Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#23901 Hozzászólás Szerző: gerawba »

mikel12 írta:
gerawba írta:Akik Bartont várták azoknak rossz hír, hogy a parasztgyerek a QPR-hez szerződött.
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7126603,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
QPR-t is megvette egy ARAB ha jóltudom szal most ők is bekezdenek :):) most Luke Young a következő célpont a QPR-nél..
Ecclestone-t és Briatorét se hallottam még learabozni, de nem rossz :D Komolyra fordítva én nem tudok semmi sejkről...

Amúgy Bartont átadólistára tette a NUFC, szóval ez nem az a bombaátigazolás...



Hulknak az első félidőben volt pár jó megoldása, egyszer a fél Barca védelmen szőtte át magát, lehet, hogy tényleg ma akarják eladatni?!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#23902 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

focimark írta:
Cudicini írta:Alvaro Pereira a keretben sincs a Barca ellen - lehet, hogy ez nem rossz hír nekünk?
Szerintem ha ideigazol az a rossz hír. :D Azért Malouda jobb, hiába idősebb. :D
Perreira Zhirkov helyett jönne, akit igen is pótolni kell!!!
3 poszton bevethető, azaz tud játszani balhátvédet, bal oldali kp-t és balszélsőt. Ebből nálam az következik, hogy cserének jönne, és oda teljesen jó volna, sokat lendíthetne a csapatjátékon, ha nem menne éppen a csapatnak, úgyhogy higgyétek el, hogy nagyon jól járnánk vele, vagy akár gondoljatok bele, hogy mi van, ha Malouda vagy Cole megsérül? Ki áll majd be?
Csak, mert Mata valószínű, hogy jobb oldalra jött.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#23903 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

gerawba írta:Akik Bartont várták azoknak rossz hír, hogy a parasztgyerek a QPR-hez szerződött.
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7126603,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
QPR-t is megvette egy ARAB ha jóltudom szal most ők is bekezdenek :):) most Luke Young a következő célpont a QPR-nél..
Ohh Chelsea we love you..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#23904 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:Akik Bartont várták azoknak rossz hír, hogy a parasztgyerek a QPR-hez szerződött.
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7126603,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:cry: :cry:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#23905 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Akik Bartont várták azoknak rossz hír, hogy a parasztgyerek a QPR-hez szerződött.
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7126603,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#23906 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cudicini írta:Alvaro Pereira a keretben sincs a Barca ellen - lehet, hogy ez nem rossz hír nekünk?
Szerintem ha ideigazol az a rossz hír. :D Azért Malouda jobb, hiába idősebb. :D

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Átigazolások

#23907 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Alvaro Pereira a keretben sincs a Barca ellen - lehet, hogy ez nem rossz hír nekünk?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#23908 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

egy Cseh fb-s Chelsea-s oldalon írták h Krasic iránt érdeklődünk+Alex-et is adnánk érte..ezt vettem le de belinkelem a szöveget:

Chelsea je připravena prodat Alexe do Juventusu, ale požadují, aby Miloš Krasič byl součástí dohody. Juventus už delší dobu usiluje o služby Alexe, ale po neúspěšné nabídce 7 mil. liber se rozhodli, že se pokusí získat Alexe na hostování. Ten však odmítl, ale nebránil by se trvalému kontraktu v Itálii. Chelsea se zase dlouho snaží získat nějakého kreativního záložníka, ale zatím neúspěšně. (talkSPORT)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#23909 Hozzászólás Szerző: chiedis »

jkopfner írta:Herry Redknapp ugye Frank Lampardnak a nagybátyja. Szerintem idősebb Frank Lampard beszélt vele, hogy el ne engedje Modricot, mert akkor a "kicsi" Franknek nem lesz helye a kezdőben.
Tegnap együtt söröztem Harry-vel (tegezhetem, lazább tudunk dumálgatni) és mondta, hogy nem próbálta meg befolyásolni id. Frank, inkább Joe Cole próbál hatni arra, hogy visszatérhessen hozzánk, valamint Lampard is tuti kezdő lesz ha nem jön Luka. Szeretne együtt játszani Frankkel, ha már a válogatottból is kipottyannak.
Nyugodj bekeben Mister !

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#23910 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Cech 1 írta:Redknapp-nek nem ,de Modricnak mar talan igen.
Modric hol nyilatkozott ? :D Ezt hogy a City ellen játszik, ezt Redknapp mondta a tegnapi meccs után, Modric-ot csak oda tették :D Ne higgy már el mindent :D

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#23911 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

zoli0415 írta:
Cech 1 írta:7:22


News:
The latest on Luka Modric and Harry Redknapp says the Chelsea target will be staying at Tottenham Hotspur and could make his first appearance of the season against Manchester City on Sunday.
És te még hiszel a Redknapp-nek ? :D össze vissza kamuzik...
Redknapp-nek nem ,de Modricnak mar talan igen.

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#23912 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Cech 1 írta:7:22


News:
The latest on Luka Modric and Harry Redknapp says the Chelsea target will be staying at Tottenham Hotspur and could make his first appearance of the season against Manchester City on Sunday.
És te még hiszel a Redknapp-nek ? :D össze vissza kamuzik...

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolások

#23913 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Cech 1 írta:
zoli0415 írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Honnan veszed hogy marad?

7:22


News:
The latest on Luka Modric and Harry Redknapp says the Chelsea target will be staying at Tottenham Hotspur and could make his first appearance of the season against Manchester City on Sunday.
Erre alapozni? Az öreg mindennap mást mond.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#23914 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech 1 írta:
Pethy írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Szóval néha azt hiszem hozzászólások terén nincs lejjebb erre tessék.

5-napunk van, biztos érkezni fog egy irányító.
szerinted haver 5 nap az nem keves ???? THINK !!!
Hát nem tavaly Januárt nézve. :D

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#23915 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

zoli0415 írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Honnan veszed hogy marad?

7:22


News:
The latest on Luka Modric and Harry Redknapp says the Chelsea target will be staying at Tottenham Hotspur and could make his first appearance of the season against Manchester City on Sunday.

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#23916 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

Pethy írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Szóval néha azt hiszem hozzászólások terén nincs lejjebb erre tessék.

5-napunk van, biztos érkezni fog egy irányító.
szerinted haver 5 nap az nem keves ???? THINK !!!

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#23917 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

jkopfner írta:Herry Redknapp ugye Frank Lampardnak a nagybátyja. Szerintem idősebb Frank Lampard beszélt vele, hogy el ne engedje Modricot, mert akkor a "kicsi" Franknek nem lesz helye a kezdőben.
Ez aztán okos hozzászólás....
BlueBlood1993 írta:
Lawfara írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 50,00.html

nemtudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem véletlen.
Lass kikosarazta őket, amit nem értek, mert ha jól tudom, Mourinho mondta, hogy nem számít rá...bár sztem csereként simán beférne, sőt, mert Khedira az egyetlen vkp ott (meg Gago, de őt azt se tom, hogy mit keres még ott...nem úgy volt, hogy távozik? Sahin meg Alonso támadóbb szellemű belső kp-k.)
Én már láttam mindkettőt, hogy vkp-ként játszanak szal. szerintem 1 Lass nem kell oda...

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#23918 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

jkopfner írta:
zoli0415 írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Honnan veszed hogy marad?
Azért nem hülye a vezetőség sem. Sosem lehet biztosra menni átigazolásoknál. Biztos vagyok benne, hogy több szál is van a háttérben Modricon kívül. Türelem.
Nem vagyok türelmetlen csak kíváncsi voltam hogy honnan veszi.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#23919 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Lawfara írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 50,00.html

nemtudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem véletlen.
Lass kikosarazta őket, amit nem értek, mert ha jól tudom, Mourinho mondta, hogy nem számít rá...bár sztem csereként simán beférne, sőt, mert Khedira az egyetlen vkp ott (meg Gago, de őt azt se tom, hogy mit keres még ott...nem úgy volt, hogy távozik? Sahin meg Alonso támadóbb szellemű belső kp-k.)

Egyébként arra én is gondoltam, hogy két legyet üt egy csapásra a Sp*rs: megtartják Modricot és megtorolják az egész nyaras üldözést, azzal, hogy nem adják oda, mi meg nem tárgyalunk mással. De azt gondolom ennyire nem amatőr a stáb, biztos jön még valaki.

Perreirara szerintem nincs nagy szükség, van egy olyan érzésem, hogy Zhirkov pótlék lenne belőle, őt se sokat játszatnánk belszélső poszton (talán a Portoban is inkább bekk volt, nem? Javítsatok ki, ha tévedek), és 30 milla soknak tűnik érte. Modricon kívül egyedül Hulk az aki dobna a csapaton, de sajnos pletyka szinten sem merül fel a neve.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#23920 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

zoli0415 írta:
Cech 1 írta:MODRIC marad a T`ham-be! Na errol ennyit.Szopatjak a Chelseat,mert ennyi ideig huztak az egeszet,mikozben tudtunk volna helyette mast is igazolni,de igy mar nagyon-nagyon keves idonk maradt egy hasonlo kepessegu jatekos igazolasara. :(
Honnan veszed hogy marad?
Azért nem hülye a vezetőség sem. Sosem lehet biztosra menni átigazolásoknál. Biztos vagyok benne, hogy több szál is van a háttérben Modricon kívül. Türelem.

Válasz küldése