Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Egykori játékosaink

#5781 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta:Nem hiszem el hogy szegény Joey rúg 3-mat,és cikizitek,lehet tik még nem voltatok Chelsea- szurkolók mikor o volt a PL egyik leggyorsabb és legtechnikásabb szélsoje.
JC-10
Micsoda? Valamirol lemaradtam. Melyik evben volt o a legtechnikasabb es leggyorsabb szelso?:D

Joey ugyan olyan csalodas volt szvsz, mint Sheva vagy Torres. Tobb golt rugott, de csak azert, mert egy nagyon komoly csapatba csoppent bele. 2004-05, 2005-06. Sose jatszott nalunk jol, csak momentumai voltak
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Egykori játékosaink

#5782 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Blueflag írta:
ChesterB írta:nem azért, mert a 'pool megadta neki azt a heti 90 ezer fontos vagy mennyi fizetést, amit mi nem? sose volt vele bajom, de én úgy tudom a pénz miatt [is] döntött a változás mellett. a 'poolban sem játszott amúgy többet a csóri.....
Valóban több fizetést akart nálunk... de a Poolban még annyit se kapott, mint itt. Egyébként engem nem érdekel ez a része, jelenleg sem mindenki annyit kap, amennyit érdemel. Joey tényleg szívvel-lélekkel játszott kékben, még az utolsó meccsén is.

Megjegyzem, szerintem sem rinyált volna a fizetés miatt, ha többször kezdő. Így végképp nem érte meg maradni.
Csak a tisztán látás kedvéért megjegyezném (immár sokadszorra), hogy a szerződésében volt egy olyan opció, hogy 50%-al emelkednie kell a fizujának, viszont nekünk pont akkor volt szemléletváltásunk....

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Egykori játékosaink

#5783 Hozzászólás Szerző: White »

Ne azt nézzétek hogy megette maga a fél manchestert,hanem a goloromét,igazi kék volt.
http://www.youtube.com/watch?v=Ly1nUJgBffs" onclick="window.open(this.href);return false;
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#5784 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ChesterB írta:nem azért, mert a 'pool megadta neki azt a heti 90 ezer fontos vagy mennyi fizetést, amit mi nem? sose volt vele bajom, de én úgy tudom a pénz miatt [is] döntött a változás mellett. a 'poolban sem játszott amúgy többet a csóri.....
Valóban több fizetést akart nálunk... de a Poolban még annyit se kapott, mint itt. Egyébként engem nem érdekel ez a része, jelenleg sem mindenki annyit kap, amennyit érdemel. Joey tényleg szívvel-lélekkel játszott kékben, még az utolsó meccsén is.

Megjegyzem, szerintem sem rinyált volna a fizetés miatt, ha többször kezdő. Így végképp nem érte meg maradni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Blueflag 2012. január 8., vasárnap 16:40-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#5785 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem azért, mert a 'pool megadta neki azt a heti 90 ezer fontos vagy mennyi fizetést, amit mi nem? sose volt vele bajom, de én úgy tudom a pénz miatt [is] döntött a változás mellett. a 'poolban sem játszott amúgy többet a csóri.....

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Egykori játékosaink

#5786 Hozzászólás Szerző: White »

Azért igazolt el innen mert már nem volt stabil kezdo,magánéleti problémái voltak,alkoholt se vetette meg.
De mindig kirakta a szivét kék mezben.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Mesty
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010. október 26., kedd 22:22

Re: Egykori játékosaink

#5787 Hozzászólás Szerző: Mesty »

Blueflag írta:Szerintem meg nem. Látod, mennyire sokféle vélemény létezik? Egyébként az tényleg ultragáz, hogyha rúg 3 gólt, akkor is elkezditek rugdosni. Én pl örülök, hogy újra kezd magára találni, mert szvsz nem akkora karriert fut be eddig, mint amilyenek a képességei voltak.
Én egy szóval sem rúgtam bele,csak megértem az előttem írok érzéseit.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#5788 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem meg nem. Látod, mennyire sokféle vélemény létezik? Egyébként az tényleg ultragáz, hogyha rúg 3 gólt, akkor is elkezditek rugdosni. Én pl örülök, hogy újra kezd magára találni, mert szvsz nem akkora karriert fut be eddig, mint amilyenek a képességei voltak.

Várom már, mikor Anelka elintéz 5 góllal valami kínai csapatot, ti meg elkezditek majd köpködni. Azt hittem mindennek van határa. :roll:

Avatar
Mesty
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010. október 26., kedd 22:22

Re: Egykori játékosaink

#5789 Hozzászólás Szerző: Mesty »

White írta:Nem hiszem el hogy szegény Joey rúg 3-mat,és cikizitek,lehet tik még nem voltatok Chelsea- szurkolók mikor o volt a PL egyik leggyorsabb és legtechnikásabb szélsoje.
JC-10
Szerintem adott okot rá,hogy megutálják... :roll:

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Egykori játékosaink

#5790 Hozzászólás Szerző: White »

Nem hiszem el hogy szegény Joey rúg 3-mat,és cikizitek,lehet tik még nem voltatok Chelsea- szurkolók mikor o volt a PL egyik leggyorsabb és legtechnikásabb szélsoje.
JC-10
#OnceABlueAlwaysABlue

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#5791 Hozzászólás Szerző: tiszi »

hatodik ligás ellenfelével szemben :lol: :lol: Daniel kb. 6 vágott volna nekik ha nem többet :D (azért danielt hoztam fel mert most ő nálunk a jobb szélső és anno j.cole volt)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#5792 Hozzászólás Szerző: chiedis »

áh, tudtam hogy már be lesz linkelve. Csó Kol kiütötte a francia taktaharkány FC-t.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Egykori játékosaink

#5793 Hozzászólás Szerző: bobbymate »


Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: FA-kupa

#5794 Hozzászólás Szerző: Szabi »

tiszi írta: kicsit off lesz de ha már feljött muszáj megkérdeznem. Mivan most stoch-al? Semmi nem hallani róla :(
Azóta is a Fenerbahce-ben van, idén 13 bajnokin 4 gólt lőtt (2 szabadrúgásból), van 2 gólpassza, ezalatt 6-szor be-, 5-ször pedig lecserélték. Átlagban 185 percenként rúg gólt.

Tavaly is szinte mindig be-, vagy lecserélték (dettó Agüero...), összesen 40 meccsen volt 5 gólja és 7 gólpassza.

OFF vége -
6+8+5+4+1+1+2+1

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#5795 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Bubi írta:
ChesterB írta:Ebből látszik, hogy te még fiatal vagy, én ennyi idősen a fórumon Tore Andre utánpótlás híreiből szívtam magamban a rengeteg információt, ő szerettette és ismertette meg velem a fiatalokat. sebaj, van még időd, és a blogon már írnak a fiatalokról is.
En is Tore "elmenybeszamoloi" utan kezdtem el foglalkozni a tartalekokkal, elotte azt se tudtam hogy kik vannak ott, eszembe sem jutott hogy oket belehetne epiteni:) Utana volt hogy tobb utanpotlas meccset neztem mint felnottet :)
Ezota is mindig nyomonkovetem oket es a kolcsonadott fiataljainkat is.
Stoch meg mindig nagy szivfajdalmam... Vettunk a helyere egy Jozsit, akirolt tudtuk hogy fejlodni mar nem fog, most meg raadasul kolcson is adtuk, nyaron meg szerintem eladjuk.
kicsit off lesz de ha már feljött muszáj megkérdeznem. Mivan most stoch-al? Semmi nem hallani róla :(

chelsea fan 9999
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011. május 9., hétfő 21:24
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo

Re: Egykori játékosaink

#5796 Hozzászólás Szerző: chelsea fan 9999 »

Én Anelkárol csak jót tudok mondani nem mondom, hogy csak jót csinált de anyit megérdemel, hogy csak a jó megmozdulásaira emlékezzünk.

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Egykori edzőink

#5797 Hozzászólás Szerző: White »

Hihetetlen hogy egypár forumozo elmehetne sorozat írónak,olyan sztorikat kreáltok..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Egykori edzőink

#5798 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Anyboy írta:Football's Greatest Managers - Jose Mourinho

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=XqoCTYQKtXY" onclick="window.open(this.href);return false;
Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=smmlrdsl5Po" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem Lampardnak rohadtul hiányzik Mourinho....Lehet hogy azért is jön ki nehezen AVB-vel, mert azt látja benne hogy Mourinho-t akarja utánozni vagy valami ilyesmi... jaj Frankie..:/
Keep the blue flag flying high

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Egykori edzőink

#5799 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Football's Greatest Managers - Jose Mourinho

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=XqoCTYQKtXY" onclick="window.open(this.href);return false;
Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=smmlrdsl5Po" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Egykori edzőink

#5800 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

soni írta:
rafanadal írta:A román digisporton épp ilyen PL beszélgetős műsor megy és van egy csóró aki meséli, hogy élete során kikkel dolgozott együtt. Többek között ilyen az argentín Scolari is. Ezt nevezem! :D
nem lehet hogy Solarit mondott?
Nem, teljes nevet mondott: Luis Felipe Scolari.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése