Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Felkészülési meccsek

#2621 Hozzászólás Szerző: Ramox »

http://www.youtube.com/watch?v=LqsxRflF ... e=youtu.be

Végre youtubeon, már vártam.
Félreértés ne essék... Ő legalább küzd, és próbál.

Buzi kis Phil Dowd még ázsiában is pofátlanul szétfújja a meccset...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2622 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ramox írta:
edeskeves írta:A sok Torres ellenes majd mondja már el, hogy miért Drogbának kellene játszania helyette..mert Drogba még annyit se csinál, mint Torres. Jo, előzőmeccsen gólt lőtt, szabadrúgásból..
Ami amúgy meg öngól volt, nem egy Del Piero féle löbbölős védhetetlen "szabcsirugcsi"
Drogba se jobb, hol van már az Arsenal gyilkos ? Tudom, 1 éve maláriás és ő is elfelejtett mindent :roll: 8)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Felkészülési meccsek

#2623 Hozzászólás Szerző: chiedis »

emsanya írta:
Ramox írta:
Nézd. Mutass rá a keretből arra, aki játszhatna helyette a jobb szélen. Oké, köszi, megbeszéltük. Scolarinál egyébként nem szélen játszott, hanem bent a posztján.
Most mondhatnám, hogy bárki más, de túl magas labda lenne :D . Amúgy tudom hogy nincs jobbszélsőnk, én már 3-4 éve ezen lovagolok. De volt 5 edzőnk és egyikse kezdte úgy a szezont, hogy nem számít Anelka-ra, most poszttól függetletnül, sőt kifejezetten kedvelik az edzők. Scolari-nál középcsatár volt, akkor is szidta itt mindenki, mint a bokrot...
1) Lehet, hogy teljesen korrekt ember és ki hozza magából a focistát edzésen és a való életben egyaránt
2) Egy nyalizós, kis puncsolós genya, amit beszopnak az edzők, a stáb, a tulaj.

Az meg, hogy a szurkolók gyűlölik és herótjuk van tőle, az annak a hihetetlen mértékű, Havas Henriket legyőző arrogáns, flegma, lassú/körülményes pályán megnyilvánuló teljesítményének és személyiségének szól.
Nyugodj bekeben Mister !

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Felkészülési meccsek

#2624 Hozzászólás Szerző: Ramox »

A felkészülési meccsek során elhasználjuk az egész szezonra járó szerencsénket.
Akció góljaink száma még mindig 2 körül van? -.-"

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Felkészülési meccsek

#2625 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Pethy írta:Kalou hozza a szokásost, ezt legalább mindig tudja: 5 méterről kihagyni...
Én sem értem ezt a Kalou-t,egyszerűen minősíthetetlen a játéka,habár ugyanez elmondható szinte az egész középpályáról(kivéve Benayoun) és támadósorról.

Nagyon figyeltem a meccsen Lampard játékát,de a látottakon nem lepődtem meg.Nagyon szürke,semmi kreativitás a játékában,a büntetőn kívül szinte említésre méltó megmozdulása sem volt(üres embernek én is ugyanígy tudok passzolni oldalra és hátra,és ha ezt csinálja az "irányítónk",akkor valami nem oké),csupán mikor adott egy 20 méteres passzt Kalou barátunknak-amit annak rendje és módja szerint el is k*rt- s egyszer a szélen visszafutott szerelni.De amit meccsek óta művel az katasztrófa,ezt a szintet amit Frankie hoz,azt még a kutyaütő Sidwell is lehozná.

Lehet itt vitatkozni az állításomon,de személy szerint ezt így látom,s nem azt mondom,hogy ne játsszon Lampard,csak azt,hogy ne az egész szezonban.Eleve nem várható el 33 évesen,pláne konkurencia nélkül,ezért kell egy minőségi irányító,hogy visszatérjen az igazi Lampard bizonyítási vággyal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#2626 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ramox írta:
Nézd. Mutass rá a keretből arra, aki játszhatna helyette a jobb szélen. Oké, köszi, megbeszéltük. Scolarinál egyébként nem szélen játszott, hanem bent a posztján.
Most mondhatnám, hogy bárki más, de túl magas labda lenne :D . Amúgy tudom hogy nincs jobbszélsőnk, én már 3-4 éve ezen lovagolok. De volt 5 edzőnk és egyikse kezdte úgy a szezont, hogy nem számít Anelka-ra, most poszttól függetletnül, sőt kifejezetten kedvelik az edzők. Scolari-nál középcsatár volt, akkor is szidta itt mindenki, mint a bokrot...

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2627 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:
Ramox írta:
edeskeves írta:A sok Torres ellenes majd mondja már el, hogy miért Drogbának kellene játszania helyette..mert Drogba még annyit se csinál, mint Torres. Jo, előzőmeccsen gólt lőtt, szabadrúgásból..
Pontosan ezt akartam írni... De az a gól sem volt gól, és még öngólnak is írták végül... : D
Drogba úgy szar, hogy kapja a labdákat, Torres úgy szar, hogy nem kap labdákat. Lehet választani.
ezzel nem lehet vitába szállni,de akkor az is felmerül,hogy Torres mért nem kap labdákat,és Drogba miért kap?...
Azért nem lehet mondani azt sem, hogy Drogbát bombázzák labdákkal..szabadrúgásai veszélyesek, de amugy mezőnybe szarabb, mint Anelka. Csak Drogbát egyedül grimrieper meri szidni, a többiek szemébe Isten. Pedig MÁR nem. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#2628 Hozzászólás Szerző: béla »

Ramox írta:
edeskeves írta:A sok Torres ellenes majd mondja már el, hogy miért Drogbának kellene játszania helyette..mert Drogba még annyit se csinál, mint Torres. Jo, előzőmeccsen gólt lőtt, szabadrúgásból..
Pontosan ezt akartam írni... De az a gól sem volt gól, és még öngólnak is írták végül... : D
Drogba úgy szar, hogy kapja a labdákat, Torres úgy szar, hogy nem kap labdákat. Lehet választani.
ezzel nem lehet vitába szállni,de akkor az is felmerül,hogy Torres mért nem kap labdákat,és Drogba miért kap?...

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Felkészülési meccsek

#2629 Hozzászólás Szerző: Ramox »

edeskeves írta:A sok Torres ellenes majd mondja már el, hogy miért Drogbának kellene játszania helyette..mert Drogba még annyit se csinál, mint Torres. Jo, előzőmeccsen gólt lőtt, szabadrúgásból..
Pontosan ezt akartam írni... De az a gól sem volt gól, és még öngólnak is írták végül... : D
Drogba úgy szar, hogy kapja a labdákat, Torres úgy szar, hogy nem kap labdákat. Lehet választani.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#2630 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:Kalou hozza a szokásost, ezt legalább mindig tudja: 5 méterről kihagyni...
most nincs miért bántani... szerencsén múlott...

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#2631 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A sok Torres ellenes majd mondja már el, hogy miért Drogbának kellene játszania helyette..mert Drogba még annyit se csinál, mint Torres. Jo, előzőmeccsen gólt lőtt, szabadrúgásból..

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Felkészülési meccsek

#2632 Hozzászólás Szerző: Ramox »

emsanya írta:
Ramox írta:
Ha nincs ló, jó a szamár is. :wink:
Tehát minden edző kötelességből játszatta? :D A legtöbben agyba-főbe dícsérték, egyikük se ültette le meccsekre a padra, még csak próba jelleggel sem...
Nézd. Mutass rá a keretből arra, aki játszhatna helyette a jobb szélen. Oké, köszi, megbeszéltük. Scolarinál egyébként nem szélen játszott, hanem bent a posztján.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#2633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ramox írta:
Ha nincs ló, jó a szamár is. :wink:
Tehát minden edző kötelességből játszatta? :D A legtöbben agyba-főbe dícsérték, egyikük se ültette le meccsekre a padra, még csak próba jelleggel sem...

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Felkészülési meccsek

#2634 Hozzászólás Szerző: Ramox »

emsanya írta:Anelka kérdésben, azon is érdemes gondolkodni, vagy akik állandóan átkozzák, hogy minden edző hülye? :D Nem egy edzőnk volt már és mindegyknél szinte kezdő végig. Scolari imádta, Carlo kedvenc játékosa volt, Grant igazolta le, Hiddink-nél kezdő ember volt, Boás pedig fontos feladatot szán neki...

Akkor ki látja rosszul a dolgokat? 8)
Ha nincs ló, jó a szamár is. :wink:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#2635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anelka kérdésben, azon is érdemes gondolkodni, vagy akik állandóan átkozzák, hogy minden edző hülye? :D Nem egy edzőnk volt már és mindegyknél szinte kezdő végig. Scolari imádta, Carlo kedvenc játékosa volt, Grant igazolta le, Hiddink-nél kezdő ember volt, Boás pedig fontos feladatot szán neki...

Akkor ki látja rosszul a dolgokat? 8)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#2636 Hozzászólás Szerző: focimark »

les parachutistes írta:
focimark írta:Itt a kezdő: Turnbull, Ferreira, Rajkovic, Terry, Cole, Benajun, Lampard, Zsirkov, Kalou, Malouda, Drogba
ez a szerencsétlen mit keres a kezdőbe? inkább 10* anelka
Ez csak felkészülési meccs, amúgy meg a döntőben az Aston Villa-val játszunk!

les parachutistes
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. november 3., szerda 10:32
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Felkészülési meccsek

#2637 Hozzászólás Szerző: les parachutistes »

focimark írta:Itt a kezdő: Turnbull, Ferreira, Rajkovic, Terry, Cole, Benajun, Lampard, Zsirkov, Kalou, Malouda, Drogba
ez a szerencsétlen mit keres a kezdőbe? inkább 10* anelka

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#2638 Hozzászólás Szerző: focimark »

Itt a kezdő: Turnbull, Ferreira, Rajkovic, Terry, Cole, Benajun, Lampard, Zsirkov, Kalou, Malouda, Drogba

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#2639 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ivat csak jobb szelso hatvednek tudom kepzelni sehogyse hatul terry mellett. Bosingwa beadasa egy szar volt az utolso merkozesunken ez latszott az ivrol is hogy nem ugy akarta na meg persze a kapushiba.Csak az o helyere tudom betenni Ivat, Terry melle hagyjuk csak a PL legjobb fiatal hatvedjet David Luizt :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Felkészülési meccsek

#2640 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

remélem így folytatjuk a bajnokságban is, és a BL-ben is!
Keep the blue flag flying high

Válasz küldése