Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#26681 Hozzászólás Szerző: Anti »

chiedis írta: Szerintem azért, hogy így még többet keressen rajta a klub. Ezért az aláírásáért elengedik gesztusként. Agüero-ra is ezt tippeltem, és bejött, mert már vissza sem akar menni. Pedig nemrég írt alá, és evvel 15 millióval fel strófolta a 45 milliós kivásárlási árát. Most ez az új trend, végül is érthető a klubok részéről.

Lehet hogy rosszul emlékszem, de Agüeronál, ezzel a szerződéshosszabbitással inkább lejjebb ment az ára 60ról 45 milcsre...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#26682 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Gábor írta:
csabii írta:Egyre közelebb Agüero a Chelsea-hez?
Agüero elárulta, hogy szívesen játszana Angliában
http://www.teamtalk.com/manchester-city ... for-Aguero" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezt már régebben is elmondta...
Am ha valaki ilyet mond az annyit jelent, hogy nem jött rá ajánlat angliából, és ezzel szeretné elérni valamelyik csapattól, hogy legyen.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#26683 Hozzászólás Szerző: Gábor »

csabii írta:Egyre közelebb Agüero a Chelsea-hez?
Agüero elárulta, hogy szívesen játszana Angliában
http://www.teamtalk.com/manchester-city ... for-Aguero" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezt már régebben is elmondta...
Farewell Didier!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#26684 Hozzászólás Szerző: emsanya »

grimrieper írta:
Csak annyi hogy a legutobbi edzo merkozesen olyas valami fordult elo mai meg Jose ota soha Boas a Palya szelen uvoltve rohangalt le es fol , es aki szar volt annak leordittota a fejet ami sokak szerint ennek a sok tul fizetett primadonna gardanak eleg furcsa volt. Boas nem fogja zsebre tenni ha erdektelenul es szarul jatszik barki legyen az.
Ezt hiányolom évek óta, talán csak Hiddink-ben volt meg ez. Jól odapörköl nekik, a vonal mellett végig együtt él a játékkal, nem úgy mint a halott madár Carlo...

csabii
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 21:59

Re: Átigazolások

#26685 Hozzászólás Szerző: csabii »

Egyre közelebb Agüero a Chelsea-hez?
Agüero elárulta, hogy szívesen játszana Angliában
http://www.teamtalk.com/manchester-city ... for-Aguero" onclick="window.open(this.href);return false;

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Átigazolások

#26686 Hozzászólás Szerző: PeterG »

Bon írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 00,00.html
Mekkora szemét társaság ez Sp*rs.
Nagyon büszke lehet, hogy megtart egy olyan játékost, akit szerintem már a szurkolók is megutáltak, meg ő se akar ott játszani egyáltalán... :)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#26687 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

chiedis írta:
ne is folyj ebbe bele, le van zárva részemről. De imádom h 2 ember vitájába mindenki beleszáll. Na OFF UFF, éljen a szép nyár inkább
hallod töki,te engem ne utasítgass...csak felfordul a gyomrom az olyan emberektol mint te,vagy attol amilyen viselkedést képviselsz.
písz n láv
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#26688 Hozzászólás Szerző: Bon »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 00,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mekkora szemét társaság ez Sp*rs.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#26689 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ParanoidAndroid írta:
chiedis írta:
Trágárkodás miatt 1 napra kizártak a fórumról :) Megjegyzem, jeleztem a vezetőségnek, hogy a kezdeményező/felbújtó minden esetben dupla büntetést kap, remélem így is történt. Egy szó mint száz, nincs priuszom.
kajak szoltál a "vezetőségnek" trágár beszéd miatt?
original köcsög gyerek lehetsz.engem is feldobhatsz.
(ha félre értettem,akkor sorry)
ne is folyj ebbe bele, le van zárva részemről. De imádom h 2 ember vitájába mindenki beleszáll. Na OFF UFF, éljen a szép nyár inkább
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#26690 Hozzászólás Szerző: laczze »

ParanoidAndroid írta:
chiedis írta:
Trágárkodás miatt 1 napra kizártak a fórumról :) Megjegyzem, jeleztem a vezetőségnek, hogy a kezdeményező/felbújtó minden esetben dupla büntetést kap, remélem így is történt. Egy szó mint száz, nincs priuszom.
kajak szoltál a "vezetőségnek" trágár beszéd miatt?
original köcsög gyerek lehetsz.engem is feldobhatsz.
(ha félre értettem,akkor sorry)
Ha már őt kizárták, akkor már a kezdeményező kapjon dupla büntetést!
Egyébként engem is zártak már ki egy napra! és kibirtam :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#26691 Hozzászólás Szerző: bb888 »

sky: Reports in Belgium suggest that Anderlecht general manager Herman Van Holsbeeck will arrive in London today for talks with Chelsea over a deal for Romelu Lukaku.

az Anderlecht general managere Londonba utazott tárgyalni Lukaku ügyében

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#26692 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

chiedis írta:
Trágárkodás miatt 1 napra kizártak a fórumról :) Megjegyzem, jeleztem a vezetőségnek, hogy a kezdeményező/felbújtó minden esetben dupla büntetést kap, remélem így is történt. Egy szó mint száz, nincs priuszom.
kajak szoltál a "vezetőségnek" trágár beszéd miatt?
original köcsög gyerek lehetsz.engem is feldobhatsz.
(ha félre értettem,akkor sorry)
agggyatok munkát!!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#26693 Hozzászólás Szerző: chiedis »

grimrieper írta:
chiedis írta:
grimrieper írta:latom tombol a nyari szunet mert itt mindenki a karacsonyi kivansag listajat probalja eloadni. ki a faszt erdekel hogy a manur a a pukli , a szarzenal kit igazol. sokszor szeretnem azt hogy lennek egy kicsitt olyan 10-dik hely korul mert akkor latnam ki az igazi CFC drukker es ki a glory hunter. so nem kell sirankozni hogy masok kit igazolnak vagy kit nem egy biztos a kezdesre nem ez lesz a keret az tuti. lesz itt meglepetes boven meg.

Csak annyi hogy a legutobbi edzo merkozesen olyas valami fordult elo mai meg Jose ota soha Boas a Palya szelen uvoltve rohangalt le es fol , es aki szar volt annak leordittota a fejet ami sokak szerint ennek a sok tul fizetett primadonna gardanak eleg furcsa volt. Boas nem fogja zsebre tenni ha erdektelenul es szarul jatszik barki legyen az.
üdv újra itt 1 napi "börtön" után.
Na ezek jó hírek Londonban élő ember szemszögéből.
milyen egy napi bortonrol beszelsz??
Trágárkodás miatt 1 napra kizártak a fórumról :) Megjegyzem, jeleztem a vezetőségnek, hogy a kezdeményező/felbújtó minden esetben dupla büntetést kap, remélem így is történt. Egy szó mint száz, nincs priuszom.
Pulci03: Szerintem nagyon pörög a vezetőség, Boás már megmondta ki kell neki. Essien sérülése talán ilyen szempontból jól is jött, még jobban felgyorsíthatja a titkos háttérmunkát, egyeztetéseket.
Nyugodj bekeben Mister !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#26694 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

chiedis írta:
grimrieper írta:latom tombol a nyari szunet mert itt mindenki a karacsonyi kivansag listajat probalja eloadni. ki a faszt erdekel hogy a manur a a pukli , a szarzenal kit igazol. sokszor szeretnem azt hogy lennek egy kicsitt olyan 10-dik hely korul mert akkor latnam ki az igazi CFC drukker es ki a glory hunter. so nem kell sirankozni hogy masok kit igazolnak vagy kit nem egy biztos a kezdesre nem ez lesz a keret az tuti. lesz itt meglepetes boven meg.

Csak annyi hogy a legutobbi edzo merkozesen olyas valami fordult elo mai meg Jose ota soha Boas a Palya szelen uvoltve rohangalt le es fol , es aki szar volt annak leordittota a fejet ami sokak szerint ennek a sok tul fizetett primadonna gardanak eleg furcsa volt. Boas nem fogja zsebre tenni ha erdektelenul es szarul jatszik barki legyen az.
üdv újra itt 1 napi "börtön" után.
Na ezek jó hírek Londonban élő ember szemszögéből.
milyen egy napi bortonrol beszelsz??

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#26695 Hozzászólás Szerző: Bon »

Nem tudom miért húzzuk az időt. Oké, hogy új edző stb, de azért az ázsiai túrára illene legalább 1 új játékossal érkezni. Az elkövetkező 2 hétben illene igazolni. Ne felejtsük, hogy kevesebb mint 1 hónap múlva indul a bajnokság, és az új játékosoknak be kell illeszkedniük, megszokni az új taktikát...stb

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#26696 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:A szerződéshosszabbítás ma már semmit sem jelent. Duff például egy héttel a kontaktusa három éves megtoldása után igazolt a szarkákhoz.
Annyit jelent, hogy most 25-30 milla helyett min. 45-öt kéne kiperkálni érte azért az jelentős különbség.

Én nem szoktam izgulni mások igazolásai miatt de általában mi szoktunk 10 milliókkal dobálózni most viszont manu költött 100 milliót nyáron ha sneijderrel végleg megegyeznek.
És ez nem is lenne baj ha tudnám, hogy mi is igazoltunk minőségi játékosokat de erről egyenlőre szó sincs főleg most essien sérülése óta kezd egyre sürgősebbé válni a dolog. Agüero, Pastore, Falcao, Moutinho, Modric, Lukaku ez csak 6 név a sok közül és még sem sikerült eddig senkit leigazolni. Ahogy mondani szokták a remény hal meg utoljára :))

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#26697 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A szerződéshosszabbítás ma már semmit sem jelent. Duff például egy héttel a kontaktusa három éves megtoldása után igazolt a szarkákhoz.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#26698 Hozzászólás Szerző: chiedis »

tibi71 írta:
Bon írta:Falcao 2015-ig hosszabbított.
http://www.fcporto.pt/Noticias/Futebol/ ... _62889.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
De mégis mikor ? Kolumbia még versenyben van ! 1 ilyen torna legfontosabb periodusába aláírt ??? Ez már régebben megtörtént szerintem !
Szerintem azért, hogy így még többet keressen rajta a klub. Ezért az aláírásáért elengedik gesztusként. Agüero-ra is ezt tippeltem, és bejött, mert már vissza sem akar menni. Pedig nemrég írt alá, és evvel 15 millióval fel strófolta a 45 milliós kivásárlási árát. Most ez az új trend, végül is érthető a klubok részéről.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#26699 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Szerintem a játékosok 90% akit hírbe hoznak velünk, csak arra törekszik, hogy jobb szerződést kapjanak a klubtól. El lehetne kezdeni sorolni azokat a játékosokat, akik egyből kaptak egy jobb szerződést.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#26700 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bon írta:Falcao 2015-ig hosszabbított.
http://www.fcporto.pt/Noticias/Futebol/ ... _62889.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
De mégis mikor ? Kolumbia még versenyben van ! 1 ilyen torna legfontosabb periodusába aláírt ??? Ez már régebben megtörtént szerintem !

Válasz küldése