Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Játékosok

#21661 Hozzászólás Szerző: Ramox »


Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#21662 Hozzászólás Szerző: paco83 »

emsanya írta:
Bubi írta:
Szerintem Lucio maximum Mourinho kezei alatt volt a legjobb, de Mourinho alatt Huth is az lenne. Luiz meg kivaloan jatszik balhatvedet, de akar szurot, kozeppalyast, vagy tamadokozeppalyast is tud jatszani.
Azért az túlzás hogy csak José miatt radirozott le mindenkit a pályáról, még mindig szinte hiba nélkül játsza a meccseket és hatalmas rutinja van. Luiz-t én nem sokszor láttam balhátvédként játszani, kimondott középhátvéd. Az hogy univerzális, még nem feltétlen jelenti, hogy jobb mint André Santos, akinek az az alap posztja. Essien is tud jobbhátvédet játszani, még se rakták be egyszer se tavaly...
Lucio olyan Crouch, csetlik botlik, mégis hihetetlen mázlival sikerül neki amit akar.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#21663 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blueman írta:
Dante írta:én azt nem értem, hogy Andre Santos miben jobb Marcelo-nál? ha jól tudom az egyik legjobbja volt a Madridnak tavaly.
pedig a brazil válogatottnak lenne az egyik legerősebb 11-e a világon, de de Dél-Amerikába biztos.
Gondolom, azért nincs a keretben, mert hazudott a szövetségnek.

Brazília nagyon szerencsés helyzetben van szélsőhátvédekkel, jobb oldalon rögtön ott van Dani Alves és Maicon, ezen is el lehet vitatkozni, hogy ki a jobb.
Balhátvéd posztra még Bastos is ott van, aki szintén nagyon jó, de Maxwell is el tudna focizgatni ott.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Játékosok

#21664 Hozzászólás Szerző: blueman »

Dante írta:én azt nem értem, hogy Andre Santos miben jobb Marcelo-nál? ha jól tudom az egyik legjobbja volt a Madridnak tavaly.
pedig a brazil válogatottnak lenne az egyik legerősebb 11-e a világon, de de Dél-Amerikába biztos.
Gondolom, azért nincs a keretben, mert hazudott a szövetségnek.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#21665 Hozzászólás Szerző: Dante »

én azt nem értem, hogy Andre Santos miben jobb Marcelo-nál? ha jól tudom az egyik legjobbja volt a Madridnak tavaly.
pedig a brazil válogatottnak lenne az egyik legerősebb 11-e a világon, de de Dél-Amerikába biztos.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#21666 Hozzászólás Szerző: chiedis »

emsanya írta:
chiedis írta:
és Hulkot kiszorítja mindenki Neymarja ? ne keress racionalitást (2002óta) ezeknél a "braziloknál"
Azt szokták mondani, mindig az a legjobb aki nem játszik. Ennyi jó játékost nem tudsz egyszerre felküldeni. Ha Kaka nincs az a baj, ha Neymar nincs az a baj. Hulk és Neymar ráadásul nem is egy oldalon játszik. Akkor inkább Robinho helyett jobban el lehetne képzelni...
Igen, többet játszik Neymar a balon, de a Copán volt már jobb szélső is, gondolom a rotáció, taktikázás miatt. Sok a jó játékos, szerintem beférne a kezdőbe Luiz, Hulk, és a most brazilban megújuló Dinnye. Ramires ellenbenha igazságosak akarunk lenni, nem férne be a brazilba, egyszerűen tényleg kenyai :wink:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#21667 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:
és Hulkot kiszorítja mindenki Neymarja ? ne keress racionalitást (2002óta) ezeknél a "braziloknál"
Azt szokták mondani, mindig az a legjobb aki nem játszik. Ennyi jó játékost nem tudsz egyszerre felküldeni. Ha Kaka nincs az a baj, ha Neymar nincs az a baj. Hulk és Neymar ráadásul nem is egy oldalon játszik. Akkor inkább Robinho helyett jobban el lehetne képzelni...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#21668 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:Hogy a retekbe lehet az, hogy Luiz meg cserekent se lepett palyara a valogatottban? Vicc.
Nehogymar ez az Andre Santos, meg a nyomorult Lucio alkalmasabb legyen nala. Pofam leszakad
Lucio még mindig a világ egyik legjobb védője, sokan lenézik és ha jól tudom ő a csapatkapitány is. Thiago Silva-val nagyon erős páros, sokan a brazil válogatott védelmét mondják a legjobbnak a világon.

Andre Santos meg balhátvéd, oda Luiz nem tudom hogy kerülne be...


Szerintem Lucio maximum Mourinho kezei alatt volt a legjobb, de Mourinho alatt Huth is az lenne. Luiz meg kivaloan jatszik balhatvedet, de akar szurot, kozeppalyast, vagy tamadokozeppalyast is tud jatszani.
és Hulkot kiszorítja mindenki Neymarja ? ne keress racionalitást (2002óta) ezeknél a "braziloknál"
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#21669 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
Szerintem Lucio maximum Mourinho kezei alatt volt a legjobb, de Mourinho alatt Huth is az lenne. Luiz meg kivaloan jatszik balhatvedet, de akar szurot, kozeppalyast, vagy tamadokozeppalyast is tud jatszani.
Azért az túlzás hogy csak José miatt radirozott le mindenkit a pályáról, még mindig szinte hiba nélkül játsza a meccseket és hatalmas rutinja van. Luiz-t én nem sokszor láttam balhátvédként játszani, kimondott középhátvéd. Az hogy univerzális, még nem feltétlen jelenti, hogy jobb mint André Santos, akinek az az alap posztja. Essien is tud jobbhátvédet játszani, még se rakták be egyszer se tavaly...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#21670 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Hogy a retekbe lehet az, hogy Luiz meg cserekent se lepett palyara a valogatottban? Vicc.
Nehogymar ez az Andre Santos, meg a nyomorult Lucio alkalmasabb legyen nala. Pofam leszakad
Lucio még mindig a világ egyik legjobb védője, sokan lenézik és ha jól tudom ő a csapatkapitány is. Thiago Silva-val nagyon erős páros, sokan a brazil válogatott védelmét mondják a legjobbnak a világon.

Andre Santos meg balhátvéd, oda Luiz nem tudom hogy kerülne be...


Szerintem Lucio maximum Mourinho kezei alatt volt a legjobb, de Mourinho alatt Huth is az lenne. Luiz meg kivaloan jatszik balhatvedet, de akar szurot, kozeppalyast, vagy tamadokozeppalyast is tud jatszani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#21671 Hozzászólás Szerző: misakd »

mikel12 írta:Luíz jobb Lucio-nál csak azért kezd Lucio h levezessen...André Santos meg vicc..Bastos sokkal jobb..
Ez Mano Menezes nevű szövetségi kapitány is már vicc kategóriába tartozik, mit vártok tőle??

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#21672 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Hogy a retekbe lehet az, hogy Luiz meg cserekent se lepett palyara a valogatottban? Vicc.
Nehogymar ez az Andre Santos, meg a nyomorult Lucio alkalmasabb legyen nala. Pofam leszakad
Lucio még mindig a világ egyik legjobb védője, sokan lenézik és ha jól tudom ő a csapatkapitány is. Thiago Silva-val nagyon erős páros, sokan a brazil válogatott védelmét mondják a legjobbnak a világon.

Andre Santos meg balhátvéd, oda Luiz nem tudom hogy kerülne be...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#21673 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Luíz jobb Lucio-nál csak azért kezd Lucio h levezessen...André Santos meg vicc..Bastos sokkal jobb..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Játékosok

#21674 Hozzászólás Szerző: blueman »

Bubi írta:Hogy a retekbe lehet az, hogy Luiz meg cserekent se lepett palyara a valogatottban? Vicc.
Nehogymar ez az Andre Santos, meg a nyomorult Lucio alkalmasabb legyen nala. Pofam leszakad
Ezért kár volt behívni a válogatottba. Ehelyett edzhetne a Chelsea-ben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára blueman 2011. július 15., péntek 15:05-kor.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#21675 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hogy a retekbe lehet az, hogy Luiz meg cserekent se lepett palyara a valogatottban? Vicc.
Nehogymar ez az Andre Santos, meg a nyomorult Lucio alkalmasabb legyen nala. Pofam leszakad
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#21676 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Josh új 5éves szerződést írt alá, míg Bertrand további 4 év! Ez remek hír, úgy látszik velük számol Boas.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#21677 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta:
gergő17 írta: Egy szóval sem mondtam,hogy rakjuk be kezdőnek,csupán annyit,hogy a "rangsorban" szerintem előrébb van a szerbtől Nathaniel(tehát Terry,Alex,Luiz és Iva is előtte van).
én se mondtam..de Terry,Alex,Luiz és Iva után nem egy 16 éves kölök lesz a rangsorban... inkább egy 22 éves szerb válogatott...

Brumáról se feledkezzetek meg, még csak 19 éves, játszik két évet a Hamburgban, és ha tényleg akkora tehetség, mint amekkorának tartják(mondjuk az, hogy a Reserves-ből 18 évesen már két meccset játszott középhátvédként a nagyválogatottban, már jelent valamit), akkor egy 21 éves, már némi rutinnal rendelkező, jó felépítésű hátvédünk is lesz még.
Bruma kölcsönben lesz.. most nem a jövőről beszéltünk,hanem az előttünk álló szezonról :D amúgy 3-4 év múlva egy Bruma-Chalobah páros+ Luiz meg Iva,és még Rajkovic is tartaléknak.. :D jó védelem lesz az :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#21678 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
gergő17 írta: Egy szóval sem mondtam,hogy rakjuk be kezdőnek,csupán annyit,hogy a "rangsorban" szerintem előrébb van a szerbtől Nathaniel(tehát Terry,Alex,Luiz és Iva is előtte van).
én se mondtam..de Terry,Alex,Luiz és Iva után nem egy 16 éves kölök lesz a rangsorban... inkább egy 22 éves szerb válogatott...

Brumáról se feledkezzetek meg, még csak 19 éves, játszik két évet a Hamburgban, és ha tényleg akkora tehetség, mint amekkorának tartják(mondjuk az, hogy a Reserves-ből 18 évesen már két meccset játszott középhátvédként a nagyválogatottban, már jelent valamit), akkor egy 21 éves, már némi rutinnal rendelkező, jó felépítésű hátvédünk is lesz még.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#21679 Hozzászólás Szerző: béla »

gergő17 írta: Egy szóval sem mondtam,hogy rakjuk be kezdőnek,csupán annyit,hogy a "rangsorban" szerintem előrébb van a szerbtől Nathaniel(tehát Terry,Alex,Luiz és Iva is előtte van).
én se mondtam..de Terry,Alex,Luiz és Iva után nem egy 16 éves kölök lesz a rangsorban... inkább egy 22 éves szerb válogatott...

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#21680 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

béla írta:
mikel12 írta:
gergő17 írta:Szerintem inkább Chalobah-t fogják előnyben részesíteni Rajkovic helyett több szempontból is.

Chalobah védő létére rengeteg gólt szerez, és Angol :D a U17-es VB-n kurvajó volt ő volt a CSK
decemberben lesz 17... még biztos h nem fog túl sokat játszani... egy 16 éves kölköt nem lehet berakni középhátvédnek...
Egy szóval sem mondtam,hogy rakjuk be kezdőnek,csupán annyit,hogy a "rangsorban" szerintem előrébb van a szerbtől Nathaniel(tehát Terry,Alex,Luiz és Iva is előtte van).

Válasz küldése