Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Felkészülési meccsek

#2081 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de a mai ismételten szánalmas meccsen,annyi pozitívumot véltem fölfedezni,hogy Marin és Cole a bal oldalon,úgy hogy semmit nem játszottak együtt,azért eléggé jól megértették egymást,remélem ez a későbbiekben is megmarad,a másik meg,hogy nekem nagyon tetszett Hutchinson akaratossága,jól játszott,szerintem Iva cseréjének tökéletes!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2082 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Szerintem Luiz volt a legrosszabb. Botrányosan gyenge volt egész meccsen de amit a golnál csinált....azért Robbie helyébe jol pofánbaxnám. A bal szélen sétálgat a középpályán és amikor látja, hogy eladtuk a labdát tétován elkezd kocogni... Tudom h felkészülési meccsek de 4 meccsen 7 golt kapni nem kéne. A védelmünk elvileg öszeszokott. Hazard minden megmozdulásán látszik h klasszis de nem tudtunk belőle profitálni az elöző 3 meccsen. Csapattá kell gyurni a játékosokat mert a keret most nagyon jo. A CS után majd okosabbak leszünk
WE ARE ALL CHELSEA

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#2083 Hozzászólás Szerző: Spring »

Mister írta:Azt hiszem az eredmény tudatában,nem olyan csalódás,h lemaradtam a meccsről. Valaki tudna egy kis szösszenetet írni Lukaku játékáról? :)
Like a Heskey
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#2084 Hozzászólás Szerző: focimark »

Mister írta:Azt hiszem az eredmény tudatában,nem olyan csalódás,h lemaradtam a meccsről. Valaki tudna egy kis szösszenetet írni Lukaku játékáról? :)
Goal.com őt választotta a meccs legrosszabbjának, asszem ennyi elég is.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2085 Hozzászólás Szerző: Mister »

Azt hiszem az eredmény tudatában,nem olyan csalódás,h lemaradtam a meccsről. Valaki tudna egy kis szösszenetet írni Lukaku játékáról? :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2086 Hozzászólás Szerző: chiedis »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... oz-2153837" onclick="window.open(this.href);return false;

Jó döntés volt, hogy lelkiismeret furdalás nélkül kihagytam ezt is a Seattle mellett. Nem értem minek kell megrendezni ezeket a túrákat a 'show must goes on' kívül. Engem azért nyugtalanítanak az eredmények, de a Community Shield-et nyerjük meg mert igenis jelentős lélektani előnnyel bír a megszerzése.
Blueflag pedig csillió év után képet váltott 8)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Felkészülési meccsek

#2087 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Én olyan álmos voltam hogy 5 perc után kinyomtam, de jó döntés volt :D
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#2088 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mindig megfogadom, hogy nem nézem meg a felkészülési meccseinket mert csak felmegy a vérnyomásom, de megint bedőltem nekik. Maradtak volna a hotel medencéjében, hogy Lampard is szép egyenletes barna legyen, mindenki jobban járt volna... Mindegy, az egyetlen jó hír, hogy ennél nem létezik, hogy rosszabbul játsszunk, jövő héten a Brighton ellen egy látványos előre ugrást várok a játékunkban néhány kapa felé szálló lövés formájában.

Amúgy Luiz legalább fél éve ilyen mamlasz, vagy fel kell pofozni és letörölni a facebook meg a twitter appet az iPhonejáról, vagy lerakni a padra egy időre, hátha két tükrös fotó között jut idő egy kis gondolkodásra.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2089 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hiába igazoltunk 500 játékost, csapattá kell őket gyúrni... a támadójátékban meg Torres meghatározó lesz, ő meg első perceit töltötte ma a pályán.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Felkészülési meccsek

#2090 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Semmi elképzelés,semmi mozgás borzasztó. Lehet nyugtatni magunkat, hogy felkészülés blabla, de ez akkor is vérszegény. Kevesebb, mint 2 hét múlva kezdődik a szezon...rengeteg meló vár RDM-re.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2091 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Most láttam csak igazán, Luiz mekkora balfasz volt a gólnál... a félpálya környékén sétálgatott, Iva meg rohant be a helyére, ezalatt Emmanuelson üresen maradt és be tudta lőni. Szóval kapd össze magad Luiz, hiába vagy a legjobb arc a csapatban, ha ilyen seggfej vagy a pályán.

Másik oldalról pedig ezek a meccsek még mindig a test és a lélek visszarázódását szolgálják... nem pedig azt, hogy felszántsuk a pályát. Inkább most kövessünk el buta hibákat, mint később... a Milantól meg nem félek. Az F1-ben a szezon előtti teszteken is hiába nyer a Force India, ha utána elpicsázzák őket.

Robi is mondta, hogy javítani kell pár dolgon, de egyáltalán nem aggódik, tudja a dolgát. Hiszek neki. :wink:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#2092 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a fura számomra, hogy normál esetben azt gondolná az ember, hogy új szezont, átalakítás, jönnek az új arcok, akik nem kis nevek, nincs bérelt hely a kezdőben, találgatás hogy vajon ki maradhat ki. Erre a régi arcoktól semmi akarást nem látok (tisztelet a kivételnek), az újak próbálkoznak, főleg Hazard az, aki tényleg húzza a csapatot. Pedig pont a versengés miatt gondoltam, hogy jó lesz ez az igen erős keret, lehet most kéne egy kis tökösség Robitól, csak ő jobban oldja meg, mint az elődje.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2093 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Hazard volt az egyetlen pozitívumunk ma. Gondoltam hogy ezt a meccset se fogják komolyan venni, de azért ennél azért többre számítottam. :roll:
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#2094 Hozzászólás Szerző: Chester »

Borzasztó meccs volt, az első 10 percek jók voltak a félidők elején, aztán semmi... sima kényszerítőkkel átjátszák az egész védekezésünket a középpályától a saját 16-osunkig, még ez a rémgyenge Milan is.... :?

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2095 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

http://www.flashwebtown.com/mediaplayer ... start=true" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea TV.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

pucin
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 0:26
Kedvenc játékos: Lampard Iva
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole
Tartózkodási hely: Körösszegapáti

Re: Felkészülési meccsek

#2096 Hozzászólás Szerző: pucin »

Segítsetek légyszi hol tudnám nézni a meccset?

ArcsiCFC
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 9:50
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Duff

Re: Felkészülési meccsek

#2097 Hozzászólás Szerző: ArcsiCFC »

Nincs jó minőségű chelsea tv stream? a wiziwigen elég gyengusz minőség

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#2098 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

kiskacsa08 írta:Philipp Prosenik
Ő az, akit tavaly megvettek tőlünk, igaz? Valami fiatal csatár, akit sose láttam. :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#2099 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

AC Milan: Marco Amelia, Luca Antonini, Mario Yepes, Daniele Bonera, Djamel Mesbah, Massimo Ambrosini, Bakaye Traore, Mathieu Flamini, Kevin Prince-Boateng, Urby Emanuelson, Stephen El Shaarawy

Subs: Mattia De Sciglio, Antonio Nocerino, Francesco Acerbi, Riccardo Montolvio, Ignazio Abate, Bryan Cristante, Simone Andrea Ganz, Mattia Valoti, Edoardo Pazzagli, Philipp Prosenik, Antonio Cassano.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#2100 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Itt van a kispad is:

Subs: Jamal Blackman, Paulo Ferreira, Sam Hutchinson, Nathaniel Chalobah, Gary Cahill, Michael Essien, Marko Marin, Florent Malouda, Lucas Piazon, Fernando Torres.
naoszt Josh? Malouda kispados,Josh meg oda sem kerül? :D

Válasz küldése