Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#24221 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Ez a Toure vs Mata dolog kicsit fel lett fújva nem gondoljátok? Nem volt szép dolog a Toure mozdulat amikor földön volt mata, de ami utána volt a "pofon" az inkább valami kis simogatásnak ért volna fel ha Mata nem csapja le a nigger kezét ami Mata miatt gyorsut be a végén és ettől tűnt olyan szenzációs paraszt húzásnak Touretól.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#24222 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:
Pilgrim írta:Azért olyat írni, hogy lefociztuk a cityt meg stb, elég durva. Ha őszinték vagyunk, akkor nem adtak meg a citynek egy 11-est és Meireles-t ki kellett volna állítani. Persze a egy csomó meccset elfújtak már a Chelsea ellen, szóval ezt már megérdemeltek a Kékek. Örülök, hogy meglett a 3 pont végül és így már "csak" 7 pont a hátrány. Hozni kell a meccseket, télen 2-3 megfelelő játékos érkezése esetén akár még PL serleget is nyerhet a Chelsea. Nagyon jó lenne megint duplázni, de még sajnos erre nem látok esélyt. Persze ha jól sikerül az átigazolási időszak, akkor a határ a csillagos ég.
És a másik oldalon Touré vagy Zabaleta? Mindkettőt le kellett volna zavarni, szóval Meireles pályán maradásáért valamiért nincs bűntudatom. Plusz tény és való, hogy az első félidőben egyenlő erők kűzdöttek, esetleg 51:49 a Citynek, a második félidőben viszont csak mi voltunk pályán, a kiállítás előtt is. Nem lefociztuk őket, de meg lettek fogva csúnyán.

A meg nem adott büntető jó kérdés. Szerintem nem volt büntető, Silva már repülve ment neki Bosingwa lábának... azt hitte, hogy egy El Clásicón van, szép alakítás volt. Nyílván a kontakt is megvolt, de nem nevezném bírói hibának, hogy ezt nem fújta be.
A bíró öt méterre volt az esettől, oldalról nézte ahogy Silva esett, és pont láthatta hogy egyáltalán hozzáér-e Bosingwa lába Silva lábához. A bíró a (mű)esés után egyből mutatta David Silvának hogy álljon fel.

Az én véleményem szerint nem volt tizi, mivel Bosingwa egyből visszahúzta a lábát amikor látta hogy a labda nincs ott. Egyébként meg Yaya Tourét meg Kompanyt kellet volna kiállítani, utóbbi Mataval szabálytalankodott, előbbi meg szintén.

Egyébként a City 20-25 percig úgy játszott hogy 0-4 lesz a vége, de miután elmúlt a ,,beszarok ettől a Citytől" érzés, egyből helyzetük nem volt a meccs végéig és eltűnt az ,,átjáróház a védelmünk" jelző is. Nem azt mondom hogy hú de nagy játékkal, de nagy küzdéssel győztünk. Ez a meccs olyan volt mint a március 1.-i MU meccs: nagy küzdéssel győztünk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#24223 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
Igen, én is azt az adást néztem. Szomorú, hogy egy olyasvalakinél ez színtiszta 11-es, aki 20 évig volt védő. Persze, ha ő követte volna el a szabálytalanságot és befújják, akkor 10 percig reklamált volna, hogy jogtalan. Ismerjük Neville-t, nem kell egy kis faszkalapságért a szomszédba mennie. :)

Határeset a 11-es szvsz. Be is lehet fújni, meg nem is.
Mar nem tudom ki kovette el ott a "szabalytalansagot", talan bosingwa, de az egybol latszott, hogy amint latta hogy nem eri el a labdat, piszok gyorsan huzta vissza a labat. Abban se vagyok biztos, hogy eltalalta... Tul nagyot akart esni a srac, ezert nem kapott 11est. Ebbol az a tanulsag, hogy csak akkor essunk el, ha keptelenek vagyunk tovabbfutni...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24224 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Talmaszabi írta:
Blueflag írta:
A meg nem adott büntető jó kérdés. Szerintem nem volt büntető, Silva már repülve ment neki Bosingwa lábának... azt hitte, hogy egy El Clásicón van, szép alakítás volt. Nyílván a kontakt is megvolt, de nem nevezném bírói hibának, hogy ezt nem fújta be.
Én is inkább arra felé hajlok, hogy nem volt büntető (legalábbis Angliában biztosan nem), de azért a szünetben nem kicsit meglepetten hallgattam Gary Neville "szakkommentjét" az esetről, konkrétan ezt mondta: That was absolutely penalty! - és ezt még vagy hatszor elmondta. :roll:
Igen, én is azt az adást néztem. Szomorú, hogy egy olyasvalakinél ez színtiszta 11-es, aki 20 évig volt védő. Persze, ha ő követte volna el a szabálytalanságot és befújják, akkor 10 percig reklamált volna, hogy jogtalan. Ismerjük Neville-t, nem kell egy kis faszkalapságért a szomszédba mennie. :)

Határeset a 11-es szvsz. Be is lehet fújni, meg nem is.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#24225 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Én nem is értem h mi volt ezzel a bíróval... Lehet volt, hogy volt a city-nél is olyan amit nem fújt be ezt nem vitatom... DE!!! ez a büdös köcsög touré, hogy a jo életbe játszhatta végig a meccset?! Belerúg szándékosan (labda pályán se volt) Mataba és mikor ezt számonkéri rajta megüti? Az szerintem nem egy barátis tasli volt...
Ezzel ellentétben a fiúk nagyon jol helytálltak GRATULA.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#24226 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blueflag írta:
A meg nem adott büntető jó kérdés. Szerintem nem volt büntető, Silva már repülve ment neki Bosingwa lábának... azt hitte, hogy egy El Clásicón van, szép alakítás volt. Nyílván a kontakt is megvolt, de nem nevezném bírói hibának, hogy ezt nem fújta be.
Én is inkább arra felé hajlok, hogy nem volt büntető (legalábbis Angliában biztosan nem), de azért a szünetben nem kicsit meglepetten hallgattam Gary Neville "szakkommentjét" az esetről, konkrétan ezt mondta: That was absolutely penalty! - és ezt még vagy hatszor elmondta. :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#24227 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Blueflag írta:
Pilgrim írta:Azért olyat írni, hogy lefociztuk a cityt meg stb, elég durva. Ha őszinték vagyunk, akkor nem adtak meg a citynek egy 11-est és Meireles-t ki kellett volna állítani. Persze a egy csomó meccset elfújtak már a Chelsea ellen, szóval ezt már megérdemeltek a Kékek. Örülök, hogy meglett a 3 pont végül és így már "csak" 7 pont a hátrány. Hozni kell a meccseket, télen 2-3 megfelelő játékos érkezése esetén akár még PL serleget is nyerhet a Chelsea. Nagyon jó lenne megint duplázni, de még sajnos erre nem látok esélyt. Persze ha jól sikerül az átigazolási időszak, akkor a határ a csillagos ég.
És a másik oldalon Touré vagy Zabaleta? Mindkettőt le kellett volna zavarni, szóval Meireles pályán maradásáért valamiért nincs bűntudatom. Plusz tény és való, hogy az első félidőben egyenlő erők kűzdöttek, esetleg 51:49 a Citynek, a második félidőben viszont csak mi voltunk pályán, a kiállítás előtt is. Nem lefociztuk őket, de meg lettek fogva csúnyán.

A meg nem adott büntető jó kérdés. Szerintem nem volt büntető, Silva már repülve ment neki Bosingwa lábának... azt hitte, hogy egy El Clásicón van, szép alakítás volt. Nyílván a kontakt is megvolt, de nem nevezném bírói hibának, hogy ezt nem fújta be.
Az igaz, hogy meglettek fogva, de azért nagyon nehezen tudott a Chelsea helyzetet kialakítani a 9 emberrel védekező city ellen. Ez pl. tökéletes példa volt rá, hogy nem elég kreatív a kp. + Bosingwa-nak egy normális beadása nem volt.
Egyébként nekem sincs bűntudatom, haljanak éhen a citysek. Kapják be, utálom őket. :evil:

@Николаевич: Silva esetére gondolok. Ha én lettem volna a bíró, befújtam volna a citynek. A másik, hogy Kompany-t kiállítottam volna. Sallói Pityu azt jósolta a meccs előtt, hogy "a city tönkreveri a Chelsea-t", Gratulálok Pista! 8)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#24228 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta: nem adtak meg a citynek egy 11-est

Mire gondolsz? Nekem nem rémlik semmi ilyen. Kompany-t viszont ki kellett volna állítani szintén, felrúgta Mata-t miútán bebőrözte, és volt már egy sárgája.

Amúgy önbizalomnövelő lehet ez a győzelem, mégiscsak mi vertük meg először a félelmetes City-t, akik 6-1-re gázoltak az Old Traffordon és 5-1-re a White Hart Lane-n. Igaz, hogy közel sem úgy játszott a City, mint azokon a meccseken, de azért mégiscsak jó érzés. A Wolves meccs óta nagyon jól szerepel a csapat(én a Liverpool elleni Ligakupameccset nem számolom bele, mert annak nem sok köze van az alap kezdőjátékosokhoz), végre újra a harmadik helyen vagyunk, és jövő héten a Sp*rs ellen be is biztosítjuk magunkat.

Amúgy én tegnap amikor a második percben vezetést szerzett a City nagyon megijedtem, attól féltem hogy felégetik az SB-t is, szerencsére nem így lett. Sturridge azzal a gólpasszal szinte a semmiből hozta vissza a csapatot, igazi fordulópont volt a meccsben.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24229 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Pilgrim írta:Azért olyat írni, hogy lefociztuk a cityt meg stb, elég durva. Ha őszinték vagyunk, akkor nem adtak meg a citynek egy 11-est és Meireles-t ki kellett volna állítani. Persze a egy csomó meccset elfújtak már a Chelsea ellen, szóval ezt már megérdemeltek a Kékek. Örülök, hogy meglett a 3 pont végül és így már "csak" 7 pont a hátrány. Hozni kell a meccseket, télen 2-3 megfelelő játékos érkezése esetén akár még PL serleget is nyerhet a Chelsea. Nagyon jó lenne megint duplázni, de még sajnos erre nem látok esélyt. Persze ha jól sikerül az átigazolási időszak, akkor a határ a csillagos ég.
És a másik oldalon Touré vagy Zabaleta? Mindkettőt le kellett volna zavarni, szóval Meireles pályán maradásáért valamiért nincs bűntudatom. Plusz tény és való, hogy az első félidőben egyenlő erők kűzdöttek, esetleg 51:49 a Citynek, a második félidőben viszont csak mi voltunk pályán, a kiállítás előtt is. Nem lefociztuk őket, de meg lettek fogva csúnyán.

A meg nem adott büntető jó kérdés. Szerintem nem volt büntető, Silva már repülve ment neki Bosingwa lábának... azt hitte, hogy egy El Clásicón van, szép alakítás volt. Nyílván a kontakt is megvolt, de nem nevezném bírói hibának, hogy ezt nem fújta be.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#24230 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Azért olyat írni, hogy lefociztuk a cityt meg stb, elég durva. Ha őszinték vagyunk, akkor nem adtak meg a citynek egy 11-est és Meireles-t ki kellett volna állítani. Persze a egy csomó meccset elfújtak már a Chelsea ellen, szóval ezt már megérdemeltek a Kékek. Örülök, hogy meglett a 3 pont végül és így már "csak" 7 pont a hátrány. Hozni kell a meccseket, télen 2-3 megfelelő játékos érkezése esetén akár még PL serleget is nyerhet a Chelsea. Nagyon jó lenne megint duplázni, de még sajnos erre nem látok esélyt. Persze ha jól sikerül az átigazolási időszak, akkor a határ a csillagos ég.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#24231 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Mister írta:
laczze írta:
tiszi írta:Többen írták ezt: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-t ... ideo-58268" onclick="window.open(this.href);return false; - Vicc hogy ezért még egy lapot se kapott amikor bíró arra felé nézz. Remélem utólag kap kis eltiltást :evil:
Ez durva volt, énis nagyon remélem eltiltják pár meccsre a kis rohadékot! még szerencse hogy a végén Mata nevethetett :) 100x jobb játékos annál a kutyánál !!
Egy ************** tapló!!! Én is nagyon kíváncsi leszek,hogy mi lesz,mert ha mondjuk Mata le *igrózta volna,ő tuti megkapta volna már a sokmeccses eltiltást.... Amúgy meg az egész bírói társaságot le kellene cserélni Angliában mert a játékvezetői ténykedések elég színvonaltalanok a világ legjobb bajnokságában!!
Ez engem is nagyon idegesített. Párszor a Digi-sel is visszajátszodták ezt a kis részletet. Sajnáltam Mata-t, hogy ez az izomagyu benga nig*er állat pofozza, rùgdossa a földön.
Az meg rátett egy lapáttal, hogy a kommentátorok kacagták az esetet... Máskülömben a bíróval nem volt nagyobb gond.
-=Kék vér=-

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#24232 Hozzászólás Szerző: Mister »

laczze írta:
tiszi írta:Többen írták ezt: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-t ... ideo-58268" onclick="window.open(this.href);return false; - Vicc hogy ezért még egy lapot se kapott amikor bíró arra felé nézz. Remélem utólag kap kis eltiltást :evil:
Ez durva volt, énis nagyon remélem eltiltják pár meccsre a kis rohadékot! még szerencse hogy a végén Mata nevethetett :) 100x jobb játékos annál a kutyánál !!
Egy ************** tapló!!! Én is nagyon kíváncsi leszek,hogy mi lesz,mert ha mondjuk Mata le *igrózta volna,ő tuti megkapta volna már a sokmeccses eltiltást.... Amúgy meg az egész bírói társaságot le kellene cserélni Angliában mert a játékvezetői ténykedések elég színvonaltalanok a világ legjobb bajnokságában!!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#24233 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

City-nek köze nem volt a második félidőhöz, az az igazság hogy az első 25 percbe mehettek volna 0-3-ra így jártak..viszont a második félidőbe meg örülhettek hogy megúszták hogy csak 2-1-re kapjanak ki :) Összeségében jobbak voltunk! az első félidő második felét is mi uraltuk! Szép volt Chelsea és Boas C'MOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!
Lampard jött, látot, döntött :) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2011. december 13., kedd 15:30-kor.
Ohh Chelsea we love you..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24234 Hozzászólás Szerző: kdako »

Norbert írta:Tegnap elég kellemetlen időben volt a meccs: hideg idő, ömlött az eső, úgy a félidő közepéig, majd jeges eső. A City latin szekciója (Silva, Agüero) ennek köszönhetően is teljesen lefagyott és enerváltan mozgott különösen az első félidő második részében és a második játékrészben. Nyilván Mancini belátta hogy le kell hozni őket, mert a játékuk nem válik a csapat előnyére. Szerintem rosszul cserélt az olasz, de az egy másik tészta... Tegnap megmutattuk a többi csapat számára, hogy a City sem legyőzhetetlen! Kell hozzá (többek között) egy kifejezetten rossz idő és a csodagépezet már erősen csikorog... 8)
Lehet ebben valami, de szerencsére a mi latinunkon, Matán nem fogott ki az eső sem. Nem villogott annyira, mint korábban, de azért a két citysnél jobb volt.
GO BLUES!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#24235 Hozzászólás Szerző: laczze »

tiszi írta:Többen írták ezt: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-t ... ideo-58268" onclick="window.open(this.href);return false; - Vicc hogy ezért még egy lapot se kapott amikor bíró arra felé nézz. Remélem utólag kap kis eltiltást :evil:
Ez durva volt, énis nagyon remélem eltiltják pár meccsre a kis rohadékot! még szerencse hogy a végén Mata nevethetett :) 100x jobb játékos annál a kutyánál !!
Drogba,Lampard,Terry <3

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24236 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Többen írták ezt: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-t ... ideo-58268" onclick="window.open(this.href);return false; - Vicc hogy ezért még egy lapot se kapott amikor bíró arra felé nézz. Remélem utólag kap kis eltiltást :evil:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#24237 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kicker írta: Igazolás helyett többet foglalkoznék a jelenlegi kerettel, minden poszton vannak klasszisaink, nem szeretnék idén látni 50 millió eurós igazolást, mert akkor inkább nekem küldjenek 1 millió eurót és 1 mezt, aztán megyek játszani. :)
Na csak ez kene meg. Akarmi tortenhet, de ez ne... Ne essunk bele megint ebbe a hibaba. Be kell latni, mivel szemmel lathato, egyertelmubbnel egyertelmubb, hogy le kell cserelni a gerincet. Uj jatekosok kellenek! Ha ezt nem lepjuk meg, akkor majd jonnek megint a melyrepulesek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24238 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Tegnap elég kellemetlen időben volt a meccs: hideg idő, ömlött az eső, úgy a félidő közepéig, majd jeges eső. A City latin szekciója (Silva, Agüero) ennek köszönhetően is teljesen lefagyott és enerváltan mozgott különösen az első félidő második részében és a második játékrészben. Nyilván Mancini belátta hogy le kell hozni őket, mert a játékuk nem válik a csapat előnyére. Szerintem rosszul cserélt az olasz, de az egy másik tészta... Tegnap megmutattuk a többi csapat számára, hogy a City sem legyőzhetetlen! Kell hozzá (többek között) egy kifejezetten rossz idő és a csodagépezet már erősen csikorog... 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24239 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Sziasztok!

Szerintem a védelmünket kritizálni elég nehéz, mikor kapura lövése sem volt citehnek... azt az egy megingást pedig a koncentráció hiánya okozta, és utána szerintem felpörgött a csapat, elég jól játszott, ötletesen, önbizalommal teli, a kontrákat rendkívül gyorsan és pontosan játszva, a valencia elleni meccs óta más ajátékunk, illetve már a newcastle ellen is látszott, de a ott a védelem nem volt stabil (kapufák, Cech bravúrok)...
Összességében bízom abban, hogy pályára áll a csapat, és a téli hajrában megragad a top 3-ban!
Igazolás helyett többet foglalkoznék a jelenlegi kerettel, minden poszton vannak klasszisaink, nem szeretnék idén látni 50 millió eurós igazolást, mert akkor inkább nekem küldjenek 1 millió eurót és 1 mezt, aztán megyek játszani. :)
GO BLUES!!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#24240 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Na megint öröm lesz bemenni az iskolába :D .Ez nagy öröm ,és erőt fog adni ez a két győzelem . :)
Stone haxleader!

Válasz küldése