Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1381 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
artaence írta:
King Of The Football írta:http://www.givemefootball.com/premier-league/?id=161983
Bruno Cortes

http://www.youtube.com/watch?v=x2kgHCo_ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól van, így már David Luiz sem érezné magát egyedül, na nem amiatt, hogy jönne még egy brazil, hisz itt van (még) Alex, hanem a nagy haja miatt :D
Ha leigazolunk meg egy latint, es az nem Hulk vagy Alcantara lesz, akkor en tokon szurom magam.
Eddig én sem rajongtam a latinokért. Szeretnéd tudni, hogy ebben a pillanatban hogy állok a kérdéshez? :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Andre Villas-Boas

#1382 Hozzászólás Szerző: Bubi »

artaence írta:
King Of The Football írta:http://www.givemefootball.com/premier-league/?id=161983
Bruno Cortes

http://www.youtube.com/watch?v=x2kgHCo_ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól van, így már David Luiz sem érezné magát egyedül, na nem amiatt, hogy jönne még egy brazil, hisz itt van (még) Alex, hanem a nagy haja miatt :D
Ha leigazolunk meg egy latint, es az nem Hulk vagy Alcantara lesz, akkor en tokon szurom magam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Andre Villas-Boas

#1383 Hozzászólás Szerző: artaence »

King Of The Football írta:http://www.givemefootball.com/premier-league/?id=161983
Bruno Cortes

http://www.youtube.com/watch?v=x2kgHCo_ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól van, így már David Luiz sem érezné magát egyedül, na nem amiatt, hogy jönne még egy brazil, hisz itt van (még) Alex, hanem a nagy haja miatt :D

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Andre Villas-Boas

#1384 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

http://www.givemefootball.com/premier-league/?id=161983" onclick="window.open(this.href);return false;
Bruno Cortes

http://www.youtube.com/watch?v=x2kgHCo_ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1385 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

tru23 írta:
„Biztosított arról, hogy nincs veszélyben a munkám. Akkor sem lesz, ha esetleg trófea nélkül fejezzük be a szezont. [...]"

Úgy legyen, hagyjuk dolgozni a mestert. Egy teljes nyárra mindenképpen szüksége lesz. Szezon végéig kialakul a terv, letisztul minden, meglesz a taktika, Boas pedig tudni fogja ki kell hozzá, és ki az aki nem.

'In AVB we trust!' :D
A trófea nélkül az oké. A 10. hely nem oké! BL-helyekre oda kell érni, ezt fogjátok már fel.

tru23

Re: Andre Villas-Boas

#1386 Hozzászólás Szerző: tru23 »

„Biztosított arról, hogy nincs veszélyben a munkám. Akkor sem lesz, ha esetleg trófea nélkül fejezzük be a szezont. [...]"

Úgy legyen, hagyjuk dolgozni a mestert. Egy teljes nyárra mindenképpen szüksége lesz. Szezon végéig kialakul a terv, letisztul minden, meglesz a taktika, Boas pedig tudni fogja ki kell hozzá, és ki az aki nem.

'In AVB we trust!' :D

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1387 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Jövőbeni félreértések végett szeretném tudatni, hogy a személyeskedés nem marad jutalom nélkül, nem szeretnék több, a törölt hozzászólásokhoz hasonlót!
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Andre Villas-Boas

#1388 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... tott-57915" onclick="window.open(this.href);return false;
AVB
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára King Of The Football 2011. december 3., szombat 1:08-kor.
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1389 Hozzászólás Szerző: Mister »

Én nyáron vegyes érzelmekkel fogadtam Boas mestert,mivel túl fiatalnak tartottam.(talán még most is)Tartottam attól,hogy nálunk mit tud csinálni az úgymond "kemény magokkal" az öltözőben.(Terry,Lamps,Didier meg az idősebbek).Drogba azért nagy lelkesen "nyitotta a kijárati ajtókat" Scolarinak.(Ami valjuk be Abra legjobb edzőmenesztő húzása volt) Tehát kezelni kell(ene) az öltözői hangulatot.

Attól,hogy sokan az edzőt is hibáztatjuk nem jelenti azt,hogy el is zavarnánk.Tény megbukott ez a feltolt védelem,de ezt be kéne látnia Boasnak.Látjuk mit akar,mik az elképzelései,de ezek megvalósítására nem megfelelő ez a keret.Remélem télen igazol rendesen az alakzatába,vagy végre változtat rajta.A selejteket,kiégetteket meg el kell küldenie.Felesleges itt tartani olyat akire nincs szükség,csak a csapatot hátráltatja.De ha megint tökösködni akar és nem lesz lényeges mozgás,akkor tuti,hogy év végére BL helyünk se lesz.

Ami szerintem érvágás lenne,ugyanis a bevételek,presztízs vesztés,a plusz érv,hogy minket válasszon valaki,jelentősen csökkenne.Igaz divatmajmok elmennének,ami viszont nem lenne veszteség.Legyen változtatás,de legyen ennek jele is!! Az nem jel,hogy meccsről meccsre szinte változik a keret,nincs lehetőség formába jönni,sokszor említésre se méltó a játékunk,a nagyok ellen pedig sorra kikapunk.Ha megvan a meccs lehet erőltetni a szép focit,de eddig a látvány az eredmény rovására ment,(Ha lett volna egyel tán olyan nagyon látványos meccs eddig)ez nem egy spanyolhom,hogy oly könnyedén bejönne.

Igen sokan nem tetszésünket fejezzük ki,de már mint régebben mondtam(és mondták),azért mert szeretnénk ha nem csapatrombolás lenne!!Kikapunk?Akkor kapjunk úgy ki,hogy el lehessen mondani,hogy mindent megtettünk azért,hogy győzzünk!!!Nem pedig úgy,hogy az utolsó 5-10 percben jönnek rá 1-2en a pályán,hogy meccs van.(Tisztelet a kivételnek!!)

Én nem vagyok Boas ellen,de ha változást akar,akkor tegyen is érte.Építsen fiatalokat,hozzon új arcokat akik megtesznek mindent a pályán,küldje el a selejtet és építse meg a sikeres csapatát!!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1390 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Blueflag és Chucky fogalmazta meg legmarkánsabban a két tábor véleményét AVB-vel kapcsoaltban. Mindkettőnek valamilyen vonatkozásban igaza van, úgy vélem hogy ezen vita eldöntéséről fog szólni ez az idény. Májusban a kimenet eltérő: ha Bluflag véleménye javára billan a mérleg AVB-nek pakolnia kell, ha Chucky álláspontja győz (bevallom az ő véleménye számomra szimpatikusabb) akkor AVB megtartva pozícióját, megerősödve jöhet ki a darálóból. Amiben mindkét álláspont tekintetében egyetértek: A régi metódusok és egyes játékosok kezdőként tovább nem használhatók, 2012 januárjában egy pozícióra vonatkozóan legalább egy igazolás minimum szükséges, fiatalok azonnali beépítése elkerülhetetlen. Meglátjuk! Reménykedem egy győzedelmes Chelsea felépülésében! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Andre Villas-Boas

#1391 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem BlueFAG es Chucky kozott van az igazsag.

Nem hiszem, hogy le kene szrnunk magasrol az idei teljesitmenyunket. A Keretunk nem olyan gyenge, hogy ev vegen a csapatepites jegyeben elegedettnek kelljen lennunk egy europaligas hellyel. Mint mar irtak paran, nem a 90es evek kozepen jarunk, sokkal nagyobbak az elvarasok, nagyobb penzek forognak a klub korul, vilagszerte joval tobb szurkolo varja el az eredmenyeket a klubtol.

Viszont az hogy csapatotepitunk, szemleletet valtunk, az teny, es sajnos ez egy viszonylag lassu folyamat. AVB is latja, hogy ha visszatolna a vedekezest, es visszaallitana a regi 4-3-3at vagy 4-4-2ot, akkor most valamivel jobb eredmenyeket erhetnenk el, de azzal nem valositana meg semmit abbol, amit eltervezett. Kellett ez a fel ev ahhoz, hogy raszabja a csapatra a taktikat, hogy tudja majd kik lesznek azok a jatekosok, akik megfelelnek, es kik azok, akiknek tavozniuk kell. Ezt o nem tudhatta elore, ido kellett hozza! Be kell gyakorolnia a csapatnak az uj taktikat, es majd most januarban a hianyposztokra igazolni, hogy ez mukodhessen. Ezzel a taktikaval is jok leszunk egy BL-t ero poziciora, plusz ha minden jol halad, akkor a kovetkezo felev felenel mar elmondhatjuk, hogy megvannak a megfelelo jatekosaink, van egy sajat, egyedi stilusunk, es meccsrol meccsre fejlodunk.

En mar evek ota azert sirok, hogy probaljak mar meg ezek a faszok a kozonseget is kiszolgalni, mert oke, hogy az eredmenyek az elsodlegesek, de nem mindegy hogy milyen aron.

Osszegezve: Tiszta mindenki elott a modszer, amivel aktualisan talan eredmenyesebbek lehetnenk, de mi ertelme lenne Boasnak is ugyan azt folytatni, amit Jose itthagyott? Epp itt van az ideje a Jose fele rendszert megbontani, es felepiteni a Boas fele rendszert, amivel remelhetoleg hasonloan eredmenyesek lehetunk.

Fiatalitast meg ne varjon senki, amig a fiataljaink nem kepesek hozni egy olyan szintet, ami ha a meglevo alapembereinket nem is szarnyalja tul, de egyertelmuen kifizetodove teszi hosszutavon a jatszatasukat. Egyedul Josh ilyen egyelore, de elotte meg nagyon sokan vannak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1392 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Azért vagyok divatszurkoló, mert nem értek egyet ezzel az önpusztítással, amit a kedvenc csapatom művel? El vagytok ti tájolva!

Nem igazoltunk senkit. A fiataljaink legfeljebb a ligakupában játszanak, ahogy ez évek óta így van. Milyen csapatépítésről beszéltek amúgy? Értsétek már meg, hogy ez a mostani széria főleg Boas sara, mert megbontotta az egységet. A kutya nem vár tőle ezzel a kerettel bajnoki címet meg BL-diadalt, de a BL-helyekre oda kell érni. Hogy miért? A csapatépítés miatt! A Chelsea-t ebben a pillanatban egy élcsapatként tartják számon, és ha lesüllyedünk az Európa ligások táborába, akkor nem fogjuk a nagy játékosokat megszerezni.

A másik: nem a '90-es években vagyunk, de ha te megragadtál ott, akkor szerencsés vagy. Az egy jobb világ volt. Azonban a csapathoz a milliárdokkal együtt az elvárások is megérkeztek, és nem csak tulajdonosi részről, hanem a szurkolók szemében is. Aki azt mondja, hogy boldog lenne egy Arsenal féle lesüllyedéssel a középmezőnybe, az hazudik.

Nem zavar, ha idén csapatot építünk, és nem nyerünk semmit. De a csapatépítés legapróbb jelét sem látom, ahhoz a fél csapat lecserélése kellene, amit jelenleg nem tudunk megtenni. Továbbra is Drogba, Malouda és Bosingwa szerencsétlenkedik, nem a jövő Chelsea-ét látom. Le se fosom, hogy kiestünk a Mikiegér-kupából, de ez pont egy olyan torna, ahol hozzá lehet nyúlni a gárdához, és új formációkat lehet próbálgatni. Két épkézláb támadásunk ha volt, az egész meccsen.

A játékunk elképzelések nélküli, a védekezésünk 5 éve nem volt ilyen szétszórt, és képtelenek vagyunk meccset nyerni. Ez szerintem egy Chelsea szintű csapatnál elfogadhatatlan, és egy edzőnek észre kell vennie, ha valamit rosszul csinál. Egy Leverkusen elleni vezetésből szerzett vereséget nem tudsz megmagyarázni, meg azt se, hogy miért kaptunk pl idén 5 gólt a Bridge-n, meg buktunk el kétszer a 'Pool ellen. Érted, nem idegenben, hanem otthon. Ezek eltaktikázott meccsek voltak.

Ebből a keretből többet ki lehet hozni, ergo az edző is hibás. És nem azt csinálja, amiért kampányol, meg amit ti is mondtok. Se fiatalítás, se csapatépítés, semmi váratlan elképzelés... csak egy tönkretett védelem. Ennyi Boas mérlege eddig, és felőlem lehet nagy edző 10 év múlva, egyelőre egy pályakezdő. Főleg Mourinhóhoz hasonlítva.

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Andre Villas-Boas

#1393 Hozzászólás Szerző: istvan »

Gyerekek türelem nagyon fog menni ez a szekér.
HAJRÁ CHELSEA.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#1394 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A pool ellen is mi játszottuk a focit, tettük-vettük a labdát, én rég láttam ilyen jól passzoló chelsea-t játszani. A gond elöl kezdődik, azon kell finomítani, ennyi. És ez nem 2 hónapos dolog...

Ha választanom kéne mondjuk, hogy AVB vagy King Kenny legyen az edző, egyértelmű, hogy AVB-t mondanám. Dalglish ilyen meccseken jó, de nézzétek meg, hogy hazai pályán nem tudják megverni a norwich-ot vagy a swansea-t.

Továbbra sem érdekelnek a rangadók, a csapat jó irányba halad, HAJRÁ AVB!

Avatar
theblues1905
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 18:05
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Zebegény

Re: Andre Villas-Boas

#1395 Hozzászólás Szerző: theblues1905 »

Köszönöm Chucky!!! Én 22 éves vagyok, 1998-ban a KEK döntőben láttam először a csapatot, és rögtön beleszerettem. Minden szavaddal egyet értek,nem kell itt állandóan sírni!!! A Leverkusen meccs után is alig vártam már a kövi bajnokit, annak ellenére, hogy a BL-ben ugye kikaptunk. Igen kiestünk a Ligakupából, szombaton idegenben Newcastle, már alig várom!!!! GYŐZNI FOGUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A divatszurkolókkal pedig nem kell foglalkozni!!!! ( akinek nem inge, ne vegye magára!!! )
BLUE IS THE COLOUR FOOTBALL IS THE GAME

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Andre Villas-Boas

#1396 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Az öreg Carletto aki kicsit tapasztaltabb és sikeresebb mint mindannyian itt, is osztja legtöbb fórumozó véleményét és ő is támogatja Boast és az öregedő csapatra hívja fel a figyelmet!!!

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... uad-is-the" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Andre Villas-Boas

#1397 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Zsoca írta:
Chucky írta:Kész szánalom ami itt megy már egy ideje! Úgy sírtok, mint valami szűzkurva, akit megakarnak taperolni. Kérdezem, hogy mi a frász lett volna veletek az 1990-es év közepén? Vagy ha nem jött volna Abra? Ja, hogy akkor az itt "osztomazészt" emberek fele másik csapat honlapján nyivákolna.

Nyáron az emberek 95%-a visított örömében, hogy jön AVB. Most meg egy kalap szar? Elkéne gondolkodnotok, hogy mit jelent és mivel jár egy csapatépítés! Sir Alex legalább 4 (saccolom) éve semmit nem nyert, amikor a MU-hoz szerződtették! Most hol is tart??? Mit vártatok ettől az idénytől de tényleg? Mannát? Komolyan, ti beledöglenétek, ha nem lehetne a csapatot, edzőt, Abrát, vagy valamelyik játékost fikázni!

Kiestünk a ligakupából? Ki. Lehet a BL-ből is. Sőt! Lehet jövőre az EL-ben indulunk? És akkor mi van? Belehalunk? Ha ez kell, hogy fiatalítás és új taktika, új stílus valósuljon meg, akkor legyen így. Leszarom! Nem fog idejönni egy komoly játékos sem? Most nyáron sem jött! Egyébként csendben jegyzem meg, hogy nekünk nem is igazán jöttek be a nagy sztárok. Itt lettek világsztárok játékosokból! Zola, Terry. Lampard, Essien, Cech, Drogba. Ki volt itt világsztár?

Sokan mondják, hogy jöjjön vissza Jose. Köszönöm, de nekem nem kell! Olyan ember, aki verekszik, szemeket nyomkod, ide ne jöjjön. A világ egyik legnagyobb edzője, de a Chelsea Fc-t ne anyázza és parasztozza le senki ilyen tróger viselkedés miatt!

Szóval türelem kell. El lett kényeztetve a banda az eredményekkel. Tényleg látszik, hogy itt 96-97 környékén sokan még a csattogós lepkét tologatták, meg a dömperből falták a homokot. Gyerekek! Ez van, várni kell. Aki nem bír, az csináljon egy hátra arc-ot és oszolj! Nem kötelező itt szurkolni és ennek a csodálatos csapatnak drukkolni. Ahogy Zenzo mondaná: el lehet menni egy tibeti barlangba sírni.
Nagyszerű. Ki is raktam a Lion Rampant facebookjára! :)
Nagyon sok igazságot tartalmaz az írás bár szerintem arra nem lehet hivatkozni, hogy mi volt 90-es években mert most már teljesen más a helyzet és igen el voltunk mindannyian kényeztetve megnézve mit nyert arsenal, Sp*rs, city, pool az elmúlt 5-6 évben és milyen hatalmas sikereket értünk el mi :D

Mourinhoval kapcsolatban egyáltalán nem értek egyet lehet őt kedvelni vagy sem, de tény, hogy nagyon sok mindent köszönhetünk neki semmi nem igazolja, hogy más edző ilyen sikeres csapatot épített volna, ő csinált az általad említett játékosokból világsztárokat és egy egységes csapatot és ezért mindig is hálás leszek neki 8)

Azt gondolom Abrát legkevésbé sem lehet szidni, azonban játékosokat kritizálni akár erősebb szavakkal igenis lehet és kell is és lehet AVB-nek is oda kéne szólni néhány játékosnak, hogy ez így nem mehet tovább ez értékelhetetlen amit művelnek páran.

Én támogattam AVB érkezését mégiscsak ismerte a rendszert a játékosokat, Abra nem véletlenül fizetett érte ilyen elképesztő összeget. De azt is be kell látni, hogy attól még, hogy portoval megnyert mindent az nem azt jelenti, hogy egy teljesen más helyzetben egy kiöregedett csapattal egy sokkal erősebb bajnokságban is menni fog ez.

Én személy szerint azt várom tőle, hogy csapjon az asztalra és mondja meg Abrának ha ő maga nem látja, hogy van néhány játékos aki túllépett a zenitjén és nem képes ÉS NEM IS AKAR! már megújulni és tőlük MEG KELL SZABADULNI!!!
Azt gondolom a legtöbben ezt várják a vezetéstől és természetesen néhány új játékos érkezését akik előre viszik a csapatot de én is annak örülnék a legjobban ha egy Josht, Bertrandot, Lukakut, Romeut, Studge-ot úgy tudná beépíteni AVB, hogy belőlük legyenek a következő sztárok és ők vigyék hátukon a csapatot!!! :D :D :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Andre Villas-Boas

#1398 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chucky írta:El lett kényeztetve a banda az eredményekkel.
Mond milyen eredményekkel? Mert volt Mourinho után 1 kitűnő szezonunk és Mou óta 3 kupát nyertünk, ez ahhoz képest annyira nem sok az elmúlt évek "eredményes" csapataihoz képest mint a MU,Barca vagy ide vehetném akár az Intert is.
(Ja és nem vagyok más csapat szurkolója és nem is leszek.)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1399 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chucky írta:Kész szánalom ami itt megy már egy ideje! Úgy sírtok, mint valami szűzkurva, akit megakarnak taperolni. Kérdezem, hogy mi a frász lett volna veletek az 1990-es év közepén? Vagy ha nem jött volna Abra? Ja, hogy akkor az itt "osztomazészt" emberek fele másik csapat honlapján nyivákolna.

Nyáron az emberek 95%-a visított örömében, hogy jön AVB. Most meg egy kalap szar? Elkéne gondolkodnotok, hogy mit jelent és mivel jár egy csapatépítés! Sir Alex legalább 4 (saccolom) éve semmit nem nyert, amikor a MU-hoz szerződtették! Most hol is tart??? Mit vártatok ettől az idénytől de tényleg? Mannát? Komolyan, ti beledöglenétek, ha nem lehetne a csapatot, edzőt, Abrát, vagy valamelyik játékost fikázni!

Kiestünk a ligakupából? Ki. Lehet a BL-ből is. Sőt! Lehet jövőre az EL-ben indulunk? És akkor mi van? Belehalunk? Ha ez kell, hogy fiatalítás és új taktika, új stílus valósuljon meg, akkor legyen így. Leszarom! Nem fog idejönni egy komoly játékos sem? Most nyáron sem jött! Egyébként csendben jegyzem meg, hogy nekünk nem is igazán jöttek be a nagy sztárok. Itt lettek világsztárok játékosokból! Zola, Terry. Lampard, Essien, Cech, Drogba. Ki volt itt világsztár?

Sokan mondják, hogy jöjjön vissza Jose. Köszönöm, de nekem nem kell! Olyan ember, aki verekszik, szemeket nyomkod, ide ne jöjjön. A világ egyik legnagyobb edzője, de a Chelsea Fc-t ne anyázza és parasztozza le senki ilyen tróger viselkedés miatt!

Szóval türelem kell. El lett kényeztetve a banda az eredményekkel. Tényleg látszik, hogy itt 96-97 környékén sokan még a csattogós lepkét tologatták, meg a dömperből falták a homokot. Gyerekek! Ez van, várni kell. Aki nem bír, az csináljon egy hátra arc-ot és oszolj! Nem kötelező itt szurkolni és ennek a csodálatos csapatnak drukkolni. Ahogy Zenzo mondaná: el lehet menni egy tibeti barlangba sírni.
Nagyszerű. Ki is raktam a Lion Rampant facebookjára! :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Andre Villas-Boas

#1400 Hozzászólás Szerző: laczze »

Chucky írta:Kész szánalom ami itt megy már egy ideje! Úgy sírtok, mint valami szűzkurva, akit megakarnak taperolni. Kérdezem, hogy mi a frász lett volna veletek az 1990-es év közepén? Vagy ha nem jött volna Abra?
Mert ? miért szánalom ? nem a 90 es évek közepén élünk, és itt van Abra, nincs az hogy : ha nem lenne itt... mert ITT VAN!!! és mivel itt van és tudjuk milyenek lehetnénk azért nyavajgunk mert negyede jók vagyunk, nyilván ha a 90 es években élnék és középcsapat lennék akkor azért nyavalyognánk, hogy miért 10 ek lettünk amikor lehettünk volna 7 ek de mivel most ilyen világot élünk hogy élcsapat vagyunk ezért nem szabad lejjebb adni!
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt