Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Bajnokok Ligája

#8341 Hozzászólás Szerző: gabops »

ha tud valaki teljes meccset amit le lehet tölteni linket meg köszönnném

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#8342 Hozzászólás Szerző: laci256 »

miller írta:
laci256 írta:Hatalmas késztetést érzek,hogy írjak valamit a united fórumba azoknak a majmoknak!Lehet, hogy elcsábulok:D:D
Szerintem ne aljasodj le ennyire. Miért kell másokkal foglalkozni? Nem értem ezt a dolgot. Lion Rampanton is volt egy kis vita ebből. Szard le őket, meg amúgyis csak idevonzanád őket, hogy trollkodjanak.

Mellesleg, lehet, hogy ma Te örülsz, de könnyen lehet, hogy holnap meg Ők! - ne szó szerint vedd....örülj, hogy nyert a Csapatod és kész.

nem gondoltam komolyan, hogy írok nekik...természetesen az eszem még megvan!

korozsp44
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012. április 14., szombat 18:07
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Bajnokok Ligája

#8343 Hozzászólás Szerző: korozsp44 »

Na végre! Ezt már szeretem! Gratulálok az egész csapatnak hogy végre ismét rácáfoltak a világra és mindenkiből bolondot csinálva azzal hogy BL döntősök lettünk. Én azt gondolom hogy rászolgáltunk. Ilyen gyenge szezon után kevés ember gondolta volna azt hogy még állunk a BL-ben. Nagyon szeretem ezt a klubot, még ha sokszor kritizáltam is a játékukat de meg volt rá az okom. Az egész világ leírt minket, a fogadóirodáktól kezdve szakemberekig mindenki. Voltak olyan emberek, akik azt mondták hogy azért jutottunk el BL elődöntőig mert ilyen gyenge Napoli, meg Benfica ellen kellett játszanunk. Na már most azok a kritikusok is befoghatják a szájukat, ugyan is csak halkan közlöm velük hogy a világ legjobb csapatát ejtettük ki és megérdemelték mert 2009-ben a sok bírói segítség, és stb ami volt nekik kedvezett hol ott akkor is minket illett volna a BL Finálé. Erre szokták azt mondani hogy Isten nem bottal ver. A Barcelonának legyen a saját egyéni szoc problémája hogy Messi még mindig nem képes betalálni nekünk BL-ben, és az hogy Samuel Eto'o óta nincs egy normális csatára a Katalánoknak. Mi azzal foglalkozhatunk hogy jót nevetünk rajtuk és ott vagyunk a döntőben, ezzel bebizonyítva hogy a futballt még mindig gólra játsszák, nem labdabirtoklásra meg helyzetekre.

Egy kis érdekesség azért még is beletekintve egy két statisztikába amit Nemzeti Sport Online-ról írtam ki csak merő vágyból.
Azt mondja hogy:

Legutóbb húsz évvel ezelőtt fordult elő a BL-ben, hogy a Barcelona kétgólos előnyről nem nyerte meg a találkozót hazai pályán. 1992-ben a CSZKA Moszkva nyert 3–2-re a Camp Nouban.

A Chelsea lehet az első londoni klub, amely megnyeri a Bajnok Ligáját. Ráadásul abban az évben, amikor az angol fővárosban olimpiát is rendeznek.

Lionel Messi nyolcadik meccsét játszotta a Chelsea ellen, de még egyszer sem talált be a kékeknek. A második leghosszabb gólképtelenségi sorozata a Rubin Kazany ellen van az argentin aranylabdásnak: az orosz csapat ellen négy meccsen nem szerzett gólt.

Fernando Torres a legutóbbi négy Camp Nou-beli fellépése során ötödik gólját szerezte.

A Chelsea a legutóbbi 13 BL-meccsén betalált.

Hát kb ennyit a statisztikákról, ami minket illett és erre is csak mi vagyunk képesek egy Barca ellen. Még 1x gratulálok a fiúknak s azt gondolom hogy ha emberhátrányban, 10 emberrel, Terry nélkül egy teljes félidőt kihúztunk, és két gólt is szereztünk 100 ezer ember előtt, ami önmagáért beszél, akkor a BL döntőben ezek után bármire képesek vagyunk!

Hajrá fiúk! Hajrá Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#8344 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Azért az mekkora igazságtalanság, hogy az idei két legkiegyensúlyozottabb, és a legtöbbet küzdő játékosunk, Ramires, és Ivanovic nem lehet ott a döntőben. Míg, aki egész évben semmit sem csinált (Bosingwa) ott fog feszíteni az Allianz Arénában. Én még nem is azt sajnálom, hogy megfogjuk érezni a hiányukat, hanem azt, hogy megérdemelték volna, hogy ott legyenek.
Why always me?

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#8345 Hozzászólás Szerző: miller »

laci256 írta:Hatalmas késztetést érzek,hogy írjak valamit a united fórumba azoknak a majmoknak!Lehet, hogy elcsábulok:D:D
Szerintem ne aljasodj le ennyire. Miért kell másokkal foglalkozni? Nem értem ezt a dolgot. Lion Rampanton is volt egy kis vita ebből. Szard le őket, meg amúgyis csak idevonzanád őket, hogy trollkodjanak.

Mellesleg, lehet, hogy ma Te örülsz, de könnyen lehet, hogy holnap meg Ők! - ne szó szerint vedd....örülj, hogy nyert a Csapatod és kész.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#8346 Hozzászólás Szerző: laci256 »

Hatalmas késztetést érzek,hogy írjak valamit a united fórumba azoknak a majmoknak!Lehet, hogy elcsábulok:D:D

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Bajnokok Ligája

#8347 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Na megnéztem egy valakit kihagytam a Real oldaláról aki ha sárgát kap kihagyja a döntőt.
Gonzalo Higuaín, Xabi Alonso, Sergio Ramos, Fábio Coentrão. Ezek közül nagy meccseken csak Higuain nem alapember.

Didier Drogba: "Sok sikert Mourinhónak, találkozunk a döntőben." :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#8348 Hozzászólás Szerző: langidave »

Lehet hülye kérdés, de nem lehet valami fellebezést benyujtani a sárgákra?

Ivá-ét simán eltörölhetnék szerintem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#8349 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Még most sem hiszem el amúgy...
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#8350 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Messi ekézését Heinrich végezte művészien, főleg a gyáva/nagyképű tizenegyeséért. Inkább idéznék:

"A magasan középre rúgott tizenegyest mindig is a gyávák fegyverének tartottam, még ha ezért lehet is hülyézni, de szerintem az nem fair, hogy a kapus úgyis elvetődik, én meg berúgom a helyére. Alan Shearer a legjobb tizenegyesrúgó, akit életemben láttam, és ő például sosem csinált ilyet, meg az sem nagyon szokott, aki jó formában, kellő magabiztossággal áll a labda mögé. Bevarrja az egyik sarokba, kész-passz. Nem mondhatni, hogy a hormonkezelések nem tesznek próbára egy tízéves kölyköt, de ez most más, Messi a karrierje során sosem élt meg ilyen mélypontot. Lehet piszkálódni a válogatottal, de az nem ugyanaz, itt most tényleg övé a személyes felelősség, nincsenek hülye edzők, meg kókler csapattársak."

Zidane meg mert húzni egy szebbet a VB döntőn, de ő Zidane volt.
Amúgy teljesen mindegy, mert Guardiola teljes tanácstalansága (itt azért elvált a sz*r a víztől) és Ibra elzavarása kulcspontunk volt, afféle 12.játékos, mivel egy ilyen erős középső center sokkal nagyobb bajt, figyelemelvételt okozott volna részünkre. Hála égnek, így/nem így történt, az Istenek velünk voltak.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#8351 Hozzászólás Szerző: adee93 »

rafanadal írta:Nos egy kis értékelő:
Én úgy gondolom, hogy egy rohadt jó meccset láttunk, bár a tv veszélyben volt Terry pirosát követően. Meg mertük húzni, hogy a visszavágón is csak védekezünk és kontrákra építünk és bejött. Cahill sérülésénél kezdtem el először aggódni amikor bejött Bosingwa és ezáltal a mérkőzés 12 v 10-é alakult. Természetesen ki másról kaptuk volna az első gólt, mint az említett személyről. Aztán Terry esztelen piros lapjánál került veszélybe a tv. Most lehet arról vitatkozni, hogy az piros volt vagy sem, de egy ehhez hasonló mozdulatot nem engedhet meg magának a kapitányunk, főleg annak tudatában, hogy a Barca ellen játszunk és itt még arra is pirosat lehet kapni ha levegőt veszel. Annak rendje s módja szerint érkezett is a második gól és már biztos voltam a kiesésben, de aztán Ramires tátott szájjal hagyott a félidőre. Ilyen pimasz megoldást választani egy olyan helyzetben amikor könnyen előfordulhat, hogy az egyetlen értelmes helyzetünk egy olyan meccsen ahol emberhátrányban játszunk és gólt kell szereznünk, hihetetlen. Év gólja díjra simán pályázik nálam ha a fontosságát is tekintjük a szépsége mellett.

A második félidőben még most sem tudom milyen felállásban játszottunk, egyesek szerint 7-2-0, mások szerint 6-3-0, minden esetre azon még mindig röhögök amikor Drogba volt a bal védő A. Cole mellett. A lényeg az, hogy bevált a taktika és még Kalou becserélése sem sült el rosszul. Szegény Mata két ilyen szar meccset még nem produkált ebben a szezonban, mint ez a két elődöntő. Messi büntetőjénél éreztem azt sokadjára, hogy most van végünk, de végül azt is megúsztuk, akárcsak kicsivel később a lesgólt. Aztán Cech is kihúzott minket a szarból párszor, na meg a kapufa is még egyszer. Drogba amit tudott kihozott a meccsből, de kellett az a csere, mert egyre esélyesebb volt egy piros lap. És végezetül ki lőtte az utolsó gólunkat? Hát engem is meglepett, de nagyon örültem. Életemben először megkönnyeztem egy focimeccset.

Messi gyerekre külön kitérnék, mert ez kihagyhatatlan alkalom számomra, hogy ócsároljam egy kicsikét. Nem tudom egész pontosan mi a helyzet ezzel a gyerek sztorival, de érdekes módon mostanában nem villog. A kihagyott büntető pedig egyenesen díjat ér. Utána látszott rajta, hogy elveszítette a fonalat, kész vége, ki van akadva, még Lampardnak is pattogott (ami megjegyzem az este másik fénypontja volt nekem, ilyen jót rég röhögtem). Egyetlen egy kérdésem van ezzel kapcsolatban: idén mi alapján fogja megnyerni az aranylabdát? Nehéz dolga van Platininek, valamit ki kell találni. Se bajnokság, se BL, se EB, mire adjon aranylabdát Messikének?

Végezetül pedig egy pár szót a döntőről: azt hiszem teljesen mindegy kivel játszunk, egyik rosszabb, mint a másik. Ugyebár ha a Bayern jut be a döntőbe akkor ők hazai közönség előtt igencsak veszélyesek lesznek és a lelküket is otthagyják a pályán a serlegért. Ha pedig a Real, akkor a kispadon ül egy Mourinho aki megtréfált már minket az Interrel is. Nekünk meg azt se feledjük, hogy van jó néhány játékosunk akinek ki kell hagynia a finálét. Rohadt nehéz lesz, de most már tényleg csak egy lépésre vagyunk és mindent meg kell tenni a siker érdekében. Még nem tudom miként fogom megnézni a döntőt, de remélem sikerül összehangolni valahogyan az aznapi programommal.
ha ma a Bayern továbbjut akkor nem biztos hogy előnyt jelent nekik hogy otthon játszhatják a döntőt ez már a történelemben nem egyszer előfordult
Blue is the Colour

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#8352 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nos egy kis értékelő:
Én úgy gondolom, hogy egy rohadt jó meccset láttunk, bár a tv veszélyben volt Terry pirosát követően. Meg mertük húzni, hogy a visszavágón is csak védekezünk és kontrákra építünk és bejött. Cahill sérülésénél kezdtem el először aggódni amikor bejött Bosingwa és ezáltal a mérkőzés 12 v 10-é alakult. Természetesen ki másról kaptuk volna az első gólt, mint az említett személyről. Aztán Terry esztelen piros lapjánál került veszélybe a tv. Most lehet arról vitatkozni, hogy az piros volt vagy sem, de egy ehhez hasonló mozdulatot nem engedhet meg magának a kapitányunk, főleg annak tudatában, hogy a Barca ellen játszunk és itt még arra is pirosat lehet kapni ha levegőt veszel. Annak rendje s módja szerint érkezett is a második gól és már biztos voltam a kiesésben, de aztán Ramires tátott szájjal hagyott a félidőre. Ilyen pimasz megoldást választani egy olyan helyzetben amikor könnyen előfordulhat, hogy az egyetlen értelmes helyzetünk egy olyan meccsen ahol emberhátrányban játszunk és gólt kell szereznünk, hihetetlen. Év gólja díjra simán pályázik nálam ha a fontosságát is tekintjük a szépsége mellett.

A második félidőben még most sem tudom milyen felállásban játszottunk, egyesek szerint 7-2-0, mások szerint 6-3-0, minden esetre azon még mindig röhögök amikor Drogba volt a bal védő A. Cole mellett. A lényeg az, hogy bevált a taktika és még Kalou becserélése sem sült el rosszul. Szegény Mata két ilyen szar meccset még nem produkált ebben a szezonban, mint ez a két elődöntő. Messi büntetőjénél éreztem azt sokadjára, hogy most van végünk, de végül azt is megúsztuk, akárcsak kicsivel később a lesgólt. Aztán Cech is kihúzott minket a szarból párszor, na meg a kapufa is még egyszer. Drogba amit tudott kihozott a meccsből, de kellett az a csere, mert egyre esélyesebb volt egy piros lap. És végezetül ki lőtte az utolsó gólunkat? Hát engem is meglepett, de nagyon örültem. Életemben először megkönnyeztem egy focimeccset.

Messi gyerekre külön kitérnék, mert ez kihagyhatatlan alkalom számomra, hogy ócsároljam egy kicsikét. Nem tudom egész pontosan mi a helyzet ezzel a gyerek sztorival, de érdekes módon mostanában nem villog. A kihagyott büntető pedig egyenesen díjat ér. Utána látszott rajta, hogy elveszítette a fonalat, kész vége, ki van akadva, még Lampardnak is pattogott (ami megjegyzem az este másik fénypontja volt nekem, ilyen jót rég röhögtem). Egyetlen egy kérdésem van ezzel kapcsolatban: idén mi alapján fogja megnyerni az aranylabdát? Nehéz dolga van Platininek, valamit ki kell találni. Se bajnokság, se BL, se EB, mire adjon aranylabdát Messikének?

Végezetül pedig egy pár szót a döntőről: azt hiszem teljesen mindegy kivel játszunk, egyik rosszabb, mint a másik. Ugyebár ha a Bayern jut be a döntőbe akkor ők hazai közönség előtt igencsak veszélyesek lesznek és a lelküket is otthagyják a pályán a serlegért. Ha pedig a Real, akkor a kispadon ül egy Mourinho aki megtréfált már minket az Interrel is. Nekünk meg azt se feledjük, hogy van jó néhány játékosunk akinek ki kell hagynia a finálét. Rohadt nehéz lesz, de most már tényleg csak egy lépésre vagyunk és mindent meg kell tenni a siker érdekében. Még nem tudom miként fogom megnézni a döntőt, de remélem sikerül összehangolni valahogyan az aznapi programommal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#8353 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

"On the eve of the game Guardiola reminded us that the basis of Barcelona's game is always the childlike enjoyment of passing, of possessing the ball like a plaything. The children of Barcelona were enjoying themselves again yesterday, the men of Chelsea were doing the dirty work. Children like to pass, adults like to score. Life is pitiless, but football doesn't joke."

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#8354 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

pulci03 írta: Szegény Iva nagyon sajnálom főleg, hogy nem volt vele teljesen tisztában, hogy kihagyja döntőt :(
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... _riporter/" onclick="window.open(this.href);return false;
Meghasad a szívem. Lelkét kirakta a meccsen a csapatért. Nem játszhat a döntõben. A utcalány szabályok basszák meg, miért nem lehet ùgy mgoldani, mint a VB-n? Istenem, Iva remélem sokáig kék lesz még!
-=Kék vér=-

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#8355 Hozzászólás Szerző: Japep »

Norbert írta:ON: Robbie hatalmas "öröm boogie-woogie show"-járól van valakinek videója a Torres-gól után? :D
A 19. másodperctől látható - hatalmas... :D
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#8356 Hozzászólás Szerző: Norbert »

OFF: Felkavaró volt a tegnapi meccs 8) , de a társalgás maradjon meg a személyeskedéstől mentes hangnemben :wink: !
ON: Robbie hatalmas "öröm boogie-woogie show"-járól van valakinek videója a Torres-gól után? :D
IN CHELSEA WE TRUST!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#8357 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

es en ott voltam a helyszinen

what a night what a fucking night mindenki ezt orditotta a masiknak

megyk a BL dontore is mar alig varom

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#8358 Hozzászólás Szerző: telegdy »

...
várjatok, szólok lakótársamnak, h üssön ki a picsába, megnézzük álmodok-e.
...
Megtörtént, ébren vagyok!:D

Egészen elképesztő dolgot vitt tegnap este véghez a Csapat, szavakba önteni nem is tudom. Az biztos, hogy nekem is egy életre szóló élmény marad! A szezonbeli rengeteg pokoli meccs után tegnap újra "beleszerettem" a Chelseabe, köszönöm mindannyiuknak Cechtől Drogbáig bezárólag!!!

Blue is the colour!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#8359 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Most volt erőm feljönni ide. A tegnapi estém azzal telt, hogy az öklömet rázva fel-alá sétáltam a lakásban, Torres góljánál pedig eltorzult arccal, könnyes szemmel ordítottam, mint egy 5 éves kislány, akitől elvették a Barbie babát. Azért egy kicsit aludni is tudtam!

Gratulálok a csapatnak, hatalmas dolgot vittek véghez. Egytől egyik mindenkit imádok. Legyőzték a címvédőt, a világ legjobbnak tartott csapatát. Azok után vagyunk BL-döntőben, hogy a csoportkörben könnyedén kieshettünk volna, aztán a Napoli ellen senki nem adott nekünk egy csepp esélyt se. Egyes fórumozók az Arsenal-meccs után hisztiztek, hogy felesleges a Barca ellen készülni és pihentetni, hisz csak az a kérdés, hány góllal vernek ki minket... nekik most üzenném, hogy a helyükben egy hétig nem jönnék fel erre a fórumra. :wink:

Szerencsénk volt? Talán igen, hisz a Barcának kapufából volt annyi, mint nekünk helyzetből, de ez senkit sem érdekel.. csak annyit mondok, hogy Övrebö, és még a legelfogultabb Barca-drukkerek is belátják, hogy nem érdemtelenül döntőzünk. 50 percet játszottunk emberhátrányban, középhátvéd nélkül, és kettőt rúgtunk a Nou Campban. Ez a Realnak sem sokszor sikerült az elmúlt években, a világ másik legjobb csapatának. Hát én azt mondom, hogy a Chelsea is a legjobbak között van, ezt idén ismét megmutatták. A döntőben nagyon oda kell tennünk magunkat, akárhány hiányzónk is lesz, innen már csak emelt fővel hagyhatjuk el a sorozatot. Hát akkor zárjuk le úgy, hogy Di Matteo sikersztorija egybeíródjon a klub tröténelmével!

Di Matteo... a kis olasz, akit ugyan játszani nem láthattam, de utólag visszanézve fantasztikus játékosnak tartom... és mostmár fantasztikus menedzsernek is. Ebbe a csapatba olyan szellemiséget öntött az elmúlt hetekben, amelyre csak a legnagyobbak képesek. Óriási kűzdeni akarás, és egy pillanatig sem adtuk fel! Nem volt elveszett labda, nem volt elveszett meccs. A pillanat, amikor Drogba egy sorsdöntő BL-elődöntőben mosolyogva és Torrest lelkesítve hagyta el a pályát, mindent elárult a légkörről. Di Matteo csodát tett.

Ismét köszönöm a srácoknak a tegnap estét... egy olyan futballélményt kaptam, amit sosem felejtek el. Iszonyatosan boldog vagyok, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok immár 10 éve! COME ON CHELSEA!!!!!

Avatar
Hans12
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. április 28., szerda 16:55
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#8360 Hozzászólás Szerző: Hans12 »

Bayern szurkolóként mit is mondhatnék? Hatalmas dolog volt a tegnapi. Olyat tett a Chelsea, amiért megszerettem a Bayernt. Végig küzdöttek és könyörtelenek voltak. Imádtam, hogy még Drogba is eltaknyolt a fáradtságtól és ha bejutunk a döntőbe, biztos más érzésem lesz. Százszor inkább ettől a Chelseatől kapjunk ki, mint a Barcától, vagy a Realtól! Persze a sajátjaimnak fogok szurkolni, ez nem kérdés.
(Ez nem nyálazás. 3 nap múlva lesz, hogy 2 éve regisztráltam. Mindig is szimpatikus volt a Chelsea, nem azért írtam, hogy jó benyomásotok legyen a Bayern szurkolókról. A döntőben egy kicsit úgyis utálni fogja a vesztes csapat a győztest, de ez normális. De a tegnapi meccs miatt kötelező volt Bayernesként lerónom a tiszteletemet.)

Mindig öröm, ha az a csapat nyer, amelyik jobban küzd, amelyik megszenved a győzelemért.

Gratulálok!

Válasz küldése