chester »

AJB tanult a nálunk elkövetett hibájából és félresöpörte a felmérem a keret erősségét szöveget, és komolyan erősít.

Fellainit már korábban is felvetettem, hogy érdemes leigazolni, de meggyőztek hogy nem lenne helye, meg nem is ütné meg a szintünket. [a wigan elleni meccset nem láttam] amit az eddigi felkészülési meccseken + a cs-n láttam az alapján lazán elférne a középpályára, lefejelne és megjátszana minden előretolt labdát. mu ellen a csatár mögött játszott, nálunk lamps és mikel posztját bármikor lehozná szerintem, de amíg ennyien vannak arra a posztra felesleges.

a shity meg 10 millió font körül adná el johnsont, sinclair meg 6-ért jönne, gondolom jóval olcsóbb fizetésért, szóval nem mondanám költekezésnek. akkor lehetne ezt mondani, ha megvették volna de rossit is rodwell mellé, de valszeg de jong elmegy, így lesz rodwellnek hely a rotációban.

a mu meg egy vicc, nincs értelme tovább szapulni őket, öreg már ehhez fergusson....

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#20622 Hozzászólás Szerző: Szabi »

bules írta:összesen 2 egészséges védőjük volt tegnap is (Valencia és Carrick védők voltak :lol:)
Ne feledd, ma vették meg az évszázad balhátvédjét, Büttnert... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#20623 Hozzászólás Szerző: bules »

Néztem a tegnapi Everton meccset. Hát ez a Fellaini nem semmi. Egymaga szétfejelte az egész manchestert.
Mondjuk az 1.94 méteres magasságával nemcsoda. Ez az ember ha nálunk játszanak Hulkal együtt nagyon vadállatok lennénk.

Közbe a mu leigazolt mégegy csatárt. Valami Angelo Henriquez (18 éves chilei) . xDD összesen 2 egészséges védőjük volt tegnap is (Valencia és Carrick védők voltak :lol:) , középpályán még a nyugdíjas scholesra alapoznak, de előre annyi emberük van mint a rohadás. De mind1 ő bajuk, nekünk ez csak jó. :lol:

Adebayor sp*rsbe igazolása nem lep meg, a tavalyi szezonja után főleg.

City megint költekezik fölöslegesen. Agüero úgyis pár hónapot hagy csak ki, addig Balotelli-Dzeko-Tévez hármas megoldja. De költsenek csak...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#20624 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pedig el fog. Annyi pénzért én is elmennék oda a padra, amennyit fog kapni. Lássuk be ilyen jó szerződést amit a Citytől kaphat, nem fog soha életében. Most megszedheti magát, aztán elmegy még játszani pár év múlva egy olyan helyre, ahol kezdő lehet.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#20625 Hozzászólás Szerző: Daniel »

BlueBlood1993 írta:
Daniel írta:Ahogy sejteni lehetett Ade végül a Spursé, tudtam én, hogy Llorente nem megy oda...Arsenal vagy Juve lesz a dologból, bár szerintem Torinóban fog kikötni, mivel RvP-t nem sikerült szerződtetni és Jovetic-csel sem haladnak, Wenger papa meg szerintem alapból azért hozott idén két csatárt már mert számolt azzal, hogy a hollandus nem marad...

http://www.tottenhamhotspur.com/Sp*rs/index.page" onclick="window.open(this.href);return false;
Joveticről amúgy mintha azt olvastam volna, hogy 30 milliót kínál érte a City. Ezek szerint mégis hoznának valakit Agüero sérülése miatt

Llorrente tuti a Juvéba megy, oda el is férne, az Arsenalban Podolski, Giroud és Chamakh is ott van, nem hinném hogy kéne oda. Főleg hogy Wenger magához képest már egy valag pénzt kiadott
Lenyilatkozta Mancini, hogy nem fognak nagy nevet igazolni, a fair playel ők se tudnak mit kezdeni, nem véletlen, hogy 5 milláért adták el Adebayort a Spursnek...A fizetéseik irreálisan magasak és nem tudjak elszámolni, illetve, ha el is tudják nem nagyon marad igazolásokra...Rodwellen kívül megveszik majd még Sinclairt, A. Johnsont meg eladják bár nem értem, hogy mivel lenne rosszabb a srác, mint Sinclair...sőőőt, csak hát akit mástól vesznek az jobb :D :D (Sinclair meg hülye, ha elmegy oda)...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#20626 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Daniel írta:Ahogy sejteni lehetett Ade végül a Spursé, tudtam én, hogy Llorente nem megy oda...Arsenal vagy Juve lesz a dologból, bár szerintem Torinóban fog kikötni, mivel RvP-t nem sikerült szerződtetni és Jovetic-csel sem haladnak, Wenger papa meg szerintem alapból azért hozott idén két csatárt már mert számolt azzal, hogy a hollandus nem marad...

http://www.tottenhamhotspur.com/Sp*rs/index.page" onclick="window.open(this.href);return false;
Joveticről amúgy mintha azt olvastam volna, hogy 30 milliót kínál érte a City. Ezek szerint mégis hoznának valakit Agüero sérülése miatt

Llorrente tuti a Juvéba megy, oda el is férne, az Arsenalban Podolski, Giroud és Chamakh is ott van, nem hinném hogy kéne oda. Főleg hogy Wenger magához képest már egy valag pénzt kiadott

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#20627 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ahogy sejteni lehetett Ade végül a Spursé, tudtam én, hogy Llorente nem megy oda...Arsenal vagy Juve lesz a dologból, bár szerintem Torinóban fog kikötni, mivel RvP-t nem sikerült szerződtetni és Jovetic-csel sem haladnak, Wenger papa meg szerintem alapból azért hozott idén két csatárt már mert számolt azzal, hogy a hollandus nem marad...

http://www.tottenhamhotspur.com/Sp*rs/index.page" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20628 Hozzászólás Szerző: Chester »

Daniel írta:Mu igazolása Evra mögé, mellé...Fing fogalmam sincs, hogy ki ez a gyerek megmondom őszintén, de mindenesetre örülök, hogy Baines-t nem sikerült megszerezniük...A PL. egyik (ha nem a) legjobb balhátvédje (formát tekintve mindenképp, neve nyilván nem akkora) évek óta nagy álmom, de sajnos 84-es születésű és van egy Bertrandunk meg egy Coleunk szóval nincs helye a csapatban :(

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... je-2166567" onclick="window.open(this.href);return false;
Legalább PVA-nak lesz helye a Vitesseben. :)

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#20629 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

marknagy írta:
Daniel írta:Mu igazolása Evra mögé, mellé...Fing fogalmam sincs, hogy ki ez a gyerek megmondom őszintén, de mindenesetre örülök, hogy Baines-t nem sikerült megszerezniük...A PL. egyik (ha nem a) legjobb balhátvédje (formát tekintve mindenképp, neve nyilván nem akkora) évek óta nagy álmom, de sajnos 84-es születésű és van egy Bertrandunk meg egy Coleunk szóval nincs helye a csapatban :(

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... je-2166567" onclick="window.open(this.href);return false;
Azt is mondta hogy szeretne játszani, de SAF-nal Evra szent tehén lett, úgy h nem tudom h jut-e majd lehetőség neki.
Azt is mondta,h Európa egyik legjobb balhátvédje :D
Stone haxleader!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20630 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Daniel írta:Mu igazolása Evra mögé, mellé...Fing fogalmam sincs, hogy ki ez a gyerek megmondom őszintén, de mindenesetre örülök, hogy Baines-t nem sikerült megszerezniük...A PL. egyik (ha nem a) legjobb balhátvédje (formát tekintve mindenképp, neve nyilván nem akkora) évek óta nagy álmom, de sajnos 84-es születésű és van egy Bertrandunk meg egy Coleunk szóval nincs helye a csapatban :(

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... je-2166567" onclick="window.open(this.href);return false;
Azt is mondta hogy szeretne játszani, de SAF-nal Evra szent tehén lett, úgy h nem tudom h jut-e majd lehetőség neki.
We are the famous, the famous Chelsea!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#20631 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mu igazolása Evra mögé, mellé...Fing fogalmam sincs, hogy ki ez a gyerek megmondom őszintén, de mindenesetre örülök, hogy Baines-t nem sikerült megszerezniük...A PL. egyik (ha nem a) legjobb balhátvédje (formát tekintve mindenképp, neve nyilván nem akkora) évek óta nagy álmom, de sajnos 84-es születésű és van egy Bertrandunk meg egy Coleunk szóval nincs helye a csapatban :(

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... je-2166567" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20632 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Talmaszabi írta:
ParanoidAndroid írta:ok,hogy a szezon elején vagyunk,de milyen jo latni,h a pool kieso helyen van:D:D:D
És egy darabig vszeg el sem mozdulnak onnan, mert jön hozzájuk a City, Arsenal és a MU, idegenben pedig a Sunderland várja őket nagy szeretettel... :D

Nem lenne rossz az 5. forduló után: ... 20th Liverpool 0 1 4, 1p :)

És a legszebb benne, hogy bőven van rá esély. :D
Én annak örülnék ha a city-t jol megbaxkodnák. De tény h már most szarul áll a szénájuk...ami igen vicces
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#20633 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ParanoidAndroid írta:ok,hogy a szezon elején vagyunk,de milyen jo latni,h a pool kieso helyen van:D:D:D
És egy darabig vszeg el sem mozdulnak onnan, mert jön hozzájuk a City, Arsenal és a MU, idegenben pedig a Sunderland várja őket nagy szeretettel... :D

Nem lenne rossz az 5. forduló után: ... 20th Liverpool 0 1 4, 1p :)

És a legszebb benne, hogy bőven van rá esély. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#20634 Hozzászólás Szerző: Mister »

http://www.youtube.com/watch?v=NP-eTC77 ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
One Life,One Love,One Club

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#20635 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ok,hogy a szezon elején vagyunk,de milyen jo latni,h a pool kieso helyen van:D:D:D
agggyatok munkát!!!!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20636 Hozzászólás Szerző: marknagy »

http://www.hatharom.hu/article/6bd290-f ... on-a-biron" onclick="window.open(this.href);return false;
Ferguson nem hogy elismerné h szarabbak voltak, ehelyett kritizálja az Everton játékát és egy meg nem adott büntetőről beszél. Komolyan, mit látott amikor Jagielka tisztán szerelte Welbecket?


http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... _a_mutato/" onclick="window.open(this.href);return false;

A Hodgsonometer szerint 2,67 Hn lett az értéke a játékunknak.

Aki nem tudná: 1 Hodgson (Hn) a hagyományos angol direktfocit játszó, főleg a PL alsóházában található, Championship-kompatibilis alakulatokra jellemző játék, míg 5 Hn a csúcson pörgő Barcelona stílusához rendelhető érték.


chiedis írta:
kdako írta:A city eladná 10 misiért Johnsont a Sunderlandnek, és helyette megvenné Sinclairt. Értitek ezt?
Jó dolgukban nem tudnak mit csinálni. Agüero kiválása miatt aggódnék a helyükben, rendesen
Azt twittelte ki hogy nem komoly a baja. Tehát nem biztos h hónapokat kell kihagynia.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20637 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kdako írta:A city eladná 10 misiért Johnsont a Sunderlandnek, és helyette megvenné Sinclairt. Értitek ezt?
Jó dolgukban nem tudnak mit csinálni. Agüero kiválása miatt aggódnék a helyükben, rendesen
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20638 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kdako írta:A city eladná 10 misiért Johnsont a Sunderlandnek, és helyette megvenné Sinclairt. Értitek ezt?
Csak azt értem h Mancininek kell egy hülye aki 5 meccset padozik és a 6.-on beáll.

Szerk.: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... nrol-65902" onclick="window.open(this.href);return false;
Most komolyan, minek még egy csatár? Van nekik 4 klasszis és egy tehetséges. (Ade és Cruzt távozónak vettem.)
We are the famous, the famous Chelsea!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20639 Hozzászólás Szerző: kdako »

A city eladná 10 misiért Johnsont a Sunderlandnek, és helyette megvenné Sinclairt. Értitek ezt?
GO BLUES!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20640 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Nem láttam a United meccset, de az összefoglaló alapján, piszok jól védett De Gea ... :evil:
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Válasz küldése