Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#17761 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

En szvsz. PEDROt el tudnam kepzelni a csapatban.Bizom benne ajanlat is lesz erte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17762 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Blueflag írta:
s_bala30 írta:focimark Erről beszélek, csak itt mindenki bele van betegedve ebbe zöld melákba:)
Mert tele van a puttonyunk azzal, hogy minden évben igazolunk három közepest meg két ígéretet... nem vágyom a Real féle galaktikus bevásárlásra, de ha választani kell egy "majd egyszer jó lehet" Moses, vagy egy szupersztár Hulk között, kurvára utóbbit akarjuk. Friss BL-győztes csapat vagyunk, vágod? 15-20 név van a világon, akit nem tudunk leigazolni.

Megint ti akarjátok kezelni Abra pénztárcáját. Nektek attól olcsóbb lesz a kenyér, ha ő 78 helyett csak 68-at költ nyáron?
Szerintem nem teljesen erről van szó. Mi akik évekig szenvedtünk egy Anelka-vak, Malouda-val, Kalou-val elöl/szélen, egy Moses-t is meg tudnánk becsülni. Legalábbis ezzel én így vagyok. És ha már nem jön senki, akkor is jobb lesz ez a keret, így hogy a selejt el lett küldve...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17763 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

s_bala30 írta:focimark Erről beszélek, csak itt mindenki bele van betegedve ebbe zöld melákba:)
Mert tele van a puttonyunk azzal, hogy minden évben igazolunk három közepest meg két ígéretet... nem vágyom a Real féle galaktikus bevásárlásra, de ha választani kell egy "majd egyszer jó lehet" Moses, vagy egy szupersztár Hulk között, kurvára utóbbit akarjuk. Friss BL-győztes csapat vagyunk, vágod? 15-20 név van a világon, akit nem tudunk leigazolni.

Megint ti akarjátok kezelni Abra pénztárcáját. Nektek attól olcsóbb lesz a kenyér, ha ő 78 helyett csak 68-at költ nyáron?

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#17764 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

focimark Erről beszélek, csak itt mindenki bele van betegedve ebbe zöld melákba:)

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#17765 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Persze fontra gondoltam nem euróra. 20 milláért simán találsz tehetséges fiatal játékosokat, gondolom Newcastle Cissé neve mond valamit, vagy Ba. Egyik sem 20 misi és elég jók. Neked ki a jó jétékos, aki 30-40 milliót ér papíron?:)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17766 Hozzászólás Szerző: focimark »

chiedis írta:38 milla = 2 jó játékos. Akkor 1 = 19 misi. HOL kapsz te annyiért jó játékost ? 30 millió euró alatt nem kapsz, még akkor se sokkal kevesebbért ha 1 év van vissza a szerződéséből.
Moses=8 milla
Huntelaar= 17
és még mard is :lol: :lol:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17767 Hozzászólás Szerző: chiedis »

38 milla = 2 jó játékos. Akkor 1 = 19 misi. HOL kapsz te annyiért jó játékost ? 30 millió euró alatt nem kapsz, még akkor se sokkal kevesebbért ha 1 év van vissza a szerződéséből.
Nyugodj bekeben Mister !

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#17768 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Én sem ugranék bele a helyükbe egy 38 millás igazolásba (hulk), helyette lehetne 2 jó játékost is venni. Mondjuk többek között egy csatárt, nem lesz elég Torres és Sturridge az egész szezonra. A téli átigazolási szezonban akarnánk egy normális csatárt beszerezni, az szinte lehetetlen (túl rövid az idő, meg felcseszik az árakat)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17769 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Valószínűleg megy olimpiára, szóval baszott mindegy. Gourlay meg ígyis-úgyis egy köcsög zsidó, FACT.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17770 Hozzászólás Szerző: chiedis »

emsanya írta:Itt van skysports-osan is a hír Hulkról:

http://www1.skysports.com/football/news ... t-obsessed" onclick="window.open(this.href);return false;

Amúgy meg a szokásos napi semmi Hulk-al kapcsolatban, nem sieti el a dolgot, két nagy klub akarta őt eddig konkrétan (PSG és mi), de még vannak mások is. Augusztusig ráér eldönteni hova megy, ezt is mondta...
Na az remek, akkor fasznál lemarad a felkészülési szezon nagy részéről, Torresnél is bevált :) Gratulálok Ronéknak, 1 hete még nyaltam nekik
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17771 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Itt van skysports-osan is a hír Hulkról:

http://www1.skysports.com/football/news ... t-obsessed" onclick="window.open(this.href);return false;

Amúgy meg a szokásos napi semmi Hulk-al kapcsolatban, nem sieti el a dolgot, két nagy klub akarta őt eddig konkrétan (PSG és mi), de még vannak mások is. Augusztusig ráér eldönteni hova megy, ezt is mondta...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#17772 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Amazing24 írta:
emsanya írta:http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... in-arsenal

Giroud visszautasította a chelsea-t, hogy az arsenal-ban játszhasson. Állítása szerint köztünk és az arsenal között kellett választania. Egészségére :D
"I chose Arsenal because of the club's philosophy and stability."
Elmondása szerint filozófiája és a stabilitása miatt választotta az Arsenalt. Ekkora marhaságot... :D

Az Arsenal filozófiája: évről évre eladják a legjobb játékosukat, hogy a hiteleket tudják fizetni.
Stabilitás: Januártól tét nélkül játszhatnak, mert már megint nincs esélyük egy kupára sem.

Sok sikert Giroud! :)
nem azert valasztotta a szarzenalt mert ott van az etlapon beka meg csiga

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17773 Hozzászólás Szerző: frentzen »

putthelime írta:Vagy csak azt csináltuk, amit velünk már nem egyszer megtettek: odatartottunk a riválisnak és kicsit felvertük a játékos árát.
Mi ezt nem tudjuk megcsinálni, nekünk mindenkit kétszeres áron adnának. Más csapatnak sokkal olcsóbban odaadják
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17774 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Vagy csak azt csináltuk, amit velünk már nem egyszer megtettek: odatartottunk a riválisnak és kicsit felvertük a játékos árát.
They do now.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#17775 Hozzászólás Szerző: Mister »

emsanya írta:
Sheenka írta:Ja, ez tök jó, de ha igaz akkor azt jelenti h középcsatárt akarunk igazolni, és erről eddig nem volt szó.
Én remélem így lesz! Egyedül vagyok ezzel a nézetemmel, de egy klasszikus befejező-targetman-t vennék. És nem Torres ellen szólok, hanem kevésnek érzem a keretben ezt a részleget...
Én kielégednék a jelenlegiekkel is ha tudnám,hogy mind a 3-an kiválóan teljesítenének..De ha Hulk jön,akkor szerintem nem kell,mert tud ő ott is játszani ha jól tudom..
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17776 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sheenka írta:Ja, ez tök jó, de ha igaz akkor azt jelenti h középcsatárt akarunk igazolni, és erről eddig nem volt szó.
Én remélem így lesz! Egyedül vagyok ezzel a nézetemmel, de egy klasszikus befejező-targetman-t vennék. És nem Torres ellen szólok, hanem kevésnek érzem a keretben ezt a részleget...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#17777 Hozzászólás Szerző: Mister »

Kövezzetek meg,(nem nagyon nézek francia ligát)de szerintem nem vesztettünk semmit,nem fogok depis lenni,hogy nem ide jött...Ott legalább sok a Francia el lesz velük...

Ha esetleg Hulk menne oda mint ide,akkor majd elgondolkodom,hogy depibe essek-e......
One Life,One Love,One Club

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#17778 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ja, ez tök jó, de ha igaz akkor azt jelenti h középcsatárt akarunk igazolni, és erről eddig nem volt szó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17779 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy átlagos testefelépítésű, francia ligában gólokat szerző csatár. Ugyanaz lesz a pályafutása, mint Chamakh-nak. 1 év múlva a tartalékban fog rohadni...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2309
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17780 Hozzászólás Szerző: Anti »

Amazing24 írta:
emsanya írta:http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... in-arsenal

Giroud visszautasította a chelsea-t, hogy az arsenal-ban játszhasson. Állítása szerint köztünk és az arsenal között kellett választania. Egészségére :D
"I chose Arsenal because of the club's philosophy and stability."
Elmondása szerint filozófiája és a stabilitása miatt választotta az Arsenalt. Ekkora marhaságot... :D
Ja, stabilan nem tudnak kupát nyerni 6-8 éve... :roll: egészségére :) nem kell francia!!!!!
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése