Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#20421 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

artaence írta:A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.
Több jó passzt adott, mint bármelyik bohóc katalóniából. A kapura valóban veszélytelen volt, de kezdetni kellett volna.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#20422 Hozzászólás Szerző: artaence »

Bubi írta:
Adaren írta:Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!
Szia!

Cole jol jatszott, hozta a kotelezot. Az egesz vedelem elkepesztoen jol mukodott, regota nem lattam mar ilyen preciz es fegyelmezett vedekezest, nem hogy valogatottol, klubcsapattol se.
Lampard is jol jatszott, hajtott, ove is a gyoztes gol, meg ha lesipuskas is volt.
Mata nagyon jol jatszott, a spanyolok legjobbja volt. Sokkal jobban nyomta mint Silva! Egyertelmuen lenduletet, kreativitast es stabilitast hozott a spanyolok tamadoszekciojaba.

Kezdem azt hinni, hogy erdemes volt idot hagyni capellonak, jol jatszott a csapat. Sajnos az olasz edzokre jellemzoen a vedekezes volt a legfobb erossegunk, a tamadasaink sulytalanok voltak. Sturridge-al es Walcottal kezdenek a ket szelen. Milnert a valogatott kozelebe nem engednem, hatalmas nagy nulla az az ember. A Wilshere - Studge-Rooney-Walcott - Welbeck tamadoszekcioban van a jovo szerintem.
A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20423 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Adaren írta:Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!
Szia!

Cole jol jatszott, hozta a kotelezot. Az egesz vedelem elkepesztoen jol mukodott, regota nem lattam mar ilyen preciz es fegyelmezett vedekezest, nem hogy valogatottol, klubcsapattol se.
Lampard is jol jatszott, hajtott, ove is a gyoztes gol, meg ha lesipuskas is volt.
Mata nagyon jol jatszott, a spanyolok legjobbja volt. Sokkal jobban nyomta mint Silva! Egyertelmuen lenduletet, kreativitast es stabilitast hozott a spanyolok tamadoszekciojaba.

Kezdem azt hinni, hogy erdemes volt idot hagyni capellonak, jol jatszott a csapat. Sajnos az olasz edzokre jellemzoen a vedekezes volt a legfobb erossegunk, a tamadasaink sulytalanok voltak. Sturridge-al es Walcottal kezdenek a ket szelen. Milnert a valogatott kozelebe nem engednem, hatalmas nagy nulla az az ember. A Wilshere - Studge-Rooney-Walcott - Welbeck tamadoszekcioban van a jovo szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Adaren
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. november 14., hétfő 15:41

Re: Játékosok

#20424 Hozzászólás Szerző: Adaren »

Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#20425 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/l ... al-2103663" onclick="window.open(this.href);return false;
ezt se halottam még...
Blue is the Colour

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#20426 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Capello megígérte, Sturridge kezdeni fog a svédek ellen.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/an ... en-2103539" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#20427 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Én is láttam,de szerintem ez kamu,mert sehol nem hozták le.
Amúgy azt nyilatkozta(elvileg),hogy nem gondolkozik azon,hogy most,vagy a jövőben visszatérne a Barcába,mert most csak arra törekszik,hogy minél jobb legyen Londonban.(és azért ebben benne van az,hogy egyre jobb szeretne lenni,hogy a Barca vissza akarja venni szerintem...de ne legyen igazam!)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#20428 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:
kiskacsa08 írta: Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Ez így működik? Nem hiszem, hogy olyat nem lehetne, hogy visszaveszik, aztán megígérik, hogy itt nem kell maradni és eladják drágábban valahova máshova. Mondjuk remélem, hogy igazad van és ez tényleg múlik a játékoson is.
Ez biztos így van,ha nem akar visszamenni,akkor nem megy vissza.(Kivéve ha a játékossal is aláírattak vmit ilyesmit...de nem hiszem...)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#20429 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kiskacsa08 írta: Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Ez így működik? Nem hiszem, hogy olyat nem lehetne, hogy visszaveszik, aztán megígérik, hogy itt nem kell maradni és eladják drágábban valahova máshova. Mondjuk remélem, hogy igazad van és ez tényleg múlik a játékoson is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#20430 Hozzászólás Szerző: laczze »

edeskeves írta:
laczze írta:vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Az a baj, hogy csak NEVEK alapján vagyunk a legjobbak..a teljesítmény messze elmarad az elvárttól ezektől az emberektől.
Tudom ezzel tisztában vagyok :) de olyan sosem lesz, hogy minden poszton legalább 2 játékosunk élete éveit élje egyszerre pedig milyen lett volna egy 2009-2010 es Drogba meg egy évvel elötti Torres együtt ? szép belegondolni!
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20431 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Az a baj, hogy csak NEVEK alapján vagyunk a legjobbak..a teljesítmény messze elmarad az elvárttól ezektől az emberektől.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#20432 Hozzászólás Szerző: laczze »

vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20433 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Николаевич írta:
Pilgrim írta: Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Oké, de van aki 18-20 éves koráig fejlődik, és azon a szinten marad, és van, aki 26-28 éves koráig folyamatosan kis lépésekben fejlődik. Nem kizárt, hogy Romeu a posztján a világ legjobbja lesz, de még Mikel is bőven fejlődhet. Csak 24 éves, Makelele 31 volt, és mégis lehúzott pár szezont.

Szerintem évek óta vkp poszton mi állunk a legjobban Európában.
Nem hiszem, hogy megállna a fejlődésben Romeu. Én jelenleg Mikel-t tartom a legjobb vkp-nak, mert fantasztikusan oldja meg a kp szűrését, de a támadásokba semmit nem segít. Oriolon eddig azt vettem észre, hogy remekül szűr, és a támadásokban is tud segíteni a Chelsea-nek.
Abban egyet értek, hogy a vkp poszton a Chelseanek nincs párja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#20434 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta: Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Oké, de van aki 18-20 éves koráig fejlődik, és azon a szinten marad, és van, aki 26-28 éves koráig folyamatosan kis lépésekben fejlődik. Nem kizárt, hogy Romeu a posztján a világ legjobbja lesz, de még Mikel is bőven fejlődhet. Csak 24 éves, Makelele 31 volt, és mégis lehúzott pár szezont.

Szerintem évek óta vkp poszton mi állunk a legjobban Európában.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#20435 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

BlueBlood1993 írta:Az egy dolog, hogy nem akar visszamenni, de lehet, hogy kibaszik vele a Barca és visszaveszi, hogy aztán drágábban eladhassa. Véleményem szerint most már láttuk, hogy mit tud, adjunk több lehetőséget Josnak, mielőtt felfedezi a Barca is, hogy ez a srác egyre ügyesebb (mert nyilván fog fejlődni). Ez a mennyiség, amennyit játszik, ez jó is (egyébként szerintem ebben van taktika is, hogy ne az legyen, hogy visszavegyék a katalányok, mert ha látnák, hogy stabil kezdő egy ekkora csapatban, akkor röhögve perkálnák ki a 10 millát, annyi lófasz manapság egy ilyen fiatal és tehetségesnek tűnő vkp-ért).
Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#20436 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az egy dolog, hogy nem akar visszamenni, de lehet, hogy kibaszik vele a Barca és visszaveszi, hogy aztán drágábban eladhassa. Véleményem szerint most már láttuk, hogy mit tud, adjunk több lehetőséget Josnak, mielőtt felfedezi a Barca is, hogy ez a srác egyre ügyesebb (mert nyilván fog fejlődni). Ez a mennyiség, amennyit játszik, ez jó is (egyébként szerintem ebben van taktika is, hogy ne az legyen, hogy visszavegyék a katalányok, mert ha látnák, hogy stabil kezdő egy ekkora csapatban, akkor röhögve perkálnák ki a 10 millát, annyi lófasz manapság egy ilyen fiatal és tehetségesnek tűnő vkp-ért).

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20437 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Air Sanyi írta:
Pilgrim írta:
mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.
Kizárt!
Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Játékosok

#20438 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Pilgrim írta:
mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.
Kizárt!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20439 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20440 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése