Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#22421 Hozzászólás Szerző: marknagy »

szabolevente írta:Én végignéztem a MU meccsét és szó nem volt mákról. Mind két gól tudatos és gyönyörű egyéni teljesítmény. Bármennyire is utáljuk őket, az igazságot ne ferdítsük. Megérdemelten lesznek bajnokok és szerintem a cityt is lenyomják majd idegenben.
Mert egy szar Blackburn ellen persze hogy brillíroznak, de a kapus az első gólban nagyon is benne volt, a másodikról már ne beszéljünk, mert onnantól megtört már a csapat.

Azért is az egyik legmákosabb csapat a világon a MU, mert a Bilbao ellen mindkétszer méretes zakót érdemeltek volna, de megúszták hogy csak 1 góllal kaptak mindig ki. Meg ellenünk is a bajnokságban mind2 meccsen bírói segítséggel értek el győzelmet és döntetlent.

Nagyon remélem hogy megbotlik a MU és idegenbe a Citytől megint kapnak egy 6-ost. Nem is értem h ilyen fos kerettel - még AVB is azt mondta h gyengébb a keretük mint a mienk meg persze a City-énél is - ott állnak az 1. helyen és 5 ponttal vezetnek. Ha majd lesz mind2 klubnak egy normális edzője, akkor kifingatjuk majd őket. Szerencse h Európában nem érvényesül a mákjuk, és ott lehet alkotni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#22422 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

szabolevente írta:Én végignéztem a MU meccsét és szó nem volt mákról. Mind két gól tudatos és gyönyörű egyéni teljesítmény. Bármennyire is utáljuk őket, az igazságot ne ferdítsük. Megérdemelten lesznek bajnokok és szerintem a cityt is lenyomják majd idegenben.
Egyetértek lehet itt mákozni meg bírózni de mégis ők azok akik mindig ott vannak és mindig tud SAF megfelelő embert a hiányposztokra beszerezni.
És pont ezért nyomják is közben őket a bírók főleg a köcsög Webb :evil: de az sem kétséges, hogy ők vannak legjobban egyben és még amikor 7-8 játékosuk is sérült volt akkor is fenntartották bajnoki esélyüket bár ehhez beáldozta az öreg alkesz a BL-t, EL-t és kupát is...

Abban bízom, hogy jövőre megerősödve mi leszünk azok akik letaszítják őket a trónról és ismét mi leszünk a PL királyai 8) de ahhoz sokkal nagyobb összetartásra és igazolásokra lesz szükség mint amit idén tapasztaltunk :?

szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#22423 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

Én végignéztem a MU meccsét és szó nem volt mákról. Mind két gól tudatos és gyönyörű egyéni teljesítmény. Bármennyire is utáljuk őket, az igazságot ne ferdítsük. Megérdemelten lesznek bajnokok és szerintem a cityt is lenyomják majd idegenben.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#22424 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

tuti máker csapat,de az olyan szintű tudatos kapura lövés mint mint Caroll esése tegnap.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#22425 Hozzászólás Szerző: marknagy »

bb888 írta:
marknagy írta:A világ legmákosabb a csapata a United :evil:

Valencia 16-os széléről, beadásnak szánta és gól... (0-1)

Szerk.: már 2-0 nekik, bajnokok.
Szerintem nem beadásnak szánta... Kár tagadni, szép gól volt
Onnan nem szokták ellőni a labdát. Erős lövés volt, beadás volt, és a kapus is benézte.

A Manchester United a világ legszerencsésebb klubja, ezt kár tagadni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#22426 Hozzászólás Szerző: bb888 »

marknagy írta:A világ legmákosabb a csapata a United :evil:

Valencia 16-os széléről, beadásnak szánta és gól... (0-1)

Szerk.: már 2-0 nekik, bajnokok.
Szerintem nem beadásnak szánta... Kár tagadni, szép gól volt

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#22427 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A világ legmákosabb a csapata a United :evil:

Valencia 16-os széléről, beadásnak szánta és gól... (0-1)

Szerk.: már 2-0 nekik, bajnokok.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#22428 Hozzászólás Szerző: Mister »

Igaz még messze van a 'pool elleni mérkőzés,de ezen kicsit elfantáziáltam........

http://liverpool-fc.hu/hirek/1-az-oldal ... etett.html" onclick="window.open(this.href);return false; :

"bár minden tiszteletem Reina kapusé, lehet hogy a Newcastle elleni kiállításával hozzásegítheti a csapatot a gödörből való kilábaláshoz" -----> Amekkora szerencsénk szokott lenni ilyenkor(gyengélkedő csapatok ellenünk támadnak fel),akár egy jó teljesítményt nyújtó Doni leválthatja az űberbrutál "jó" kapus Reinát,ezzel is nehezítvén a meccset ellenük...
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#22429 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A következő fordulóból jól fogunk kijönni, valószínűleg. Az Arsenalhoz a City megy, tuti hogy nem lesz meg a 3 pont a hazaiaknak... Szerintem most még összekapja magát a Citeh (pláne ha ma nem nyer a United), hogy legyen esély a bajnoki címre a manchesteri derbi előtt, én úgy gondolom hogy nyernek. -2 pont Ráadásul mi játszani fogunk az Arsenallal egy élet-halál párharcot... (+1 pont :) )

A Tottenham a Fény Stadionjából nem fog hozni 3 pontot, legyünk optimisták nyernek a hazaiak :P -2 pont
És szerintem még fognak botlani...

Én bízom magunkban hogy hozni fogjuk a kötelezőket és a 3 rangadót (Liverpool már szerintem nem lehet ellenfél, Newcastle ellen otthon hozni kell :roll: ). Eddig Roberto Di Matteo-val csak olyan csapat ellen nem sikerült nyerni aminek erősebb a kerete a mienknél vagy forma-forma, ld. Man. City, Sp*rs. (Megjegyzem a City ellen nyerhettünk volna ha Essien nem kezez... + az utolsó 20 percre elfáradtunk, hisz már egy jó másfél hónapja erőltetett menetet tolunk.) Kérdés hogy bírjuk a szezon további részében, hogy a 2-3 naponta játszunk :?

Tehát egyáltalán nem lefutott a BL-helyekért a harc, 4. hely meglehet, de nem elképzelhetetlen a 3. hely :roll:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#22430 Hozzászólás Szerző: Discipline »

misakd írta:Meg kell nyerni az utolsó 7 meccset és 3.ok vagyunk, és sztem ez teljesíthető is
Ez mind szép és jól hangzik (remélem így lesz) de behúzni 7 meccset bl elődöntő és fa kupa győzelem egyszerre ezzel a kerettel érdemleges cserejátékosok nélkül szerintem nem kivitelezhető. De ne legyen igazam!
Terrace Lost Its Soul

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#22431 Hozzászólás Szerző: misakd »

Meg kell nyerni az utolsó 7 meccset és 3.ok vagyunk, és sztem ez teljesíthető is

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#22432 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tényleg nem rossz dolog az optimizmus, és most, hogy valamennyire hozzuk is magunkat van is rá ok, de azért senki se keseredjen el túlságosan, ha mégsem lesz meg az első négy hely egyike sem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#22433 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem jobb a sorsolásunk, mint az Arsenalnak, így lehet esélyünk.

- A Wigan, a Fulham, a QPR és a Blackburn kötelező győzelem kategória, ezeket be kell húznunk ha a Bajnokok Ligájában akarunk játszani.
- A Newcastle otthon azért verhető kategória, a Liverpool pedig pocsék formában van, azt is be lehetne húzni akár.
- A kirándulás az Emiratesbe kemény lesz, minimum döntetlent kell játszani ott.

A Manchester Cityben bízok, hogy legalább leikszelnek az Emiratesben, valamint a Britanniába sem nyerni járnak a nagycsapatok, remélem elkapják Wengeréket.

A Tottenhamnek papíron sima meccsei vannak hátra, de elég gyengén játszanak mostanában, a Sunderland viszont jó, főleg otthon, és a QPR is harcos a Loftus roadon. A Villa park sem könnyű menet senkinek.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#22434 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

emsanya írta:Sztem nem reménytelen a helyzet. Döntő lesz hogy a kövi 3 bajnokinkat tudjuk-e simán hozni. És úgy menni az arsenal-hoz.

Meg sztem azért a tottenham-nek nem lesz leányálom a kövi 3 meccsből egyszer sunderland-hez utaznia, meg a kiesés ellen küzdő bolton-hoz...
miller írta:Elvileg a következő fordulóból, ha minden jól megy, kijöhetünk győztesen. Azért otthon elvárom, h megpicsázzuk a Wigant, akármennyire is menekülnek a győzelembe a kiesés elől (utóbb két meccsüket behúzták). A szarzi fogadja a shity-t. Itt ha a City akar bajnoki címet, akkor mindenképpen kelleni fog neki a 3 pont, pláne, hogy ma este szerintem a MU idegenben verni fogja a Roverst...nem esnek ugyanabba a hibába, mint a múltkori 2-3-nál és 5 pontra távolodnak el Mancini-éktől...a Sunderland-nek meg reális esélye van verni a Tottenham-et otthon...egyetlen csapatként raboltak eddig pontot az Etihad-ból. Jó formában vannak. Szóval hajrá City és Sunderland. Ha ez így összejön, akkor már csak 2 pontra vagyunk a 3. helytől. Ha most nem tudunk valamelyiken hozni 3 pontot, akkor nálam tényleg az utolsó szalmaszál is elszakad a jövő évi BL-t illetően.
Egyetértek veletek jól kijöhetünk köv. fordulóból de ahhoz be kell húzni mindenképp otthoni meccsünket és bíznunk kell benn, hogy ellenfeleink pontot veszítenek. Nincs itt még veszve semmi de nem lesz könnyű mert mi vagyunk egyedül nemzetközi porondon is jelen ill. fa-kupa terheléssel egyetemben nagyon nehéz dolgunk lesz.

Ha sikerülne befutnunk legalább 4. helyre azt már óriási sikerként értékelném főleg ilyen terhelés mellett. Ha ezen felül még megnyernénk fa-t ill. BL-be is láss csodát esetleg döntőbe jutnánk az óriási lenne.

Egyenlőre a soron köv. BL meccs után azonban bajnoki hajrára kell koncentrálni ill. majd fa kupa szereplésre jó lenne megőrizni ezt a motivációt és sikerszériát amit Di Matteo kinevezése óta elértünk :)

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#22435 Hozzászólás Szerző: miller »

Elvileg a következő fordulóból, ha minden jól megy, kijöhetünk győztesen. Azért otthon elvárom, h megpicsázzuk a Wigant, akármennyire is menekülnek a győzelembe a kiesés elől (utóbb két meccsüket behúzták). A szarzi fogadja a shity-t. Itt ha a City akar bajnoki címet, akkor mindenképpen kelleni fog neki a 3 pont, pláne, hogy ma este szerintem a MU idegenben verni fogja a Roverst...nem esnek ugyanabba a hibába, mint a múltkori 2-3-nál és 5 pontra távolodnak el Mancini-éktől...a Sunderland-nek meg reális esélye van verni a Tottenham-et otthon...egyetlen csapatként raboltak eddig pontot az Etihad-ból. Jó formában vannak. Szóval hajrá City és Sunderland. Ha ez így összejön, akkor már csak 2 pontra vagyunk a 3. helytől. Ha most nem tudunk valamelyiken hozni 3 pontot, akkor nálam tényleg az utolsó szalmaszál is elszakad a jövő évi BL-t illetően.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#22436 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem nem reménytelen a helyzet. Döntő lesz hogy a kövi 3 bajnokinkat tudjuk-e simán hozni. És úgy menni az arsenal-hoz.

Meg sztem azért a tottenham-nek nem lesz leányálom a kövi 3 meccsből egyszer sunderland-hez utaznia, meg a kiesés ellen küzdő bolton-hoz...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#22437 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Minden meccset meg kell nyerni, akkor 3.-ak is lehetünk. Egyet biztos leikszel a Tottenham, de egy vereség is lehet mellette. Az Arsenalt ha legyőzzük akkor szintén csökken a diff, és ők is leikszelnek egyet.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#22438 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Hát ebből BL nem lesz. Nehezebb meccseink lesznek. :(

Bár az hatalmas lenne, ha 3-ok lennénk Newcastle meg 4. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

#22439 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#22440 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

alpar08 írta:Na szurkoljunk a Swansea-nek. A tegnap kikapott az Arsenal is.
Mennyit röhögnék ha 3. helyen végeznénk a bajnokságban :lol: :lol:
ha BL-t nyernénk leszarnám azt is ha 8-adikok lennénk :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése