Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#20561 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Jöhetne Hazard meg Jovetic is most télen ennyi kell kül szarba leszünk
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#20562 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

http://shakhtar.com/en/news/20534" onclick="window.open(this.href);return false;

- What is the current situation with Willian?
- As far as I know the negotiations between Shakhtar and Chelsea are still ongoing. Willian asked to go to Brazil, for his wife is pregnant now. I think the transfer fee offered by Chelsea does not match Willian’s skill. You probably know from the Internet that Hazard’s transfer value is 30-35 million. Chelsea offered 20 million for Willian. I do not think that Willian is weaker than Hazard, and in some components he is even stronger!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#20563 Hozzászólás Szerző: almos »

Hulk,Hazard,Navas, szerintem mindegyik melyik csak jöjjön,sőt még kettő is jöhetne közülük :D
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#20564 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Most mondták az eurosport-on, hogy Amauri a Fiorentinába igazol, nagyon remélem akkor Jovetic jön hozzánk.
Csibe írta:Állítólag amíg Terryék Mallorcan edzetek, addig Emenalo Sevillában egyeztet. Tudom, hogy facebookos hír, de azért lehet benne valami:

"Navas set to join Chelsea for €30 million fee."
http://www.youtube.com/watch?v=d9vXHRaGGxI" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... BCl%C3%A9s" onclick="window.open(this.href);return false;
Jövőhét keddig tuti nem fog lemenni a vérnyomásom:)

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#20565 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Állítólag amíg Terryék Mallorcan edzetek, addig Emenalo Sevillában egyeztet. Tudom, hogy facebookos hír, de azért lehet benne valami:

"Navas set to join Chelsea for €30 million fee."
http://www.youtube.com/watch?v=d9vXHRaGGxI" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... BCl%C3%A9s" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#20566 Hozzászólás Szerző: chiedis »

GereZsolt írta:
focimark írta:Azt olvastam Facebookon több helyen is, hogy Hazard Londonban van, de elvileg az Arsenalhoz ír(hat) alá.
Egy barom ha oda igazol helyettünk, már ha megkerestük. Ha nem kerestük azért vagyunk bolondok. Amúgy kizártnak tartom h lenne annyi pénze az arsenalnak amennyi rá kéne, és az ambícióját se érteném h miért akar egy EL csapatba igazolni.
az EL csapatos jelzőkkel óvatosan minden fórumon, mert ha úgy alakul, ég az arc.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#20567 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

+ nagylelküségböl még odaadnàm Kalout is :$ :D

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#20568 Hozzászólás Szerző: koza »

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 18&archive" onclick="window.open(this.href);return false; viheted Carlo :D

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#20569 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

GereZsolt írta:
focimark írta:Azt olvastam Facebookon több helyen is, hogy Hazard Londonban van, de elvileg az Arsenalhoz ír(hat) alá.
Egy barom ha oda igazol helyettünk, már ha megkerestük. Ha nem kerestük azért vagyunk bolondok. Amúgy kizártnak tartom h lenne annyi pénze az arsenalnak amennyi rá kéne, és az ambícióját se érteném h miért akar egy EL csapatba igazolni.
Én sztem a szarzenálnak van pénze,hiszen a kulcsjátékosaikat eladták évrő-évre(pl.Nasri,Fabre). Csak a beáramlott pénzeken ülnek és nem csinálnak semmit,illetve az utánpótlásba hasznosítják
Stone haxleader!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#20570 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

focimark írta:Azt olvastam Facebookon több helyen is, hogy Hazard Londonban van, de elvileg az Arsenalhoz ír(hat) alá.
Egy barom ha oda igazol helyettünk, már ha megkerestük. Ha nem kerestük azért vagyunk bolondok. Amúgy kizártnak tartom h lenne annyi pénze az arsenalnak amennyi rá kéne, és az ambícióját se érteném h miért akar egy EL csapatba igazolni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#20571 Hozzászólás Szerző: focimark »

Azt olvastam Facebookon több helyen is, hogy Hazard Londonban van, de elvileg az Arsenalhoz ír(hat) alá.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#20572 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: Már ezért a nyilatkozatért leigazolnám a gyereket. Lukaku-n kívűl nem nagyon emlékszem senkire az elmúlt évekből, aki boldogan jönne hozzánk...
Talan Aguero...aztan tudjuk mi lett a vege...

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#20573 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Amazing24 írta:
focimark írta:
Csibe írta:AVB leigazolná Hulkot még ebben az átigazolási szezonban, de Abra nem hajlandó 83-at fizetni. :(
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... witterfeed" onclick="window.open(this.href);return false;
Akármennyire is örülnék Hulknak, Vannak sokkal olcsóbban megszerezhető játékosok.
Az angolok azt írták, hogy Abra hajlandó lenne 50-et fizetni a Portonak, de annál többet nem. Benne van a levegőben, hogy elég lesz az az 50 is. :roll:
Nem lehet ennyire hülye a Porto, hogy 50ért ne engedjék el. Senki nem fog nekik fizetni 85 milliót.
De.. Ha a City akarná Hulk-ot, ők kitennék még a 80millát is szerintem.
De Bruyne-nek nagyon örülnék ha most a télen jönne, meg ez a Willian gyerek is szimpi lett a nyilatkozata miatt.
Cahill, De Bruyne, Willian már szerintem elfogadható egy télre, úgy, ha De Bruyne nem megy kölcsönbe, hanem egyből jön ide! Viszont, ha még marad fél évet a csapatánál, de a miénk lesz papíron, akkor jönnie kellene még valakinek. :?
»» KTBFFH! CHELSEA ««

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#20574 Hozzászólás Szerző: becus »

Csibe írta:A leghitelesebb portugál lap szerint ( A Bola ) AVB és Abra is abban reménykedik, hogy az FC Porto hajlandó kevesebbért eladni Hulkot, de ha nagyon ragaszkodnak a 100 millióhoz akkor Cavani Hulk alternatívája.
az jó. legalább lesz 5 középcsatárunk, szélsőnk(jobb) meg egy se. félreértés ne essék celeste rajongó vagyok és bírom cavanit, de szélsőre és irányítóra van szükség.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#20575 Hozzászólás Szerző: Mister »

Még a végén kiderül,hogy egész télen zaklatták a Portot Hulk miatt.Csak nehogy úgy járjanak vele mint Modric-al,aztán valami középselejt jöjjön..... :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#20576 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tru23 írta:http://www1.skysports.com/football/news/11668/7456284/

Willian boldogan igazolna hozzánk, és reménykedik, hogy megvalósul a transzfer. Szeretné kipróbálni magát a PL-ben, és szeretné stabilan beverekedni magát a válogatottba, hogy hazai pályán játszhasson majd a VB-n. Luiz és Ramires győzködik, jóban vannak. 20 millió fontért vihetnénk. 29 a kivásárlási ár.
Már ezért a nyilatkozatért leigazolnám a gyereket. Lukaku-n kívűl nem nagyon emlékszem senkire az elmúlt évekből, aki boldogan jönne hozzánk...

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#20577 Hozzászólás Szerző: Csibe »

A leghitelesebb portugál lap szerint ( A Bola ) AVB és Abra is abban reménykedik, hogy az FC Porto hajlandó kevesebbért eladni Hulkot, de ha nagyon ragaszkodnak a 100 millióhoz akkor Cavani Hulk alternatívája.

tru23

Re: Átigazolások

#20578 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Remélem ezután a hét után senki nem gondolja, hogy AVB nem akar igazolni. :D

Amúgy életem Cavaniért, szerintem előbb érne 50-100 milliókat mint Hulk.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#20579 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pilgrim írta:Hulk is hülye volt amikor aláírta a szerződését. Ott fog megrohadni a Portoba. Bízom benne, hogy sikerül vhogy megegyezni a két a klubnak. Kapjanak 50-et meg Kalou-t és mind a két klub jó jár.
Mi ha csak úgy odaadjuk Kalout, akkor is jól járunk :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#20580 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hulk is hülye volt amikor aláírta a szerződését. Ott fog megrohadni a Portoba. Bízom benne, hogy sikerül vhogy megegyezni a két a klubnak. Kapjanak 50-et meg Kalou-t és mindenki jó jár.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pilgrim 2012. január 26., csütörtök 15:51-kor.

Válasz küldése