Roman Abramovics

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Roman Abramovics

#821 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

moldviii írta:http://www.youtube.com/watch?v=vbF50O7Yl1I

1:05, majdnem elsírta magát. :) :D
Annyira imádom! Vajon mi lehet most?

Végülis egy teória alapján Isten megteremtette az emberiséget, majd sorsára hagyta.
-=Kék vér=-

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Roman Abramovics

#822 Hozzászólás Szerző: Moldván »

http://www.youtube.com/watch?v=vbF50O7Yl1I

1:05, majdnem elsírta magát. :) :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roman Abramovics

#823 Hozzászólás Szerző: White »

Norbert írta:A szemüveg keretének színe nem is lehet más :lol: :

http://galeria.velvet.hu/celeb/2012/01/ ... tereznek/2
Imádom ezt az embert,de nagyon ratyi kép :lol: :lol:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#824 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A szemüveg keretének színe nem is lehet más :lol: :

http://galeria.velvet.hu/celeb/2012/01/ ... tereznek/2
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#825 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ParanoidAndroid írta:http://gazdagisztan.postr.hu/lessen-be- ... zinhelyere

nekem nem küldtek meghívót:(
bazz, a régi RHCP az egyik kedvenc zenekarom. Qrrrr Roman :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Roman Abramovics

#826 Hozzászólás Szerző: findex »

ParanoidAndroid írta:http://gazdagisztan.postr.hu/lessen-be- ... zinhelyere

nekem nem küldtek meghívót:(
De gáz...nekem kettőt is :lol: vihetek akit akarok:D:D
Carefree, wherever we may be

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Roman Abramovics

#827 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://gazdagisztan.postr.hu/lessen-be- ... zinhelyere" onclick="window.open(this.href);return false;

nekem nem küldtek meghívót:(
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roman Abramovics

#828 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbert írta:Kicsit átsodródott a beszélgetés az igazolások felé, ezért javasolom térjünk vissza Romanhoz.
http://hvg.hu/vilag/20111104_tuszok_abr ... szabadulas
A tenyen tul erdekes, hogy alapvetoen mi koze neki az efele dolgokhoz...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#829 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Kicsit átsodródott a beszélgetés az igazolások felé, ezért javasolom térjünk vissza Romanhoz.
http://hvg.hu/vilag/20111104_tuszok_abr ... szabadulas
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Roman Abramovics

#830 Hozzászólás Szerző: misakd »

emsanya írta:
misakd írta: Ha Modric most se jönne össze én Afellayal próbálkoznék, sose fog beférni a spanyol csapat spanyolokból álló középpályájára. Fiatal,gyors,kratív pont ami nekünk most hiányzik. Sztem 20 millióbol el lehetne hozni. (1 bajnokin játszott idén)
Affelay-nak keresztszalag szakadása van, durván 1 évig nem is játszhat, befürödt vele a barca. Mondjuk csak pénzt akartak belőle csinálni, de nem jött be...
errröl nem tudtam , kösz az infot




bolnud írta:
misakd írta:Van der Wiel , Modric, Hulk remek nevek de nehéz lesz őket elhozni jelenlegi klubjukból .

Ha Modric most se jönne össze én Afellayal próbálkoznék, sose fog beférni a spanyol csapat spanyolokból álló középpályájára. Fiatal,gyors,kratív pont ami nekünk most hiányzik. Sztem 20 millióbol el lehetne hozni. (1 bajnokin játszott idén)

De sztem Abramovic 200 milliot is hajlandó lenne biztosítani a keret megerősítése érdekében
Én Affelay helyett inkább Götzével/Hazardal/Eriksennel próbálkoznék, mert ki tudja, hogy mennyire hat ki játékára a jelenlegi sérülése.
Ha jól tudom Hazard támadó középpályást is tud játszani, de javítson ki valaki, ha tévedek. Eriksent nem igazán láttam még játszani, de sokan írták, hogy nagyon jó játékos. Szerintetek lehetne belőle kezdő szintű játékos?
Mind 3 felsorolt játékos nagyon tehetséges és válhatna belőlük kezdő szintű játékos de Eriksen és Hazard komoly bajnokságban még nem bizonyított.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roman Abramovics

#831 Hozzászólás Szerző: emsanya »

misakd írta: Ha Modric most se jönne össze én Afellayal próbálkoznék, sose fog beférni a spanyol csapat spanyolokból álló középpályájára. Fiatal,gyors,kratív pont ami nekünk most hiányzik. Sztem 20 millióbol el lehetne hozni. (1 bajnokin játszott idén)
Affelay-nak keresztszalag szakadása van, durván 1 évig nem is játszhat, befürödt vele a barca. Mondjuk csak pénzt akartak belőle csinálni, de nem jött be...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#832 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Dízel írta:
Blueflag írta:
Pilgrim írta:Ha kiesik a Chelsea a BL-ből, akkor itt hullanni fognak a fejek (végre).
Na ez a mondat a lényeg, és az a kulcsszó, amit zárójelbe raktál. Az egyik felem már ennek drukkol, hogy essünk ki mindenhonnan, és épüljön az állomány. De nem lefelé, mint most.
ha eddig kizúgtunk valamiből akkor játékosok repültek? nem. hanem az edző. most se lenne másképpen.
Mostmár minden hülye látja, hogy a Drogba-Lampard duónak vége, ami évekig repített minket. Ráadásul Abramovics nem is a hülye fajtából való. Ő is tudja, hogy egyszer megint fel kell törni a malacperselyt, és bár nem tudom biztosan, de bízom benne, hogy mostmár ez lesz az első nála.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3483
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#833 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Blueflag írta:
Pilgrim írta:Ha kiesik a Chelsea a BL-ből, akkor itt hullanni fognak a fejek (végre).
Na ez a mondat a lényeg, és az a kulcsszó, amit zárójelbe raktál. Az egyik felem már ennek drukkol, hogy essünk ki mindenhonnan, és épüljön az állomány. De nem lefelé, mint most.
ha eddig kizúgtunk valamiből akkor játékosok repültek? nem. hanem az edző. most se lenne másképpen.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Roman Abramovics

#834 Hozzászólás Szerző: bolnud »

misakd írta:Van der Wiel , Modric, Hulk remek nevek de nehéz lesz őket elhozni jelenlegi klubjukból .

Ha Modric most se jönne össze én Afellayal próbálkoznék, sose fog beférni a spanyol csapat spanyolokból álló középpályájára. Fiatal,gyors,kratív pont ami nekünk most hiányzik. Sztem 20 millióbol el lehetne hozni. (1 bajnokin játszott idén)

De sztem Abramovic 200 milliot is hajlandó lenne biztosítani a keret megerősítése érdekében
Én Affelay helyett inkább Götzével/Hazardal/Eriksennel próbálkoznék, mert ki tudja, hogy mennyire hat ki játékára a jelenlegi sérülése.
Ha jól tudom Hazard támadó középpályást is tud játszani, de javítson ki valaki, ha tévedek. Eriksent nem igazán láttam még játszani, de sokan írták, hogy nagyon jó játékos. Szerintetek lehetne belőle kezdő szintű játékos?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Roman Abramovics

#835 Hozzászólás Szerző: misakd »

Van der Wiel , Modric, Hulk remek nevek de nehéz lesz őket elhozni jelenlegi klubjukból .

Ha Modric most se jönne össze én Afellayal próbálkoznék, sose fog beférni a spanyol csapat spanyolokból álló középpályájára. Fiatal,gyors,kratív pont ami nekünk most hiányzik. Sztem 20 millióbol el lehetne hozni. (1 bajnokin játszott idén)

De sztem Abramovic 200 milliot is hajlandó lenne biztosítani a keret megerősítése érdekében

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#836 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Pilgrim írta:Ha kiesik a Chelsea a BL-ből, akkor itt hullanni fognak a fejek (végre).
Na ez a mondat a lényeg, és az a kulcsszó, amit zárójelbe raktál. Az egyik felem már ennek drukkol, hogy essünk ki mindenhonnan, és épüljön az állomány. De nem lefelé, mint most.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Roman Abramovics

#837 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

De kár, hogy Abra nem nyilatkozik a meccsek után. Pedig szívesen meghallgatnám, hogy mit gondol jelen pillanatban. Ha kiesik a Chelsea a BL-ből, akkor itt hullanni fognak a fejek (végre).

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Roman Abramovics

#838 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

gerawba írta:Ilyen már a tavaly (2010) nyári átigazolási szezon előtt is jött, aztán az idei előtt is, hogy Abra ad egy 150-200 millás keretet...
Szóval hiszem ha látom, Pato meg inkább maradjon a milanó-i kórházakban.
Figyelj, télen is volt, hogy 100millát költ Abra, és abból a fele be is vált, mert köztük volt Torres és őt le is igazolta..
Szerintem megint fog ezekből 1-2 jönni !
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Roman Abramovics

#839 Hozzászólás Szerző: blueman »

Már megint a szokásos hülyeség. Az újságírók kitalálhatnának valami újat is, ez a téma minden hónapban előkerül. Kérdés, hogy van-e olyan, aki még mindig bedől neki.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Roman Abramovics

#840 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

gerawba írta:Ilyen már a tavaly (2010) nyári átigazolási szezon előtt is jött, aztán az idei előtt is, hogy Abra ad egy 150-200 millás keretet...
Szóval hiszem ha látom, Pato meg inkább maradjon a milanó-i kórházakban.
Ha abból indulunk ki, hogy a ebben az évben a Chelsea kb 150 milliót költött átigazolásokra, akkor nem elképzelhetetlen ez a hír. Az meg biztos, hogy AVB-nek lesz egy listája télre, csak az a kérdés, hogy kik lesznek rajta.

Lezárt