Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1461 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Big Cap írta:Nem Tudom mi lesz a Newcastle meg a Valencia ellen... :(
Én tudom. Mondjam? :wink:

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Andre Villas-Boas

#1462 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Nem Tudom mi lesz a Newcastle meg a Valencia ellen... :(
Blue is the Colour

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1463 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A védekezésünk botrányos. A támadójátékot még meg lehet magyarázni, jóformán mindenki impotens elöl, lévén hogy rakás szar a középpályánk és az egyetlen kreatív játékosunk is 25 percig volt egészséges... de vicc, ami hátul zajlik.

Boas bátyám, gondolkozz el mostmár. Nem érdekel a mikiegér kupa, de botrányos hogy semmi elképzelésünk nincs. A mikiegér kupa nem arra jó, hogy Lukaku és Bertrand statisztikájába is bekerüljön a "pályára lépett" jelző, hanem hogy kicsit dobd fel ezt a bandát, és új dolgokat próbálj ki. Semmit se láttunk ebből. Remélem olvasod, tengermély tiszteletem b*zdmeg.

ede
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. május 3., kedd 15:35

Re: Andre Villas-Boas

#1464 Hozzászólás Szerző: ede »

Középcsapat lettünk, közepes képességű felső-és nagyon gyenge alsó szakvezetéssel, állománnyal, stratégiával, kiválasztással, stb. innentől kéretik az összehasonlításokat a PL alsóházzal és a nemzetközi szint II-vel megtenni!!

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Andre Villas-Boas

#1465 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Nem vagyok biztos hogy AVB filozofiája tökéletes megint ,ugyan úgy kapunk gólt .Hátul ..urva nagy üres terület ez már legalább a 10. ilyen bekapott gól és nem változtat ez igenis edzői hiba. Akárkit megvehet előre ha a védelem nincs összerakva nem látom a a feltolt védelem előnyét mutatott játékban sem.Most már tényleg üljön le gondolkodni mert nagy a baj ennyire nem szar ez a keret.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#1466 Hozzászólás Szerző: Spring »

paco83 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 03,00.html

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 30,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt a két cikket valaki le tudná nekem fordítani? A lényege is elég lenne. :)
Előre is köszönöm!
AVB és Di Matteo is a magyarországi devizahitelesekről beszélt és elmélkednek, hogy mért gyengült megint a forint. A Chelsea mindenben fogja támogatni a devizahiteleseket és felfogja venni a harcot a bankokkal.

Amúgy meg AVB érzi, hogy innentől már csak fel fele visz az út, Lampard-ot egy kicsit pihentette, mert sok volt neki a 3 meccs 6 nap alatt, ugyan úgy Drogba is elfáradt, tudja hogy a közönség nagyon szerette volna Torres-t látni és nincs problémája ezzel. Dícséri Romeu-t - akinek a nevét nem bírom még mindig leírni - és nem azért rakta be mert ne lenne megelégedve Mikel-el.
Di Matteio meg tagadja, hogy ne lenne boldog a Chelsea-nél és kitűnő kapcsolata van AVB-vel is.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Andre Villas-Boas

#1467 Hozzászólás Szerző: paco83 »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 03,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 30,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt a két cikket valaki le tudná nekem fordítani? A lényege is elég lenne. :)
Előre is köszönöm!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1468 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

http://managermode.blog.nepsport.hu/arc ... orstarsak/" onclick="window.open(this.href);return false;

Egy kis összehasonlítás egy jól ismert figurával. :wink:
One ball to rule them all!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Andre Villas-Boas

#1469 Hozzászólás Szerző: Chester »

albundy írta:Nem az edzővel van gond hanem a hugyagyú játékosokkal, egy játékos hajtsa szét magát Chelsea mezben és haljon meg a pályán
viszont ahoz, hogy széthajtsák magukat, szükség van olyanokra, akikre felnéznek. erre valók az idősebb játékosok, akik terelgetik a helyes útra a fiatalokat, erre való a kapitány, és erre való legfőképpen az edző. jelenleg egyik kritérium sem úgy muzsikál, ahogy kell... bízom benne, hogy ez meg fog változni, és Boas ráncbaszedi őket, és hogy sokáig ül még a kispadon.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Andre Villas-Boas

#1470 Hozzászólás Szerző: albundy »

dankodavid írta:Ja, igen, bocs :D

A kiemelt: Abra elmondta a játékosoknak, hogy AVB-t nem fogja kirúgni.

The Portuguese revealed that he has talked to the Russian and been promised time.
A portugál nyilvánosságra hozta, hogy beszélt az orosszal, aki hagy neki időt arra, hogy újraépítse a csapatot.
Nem az edzővel van gond hanem a hugyagyú játékosokkal, egy játékos hajtsa szét magát Chelsea mezben és haljon meg a pályán, ne edzőt buktasson mert nem rakja be a kezdőbe stb

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1471 Hozzászólás Szerző: kiki »

artaence írta: "Senki nincs, akihez fordulhatnék."
Ezért lenne jó, ha Hiddinkhez fordulhatna tanácsért. Remélem idejön valamilyen pozícióba.
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Andre Villas-Boas

#1472 Hozzászólás Szerző: artaence »

paco83 írta:
dankodavid írta:http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... -stay.html

Behind the scenes, though, Abramovich has reminded a dressing room packed with powerful personalities that Villas-Boas is here to stay.

The Portuguese revealed that he has talked to the Russian and been promised time. “He has said that,’’ said Villas-Boas, delivering an impassioned defence of his philosophy after training at Cobham yesterday. “I have his belief. But I don’t ask for time. I demand results of myself. I have nobody I turn to. I’m not a religious person. I’m not worried. I’m confident we can turn this run around.’’

Ez viszont több, mint biztató, ha tényleg így történt.
Magyarul esetleg?
A színfalak mögött mégis Abramovic emlékeztette az öltözőben lévő erős személyiségeket, hogy AVB marad.

A portugál közzétette, hogy beszélt az orosszal, aki időt ígért neki. "Azt mondta Abra papa", hangoztatta AVB a tegnapi edzés után Cobhamben, hogy a filozófiája teljes védelmét élvezi Abrának. "Hisz bennem. De én nem kérek időt. Eredményeket várok magamtól. Senki nincs, akihez fordulhatnék. Nem vagyok vallásos ember. Nem izgulok. Biztos vagyok benne, hogy meg tudjuk fordítani a szerencsénk."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1473 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ja, igen, bocs :D

A kiemelt: Abra elmondta a játékosoknak, hogy AVB-t nem fogja kirúgni.

The Portuguese revealed that he has talked to the Russian and been promised time.
A portugál nyilvánosságra hozta, hogy beszélt az orosszal, aki hagy neki időt arra, hogy újraépítse a csapatot.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Andre Villas-Boas

#1474 Hozzászólás Szerző: paco83 »

dankodavid írta:http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... -stay.html

Behind the scenes, though, Abramovich has reminded a dressing room packed with powerful personalities that Villas-Boas is here to stay.

The Portuguese revealed that he has talked to the Russian and been promised time. “He has said that,’’ said Villas-Boas, delivering an impassioned defence of his philosophy after training at Cobham yesterday. “I have his belief. But I don’t ask for time. I demand results of myself. I have nobody I turn to. I’m not a religious person. I’m not worried. I’m confident we can turn this run around.’’

Ez viszont több, mint biztató, ha tényleg így történt.
Magyarul esetleg?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1475 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... -stay.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Behind the scenes, though, Abramovich has reminded a dressing room packed with powerful personalities that Villas-Boas is here to stay.

The Portuguese revealed that he has talked to the Russian and been promised time. “He has said that,’’ said Villas-Boas, delivering an impassioned defence of his philosophy after training at Cobham yesterday. “I have his belief. But I don’t ask for time. I demand results of myself. I have nobody I turn to. I’m not a religious person. I’m not worried. I’m confident we can turn this run around.’’

Ez viszont több, mint biztató, ha tényleg így történt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1476 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ThisIsChelsea írta:
Ott a mondat ami szerintem a lényeges....a keret nem alkalmas erre a játékstílusra....ezért nem feltétlen az eddző a hibás hanem a fásult játékosok, a jóöreg rendszerben....
Nem az edző a hibás, ha olyan játékot akar játszatni egy csapattal, amire nem alkalmas a keret? Ezt azért szerintem gondold át még egyszer...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1477 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Petee írta:
Dízel írta:Részben egyet értek az itt elhangzottakkal, de azért ne küldjétek el a fél brigádot.
Ti is mint ahogy én is csak tippelhetünk mik lehetnek a formahanyatlás okai.

Én mindig azt mondom, ha fejben minden rendben van akkor nincs probléma.

1. Igen, van itt pár olyan játékos akiknek nem lenne itt a helyük. Van olyan játékos pl drogba aki a Mourinho időszak alatt szárnyalt, van olyan aki Hiddink alatt (alex, malouda) és mára már nem azt nyújtják, mint amit megszoktunk tőlük. Nincs olyan edző akit mindenki szeretne és támogatna és ha ez az eshetőség áll fenn, akkor az a pár bizonyos játékos nem úgy fog teljesíteni ahogy azt elvárjuk. Persze, küldjük el drogbat hozzuk helyére agüerot, küldjük el lampardot helyére modricot, jöjjön sneijder is, meg akkor dani alves balra jobbra ramos. Ezeknek az eszetlen költekezésnek semmi értelme, nem erről kellene szólnia a futballnak, egyszer bevásároltunk a kezdetekben, és attól kezdve kell építkezni.
2. Emlékszem rá, azt hiszem Scolari nyilatkozta bukása után, hogy azért kellett távoznia, mert a klubnál sok olyan játékos van akik szeretnek hangot adni a véleményüknek, (gondolok itt a nagyobb szájuakra pl: Ballack, drogba, a.cole) és hogy túl sok beleszólásuk van egy adott mérkőzésbe. Ez is érdekes lehet a mostani szituációra nézve. AVB kora és kvalitását figyelembe véve nem csodálkoznék ha egyesek homlok egyenest mást csinálnának, mint ahogy az megbeszélve lett az öltözőbe, (csak mert ők megtehetik címszóval...).
3. Érdekes az is, hogy egyik edző egy adott csapattal semmit sem tud elérni (Scolari) míg ugyan azzal a kerettel rendelkező edző fenomenális eredményeket tud kihozni a béka segge alól is, (Hiddink).
Most nem AVB-t okolom, de sajnos attól még hogy ő jó edző nem biztos h. megállja a helyét egy adott csapatban. Más csapat más szokások, felfogás, mentalitás.

Kétlem hogy az lenne a megoldás hogy kicserélnénk a fél csapatot, inkább azon kellenne törni a fejünket hogy a meglévővel hogy tudunk jobb eredményeket elérni. Nyáron érkezett egy új edző, pár minőségi játékos: david luiz, mata, meireles, és kölcsönből vissza Sturridge. Nálunk van a világ egyik legjobb csatára Drogba és jött még mellé a világ másik legjobbja Torres. Minden posztra van 1-1 kiváló játékosunk, sőt még a padon sem torghelle sanyik ülnek. 1-2 új játékos távozását és érkezését várom, DE nem ez lesz a megoldás. Nem is Avb leváltása, attól eltekintve, hogy edzőváltások után az esetek 80%-ban javul a teljesítmény. (ez is érdekes és elgondolkoztató lehet miért is.)
Fejben van gond mint mindig, aki akar nyerni az fut, hajt, küzd, cselez, sprintel, gólt lő és focizik.
Én ezt nem látom meccsek óta a csapatban.

A csatár résszel nem értek egyet. Drogba a világ legjobb csatára. VOLT. Be kell látni, hogy sajnos már messze nem az.
Torres a világ másik legjobb csatára. VOLT. A Poolban...
És ha már Thorgellével példálóztál. Ő legalább rúgja/rúgta a gólokat. Az elmúlt szezonban tuti többet rúgott mint pl. Torres. És ugye egy csatárt nem az minősít, hogy mekkora a híre, hanem, hogy hány gólt rúg és hány gólpasszt ad.

Ide tartozik még, hogy Meireles is egyre romló formát mutat. Én nem tudom miért van ez, de lehet el kellene felejteni a Poolból való igazolásokat. Meireles detto Torres. Ott szárnyalt, húzó ember volt, itt meg pl. az utolsó Bl. meccsen talán az egyik legszarabb volt.
Én sokakkal ellentétben azt mondom, a motiváció hiánya egyértelműen edzői kérdés. Valamiért nem tudja tűzbe hozni a csapatot, sőt. Ezekkel az elkésett cserékkel csak rombolja az önbizalmukat.

Ha pedig tényleg az van, hogy önállósodtak a játékosok, még rosszabb a helyzet. Egy edzőnek ezt tudnia kell kezelni, ez a minimum a világ egyik legnagyobb klubja élén!

AVB jó edző, ehhez kétség sem férhet, de lehet nem ide való. Volt már ilyen a történelemben, ezt el lehet fogadni, de annak szerintem nincs értelme, hogy kitartunk egy nem megfelelő edző mellett, aki rossz taktikát erőltet a csapatra. Vagyis nem a taktika rossz, hanem ez a keret nem alkalmas arra a játékra.
Bocs, ha nem voltam teljesen érthető, de kavarognak a fejemben a gondolatok.


Ott a mondat ami szerintem a lényeges....a keret nem alkalmas erre a játékstílusra....ezért nem feltétlen az eddző a hibás hanem a fásult játékosok, a jóöreg rendszerben....értem itt az olyanokat mint Terry,Lampard,Drogba,Malouda,Kalou,Essien,Bossingwa,Ashley Cole... NEM KELL mindtől meg válni SŐT véletlen se válljunk meg Terrytől és Lampardtól vagy Coletól... de ebből szerintem a Drogba Malouda Kalou érik mindenképp....többi meg szerepeljen jobban.
Keep the blue flag flying high

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Andre Villas-Boas

#1478 Hozzászólás Szerző: Petee »

Dízel írta:Részben egyet értek az itt elhangzottakkal, de azért ne küldjétek el a fél brigádot.
Ti is mint ahogy én is csak tippelhetünk mik lehetnek a formahanyatlás okai.

Én mindig azt mondom, ha fejben minden rendben van akkor nincs probléma.

1. Igen, van itt pár olyan játékos akiknek nem lenne itt a helyük. Van olyan játékos pl drogba aki a Mourinho időszak alatt szárnyalt, van olyan aki Hiddink alatt (alex, malouda) és mára már nem azt nyújtják, mint amit megszoktunk tőlük. Nincs olyan edző akit mindenki szeretne és támogatna és ha ez az eshetőség áll fenn, akkor az a pár bizonyos játékos nem úgy fog teljesíteni ahogy azt elvárjuk. Persze, küldjük el drogbat hozzuk helyére agüerot, küldjük el lampardot helyére modricot, jöjjön sneijder is, meg akkor dani alves balra jobbra ramos. Ezeknek az eszetlen költekezésnek semmi értelme, nem erről kellene szólnia a futballnak, egyszer bevásároltunk a kezdetekben, és attól kezdve kell építkezni.
2. Emlékszem rá, azt hiszem Scolari nyilatkozta bukása után, hogy azért kellett távoznia, mert a klubnál sok olyan játékos van akik szeretnek hangot adni a véleményüknek, (gondolok itt a nagyobb szájuakra pl: Ballack, drogba, a.cole) és hogy túl sok beleszólásuk van egy adott mérkőzésbe. Ez is érdekes lehet a mostani szituációra nézve. AVB kora és kvalitását figyelembe véve nem csodálkoznék ha egyesek homlok egyenest mást csinálnának, mint ahogy az megbeszélve lett az öltözőbe, (csak mert ők megtehetik címszóval...).
3. Érdekes az is, hogy egyik edző egy adott csapattal semmit sem tud elérni (Scolari) míg ugyan azzal a kerettel rendelkező edző fenomenális eredményeket tud kihozni a béka segge alól is, (Hiddink).
Most nem AVB-t okolom, de sajnos attól még hogy ő jó edző nem biztos h. megállja a helyét egy adott csapatban. Más csapat más szokások, felfogás, mentalitás.

Kétlem hogy az lenne a megoldás hogy kicserélnénk a fél csapatot, inkább azon kellenne törni a fejünket hogy a meglévővel hogy tudunk jobb eredményeket elérni. Nyáron érkezett egy új edző, pár minőségi játékos: david luiz, mata, meireles, és kölcsönből vissza Sturridge. Nálunk van a világ egyik legjobb csatára Drogba és jött még mellé a világ másik legjobbja Torres. Minden posztra van 1-1 kiváló játékosunk, sőt még a padon sem torghelle sanyik ülnek. 1-2 új játékos távozását és érkezését várom, DE nem ez lesz a megoldás. Nem is Avb leváltása, attól eltekintve, hogy edzőváltások után az esetek 80%-ban javul a teljesítmény. (ez is érdekes és elgondolkoztató lehet miért is.)
Fejben van gond mint mindig, aki akar nyerni az fut, hajt, küzd, cselez, sprintel, gólt lő és focizik.
Én ezt nem látom meccsek óta a csapatban.

A csatár résszel nem értek egyet. Drogba a világ legjobb csatára. VOLT. Be kell látni, hogy sajnos már messze nem az.
Torres a világ másik legjobb csatára. VOLT. A Poolban...
És ha már Thorgellével példálóztál. Ő legalább rúgja/rúgta a gólokat. Az elmúlt szezonban tuti többet rúgott mint pl. Torres. És ugye egy csatárt nem az minősít, hogy mekkora a híre, hanem, hogy hány gólt rúg és hány gólpasszt ad.

Ide tartozik még, hogy Meireles is egyre romló formát mutat. Én nem tudom miért van ez, de lehet el kellene felejteni a Poolból való igazolásokat. Meireles detto Torres. Ott szárnyalt, húzó ember volt, itt meg pl. az utolsó Bl. meccsen talán az egyik legszarabb volt.
Én sokakkal ellentétben azt mondom, a motiváció hiánya egyértelműen edzői kérdés. Valamiért nem tudja tűzbe hozni a csapatot, sőt. Ezekkel az elkésett cserékkel csak rombolja az önbizalmukat.

Ha pedig tényleg az van, hogy önállósodtak a játékosok, még rosszabb a helyzet. Egy edzőnek ezt tudnia kell kezelni, ez a minimum a világ egyik legnagyobb klubja élén!

AVB jó edző, ehhez kétség sem férhet, de lehet nem ide való. Volt már ilyen a történelemben, ezt el lehet fogadni, de annak szerintem nincs értelme, hogy kitartunk egy nem megfelelő edző mellett, aki rossz taktikát erőltet a csapatra. Vagyis nem a taktika rossz, hanem ez a keret nem alkalmas arra a játékra.
Bocs, ha nem voltam teljesen érthető, de kavarognak a fejemben a gondolatok.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1479 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Pilgrim írta:
emsanya írta:Arra tényleg nem gondoltok, hogy AVB nem igazolhatott embert?? Ez nem úgy működik, hogy felszól az irodába, hogy ki kell és megkapja. Még ha Abra a tulaj akkor sem.

Sztem simán lehetett, hogy szezon előtt megbeszélték, hogy ennyi pénz van és kész, próbáld meg így. Modric-ot mellesleg ő is egész nyáron hajkurászta...

Hiába akarna takarítani, ha nincs rá keret...
Ez hülyeség. Az elmúlt 2 átigazolási szezonban több, mint 150 millió font lett elköltve. Meg senki se felejtkezzen el, hogy a nyáron 40 millió fontos hivatalos ajánlatot tett a Chelsea Pastoréért, hivatalosan 30 milliós ajánlat volt Modricért, de az utolsó nap állítólag 40+Alex volt, akkor még ott van Neymar is, akiért ezen a nyáron is ajánlatot tett Abra. Keret az van, csak senki nem akar a Chelseabe igazolni, ez a nagy büdös igazság.
Az a probléma, h eddig volt egy óvoda, ahol sok gyerek volt (világ csapatai). Na most volt egy gyerek, aki iszonyat gazdag volt, és még most is az, ráadásul roppantul el lett kényeztetve és arcoskodva ez miatt. De idővel egy pár másik srác szülei is felemelték a zsebpénzt (City, Real, Barca) és sokkal vonzóbb lett az új gyerekekkel barátkozni. Na meg ez a Chelsy gyerek is rengeteg intőt kapott már a különféle hülyeségek miatt (elöregedett keret, Abra hülyeségei, xx edző leváltása stb, a BL és egyéb átok, bírók ellene való fújása stb).

Komolyra fordítva -Jött egy orosz ember a labdarúgásba, megvett egy aranyos csapatot, és akkora pénzt belepumpált, h a világ figyelmét feltekintve domináns csapatták váltunk. Bárki idejött, de igaziból nem sztárokat vettünk, hanem potenciális királyokat.
Manapság meg annyira feljöttek a csapatok, és mi meg eresztettünk le, h elvesztettük a sokak által szidott imidzset - utcalány gazdag gyerek esetét, aki bármit megtehet. Ez végzetes lehet évekre ha nem teszünk ezek ellen. Ha nem lesz változás, akkor bizonyosan átéljük fiatalabb fórumozó testvéreimmel, hogy milyen érzés volt látni mondjuk Kdako/Wisey-nek stb, hogy 5.helyre befut a csapat, és örülni kell, ha a riválisok közül egyet le tudunk győzni. Poénkodsz mindig Tru23, h mennyi potenciális edző van itt, de állítom neked - tökkelütött barmok ülnek a vezetőségben, és annyira nem néznek tv-t, focit, annyira sík hülyék, ha kapnék egy tolmácsot, nem ilyeneket igazolnék. És nem lenne már itt 2010 nyara óta 5-6 ember. Na meg leüvöltöttem volna AVB a feltolt védekezése, a fasz cseréi, és a keret összeállítása (állandó szar rotálás) miatt.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#1480 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta:
emsanya írta:Arra tényleg nem gondoltok, hogy AVB nem igazolhatott embert?? Ez nem úgy működik, hogy felszól az irodába, hogy ki kell és megkapja. Még ha Abra a tulaj akkor sem.

Sztem simán lehetett, hogy szezon előtt megbeszélték, hogy ennyi pénz van és kész, próbáld meg így. Modric-ot mellesleg ő is egész nyáron hajkurászta...

Hiába akarna takarítani, ha nincs rá keret...
Ez hülyeség. Az elmúlt 2 átigazolási szezonban több, mint 150 millió font lett elköltve. Meg senki se felejtkezzen el, hogy a nyáron 40 millió fontos hivatalos ajánlatot tett a Chelsea Pastoréért, hivatalosan 30 milliós ajánlat volt Modricért, de az utolsó nap állítólag 40+Alex volt, akkor még ott van Neymar is, akiért ezen a nyáron is ajánlatot tett Abra. Keret az van, csak senki nem akar a Chelseabe igazolni, ez a nagy büdös igazság.
De akkor ezért nem AVB a hibás, ezt mondom én is. Hiába próbálsz igazolni, ha nincs rá pénz / vagy senki nem akar a klubdoba igazolni...

Ki tudja, lehet mondjuk Hulk-ot is fűzte a háttérbe AVB és fosik az arcunkra a brazil. Akkor ne hogy már AVB legyen a hibás, mert nem igazolja le...

Lezárt