Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#25641 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Blueflag írta:
paco83 írta:Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól.
Szerinted az Arsenal drukkereket mennyire vígasztalja, hogy a gyönyörű játékukkal évek óta nem nyertek semmit? Remélem belekötsz a hasonlatba, és megnyerem a fogadást, miszerint van annál lejjebb, amilyen érveket eddig hoztál fel.

My_Bad, lehet hogy a szüleim adnának pár taslit, de szerencsére te nem tartozol közéjük. Még az illemtanárom se vagy. Szóval te is belenyalhatsz a seggembe, ha nem tetszik valami.

Rafa, Anelka nem szélső... ne szidjátok már azért, mert nem jönnek a körzővel rajzolt beadások, meg a biciklicselek. Hibáztassátok a vezetőséget meg az edzőket, hogy nem igazolunk jobbra. Kíváncsi vagyok, a többi csatárunkból milyen jobbszélső lenne, de abban majdnem biztos vagyok, hogy jelenleg Anelka a legjobb opció oda.
Pont leszarom az arsenalt, nem igazán nézek Chelsea meccsen kivül más meccset leginkább időhiány miatt, de amúgy sem érdekel más csapat!
Remélem egyszer meg fogod érteni, hogy miről beszélek anelkával kapcsolatban.
BlueBlood1993 írta:
paco83 írta: És addig anelka mit is csinált? Mert nekem nem úgy rémlik, hogy majd megszakadt volna a pályán. Kalou aktívabb volt.
Mert ha már összehasonlítunk valakit akkor csak azt az időt hasonlítsuk össze amit mind a ketten a pályán töltöttek.
Hát mondjuk kezdésnek az is elég volt, hogy nem adta el annyiszor a labdát, hanem szépen megtartotta, majd helyre passzolt. Ez még mindig több mint amit az elefánt csinált
Majd ha lesz egy kis időm leszedem valahonnan az első félidőt és összehasonlítom őket, majd után reagálok erre.
BlueBlood1993 írta:
paco83 írta: Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól. Legalábbis nálam. Lehet ezt kifogásolni, de ez van.
Ez így igaz. De amíg Kalou szar volt, és akkor tegyük fel, hogy Anettka is, addig előbbi kaput se talált, utóbbi gólt rúgott. Maradjunk annyiban, hogy 2 szar közül a kevésbé büdösebb volt ma
Mint már említettem, azt az időt hasonlíthatod csak össze két játékosnál amit mind a ketten a pályán töltenek.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25642 Hozzászólás Szerző: bb888 »

dankodavid írta:OFF: egyszer igazan eltolhatnatok az arcotok egy kozos meccsnezesre, megneznek egy bubi-blueflag-ramox vitat eloben is :)
De légyszi ne úgy gyertek mint múltkor. A kezdés előtt felmegyek a Kaledoniában Wifire, hogy megnézzem facebookon kik jönnek....törölt esemény..... :) mondjuk nem unatkoztam, de jöhettetek volna...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25643 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

OFF: egyszer igazan eltolhatnatok az arcotok egy kozos meccsnezesre, megneznek egy bubi-blueflag-ramox vitat eloben is :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Premier League

#25644 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Petrolanos írta:Kíváncsi vagyok, hogy félidőkben mit csinál Boas, hogy így össze szedik magukat a játékosok a második félidőre mindig.
On the contrasting performances during both halves, Malouda put the the strong performance after the interval down to Villas-Boas' team talk.

He said: “[He asked a] Simple question; do we think that was the way we want to play? Do we think that is what we want to be demonstrating to the other teams who want to win the title?

“Are we ready to change things? I think it was a simple message, but an efficient one. We had to take more risks, show more character and we managed to get the great result in the second half.”
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramox 2011. augusztus 20., szombat 23:56-kor.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Premier League

#25645 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Hali. Sajnos nem voltam itthon, így nem láttam a meccset, viszont felvettem DVD-re, így most meg tudtam nézni. Első félidő nagyon szar volt, a második félidő meg nagyon jó, kb. mint a Stoke ellen is. Kíváncsi vagyok, hogy félidőkben mit csinál Boas, hogy így össze szedik magukat a játékosok a második félidőre mindig.
Alex rosszul játszott, ha Luiz felépül szerintem ő lesz a kezdő.
A Kalou-Malouda párosra meg annyit, hogy míg nem igazolunk szélre, mást nem tudunk játszatni, mert nincs szélsőnk rajtuk kívül.
2012. 05. 19.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#25646 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

azt nem bánnám ha PL meccsek nem hétfőn lenne 1.meccs, hanem pénteken :)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25647 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

paco83 írta:
Blueflag írta:Nem kell a cipőjét csókolgatni, de milyen alapon szidjátok össze vissza? Ezt a játékot gólra játsszák, nem futómennyiségre, meg helyzetkihasználásra, meg egyéb baromságokra. Nem kell valakit fényezni, ha nem játszott úgy, de ez a szánalmas semmittevés 3 pontot ért a csapatnak. Így kellene hozzáállni.

Most mondhatnám, hogy én csomószor láttam megindulni, voltak jó cselei, és a védekezésben is kivette a részét... de az ilyen érveim semmit nem érnek, ha te Anelka-szemellenzőben nézted a meccset.
Hagyjál már ezzel a szemellenzővel. Volt már amikor elismertem mert tényleg jól játszott, de sajnos ez elég ritka.
Lehet, hogy neked csak az eredmény számít de nekem nem csak az. Tavaly pont ez volt a bajom CA-val is, de ez más történet.
Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól. Legalábbis nálam. Lehet ezt kifogásolni, de ez van.
Mit akartok? mar oreg, es a legjobbat hozta ki magabol.Nem tom mit vartok tole ?Tobbet?Kevesebbet? Ennyit tudott es ez boven eleg volt mivel az o goljaval tuzelodott fel a csapat :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#25648 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

paco83 írta: Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól. Legalábbis nálam. Lehet ezt kifogásolni, de ez van.
Ez így igaz. De amíg Kalou szar volt, és akkor tegyük fel, hogy Anettka is, addig előbbi kaput se talált, utóbbi gólt rúgott. Maradjunk annyiban, hogy 2 szar közül a kevésbé büdösebb volt ma

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#25649 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:Összességében kezd tetszeni a dolog. Kaptunk az elején egy gólt, ami kicsit megzavarta az egész csapatot, de van egy EDZŐNK, aki a szünetben rendett tett a fejekben és sokkal motiváltabban jöttek ki a fiúk a 2. félidőre. Ha az egyéneket nézzük Kalou és Anelka ma is bizonyítottak: takarodjanak el innen mindketten. Anelka lőtt egy gólt és most mindenki sztárolja, de azon a gólon kívül megintcsak siralmas volt. Sajnos ma Drogba és Lampard is csatlakoztak a gyenge teljesítmények sorához. Torres megintcsak tetszett, jönni fognak a gólok amikor jönnek a passzok is a középpályáról. Bosingwa nem igazán tetszett, bár a gólpassz előtti csel és a gólpassz az nagyon szép volt. Hilario kifejezetten tetszett, reméljük minden meccsén ezt láthatjuk majd tőle. Maloudat pedig nem véletlenül hagytam a végére. Vagy beijedt Mata érkezésétől vagy AVB csinálja nagyon jól a dolgát vagy mindkettő, de jelenleg ez nem tud érdekelni, az a lényeg, hogy szuper volt.

AVB-ről csak annyit, hogy két meccsből kétszer nagyon ügyesen felpörgette a csapatot a 2. félidőre. A cseréket is időben meghúzza és nagyjából rendben is vannak azok, bár azért néha van amelyikbe bele lehetne kötni. Nekem nagyon tetszik ez a pali.

Egész jók vagyunk és az átigazolások után csak mégjobbak leszünk, nem lesznek itt gondok!
Annyit nem érdemel a meccs, hogy sorokat írjak róla, de a hsz-ed legtöbb részével egyetértek, amivel igen/nem: Alex játszatását múltkor sem értettem, ha ez lesz, akkor Ivanovicsot elviszi egy Real, és szívunk. Alex meg így nem kell senkinek sem, ez neki sem jó. Boás fantasztikus, csak Kalou kezdetését nem értem (amikor megláttam a haját, komolyan elszégyelltem magam a klub előtt, szégyenletes majom), na mindegy. Anelka sztároltatásáról csak annyit, hogy UTD-s gólt szerzett, és Drogbának nem derogált gólpasszt adni, hanem rálőtte kapufa mellé. Nagyon gyenge. Lampard talán ma hangya****-nyival jobb volt, Torres ellenben ma elég rossz volt, nem örültem neki. Most nem varrható a nyakába h nem kapott passzt, mert önzősködött, és 1 db próbálkozás jött be neki. Nagyon szép gólpasszt kapott Malouda, és ma már ez is érdem a Chelseaben - be is tudta lőni. Ha ilyen beadások lennének, Torres gólkirály lenne (persze csak nálunk, Agüero kiüti a mezőnyt). Hilárió jól védett, ő volt a MOTM.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#25650 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

paco83 írta: És addig anelka mit is csinált? Mert nekem nem úgy rémlik, hogy majd megszakadt volna a pályán. Kalou aktívabb volt.
Mert ha már összehasonlítunk valakit akkor csak azt az időt hasonlítsuk össze amit mind a ketten a pályán töltöttek.
Hát mondjuk kezdésnek az is elég volt, hogy nem adta el annyiszor a labdát, hanem szépen megtartotta, majd helyre passzolt. Ez még mindig több mint amit az elefánt csinált

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25651 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

paco83 írta:Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól.
Szerinted az Arsenal drukkereket mennyire vígasztalja, hogy a gyönyörű játékukkal évek óta nem nyertek semmit? Remélem belekötsz a hasonlatba, és megnyerem a fogadást, miszerint van annál lejjebb, amilyen érveket eddig hoztál fel.

My_Bad, lehet hogy a szüleim adnának pár taslit, de szerencsére te nem tartozol közéjük. Még az illemtanárom se vagy. Szóval te is belenyalhatsz a seggembe, ha nem tetszik valami.

Rafa, Anelka nem szélső... ne szidjátok már azért, mert nem jönnek a körzővel rajzolt beadások, meg a biciklicselek. Hibáztassátok a vezetőséget meg az edzőket, hogy nem igazolunk jobbra. Kíváncsi vagyok, a többi csatárunkból milyen jobbszélső lenne, de abban majdnem biztos vagyok, hogy jelenleg Anelka a legjobb opció oda.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#25652 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:Lehet, hogy Kalou nem játszik annyi meccset... de hogy több ziccert hagy ki, azt még ti is beláthatnátok. Az meg ne Anelka sara legyen, hogy évek óta nincs jobbszélsőnk, és belőle faragtunk azt. Nem biztos, hogy egy jobbszélső évi 15 gól körül rúgna.

Van, amikor Anelka rászolgál a kritikára, és van olyan meccs, ami után nem. Ez a mai egy olyan meccs volt, ami után még azok se emeljék már fel a hangukat, akik nem szeretik. Szép csöndben adjatok neki egy 6-ost.
Azt be is látom.

Abban igazad van, hogy ezt a játékos gólra játsszák és ma egy rohadt fontos gólt lőtt, de játszhatna kicsit hasznosabban is pl. pár értékelhető passz, gólpassz, megindulás, beadás. Ezeket hiányolom belőle az utóbbi időben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#25653 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Blueflag írta:Nem kell a cipőjét csókolgatni, de milyen alapon szidjátok össze vissza? Ezt a játékot gólra játsszák, nem futómennyiségre, meg helyzetkihasználásra, meg egyéb baromságokra. Nem kell valakit fényezni, ha nem játszott úgy, de ez a szánalmas semmittevés 3 pontot ért a csapatnak. Így kellene hozzáállni.

Most mondhatnám, hogy én csomószor láttam megindulni, voltak jó cselei, és a védekezésben is kivette a részét... de az ilyen érveim semmit nem érnek, ha te Anelka-szemellenzőben nézted a meccset.
Hagyjál már ezzel a szemellenzővel. Volt már amikor elismertem mert tényleg jól játszott, de sajnos ez elég ritka.
Lehet, hogy neked csak az eredmény számít de nekem nem csak az. Tavaly pont ez volt a bajom CA-val is, de ez más történet.
Amikor valaki rosszul játszik akkor rosszul játszik, ez alól nem mentesíti 1-2 gól. Legalábbis nálam. Lehet ezt kifogásolni, de ez van.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#25654 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Inkább nem is írok, osztályzok evvel a meccsel kapcsolatban, komolyan egy szenvedős rémálomnak éreztem. Gyorsan szeretném elfelejteni, mondjuk holnap reggelig, és jövő héten nem ezt látni.
Bullshit
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25655 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem kell a cipőjét csókolgatni, de milyen alapon szidjátok össze vissza? Ezt a játékot gólra játsszák, nem futómennyiségre, meg helyzetkihasználásra, meg egyéb baromságokra. Nem kell valakit fényezni, ha nem játszott úgy, de ez a szánalmas semmittevés 3 pontot ért a csapatnak. Így kellene hozzáállni.

Most mondhatnám, hogy én csomószor láttam megindulni, voltak jó cselei, és a védekezésben is kivette a részét... de az ilyen érveim semmit nem érnek, ha te Anelka-szemellenzőben nézted a meccset.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#25656 Hozzászólás Szerző: paco83 »

BlueBlood1993 írta:Ugyanazt a rakás szardarabot láttuk az első félidőben? Mert Kalou az volt, idézek az értékelésemből

"Kalou -0: tényleg nulla, nem azért mert keveset játszott, hanem mert egy balfasz. Felé lőtte, eladta, belevezette, elkúrta. Ezek a szavak jutnak az eszembe róla most (és máskor is...). Egyszerűen nem ez a szint. Biztos vagyok benne, hogy távozni fog, AVB jól tette, hogy lekapta. A kommentátor, meg elkezdi, hogy Anelka sokkal kevesebbet ért labdához. No igen, de ő legalább csinált valami értelmeset'"

És ezt tartom, egy olyan megmozdulása se volt, aminél ne bazdmegolt volna a egy normális szurkoló.
És addig anelka mit is csinált? Mert nekem nem úgy rémlik, hogy majd megszakadt volna a pályán. Kalou aktívabb volt.
Mert ha már összehasonlítunk valakit akkor csak azt az időt hasonlítsuk össze amit mind a ketten a pályán töltöttek.
Blueflag írta:Lehet, hogy Kalou nem játszik annyi meccset... de hogy több ziccert hagy ki, azt még ti is beláthatnátok. Az meg ne Anelka sara legyen, hogy évek óta nincs jobbszélsőnk, és belőle faragtunk azt. Nem biztos, hogy egy jobbszélső évi 15 gól körül rúgna.

Van, amikor Anelka rászolgál a kritikára, és van olyan meccs, ami után nem. Ez a mai egy olyan meccs volt, ami után még azok se emeljék már fel a hangukat, akik nem szeretik. Szép csöndben adjatok neki egy 6-ost.
Már megbocsáss, de én az 1 góljáért nem fogom a cipőjét csókolgatni. Lőtt egy gólt, tény. Fontos gól volt, tény. Azon kívül gyatra volt, tény.
Majd ha Kalou játszik annyit mint ez a kopasz francia vagy 2 évig akkor lehet megszólni, már ha marad olyan amilyen.

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#25657 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25658 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Lehet, hogy Kalou nem játszik annyi meccset... de hogy több ziccert hagy ki, azt még ti is beláthatnátok. Az meg ne Anelka sara legyen, hogy évek óta nincs jobbszélsőnk, és belőle faragtunk azt. Nem biztos, hogy egy jobbszélső évi 15 gól körül rúgna.

Van, amikor Anelka rászolgál a kritikára, és van olyan meccs, ami után nem. Ez a mai egy olyan meccs volt, ami után még azok se emeljék már fel a hangukat, akik nem szeretik. Szép csöndben adjatok neki egy 6-ost.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#25659 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ugyanazt a rakás szardarabot láttuk az első félidőben? Mert Kalou az volt, idézek az értékelésemből

"Kalou -0: tényleg nulla, nem azért mert keveset játszott, hanem mert egy balfasz. Felé lőtte, eladta, belevezette, elkúrta. Ezek a szavak jutnak az eszembe róla most (és máskor is...). Egyszerűen nem ez a szint. Biztos vagyok benne, hogy távozni fog, AVB jól tette, hogy lekapta. A kommentátor, meg elkezdi, hogy Anelka sokkal kevesebbet ért labdához. No igen, de ő legalább csinált valami értelmeset'"

És ezt tartom, egy olyan megmozdulása se volt, aminél ne bazdmegolt volna a egy normális szurkoló.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#25660 Hozzászólás Szerző: paco83 »

dankodavid írta:Ezen a elven, ha a BL-döntőben 89 percig sétálgat, majd a 90+4. percben beveri 0-0-nál, akkor egy szar volt? Gyanítom, hogy akkor ő lenne az Isten.
Max annak akit érdekel a BL. :)

Válasz küldése