Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#25581 Hozzászólás Szerző: focimark »

zoli0415 írta:
josé mourinho írta:
andor08 írta:Zhirkovot én is sajnálom. Inkább Maloudát adtam volna el mint őt. Dzsuzsáknak se biztos, hogy ezek után bérelt helye lesz. Modric egyre közelebb remélem sikerül megszerezni.
Most, hogy Zsirkov megy, remélem hozunk egy új ballábast fiút Hulk személyébe.
Egyrészről Hulk nagyon drága és a Porto se adná
Másrészről pedig ő jobb oldalon játszik.
Ő ballábast mondott, nem balszélsőt. :)

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25582 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Zsolti írta:Lukaku csak akkor jön ha az első csapat tagja lesz
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 79,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Drogba és Torres mellett ez nem olyan biztos. Főleg, hogy most Sturridge is marad. Bár én ezek ellenére is leigazolnám őt mert több variációs lehetőséget adna.
Blue is the colour, football is the game

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#25583 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

josé mourinho írta:
andor08 írta:Zhirkovot én is sajnálom. Inkább Maloudát adtam volna el mint őt. Dzsuzsáknak se biztos, hogy ezek után bérelt helye lesz. Modric egyre közelebb remélem sikerül megszerezni.
Most, hogy Zsirkov megy, remélem hozunk egy új ballábast fiút Hulk személyébe.
Egyrészről Hulk nagyon drága és a Porto se adná
Másrészről pedig ő jobb oldalon játszik.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#25584 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Lukaku csak akkor jön ha az első csapat tagja lesz
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 79,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#25585 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

andor08 írta:Zhirkovot én is sajnálom. Inkább Maloudát adtam volna el mint őt. Dzsuzsáknak se biztos, hogy ezek után bérelt helye lesz. Modric egyre közelebb remélem sikerül megszerezni.
Most, hogy Zsirkov megy, remélem hozunk egy új ballábast fiút Hulk személyébe.

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25586 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Zhirkovot én is sajnálom. Inkább Maloudát adtam volna el mint őt. Dzsuzsáknak se biztos, hogy ezek után bérelt helye lesz. Modric egyre közelebb remélem sikerül megszerezni.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#25587 Hozzászólás Szerző: focimark »

PeterG írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... yours.html

35 millió és Modric a miénk :)
Hú, szerintem megérne, főleg hogy Zsirkovból bejön pénz, és még Sturridge is maradna.

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#25588 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

PeterG írta:http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... yours.html

35 millió és Modric a miénk :)
Ez biztos, hogy kamu!

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Átigazolások

#25589 Hozzászólás Szerző: PeterG »

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... yours.html" onclick="window.open(this.href);return false;

35 millió és Modric a miénk :)

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#25590 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

kdako írta:
josé mourinho írta:Egyszerűen nem értem mi folyik a klubnál. Elképesztő, hogy Zsirkovot adjuk el, és nem Malouda-t.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;


"According to Russia media Yuri Zhirkov has signed for Anzhi Makhachkala. It will be official after medical."
Ennyi pénzért jó bizniszt csinálunk sztem.
Szerintem meg nem. Ha 2009/2010-es szezonban nincs Zsirkov, akkor nincs PL arany. Kitűnően pótolta Cole-t. Zsirkov az egyik legalulértékeltebb játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára josé mourinho 2011. augusztus 1., hétfő 16:18-kor.

tru23

Re: Átigazolások

#25591 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Szerintem is. Én elégedett lennék, plusz Dzsudzsákkal tanulhatnak egymástól. :D

Komolyra fordítva a szót, ugyanazt tudom mondani, mint Alexről. Többre hivatott a kispadnál, nálunk pedig sérülések + meccshiány + Malouda miatt nem lesz stabil kezdő...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25592 Hozzászólás Szerző: kdako »

josé mourinho írta:Egyszerűen nem értem mi folyik a klubnál. Elképesztő, hogy Zsirkovot adjuk el, és nem Malouda-t.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;


"According to Russia media Yuri Zhirkov has signed for Anzhi Makhachkala. It will be official after medical."
Ennyi pénzért jó bizniszt csinálunk sztem.
GO BLUES!

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#25593 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

az orosz sajtó szerint zsirkov aláírt dzsudzsákékhoz

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#25594 Hozzászólás Szerző: focimark »

josé mourinho írta:Egyszerűen nem értem mi folyik a klubnál. Elképesztő, hogy Zsirkovot adjuk el, és nem Malouda-t.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;


"According to Russia media Yuri Zhirkov has signed for Anzhi Makhachkala. It will be official after medical."
Pfffff, de ha eladjuk, akkor legalább biztos igazulunk kp-ra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#25595 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Snejderert ugyebar rajongok, hiszen holland, de igy masodik olvasasra a kaka tema is eleg logikus lenne. Minek vennenk 50-60 millioert egy tehetseges iranyitot, amikor ittvan Josh, aki 2 even belul beerhet, es lehetne egy iniestank? Szoval erre a 2-3 evre lenne szukseges igazolni.

Modric rengeteget dobna a jatekunkon, esztetikailag es eredmenyesseg tekinteteben is, de ha ot leigazoljuk, akkor Josh vedekezokent jatszana, ami nagy kar lenne erte.

Egyebkent nem kell parazni, telen is ez volt, hogy toketlenek vagyunk, aztan egy nap alatt megvettuk kilora David luizt es Fernando Torrest. Maskepp: A vilag legkeresettebb tehetseges hatvedjet, es a vilag leggolerzekenyebb csatarat..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. augusztus 1., hétfő 16:07-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#25596 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

Egyszerűen nem értem mi folyik a klubnál. Elképesztő, hogy Zsirkovot adjuk el, és nem Malouda-t.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml" onclick="window.open(this.href);return false;


"According to Russia media Yuri Zhirkov has signed for Anzhi Makhachkala. It will be official after medical."

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25597 Hozzászólás Szerző: andor08 »

chiedis írta:
andor08 írta:Nagyon örülök, hogy még van remény Modric-ra. Ő már bizonyított és mindenki tudja, hogy mennyire lát a pályán. Sneijder se lenne rossz de őt szerintem nem is akarja leigazolni a vezetőség mert csak pletykaszinten hozták velünk szóba. Ugyan úgy mint a vörös taknyokkal. A vörös orrú megmondta, hogy nem igazolnak új játékost már. Na de hogyha meg mégis nem hiszem hogy kiadnának 30-40 milliókat 1 játékosra. Amúgy meg ha odaigazol akkor meg mivan? Nem dől össze a világ. Bízom a csapatban. CR-t megtudták állítani akkor Sneijdert is.
Milyen zagyvaságok ezek ? Meg tudták állítani CR-t ? Zsinórban 3 bajnokságot nyert szinte egyedül a MU-nak. Nagyon nagy szopás lenne ha oda menne, és az alkoholista pedig nyilatkozta, hogy már nem igazolnak sima játékost mert van elég, talán csak egyet, de az egy drága klasszis lesz. Ez nekem rosszat sejtet.
Amúgy meg Pilgrimmel együtt érzek, hén sem értem h miért nem lehet megvenni a hollandot amikor hivatalosan nem kell az új edzőnek és a klubnak. Nagy fogás lenne, szerintem Modric-csal egyenértékű. Még engednének is talán az árán, 35-ért el lehetne hozni. Viszont hatalmas a fizetése, de sokan vannak nálunk akik szintén nagy fizuért meg sem dolgoznak.
Az egyetlen mák h a kötött 4-4-2 MU felállásba nem illene bele, és ehhez mindig ragaszkodik Fergie. De nem hinném h ezt a gyémántot hagyná hülye helyen játszatni.
"Meg tudták állítani CR-t ?" Ezt úgy értettem, hogy ellenünk nem volt túl eredményes. Az meg. hogy a két játékos között mi dönt szerintem csak annyi, hogy Sneijder nyert Bl-t Modric meg nem. Szerintem van Modric is olyan jó irányító mint Sneijder. A félre értések elkerülése végett nem akarom leszólni a hollandot nagyon is jó irányítónak tartom de nem akarjuk mi leigazolni őt szerintem. Modric az első számú célpontunk. Aztán ha a vezetőség rám cáfol és mégis a holland fog jönni annak is örülni fogok.
Blue is the colour, football is the game

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#25598 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

martin08 írta:
mikel12 írta:
Pilgrim írta: a remény hal meg utoljára. nem tom mi a francért nem hozzuk el sneijdert. 38 millió fontért már elengedi az inter. Sneijder a legjobb irányító jelenleg a világon...

:D
Szerintem xavi vagy a régi lamps előtte van.
Lamps sosem volt irányító (max kényszerből), de úgy tűnik ezt hetente 2x kell, hogy leírjam. A 2009/2010-es szezonig Ballack volt az irányítónk, Carlo második idényében pedig nem volt lényegében irányítónk (azért is voltunk ilyen szarok).
Xavi pedig nem elérhető opció.
Sneijdert én is jobb opciónak tartom Modric-nál, ráadásul őt el is engednék 38-40 milláért.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#25599 Hozzászólás Szerző: chiedis »

andor08 írta:Nagyon örülök, hogy még van remény Modric-ra. Ő már bizonyított és mindenki tudja, hogy mennyire lát a pályán. Sneijder se lenne rossz de őt szerintem nem is akarja leigazolni a vezetőség mert csak pletykaszinten hozták velünk szóba. Ugyan úgy mint a vörös taknyokkal. A vörös orrú megmondta, hogy nem igazolnak új játékost már. Na de hogyha meg mégis nem hiszem hogy kiadnának 30-40 milliókat 1 játékosra. Amúgy meg ha odaigazol akkor meg mivan? Nem dől össze a világ. Bízom a csapatban. CR-t megtudták állítani akkor Sneijdert is.
Milyen zagyvaságok ezek ? Meg tudták állítani CR-t ? Zsinórban 3 bajnokságot nyert szinte egyedül a MU-nak. Nagyon nagy szopás lenne ha oda menne, és az alkoholista pedig nyilatkozta, hogy már nem igazolnak sima játékost mert van elég, talán csak egyet, de az egy drága klasszis lesz. Ez nekem rosszat sejtet.
Amúgy meg Pilgrimmel együtt érzek, hén sem értem h miért nem lehet megvenni a hollandot amikor hivatalosan nem kell az új edzőnek és a klubnak. Nagy fogás lenne, szerintem Modric-csal egyenértékű. Még engednének is talán az árán, 35-ért el lehetne hozni. Viszont hatalmas a fizetése, de sokan vannak nálunk akik szintén nagy fizuért meg sem dolgoznak.
Az egyetlen mák h a kötött 4-4-2 MU felállásba nem illene bele, és ehhez mindig ragaszkodik Fergie. De nem hinném h ezt a gyémántot hagyná hülye helyen játszatni.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25600 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Nagyon örülök, hogy még van remény Modric-ra. Ő már bizonyított és mindenki tudja, hogy mennyire lát a pályán. Sneijder se lenne rossz de őt szerintem nem is akarja leigazolni a vezetőség mert csak pletykaszinten hozták velünk szóba. Ugyan úgy mint a vörös taknyokkal. A vörös orrú megmondta, hogy nem igazolnak új játékost már. Na de hogyha meg mégis nem hiszem hogy kiadnának 30-40 milliókat 1 játékosra. Amúgy meg ha odaigazol akkor meg mivan? Nem dől össze a világ. Bízom a csapatban. CR-t megtudták állítani akkor Sneijdert is.
Blue is the colour, football is the game

Válasz küldése